Ik ben akkina van steen, en gebruik soms ook wel de schuilnaam uiltje.
Ik ben een vrouw en woon in merksem (belgie) en mijn beroep is huisvrouw 2gezinnen(ouders 86en87jaar).
Ik ben geboren op 02/06/1951 en ben nu dus 73 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: scrapbooken en foto's bewerken.
ik ben geboren in mannheim(d) ben voor de 2demaal getrouwd heb 1 kleinzoontje van 7jaar en houw van fietsen,lekker eten
Een koppel zit in de wagen. Er wordt haast geen woord gezegd. Wanneer ze voorbij een weide rijden met ezels en varkens, zegt de man : «Daar zie, familie van u ? » Zijn vrouw antwoordt droogjes : « Ja, aangetrouwd !»
Na een ruzie tussen men en vrouw wordt er niet meer gesproken. Ze zijn allebei koppig en geen van beide wil het eerste woord zeggen. Plots herinnert de man zich dat hij de volgende dag om 5u op moet voor een heel belangrijke zaken-meeting die hij in geen geval mag missen. Hij neemt een stukje papier en schrijft : - Maak me wakker om 5 uur. Heb belangrijke vergadering. Hij legt het goed zichtbaar op haar nachtkastje. De volgende dag wordt hij wakker om 9 uur. Hij is razend. Op zijn nachtkastje vindt hij een briefje : - Het is 5 uur. Opstaan.
Een man zegt tegen zijn vrouw : - Hoe heeft Onze Lieve Heer in godsnaam je zo mooi en gelijk zo stom kunnen maken ? Zij antwoordt : - God heeft mij mooi gemaakt om je aan te trekken. En hij heeft me zo stom gemaakt om je te houden.. »
Een man leest de krant en zegt tegen zijn vrouw : - Wist je dat vrouwen 30.000 woorden per dag gebruiken en mannen slechts 15.000 ? Zijn vrouw antwoordt : - Dat ik gemakkelijk te verklaren. We moeten altijd alles twee keer zeggen vooraleer jullie iets begrijpen !
Ik ben akkina van steen
Ik ben een vrouw en woon in merksem (belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 02/06/1951 en ben nu dus 73 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Tijd …
te traag voor zij die hopen,
te snel voor zij die vrezen,
te lang voor zij die wenen,
te kort voor zij di
Ik ben akkina van steen, en gebruik soms ook wel de schuilnaam uiltje.
Ik ben een vrouw en woon in () en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 02/06/1951 en ben nu dus 73 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: scrabboeken en tomatensoep maken.
tomatensoep
hoe maakt een Belg tomatensoep?
hij pakt een rood bord en doet er warm water bij