AIRCRAFT in COMBAT Hier gaat het om de flight simulation "Strike Fighters Project 1".Origineel zit er enkel een woestijn landschap in deze game,en word in de originele flight sim. gevlogen met F-4 Phanthom,F-104 Starfighter,A-4 Skyhawk en F-100 Super Sabre.
Maar door extra patchen en douwnloads van het internet is er enorm veel meer in de flight sim te krijgen.Hier ga je dank zij de screenshots deze extras ook te zien krijgen.Indien er vragen zijn kan men mij altijd mailen.Veel kijk plezier ...
02-07-2011
Xian JH-7A Flounder.
Xian JH-7A Flounder. Chinese Luchtmacht.
Hier stijgen we op met 4 Flounder jachtvliegtuigen,met de opdracht een grondaanval uit te voeren op vijandelijke tanks,die net aan land zijn gegaan op een van onze eilanden.Na een korte vlucht bereiken we het doelgebied,en zetten de aanvallen in met de boordwapens.Hierbij worden tijdens onze aanvallen verschillende vijandelijke tanks vernietigd.Maar hierbij word 1 van onze jachtvliegtuigen neergehaald door het AA geschut.Na een tijd zoeken we dan de thuisbasis terug op.
1940,Frankrijk.Intussen dringen de Duitse troepen Frankrijk binnen.En stijgen we hier op om met 2 Pz-630 jachtvliegtuigen een gewapende verkeningsvlucht uit te voeren.Hoofddoel is de grondtroepen opsporen aan het front.Na een tijd in de lucht te zijn,ontdekken we net voor het front een Duitse voertuig collonne,blijkbaar een verkenings eenheid.Waarop we besluiten deze aan te vallen met de boordwapens.Hierbij worden na verschillende aanvallen alle Duitse voertuigen vernietigd.Na dit succes keren we terug naar onze thuisbasis.
Met 2 Starlifter transportvliegtuigen stijgen we hier op om een transportopdracht uit te voeren.Dit brengt ons op een gegeven moment boven vijandelijk gebied.Boven vijandelijk gebied duiken er plots boven ons 4 Gnat jachtvliegtuigen van de vijand op.Waarop we meteen volgas en op zeer lage hoogte gaan vliegen,om zo te trachten te ontsnappen aan onze achtervolgers.Maar uiteindelijk weet een van de vijandelijke jagers toch 1 Starlifter neer te halen.De tweede Starlifter kan ontkomen,en bereikt uiteindelijk de eindbestemming.
Hier stijgen we op met een experimentele Pogo,met de opdracht een aanval uit te voeren op een vijandelijke AA raket instalatie.Na een tijd in de lucht te zijn,bereiken we ons doel,waarop we onthaald worden door licht AA geschut.Omdat we op lage hoogte vliegen vallen we eerst deze lichte AA kanonnen aan met de boordwapens,en daarna pas de raketinstalatie's en de radarpost.Hierbij worden dus in totaal 10 gronddoelen vernietigd,en dit zonder zelf schade op te lopen.Na dit succes zoeken we de thuisbasis terug op.
Met 4 Thunderbolt jachtbommenwerpers stijgen we hier op om een bomaanval uit te voeren op vijandelijke tanks,die aan het front een doorbraak trachten te forceren.Na een tijd in de lucht te zijn bereiken we het front,en hebben al snel de vijandelijke tanks gevonden,waarop we onze bommen lossen op lage hoogte.Tijdens deze bomaanval raakt 1 Thunderbolt zwaar beschadigd,door de terugslag van de exploderende bommen.Waarop dit toestel ook verloren gaat en dus neerstort.Na de bomaanval keren de 3 overgebleven toestellen terug naar hun thuisbasis.
1945,Europa.Met 8 He-177 bommenwerpers stijgen we hier op om een aanval uit te voeren op een vijandelijk vliegveld.Onderweg moeten 2 Greif toestellen terugkeren wegens motor problemen.En uiteindelijk bereiken we met 6 van onze toestellen het doel,waarop we onze bommen lossen boven het vijandelijke vliegveld.Hierbij verliezen we 3 van onze bommenwerpers door het vijandelijke AA geschut.Met de 3 overgebleven toestellen keren we terug naar onze thuisbasis,om de landing in te zetten.
1944,Europa.Hier stijgen we met 8 Pe-8 bommenwerpers op,om een bomaanval uit te voeren op een Duitse commandopost.Na een lange vlucht bereiken we ons doel,waarna we de bomaanval uitvoeren,en daarna terugkeren naar onze thuisbasis.Tijdens deze missie was er van de vijand geen enkel vijandelijk vliegtuig te bespeuren.
Hier stijgen we op met 8 F-7 jachtvliegtuigen,na een bericht te hebben binnen gekregen,over een vijandelijke formatie die onze richting uit komt gevlogen.We zijn niet lang in de lucht of we ontdekken 4 Amerikaanse Hornet jachtvliegtuigen.Meteen onstaat een luchtgevecht,waarbij de Amerikanen 3 van onze jagers weten neer te halen.Maar uiteindelijk worden de 4 Hornet's neergehaald door onze vliegtuigen.Na dit succes zoeken we de thuisbasis terug op.
Met 2 Mirage jachtvliegtuigen stijgen we hier op om een lange patroulje vlucht uit te voeren boven vriendelijk gebied.Dit brengt ons in de beurt van de kust,maar vijandelijke toestellen worden niet waargenomen.Waarop we na een tijd de thuisbasis terug opzoeken om de landing in te zetten.
Met 2 Fw-189 vliegtuigen stijgen we hier op om boven vijandelijk gebied een verkeningsvlucht uit te voeren.Na een lange vlucht,en zonder contact te maken met de vijand keren beide toestellen terug naar hun thuisbasis.
De Havilland Canada DHC-6 Twin Otter. Argentijnse Luchtmacht.
Met twee Twin Otter vliegtuigen stijgen we hier in het hoge noorden op,om een transportvlucht uit te voeren.Het is nog vroeg in de morgen,en dus nog niet volop licht tijdens onze vlucht.Na een heele tijd in de lucht te zijn zetten we onze vliegtuigen neer op een provisorisch ingericht vliegveld.
General Dynamics F-16C Fighting Falcon. Chileense Luchtmacht.
Hier gaat plots het luchtalarm af op het vliegveld,waarop we meteen opstijgen met 2 klaarstaande F-16 jachtvliegtuigen.We zijn maar net in de lucht of we merken al meteen een eenzame Russische Mig jager op.Deze vliegt op lage hoogte,en we moeten alle moeite doen om hem bij te houden.Maar uiteindelijk word hij getroffen met de boordkanonnen,en stort daarop neer.Na dit succes vliegen we nog een rondje rond het vliegveld,waarna we de landing inzetten.
General Dynamics F-16D Fighting Falcon. Poolse Luchtmacht.
Met 4 F-16 jachtbommenwerpers stijgen we hier op om een vijandelijke radarpost te bombarderen.Na een lange vlucht bereiken we het aangegeven gebied,waarop we onze bommen droppen op de mobiele radarpost.Daarna word nogmaals een aanval uitgevoerd met de boordwapens op de voertuigen in de omgeving.Na deze aanval keren al onze toestellen terug naar de thuisbasis.
Hier stijgen we op met 4 F-5 jachtbommenwerpers,elk beladen met 4 bommen,om een vijandelijke stelling gelegen in de bossen te bombarderen.Na een lange vlucht bereiken we het doel gebied,waarop we de bomaanval uitvoeren.tegelijkertijd worden we beschoten door het vijandelijke AA geschut.Maar uiteindelijk keren al onze toestellen terug van deze missie.
Hier stijgen we op om een transport opdracht uit te voeren,met 2 C-17 transportvliegtuigen.Na een tijd zonder problemen in de lucht te zijn,bereiken we onze eind bestemming,en zetten een voor een de landing in.
We krijgen hier op het vliegveld een melding binnen,dat een formatie vijandelijke vliegtuigen richting onze kust vliegt.Meteen stijgen we op met 6 F-16 jachtvliegtuigen.Niet lang daarna ondekken we 4 Russische Mig jachtvliegtuigen boven de kust,waarop een intens en langdurig luchtgevecht onstaat.Tijdens dit luchtgevecht weten de Russen 2 F-16's neer te halen,en weten we zelf 3 Mig's neer te halen.Uiteindelijk weet dus 1 Mig te ontkomen,en kunnen we na dit luchtgevecht de thuisbasis terug opzoeken.
Tweede wereldoorlog,Gr.Britaniƫ.We stijgen hier op met 2 Defiant jachtvliegtuigen,nadat een melding binnen kwam,dat een vijandelijke formatie de Britse kust is overgevlogen.Niet lang na ht opstijgen ontdekken we op lage hoogte een formatie van 8 Chechische Letov S-328 lichte bommenwerpers.Meteen gaan we over tot de aanval,waarbij we steeds moeten rekening houden met de geschutskoepel.En dus enkel onder en voor de vijandelijke vliegtuigen moeten vliegen,waardoor de boordschutters het beste op de vijand kunnen richten.Na lange tijd weten we zo 2 S-328 toestellen neer te halen en 2 stuks te beschadigen.Zodra de Chechen hun opdracht hebben volbracht,keren deze toestellen terug naar hun thuisbasis,en zoeken we zelf ook de thuisbasis terug op.
1940,Frankrijk.Intussen zijn hier de Duitse troepen Frankrijk binnen gertrokken.Met 2 BR-693 lichte bommenwerpers stijgen we hier op om een gewapende verkenings vlucht uit te voeren richting front.Na een lange vlucht,en zonder contact te hebben met de vijand,word besloten de thuisbasis terug op te zoeken.
Hier stijgen we op met 2 Vautour bommenwerpers om voor de vijandelijke kust op zoek te gaan naar vijandelijke schepen.Na en lange vlucht bereiken we de vijandelijke kust,en ontdekken even later een convooi,bestaande uit 4 vrachtschepen.Waarop we de bombrun uitvoeren,en twee bommen droppen.Hierbij word een vrachtschip getroffen,en tot zinken gebracht.Daarna keren we en zetten opnieuw een bomaanval in,en opnieuw lossen we twee bommen.Opnieuw een treffer,en word een tweede vrachtschip tot zinken gebracht.Na dit succes zoeken we met beide toestellen de thuisbasis terug op.
Hier krijgen we een bericht binnen,dat vijandelijke vliegtuigen onderweg zijn richting ons vliegveld.Waarop we meteen opstijgen met 4 Raptor jachtvliegtuigen.Maar net opgestegen of er verschijnen 8 Russische Fitter jachtvliegtuigen boven het gebied.Meteen onstaat een luchtgevecht waarbij de Russen 2 Raptor's weten neer te halen.Maar uiteindelijk worden alle Russische toestellen neergehaald.Na dit succes zoeken we de thuisbasis terug op.