Foto
Inhoud blog
  • Logeerpartijtje
  • Stempelen
  • A Fairytale Living
  • Tree table
  • Martha
    Zoeken in blog

    Categorieën
    Archief per week
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Welke.nl
  • interieurdesigner.be
  • Pinterest/sofiescheelen
  • Alles Brocante
  • Ariadne @ Home
  • 101 woonideeën
  • VTWonen
  • Kleur Inspiratie
  • Eigen Huis & Interieur
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    A Fairytale Living
    Omdat wonen voor iedereen een sprookje mag zijn!
    15-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Home Made
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    15-08-2012 om 11:36 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Technieken
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Goeiemorgen allemaal!

    Deze blog vond ik op internet en wilde ik graag met jullie delen. Voor iedereen die graag verft en op zoek is naar verftechnieken... Ik vind ze in ieder geval zeer interessant en ga ze bijhouden voor als het mijn buurt is in de bouw van ons huis. Ja zeker, de verfopdracht is voor mij! :))

    X
    S.

    (p.s.: door op de foto te klikken kom je normaal gezien ook op de blog terecht)

    Bijlagen:
    http://verftechnieken.blogspot.be/   

    15-08-2012 om 11:03 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Colour your life
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik las deze morgen in 'Let's Colour' van Levis een aantal interessante weetjes over kleur in je interieur. We zijn er ons niet altijd van bewust, maar kleuren hebben een groot effect op ons. Zo verruimt oranje je denken, geeft roze vertrouwen, verhoogt geel je concentratievermogen en wakkert donkerrood passie aan. Felle kleuren trekken onze aandacht, ze schudden ons wakker en peppen ons op. Voor een eerder rustgevende werking kiezen we voor zachte tinten. Maar ook de manier waarop we deze kleuren gebruiken, maakt dat het effect nog versterkt of net verzwakt wordt.

    Kleur heeft niet alleen effect op ons doen en denken, maar is ook bepalend voor de sfeer en het gevoel dat een ruimte oproept. Met kleur kan je de sfeer tevoorschijn toveren die het best past bij de bewoner.

    Feit is wel dat we gerust mogen experimenteren, durf te combineren en ga voor de hand liggende keuzes eens wat vaker uit de weg. Om het met de woorden van Levis te zeggen: Set you colour imagination free!


    15-08-2012 om 11:01 geschreven door S.  


    14-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zon, zee, strand?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Strakkere elementen met zachte lijnen en kleuren, gecombineerd met ruwe, zwaardere materialen, maar het geheel staat er volledig. Let ook op de kleurencombinatie van wit met het heldere blauw en de materiaalkeuze (een ruw houten tafel). Geeft dit je niet het gevoel van een warme zomerdag in je strandhuisje?

    14-08-2012 om 18:39 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zweden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ikea, wie kent dit Zweeds woonwarenhuis niet? Binnenkort komt hun nieuwe catalogus 2013 uit. Je krijgt via deze link alvast een voorsmaakje.
    Ikea zit boordevol inspiratie, combinatie en is ideaal voor de do it yourselfliefhebbers. Sinds jaar en dag weet Ikea mensen, families te inspireren over heel de wereld!

    Ik kijk alvast uit naar de nieuwe brochure. Mijn bankrekening daarentegen... :)

    Bijlagen:
    https://www.facebook.com/ikeabelgie/app_190322544333196http://   

    14-08-2012 om 11:54 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PIP
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Voor al wie houdt van felle kleuren, mooie stoffen, behang en vooral veel dessins, moet zeker eens een kijkje nemen op de superkleurrijke website van PiP Studio! Vooral leuk in de kinderkamer!

    www.pipstudio.com/nl

    14-08-2012 om 11:42 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ariadne
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Goeiemorgen lieve lezers!

    Mijn favoriete maandblad 'Ariadne@Home' ligt weer in de winkels! En hier zie je al een voorsmaakje van wat ze deze maand te bieden heeft!
    Ariadne@Home heeft ook een zeer mooie website vol inspiratie en leuke DIY's! Neem zeker eens een kijkje op www.ariadneathome.nl!

    Veel leesplezier!

    x
    S.

    14-08-2012 om 10:21 geschreven door S.  


    13-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Romantiek
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag lieve creatievelingen

    Wie houdt er niet van romantiek? Deze romantische bedsprei kan je volledig zelf maken! Supermooi en lekker warm!

    (klik op de foto en je vindt de werkbeschrijving)

    Have fun!
    S.

    13-08-2012 om 21:23 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Hoi iedereen,

    Regelmatig geef ik hier tips of laat ik leuke dingen zien om zelf te maken. Heb je zelf niet de tijd om aan de slag te gaan of wil je persoonlijk advies, stuur mij dan gewoon een mailtje en dan kunnen we de details verder bespreken.

    Liefs,
    S.

    13-08-2012 om 19:30 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sieraden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hoi Dames

    Zoals iedereen van jullie heb ik ook een teveel aan sieraden. Maar van wegdoen is absoluut geen sprake. Je weet maar nooit waar die oude kralenketting nog ooit voor kan dienen... Maar plaats om deze te bewaren? In een lade van een oude kast. Onterecht, want ik vind dat alle sieraden zichtbaar mogen zijn. Misschien is deze leuke kapstok wal een eyecatcher in de slaapkamer.

    Een ruw stuk hout en een paar mooie kleurrijke knopjes, meer is er niet nodig
    om al je sieraden een mooie plek te geven.

    S.

    13-08-2012 om 19:27 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Theekopjes als vogelvoederbakje
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hier weer een leuk en origineel idee. Maak van een setje oude theekopjes een kleurrijk vogelvoederbakje.


    13-08-2012 om 19:20 geschreven door S.  


    12-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mobile Home
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze vond ik een tijdje geleden op Pinterest en ik was er meteen weg van. Het idee van een eigen plekje te hebben in de tuin waar je volledig je eigen ding kan doen zonder gestoord te worden door manlief en kinderen... Of net andersom. Een plekje voor de kinderen om zich volledig uit te leven! Met zwarte krijtbordverf kan zelfs de buitenkant creatief gebruikt worden. Ook de binnenkant kan je een volledig eigen toets geven met leuke stoffen, kussens en een likje verf. De ideale plek waar sprookjes tot leven kunnen komen!

    S.

    12-08-2012 om 22:51 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.living colors
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een mooie sfeervolle aanrader, zowel voor een modern als voor een klassieker interieur. Met de Living Colors van Philips kan je elke dag een andere sfeer creëeren.

    Bijlagen:
    http://www.philips.be/c/livingambiance/180953/cat/nl/#/cp_tab3   

    12-08-2012 om 22:50 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fris
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Mooie kleuren en materialencombo om een frisse, maar gezellige sfeer te creëren...

    12-08-2012 om 22:50 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trappenhal
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze prachtige trappenhal in zwart-wit krijgt een extra uitstraling door deze prachtige bolletjes licht. De gouden gloed geeft een warm gevoel.

    S.

    12-08-2012 om 22:50 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Feeëriek
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik hou niet alleen van mooie dingen, maar ik maak ook graag dingen mooi! Zoals bijvoorbeeld een simpele lantaarn met kerstlampjes in (met batterij) zorgen voor een feeëriek effect en zijn veilig. Deze lampjes kunnen zelfs dienen als verlichting tijdens een tuinfeest.


    12-08-2012 om 22:49 geschreven door S.  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verftips
    Voor de doe-het-zelvers handige verftips...

    www.youtube.com/watch?v=29Q9-mub7FA

    Have fun!

    S.

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=29Q9-mub7FA   

    12-08-2012 om 22:47 geschreven door S.  


    11-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ikke, Moi, Me
    Hallo, Welkom

    Een blog... Ik ken Facebook, Pinterest en Twitter, maar een blog heb ik nog nooit gehad. Dus heb ik mij ook eens verdiept in dit wereldje. 
    Wie ben ik? Ik ben Sofie, 27 jaar, uit Limburg in België. Ik heb enorm veel hobbies, bezigheden. Wil enorm veel doen en bereiken. Droom graag en zie vooral graag mooie dingen. En toen wist ik wat ik met mijn blog wil bereiken. Je zal hier geen dagboek van mij vinden. Je zal hier ook geen boekrecensies vinden of besprekingen van de mooiste films allertijden. Je zal hier maar zelden iets vinden over mijn avonturen. Maar je kan hier zeker terecht voor tips en inspiratie over alles wat met interieur en interieurstyling te maken heeft. Je vindt hier DIY zaken of mooie prenten die mij inspireren en hopelijk jou ook. Ik hoop dat ik zo toch een beetje kan helpen in het creëren van een (t)huis. 

    Ciao
    S.

    11-08-2012 om 17:15 geschreven door S.  




    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs