Adrastos struikelt over Garfield: 9-8 nederlaag
Volgende match: 30 november 2009 om 20u30 @ Bissegem: Bisseghem United - Adrastos
Foto

STAND LC 2009

 1  De Platse  11  22
 2  Los Galacticos
 12
 19
  3  Adrastos   11
 16
  4  La Squadra   11  12
  5  Garfield '85
  11
   9
  6  Bisseghem Utd
   9
   8
  7  Kameleon  10    7
  8  Persmolis  10    7
  9  Chromage Carlier  13     6
10  I Ragazzi                   10
    2

Foto

MET DANK AAN:

Elektro Loosvelt Ronny - - - alle elektriciteitswerken - - - 056 21 92 44
Café Le Neuf --- Burgemeester Reynaertstraat Kortrijk
Asfalt -en Dakwerken Patrick Anseele - - - 056 25 69 17
BVBA Bekaert - - - Algemene Bouwonderneming - - - 0475 42 77 11
Sanitair, Lood-, Koper- en Zinkwerken Roland Derveaux - - - 056 20 06 77
Café 't Chauffeurke - - - Bij Frieda en Marc - - - Stasegemsestraat 102 te Kortrijk
Blom Steve --- alle sanitair, verwarming, dakwerken,... --- 0475 62 85 87
Blog als favoriet !
Startpagina !
Foto
MINIVOETBALCLUB ADRASTOS

20-05-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TIENDE SPEELDAG: Adrastos - Whoepi-Boys 6-6
Vooraf: De terugronde werd op gang gefloten met een wedstrijd tegen Whoepi-Boys. In de heenronde werden we van het kastje naar de muur gespeeld en verloren we kansloos. Adrastos kon vandaag geen beroep doen op Steven (rugproblemen) en Thomas (school). Kersverse aanwinst Clem mocht zo meteen debuteren en ook Björn was terug van de partij. Bij de tegenstander slechts twee spelers die er ook in de heenmatch bij liepen, van een metamorfose gesproken!

De match: Whoepi nam meteen de match in handen en had het meeste balbezit. Hun hoogspelende doelman Les was een hesel voor elke verdediger maar zorgde anderzijds wel voor de nodige openingen op onze counters. Dieter scoorde al gauw de 1-0 en Timoty verdubbelde de score met een verre bal in het lege Whoepi doel. De bezoekers lieten hun hoofd niet hangen en bleven komen. Les vuurde de ene loeier na de andere af en toen hij een teamgenoot alleen voor Björn zag staan, bediende hij die en werd het 2-1. Nog voor het einde van de eerste periode werd het 2-2 toen Jelle de bal ongelukkig in eigen doel liep. Jelle maakte z'n foutje bij het begin van de tweede periode meteen goed en scoorde nu wel in het juiste doel: 3-2. Whoepi bleef de gevaarlijkste ploeg maar Björn pakte ook vandaag weer uit met enkele knappe reddingen. Toch viel de 3-3. Na een één-twee met Timo zorgde Geoffrey voor de 4-3. De bezoekers kregen even later een schepcorner en die werd benut: 4-4 na twee genietbare periodes. In de derde periode klom Whoepi voor het eerst op voorsprong (4-5). Adrastos legde nu iets meer risico's in z'n spel maar het bleef uitkijken naar de tegenprikken van Whoepi. Clem scoorde uiteindelijk toch de 5-5 en Whoepi reageerde meteen met enkele afstandsschoten. Op één van deze pogingen beroerde Björn de bal met z'n hand en kreeg Whoepi een strafschop. De bezoekers kenden echter pech want hun kapitein besloot op de paal. In een spannend slot werd geknoei in onze verdediging afgestraft en kwam Whoepi opnieuw op voorsprong. En dan was het moment van Parradona aangebroken. Met een heerlijke volley -op intrap van Clem- bezorgde hij Adrastos een punt!
Voor Adrastos was dit een gouden puntje terwijl titelkandidaat Whoepi-Boys een kloofje moet toestaan met het trio Bernardshotters, Los Galacticos en Potteau.

Ploeg: Björn, Dieter, Jente, Geoffrey, Timoty, Clem en Jelle

Doelpunten: Dieter (1-0), Timoty (2-0 en 6-6), Jelle (3-2), Geoffrey (4-3) en Clem (5-5) 

Opmerkingen: Kim, Delphine, Melissa, Steffi en de geblesseerden Vincent, Steven en David namen plaats op de supportersbank.

Volgende partij: maandag 26 mei om 21u @ Rollegem: Adrastos - Bernardshotters

20-05-2008 om 12:06 geschreven door Coach  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Studaxtornooi Zwevegem
De Ricky's Björn, Dieter, Timoty, Steven en Jelle behaalden een vijfde plaats op het Studaxtornooi in Zwevegem. Winnaars werden de CIFkes die in de finale te sterk waren voor de Whoepi-Boys.
Komende zaterdag zijn de Ricky's te gast in Deerlijk waar ze deelnemen aan het tornooi van The Funky Rangers.

20-05-2008 om 11:34 geschreven door Coach  


12-05-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws

Adrastos (Elektro Loosvelt) won vorige zaterdag voor de 2de maal op rij het minivoetbaltornooi georganiseerd door SV Deerlijk United. Voor deze winst zorgden Björn, Geoffrey, Timoty, Steven, Clem en de 2 niet-Adrastos'ers Wim en Frederick.
Vrijdag won Adrastos ook een vriendentornooi georganiseerd door Seba Koopman, speler van La Squadra.
Komende zaterdag zijn de Ricky's te gast op het studaxtornooi van Zwevegem en volgende maandag (19-05) volgt de eerste wedstrijd van de terugronde in competitieverband en dit tegen Whoepi-Boys!

12-05-2008 om 22:58 geschreven door Coach  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Transfernieuws
Met het oog op de terugronde besloot Adrastos een extra speler aan te sluiten. Clem Otté verdedigt vanaf heden onze clubkleuren. Welkom Clem!

12-05-2008 om 22:56 geschreven door Coach  


08-05-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NEGENDE SPEELDAG: Squadra Amici - Adrastos 7-8
Vooraf: Voor de laatste wedstrijd van de heenronde kon Adrastos naast de langdurig geblesseerden Vincent en David eveneens geen beroep doen op Thomas (school) en Björn (privé). Justin -die zondag nog met z'n KVK collega's de promotie naar eerste klasse vierde- maakte zijn debuut. Squadra Amici stond in het virtuele klassement op een knappe 3de plaats.

De match: Justin mocht al meteen z'n kunnen tonen want het eerste gevaar was voor S. Amici. Adrastos had het aanvankelijk moeilijk maar klom toch op voorsprong toen Steven een bal die door Geoffrey op de paal werd getrapt kon binnenduwen. De thuisploeg vond niet meteen een antwoord en Pouckenaldo scoorde -op aangeven van Jente- al gauw een tweede keer. De lichte druk van de thuisploeg leverde hen toch een schepcorner op en die werd verzilverd. Eventjes later stonden de bordjes zelfs weer gelijk toen na een hands de bal op de stip ging. Adrastos plooide te veel terug en Justin moest enkele keren de 3-2 uit z'n doelvlak houden. In het begin van de tweede periode kon Geoffrey al gauw een balverlies afstraffen en scoorde hij de 2-3. Na balverlies bij Adrastos verscheen een thuisspeler alleen voor Bicky maar die redde subliem en zette meteen de counter op. Hij bediende Jelle en die knalde de 2-4 binnen! Squadra Amici kon op het einde van de tweede periode nog milderen tot 3-4 en zo bleef de wedstrijd spannend. Nadat Céte een open doelkans de nek omwrong, Dieter z'n poging gered zag door de doelman en we een schepcorner lieten liggen kon Geoffn er uiteindelijk toch 3-5 van maken! De thuisploeg had het niet onder de markt maar toen Steven voor een lichte schouderduw meteen een gele kaart kreeg profiteerde de thuisploeg van de man meer situatie om er via een luckygoal 4-5 van te maken. Met één doelpuntje bonus gingen we de vierde periode in. De thuisploeg had moed geput uit hun vierde treffer en in enkele minuten tijd bogen ze de 4-5 achterstand om in een 6-5 voorsprong. Adrastos was even van slag en Squadra kende pech toen een pegel tegen de paal uiteenspatte. Geen 7-5 maar wel 6-6 want Geoffrey trof met een knappe schuiver raak! Het einde van de match naderde en de thuisploeg kreeg een tweede strafschop na opnieuw een handsbal: 7-6. Het magische duo Pattyn & Parre zorgde -natuurlijk ook dankzij de andere spelers- nog voor de ommekeer. Eerst deed Parradona een schot van Dieter van richting veranderen en even later kopte Parre een schepcorner van Dieter binnen en zo won Adrastos na een zenuwslopende partij met 7-8 van Squadra Amici!

Ploeg: Justin, Jente, Geoffrey, Steven, Jelle, Dieter en Timoty

Doelpunten: Steven (0-1 en 0-2), Geoffrey (2-3, 3-5 en 6-6), Jelle (2-4) en Timoty (7-7 en 7-8) 

Opmerkingen: Kim kwam samen met Vincent en David Adrastos aanmoedigen terwijl de rest van de fans op de bbq zaten bij Frieda. Na de match trokken spelers ook nog naar 't Chauffeurke en de laatsten rolden rond 1u15 naar buiten.

Volgende partij: maandag 19 mei om 21u15 @ Wembley: Adrastos - Whoepi-Boys 

08-05-2008 om 14:25 geschreven door Coach  


06-05-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Damberdtornooi

Adrastos (Riki's) nam afgelopen weekend deel aan het minivoetbaltornooi van 't Damberd te Zwevegem. Nadat de eerste 3 poulewedstrijden gewonnen werden, wonnen de Riki's ook hun kwartfinale maar in de halve finale liep het mis. Ons team werd 4de op 16 deelnemende ploegen.
Winnaar van het tornooi werd de ploeg Studax Zwevegem!
Speelden mee: Björn, Geoffrey, Steven, Jelle, Vincent, Pieter-Jan en Clem.

06-05-2008 om 11:49 geschreven door Coach  


01-05-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ACHTSTE SPEELDAG: Bernardshotters - Adrastos 9-5
Vooraf: Na de nederlaag -maar vooral slechte prestatie- in de vorige wedstrijd wou Adrastos op zoek naar eerherstel. De tegenstander was echter niet van de minste. De Bernardshotters spelen reeds jaren in de hoogste reeks en mengen zich altijd in het titeldebat. De virtuele nummer 1 stond ook vandaag met een sterk team tussen de lijnen terwijl Adrastos amper zes fitte spelers overhield.

De match: De eerste grote kans van de partij was voor de bezoekers maar Steven zag de thuisdoelman uitpakken met een prachtreflex. Die thuisdoelman, eveneens uitkomend in nationale, zou gedurende de wedstrijd nog enkele spectaculaire reddingen verrichten. Björn, onze doelman, wilde de thuisdoelman ook eens op de proef stellen en de manier waarop hij dit deed was fenomenaal. Hij poeierde het leer van aan de middenlijn staalhard in de linkerbovenhoek en bracht Adrastos zo op een 0-1 voorsprong. De Bernardshotters kwamen beter in de match en op het einde van de eerste periode was hun doelman aan het feest toen hij met een puntertje voor de 1-1 zorgde. De tweede periode was er eentje om rap te vergeten voor de bezoekers. De Bernardshotters scoorden 4x waarvan twee knap uitgespeelde combinaties (3-1 en 5-1) maar kregen ook twee doelpunten "cadeau" na balverlies bij Adrastos (2-1 en 4-1). Tussendoor zag Steven alweer een "gemaakt doelpunt" gered door de lokale goalie. De derde periode begon met alweer een thuisdoelpunt maar ondanks de 6-1 achterstand bleef Adrastos oplossingen zoeken om een gaatje te vinden in de sterke thuisverdediging. Toen Björn nog eens een bom afvuurde kreeg de thuisdoelman de bal niet onder controle en de goed gevolgde Thomas scoorde de 6-2. De Bernardshotters bleven scherp spelen en liepen uit tot 8-2 en lieten nog een schepcorner liggen. Jelle kon milderen tot 8-3 en de vierde periode werd op gang gefloten. Ook in deze laatste periode bleef Adrastos proberen en het -voor ons- goeie spel werd beloond: Steven scoorde de 8-4. De Bernardshotters lieten nog enkele grote kansen onbenut en scoorden "maar" één keertje meer. Thomas mocht de 9-5 eindstand vastleggen toen hij vanuit een scherpe hoek de thuisgoalie wist te verschalken.
Niemand verliest graag maar de manier waarop we vandaag bleven naar oplossingen zoeken en vechten tegen deze sterkere tegenstander maakte veel goed.

Ploeg: Björn, Jente, Geoffrey, Steven, Jelle en Thomas

Doelpunten: Björn (0-1), Thomas (6-2 en 9-5), Jelle (8-3) en Steven (8-4) 

Opmerkingen: Kim, Delphine, Joke, Jasper, Tine & Dieter en de geblesseerden Vincent, Timoty en David kwamen Adrastos aanmoedigen. 

Volgende partij: woensdag 7 mei om 20u @ Bissegem: Squadra Amici - Adrastos 

01-05-2008 om 17:59 geschreven door Coach  


30-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Even geduld

Sorry voor het lange wachten op het wedstrijdverslag van de laatst gespeelde match maar dit komt er zo spoedig mogelijk aan.
Bernardshotters - Adrastos was overigens 9-5.

30-04-2008 om 11:48 geschreven door Coach  


23-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Komende maandag spelen we om 20u in Rollegem tegen de Bernardshotters.
De rest van de kalender ziet er als volgt uit:

Woensdag 07/05 - 20u @ Bissegem  *** Squadra Amici - ADRASTOS
Maandag 19/05 - 21u15 @ Kortrijk      *** ADRASTOS - Whoepi-Boys
Maandag 26/05 - 21u @ Rollegem      *** ADRASTOS - Bernardshotters
Maandag 02/06 - 19u45 @ Bissegem*** ADRASTOS - Potteau
Dinsdag 10/06 - 18u @ Kortrijk            *** ADRASTOS - Debeck
Dinsdag 17/06 - 21u @ Bissegem       *** ADRASTOS - Los Galacticos
Maandag 23/06 - 18u @ Rollegem      *** ADRASTOS - De Witte Raaf
Donderdag 26/06 - 20u @ Bissegem  *** ADRASTOS - Squadra Amici
Maandag 30/06 - 21u15 @ Kortrijk      *** ADRASTOS - Clarcredit 

Woensdag 02/07 - 19u @ Rollegem    *** ADRASTOS - d’ Antenne 04

23-04-2008 om 16:25 geschreven door Coach  


22-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZEVENDE SPEELDAG: d' Antenne 04 - Adrastos 5-2
Vooraf: Héél wat selectieproblemen voor David die uiteindelijk nog 5 (en een halve) spelers overhield voor het treffen met d' Antenne 04. Thomas en Dieter konden niet tijdig aanwezig zijn, Vincent moet nog enkele weken wachten op z'n terugkeer en Timoty sukkelde met de knie en zou uiteindelijk slechts een 8-tal minuten meespelen. Het (blessure)nieuws van de dag kwam er van David: voor de tweede maal in minder dan 3 jaar scheurde hij z'n kruisbanden. Onze tegenstander van vandaag kwam met 8 spelers opdagen, een luxe dus. Ze hadden dan ook dringend punten nodig na een schamele 2op10.

De match: De thuisploeg begon aardig aan de partij en kreeg de eerste kansen. Björn keepte attent en hield d' Antenne van een voorsprong. Aan de overzijde lukte het voor Adrastos wel en op aangeven van Steven scoorde Jelle de 0-1. Met deze gevleide voorsprong begon wit-zwart aan de tweede periode. d' Antenne bracht de stand al gauw in evenwicht. Adrastos vond moeilijk een gaatje in de thuisdefensie en toen Steven zich toch knap kon doorzetten, vond hij de paal op z'n weg. Bij een tegenprik van d' Antenne greep Björn foutief in en vanop de strafschopstip scoorde de thuisploeg de 2-1. Even later alweer een penaltyfout van onze doelman en d' Antenne klom op een 3-1 voorsprong. Na de kampwissel was het meeste balbezit voor Adrastos maar de thuisploeg gaf geen krimp en met een afstandspegel werd het zelfs 4-1. De druk van de bezoekers werd uiteindelijk beloond met een schepcorner maar ook zonder doelman wist Adrastos niet te scoren. In de laatste periode liep d' Antenne na een counter uit tot 5-1 en werd Björn nog uitgesloten na een trekfout. Adrastos dwong nog enkele corners af en de ingevallen Timoty kopte de 5-2 eindstand op de bordjes.
Adrastos was vandaag niet in staat om voldoende weerwerk te bieden aan d' Antenne 04 maar toch een pluim voor de 5,5 spelers die zich in het zweet werkten! Volgende week wacht de sterke ploeg van de Bernardshotters. 

Ploeg: Björn, Jente, Geoffrey, Steven, Jelle en Timoty

Doelpunten: Jelle (0-1) en Timoty (5-2) 

Opmerkingen: Kim, Delphine, Joke, Vincent, Jasper en David & Kelly namen plaats op de supportersbank.

Volgende partij: maandag 28 april om 20u @ Rollegem: Bernardshotters - Adrastos

22-04-2008 om 20:18 geschreven door Coach  


08-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe sponsor & lokaal
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Adrastos heeft er een nieuwe sponsor (én lokaal) bij: vanaf heden worden we na elke wedstrijd in café Le Neuf verwacht om er boterhammetjes te eten. Bedankt Cis! Bedankt Mira!

08-04-2008 om 20:26 geschreven door Coach  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZESDE SPEELDAG: De Witte Raaf - Adrastos 3-5
Vooraf: Vandaag kregen we met De Witte Raaf geen onbekenden voorgeschoteld want vorig jaar promoveerden we samen met de blauwhemden. De Witte Raaf verzamelde tot nog toe 4 punten uit 4 wedstrijden. In vergelijking met de partij tegen Potteau kon Adrastos vandaag géén beroep doen op Jelle en Dieter (werkverplichtingen). Thomas en Steven waren er wel opnieuw bij!

De match: Al bij het eerste fluitsignaal werd duidelijk dat De Witte Raaf een ploeg was die teerde op haar ervaring. Adrastos had het meeste balbezit maar De Witte Raaf verdedigde secuur en bovendien was het opletten geblazen voor de tegenprikken van de thuisploeg. Toch wist Adrastos de score te openen en dit na een knappe aanval die begon bij Jente en via Steven opnieuw Jente als eindstation had: 0-1! Beide ploegen kregen nu enkele goeie kansen (zowel De Witte Raaf als Adrastos troffen de paal) maar de score bleef ongewijzigd. In de tweede periode mochten de bezoekers al een schepcorner nemen. Geoffrey knikte de bal jammergenoeg tegen de paal en zo bleef de kleine voorsprong op de bordjes. Maar niet getreurd: even later zette Pouckenaldo zich knap door en scoorde de 0-2. Timoty -last aan de enkel- had ondertussen al z'n schoenen uitgedaan. Op het einde van de tweede periode waaide een -op het eerste zicht- verloren bal voorbij alles en iedereen zomaar binnen en stond het 1-2. Met een krappe voorsprong begonnen we aan de derde periode. We hadden de match goed in handen en kregen alweer enkele uitgelezen mogelijkheden om de score op te drijven. Toch wist enkel Thomas te scoren en zo gingen we de laatste periode in met een 1-3 voorsprong. De thuisploeg vond de tijd rijp om een staaltje van onsportiviteit ten toon te spreiden en toen Björn nog naar z'n doel aan het wandelen was, (maar de ref wel al de laatste periode op gang floot) trapten ze de bal bij het aftrappen in ons -nog- lege doel. Adrastos reageerde op een faire manier en Geoffrey knalde de bal mooi langs de thuisdoelman binnen: 2-4! Even later was David aan het feest toen hij de bal vanop z'n eigen speelhelft in het doel van de tegenstander kon trappen. Na een rommelige fase scoorde De Witte Raaf nog de 3-5 en even dreigde het nog spannend te worden toen ook de thuisploeg een schepcorner kreeg maar die werd -gelukkig voor ons- niet benut.
Zo won Adrastos met 3-5 en zijn we best tevreden met onze 3de zege op 6 wedsrtijden. We genieten nu van een weekje rust waarna ons de ploeg van d'Antenne 04 wacht.

Ploeg: Björn, Jente, Geoffrey, Steven, David, Timoty en Thomas

Doelpunten: Jente (0-1), Steven (0-2), Thomas (1-3), Geoffrey (2-4) en David (2-5) 

Opmerkingen: Vincent, Dieter, Tine, Melissa en Delphine kwamen ons vandaag aanmoedigen, waarvoor dank! Na de wedstrijd werden we getrakteerd op boterhammen, aangeboden door onze kersverse sponsor: café Le Neuf!

Volgende partij: maandag 21 april om 21u @ Heule: d'Antenne 04 - Adrastos

08-04-2008 om 20:17 geschreven door Coach  


02-04-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VIJFDE SPEELDAG: Potteau - Adrastos 7-5
Vooraf: Vijfde speeldag en tegenstander was dit keer Potteau. De roodhemden eindigden de afgelopen herfstcompetitie knap tweede in de hoogste reeks maar zijn niet al te best gestart aan het huidige seizoen (2op6). Adrastos hoopte een verlengstuk te kunnen breien aan de knappe 4op4 maar dit moest dan wel gebeuren zonder Steven (familiale redenen) en Thomas (stage). Jelle keerde vroeger dan verwacht terug uit Parijs en behoorde -net als de herstelde David- opnieuw tot de kern.

De match: Potteau liet ons niet veel ruimte om te voetballen maar toch konden we de score openen via Dieter. In de eerste periode slaagde Björn er nog in z'n netten schoon te houden maar in het begin van de tweede periode werd het toch 1-1. Adrastos probeerde goed mee te voetballen maar scoren zat er -voorlopig- niet in. Wat ons niet lukte, lukte Potteau wel en zo kwamen we op een 2-1 achterstand. De withemden bleven niet bij de pakken zitten en Dieter knalde de 2-2 op de bordjes en even later scoorde Jente de 2-3. Nadat beide ploegen in de tweede periode al een schepcorner lieten liggen, wist de thuisploeg nu wel haar schepcorner te verzilveren en stonden de bordjes weer in evenwicht. Björn keepte sterk maar kon toch niet verhinderen dat we met een 4-3 achterstand aan de laatste periode begonnen. In deze laatste periode diepten de roodhemden de score uit tot 5-3 (alweer via schepcorner). Adrastos bleef echter de evenknie en in vijf minuten tijd ging het van 5-3 naar 5-5. Doelpuntenmakers van dienst waren Timo en Jelle. De match kon nu alle kanten op maar het was de thuisploeg die er op strafschop (na hands) 6-5 kon van maken. In de laatste 5minuten werd Dieter nog van het veld gestuurd wegens protest maar ook met z'n vieren bleef Adrastos knap weerwerk bieden al kon het niet verhinderen dat Potteau nog een zevende treffer scoorde.
Op basis van de kansen misschien wel een verdiende overwinning voor de thuisploeg alleen jammer dat de doelpunten vielen na enkele twijfelachtige beslissingen.

Ploeg: Björn, Jente, Geoffrey, Dieter, David, Timoty en Jelle

Doelpunten: Dieter (0-1 en 2-2), Jente (2-3), Timoty (5-4) en Jelle (5-5) 

Opmerkingen: Op de supportersbank vergezelde de revaliderende Vincent de spelersvrouwen Delphine, Kim, Melissa en Kelly 

Volgende partij: maandag 7 april om 18u @ Rollegem: De Witte Raaf - Adrastos  

02-04-2008 om 16:30 geschreven door Coach  


18-03-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VIERDE SPEELDAG: Debeck - Adrastos 7-12
Vooraf: Nadat we op de vorige speeldag onze eerste overwinning boekten stonden we vandaag tegenover Debeck. De roodhemden verloren hun eerste twee matchen van het seizoen (7-0 tegen Potteau en 4-8 tegen Squadra Amici). Enkele seizoenen geleden (lente 2006, ons eerste jaar in de b-reeks) verloren we tweemaal tegen hen (4-2 en 4-9). Louter statistieken natuurlijk want bij beide teams stonden vandaag héél wat nieuwe gezichten op het veld in vergelijking met toen. 
Adrastos recupereerde vandaag Geoffrey en Jente maar kon nog steeds géén beroep doen op Jelle (buitenland). David (scheurtje in spier van de schouder) kon eveneens niet aantreden.  

De match: Beide ploegen begonnen aanvallend aan de match maar het meeste gevaar in de eerste periode was voor Debeck. Toch klom Adrastos op voorsprong na een doelpunt van Dieter. Een sterk keepende Björn hield de nul gedurende de eerste periode maar al vroeg in de tweede periode kreeg hij de bal tegen z'n arm gespeeld en mocht de thuisploeg een strafschop nemen: 1-1. Nauwelijks enkele tellen later stond het zelfs 2-1 voor de roodhemden! Adrastos was even van slag en Debeck profiteerde ervan om uit te lopen tot 3-1. De rust keerde wat terug en Dieter zorgde met z'n tweede van de avond voor de 3-2. Toen een thuisspeler even later doorging op Björn en de bal binnenschoof zag de scheids geen fout en zo begonnen we met een 4-2 achterstand aan de derde periode. Björn vond de tijd rijp om op solo te gaan en met Dieter en Steven als tussenstations nette hij de 4-3. Toch liep Debeck opnieuw uit tot 5-3 maar Steven kon op aangeven van Dieter opnieuw de score milderen. De match ging nu goed over en weer en maar weer wist de thuisploeg een goaltje uit te lopen: 6-4. Adrastos moest eventjes met vier verder wanneer Geoffrey met geel bestraft maar nog voor de vijfde man het veld opmocht dweilde Dieter de lijn af en schotelde Steven de 6-5 voor. Adrastos groeide in de match maar miste helaas een schepcorner. Toch stonden de bordjes voor het einde van de derde periode weer in evenwicht toen Dieter -op aangeven van Timoty- zijn derde van de avond binnenknalde. Adrastos was nu de sterkste ploeg en knutselde aanval na aanval in elkaar. Parradona toverde twee doelpunten uit z'n sloffen en Thomas mocht na een actie met Timoty en Dieter de 6-9 aantekenen. En nog was het niet gedaan: Timoty bood Pouckenaldo de 6-10 aan en scoorde zelf de 6-11. Debeck was duidelijk van slag en na knap eentijdsvoetbal had Thomas de 6-12 maar binnen te tikken. In de slotseconden maakte de thuisploeg er op schepcorner nog 7-12 van.
Na twee moeilijke perioden herpakte Adrastos zich en met enkele knap uitgespeelde aanvallen werd alsnog een ruime 7-12 zege geboekt. Volgende week is er geen minivoetbal. 

Ploeg: Björn, Jente, Geoffrey, Dieter, Steven, Timoty en Thomas

Doelpunten: Dieter (0-1, 3-2 en 6-6), Björn (4-3), Steven (5-4, 6-5 en 6-10), Timoty (6-7, 6-8 en 6-11), Thomas (6-9 en 6-12) 

Opmerkingen: David stuurde het team bij langs de lijn en Dieter en Tine kwamen en zagen dat het goed was!

Volgende partij: maandag 31 maart om 21u15 @ Bissegem: Potteau - Adrastos

18-03-2008 om 11:39 geschreven door Coach  


11-03-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DERDE SPEELDAG: Clarcredit - Adrastos 3-5
Vooraf: Derde speeldag en voor de derde keer op rij was het voor David sleutelen aan het team. Geoffrey en Jente haakten af wegens blessures en ook Thomas (school) en topschutter Jelle (in het buitenland voor z'n werk) waren er niet bij. Dieter Pattyn maakte z'n debuut voor Adrastos en Björn mocht na z'n schorsing opnieuw tussen de palen plaatsnemen. Clarcredit -vroeger spelend onder "'t Rusteel"- verloor op de openingsspeeldag met 8-6 van Whoepi-Boys.

De match: De wedstrijd verliep vrij evenwichtig en beide ploegen kregen kansen op het openingsdoelpunt maar toch werd de eerste periode doelpuntloos afgesloten. In de tweede periode was er iets meer overwicht van Adrastos maar een sterk keepende thuisdoelman hield lange tijd z'n netten schoon. Via een schepcorner van Björn -binnengekopt door Timoty- klom Wit-Zwart toch op voorsprong. De beste kans voor Clarcredit spatte uiteen op de paal. Bij aanvang van de derde periode ging de thuisploeg op zoek naar de gelijkmaker maar Adrastos bleef goed georganiseerd voetballen en verdubbelde via Sam de score. Adrastos bleef geconcentreerd spelen en Dieter verraste met een heerlijke bal vanop z'n eigen speelhelft de thuisgoalie: 0-3. Clarcredit bleef er voor gaan en nadat ze eerder in de partij hun eerste schepcorner niet scoorden, lukte het dit keer wel en milderden ze de score tot 1-3. In de laatste periode kon Adrastos aanvankelijk weerstaan aan de druk en liepen we zelf uit tot 1-4 via Timoty. Toch werd het in de laatste vijf minuten nog bibberen toen Clarcredit terugkwam tot 3-4. Dieter nam evenwel alle twijfels weg en zorgde met z'n tweede van de avond voor de 3-5 eindstand.
Onze eerste overwinning in de hoogste reeks is een feit! Iedereen weet dat het een lastig seizoen zal worden maar met deze mentaliteit en inzet moeten we zeker in staat zijn om meer van deze wedstrijden als vandaag tot een goed eind te brengen.

Ploeg: Björn, David, Dieter, Steven, Timoty en Sam

Doelpunten: Timoty (0-1 en 1-4), Sam (0-2), Dieter (0-3 en 3-5)

Opmerkingen: De geblesseerde Geoffrey was net als Melissa en Delphine getuige van onze eerste puntjes in het nieuwe seizoen. 

Volgende partij: maandag 17 maart om 20u @ Rollegem: Debeck - Adrastos

11-03-2008 om 18:28 geschreven door Coach  


04-03-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TWEEDE SPEELDAG: Whoepi-Boys - Adrastos 12-7
Vooraf: Vandaag kregen we de Whoepi-Boys van coach Lesly voorgeschoteld. Alweer geen cadeau maar eenmaal je in de hoogste reeks speelt, weet je dat er normaal gezien geen gemakkelijke wedstrijden meer volgen. Adrastos kon geen beroep doen op Dieter en Jente (beiden ziek) en ook Björn (laatste strafdag) en Sam (blessure) kwamen niet aan spelen toe. Geoffrey besloot in laatste instantie toch aan te treden ondanks een lichte blessure. Bij onze tegenstander enkel maar spelersluxe. Coach Les voerde zelfs een rotatiesysteem in.

De match: Alles wat bij ons kon fout lopen de eerste twee periodes, liep ook fout. De onzeker acterende doelman David ging enkele keren niet vrijuit en de Whoepi-Boys raasden als een wervelwind door de zaal. Adrastos kwam er niet of nauwelijks aan te pas gedurende deze periodes en Whoepi liep uit tot 10-2 (zoiets moet het geweest zijn).
In de derde en vierde periode herstelde Adrastos het evenwicht en kregen we de betere kansen. Whoepi-Boys toonde zich tevreden met de gang van zaken en beperkte zich tot enkele schaarse uitbraken. Adrastos kon dankzij deze betere periodes de score nog enigsinds milderen en de match werd afgefloten bij een verdiende 12-7 zege voor Whoepi-Boys.
Met wedstrijden tegen Los Galacticos en Whoepi-Boys -toch beiden titelkandidaten- achter de rug hopen we op beterschap en misschien wel de eerste puntjes in onze volgende wedstrijden.

Ploeg: David, Timoty, Geoffrey, Jelle, Steven en Thomas

Doelpunten: Jelle 5x, Thomas en Timoty (elk 1x)

Opmerkingen: Melissa, Kimberly, Delphine, Björn en Sam waren getuige van onze nederlaag 

Volgende partij: maandag 10 maart om 20u @ Heule: Clarcredit - Adrastos

04-03-2008 om 00:00 geschreven door Coach  


26-02-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE SPEELDAG: Los Galacticos - Adrastos 8-4
Vooraf: Maandag 25 februari 2008, een grote dag voor ons minivoetbalploegje! Voor het eerst in ons bestaan mochten we aantreden in de a-reeks van de Kortrijkse minivoetbalcompetitie! Onze eerste tegenstander, Los Galacticos, veroverde de voorbije 3 seizoenen de titel in de hoogste reeks. (3 seizoenen = 54 wedstrijden waarvan 50 zeges, 2 nederlagen en 2 draws en maar liefst 526! gescoorde doelpunten)
Adrastos kon naast de nog revaliderende Vincent ook geen beroep doen op Jente (ziek), Björn (geschorst) en ook nieuwkomer Dieter Pattyn (lichte blessure) stond niet op het wedstrijdblad. Thomas Vandeneynde mocht zo meteen z'n debuut maken!

De match: De ervaren mannen van Los Galacticos lieten het balletje vlot van voet naar voet gaan en kwamen al vroeg in de partij 1-0 voor. Adrastos probeerde er het beste van te maken en dat lukte aardig. Pouckenaldo bracht de bordjes in evenwicht maar de thuisploeg kon al gauw voor 2-1 zorgen. Na een knappe actie lukte Thomas aka de kljin ook z'n eerste pot voor Adrastos en stond het opnieuw gelijk. De eerste periode werd afgefloten bij een 3-2 stand. In de tweede periode controleerde Los Galacticos de partij en liep het uit tot 5-2. Adrastos bleef goed weerwerk bieden maar kon niet scoren. In een alweer aangename derde periode liep de thuisploeg nog een goaltje verder uit: 6-2. De laatste periode werd gekruid met nog vier doelpunten en die werden eerlijk verdeeld. Pouckenaldo en Samaldinho brachten Adrastos terug tot 6-4 maar in de laatste minuten diepte de thuisploeg de score nog uit tot 8-4.
Na een aangenaam potje minivoetbal en met de positieve commentaren van de tegenstander in ons achterhoofd trokken we richting kleedkamer en even later zaten we alweer samen in de cafetaria om er ene te drinken.

Ploeg: David, Timoty, Geoffrey, Jelle, Steven, Thomas en Sam

Doelpunten: Steven 1-1 en 6-3, Thomas 2-2 en Sam 6-4

Opmerkingen: Naast de geblesseerde Dieter Pattyn & vriendin Isabel zaten ook Björn & Delphine, spelersvrouwen Kim en Melissa, Dieter & Tine, Jasper en papa Roel Verstraete op de supportersbank.

Volgende partij: maandag 3 maart om 20u15 @ Wembley: Whoepi-Boys - Adrastos


26-02-2008 om 00:00 geschreven door Coach  


20-02-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Lentecompetitie 2008
Adrastos opent het seizoen met een wedstrijd tegen Los Galacticos. Geen cadeau want deze ploeg speelde de afgelopen drie seizoenen kampioen in de A-reeks!
Plaats van afspraak: maandag 25 februari om 21u in de sporthal van Heule.
De rest van de (voorlopige) kalender volgt eerstdaags!

20-02-2008 om 18:30 geschreven door Coach  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spelerslijst lentecompetitie 2008

De spelerslijst voor de lentecompetitie van 2008 ziet er als volgt uit:

  1. Ameele David
  2. Billiet Kristof
  3. Debaeremaeker Bram
  4. Demarcke Samuel
  5. Dewaele Björn
  6. Lecluyse Jente
  7. Letrouit Vincent
  8. Litaer Geoffrey
  9. Parmentier Timoty
10. Pattyn Dieter
11. Vanbrabandt Justin
12. Vandeneynde Thomas
13. Vanpoucke Steven
14. Verstraete Jelle

Hartelijk welkom aan de 3 nieuwkomers:
Dieter, Thomas en Justin!

20-02-2008 om 18:23 geschreven door Coach  


14-02-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sponsors & Supporters: DANKJEWEL!
Adrastos bedankt langs deze weg al haar sponsors want zonder hen zou het stukken moeilijker zijn om onze hobby zo kostenbesparend mogelijk te houden!
Verder danken we onze trouwe fans, die ons het ganse seizoen door talrijk kwamen aanmoedigen! We hopen jullie opnieuw te mogen verwelkomen als we binnen enkele weken aantreden in de A-reeks, ons debuut in de hoogste reeks! We zullen jullie steun meer dan ooit nodig hebben!

14-02-2008 om 22:02 geschreven door Coach  




MET DANK AAN:


Elektro Loosvelt Ronny - - - alle elektriciteitswerken - - - 056 21 92 44
Café Le Neuf --- Burgemeester Reynaertstraat Kortrijk
Asfalt -en Dakwerken Patrick Anseele - - - 056 25 69 17
BVBA Bekaert - - - Algemene Bouwonderneming - - - 0475 42 77 11
Sanitair, Lood-, Koper- en Zinkwerken Roland Derveaux - - - 056 20 06 77
Café 't Chauffeurke - - - Bij Frieda en Marc - - - Stasegemsestraat 102 te Kortrijk
Blom Steve --- alle sanitair, verwarming, dakwerken,... --- 0475 62 85 87
Foto

DOELSCHUTTERS
HERFST 2009

 Timoty  24
 Jelle  18
 Geoffrey  17
 Steven    6
 Bjorn
 Sam
   4
 David
 Jente
 Thomas
   2
 Christophe
 Dieter
   1
 TOTAAL  81 


Foto

Gastenboek


websites KMVV ploegen
  • Los Galacticos
  • I Ragazzi
  • La Squadra
  • Chromage Carlier
  • Santa Diabolo
  • Zakouzkys
  • MVC The Strikers
  • Deco Car Systems
  • Dranken Pauwels
  • Pumas

    Nog meer links
  • Officiële site KMVV
  • SV Deerlijk United (vlvb)
  • FC 't Leeuwke Zwevegem (vlvb)
  • 't Damberd Zwevegem (vlvb)

  • Zoeken met Google



    E-mail mij

    Mail de webmaster



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs