Winter 2016/2017
Inhoud blog
  • 4 maart
  • 3 maart
  • 2 maart
  • 24 februari
  • 15 februari
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Gastenboek
  • Een aangename zondag middag

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    04-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4 december
    Zondag 5 Dec.

    We zijn vanmorgen uit Palamos vertrokken en gaan nu naar Pineda del Mar het is maar 100 km verder dus we rijden op ons gemakje. Het heeft afgelopen nacht flink geregend en de weerberichten zijn niet erg gunstig maar de tempratuur is 16 grd. dus altijd beter dan in Ned.
    Veel valt er niet te zien onderweg daar is de rit ook te kort voor wel valt ons op dat alles nog zo groen is en dat er nog zoveel bloeit en groeit.
    Op de camperplaats wacht ons een deceptie het is een amper met grind afgewerkt terrein met een (volgens ons) oude varkensstal als receptie en een noodhok wat dient als douche annex tolet, maar we hebben ons huisje bij ons dus besluiten wij samen met onze campervrienden hier te overnachten en morgen weer te vertrekken naar Cambrils.
    We zijn even naar de boulevard gelopen voor een lekkere capuccino en zagen dat daar het spoor door de stad loopt vlak voor het strand. Kortom Pineda is niets voor ons.
    Maar toch even wat informatie over Pineda. Het is een stad met een oppervlakte van 11 km
    Telt25,968 inwoners een bekende badplaats in de Comarcer Maresmar tussen Callele en Santa susanna.
    Ons zegt het niets dus heel vlug weg hier.





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-12-2016, 19:43 geschreven door AdenLoes  
    Reacties (0)
    03-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 december
    Palamos

    We vertrekken morgen uit Palamos Zijn hier 7 dagen gebleven vooral voor het zonnige weer omdat volgens weer online het verder in Spanje nogal regenachtig was. Palamos is een leuk stadje en ligt in de provincie Girona het heeft een oppervlakte van 14 km en 17.000 inwoners. Er zijn grote stranden en wat kleinere baaien waar je kunt zwemmen surfen en zeilen.
    Het is een belangrijke haven en beroemd om zijn delicatessen Gamba de Palamos.
    Er zijn talrijke winkeltjes en restaurantjes en niet alleen aan de boulevard. Wij zijn vooral gaan fietsen achter de straatjes van de boulevard en dan kom je de mooiste spaanse huisjes echte spaanse winkels en de lekkerste tapas restaurantjes tegen. Op Dinsdag is er een zeer grote markt waar we heen geweest zijn, helaas was het weer niet zo best maar anders zeer de moeite waard. Verder is er een natuurpark La Fosca Beach een kerk Santa Maria Del Mar ( die helaas gesloten was toen wij er waren). en verder het visserijmuseum wat zeer zeker een bezoekje waard is. Wij hebben in iedergeval genoten hier van ons weekje Palamos.
    Morgen vertrekken we naar Pineda del Mar.










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-12-2016, 19:56 geschreven door AdenLoes  
    Reacties (0)
    30-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.30 november
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We staan op camperplaats Empord Area in Palamos leuke plaats vlak bij de boulevard We blijven hier een paar dagen staan vooral omdat het weer prachtig is en we hier heerlijk kunnen fietsen. Eerst moet Ernst nog ff een bandje plakken maar dat stelt niks voor voor hem met hulp van zijn vrouw .hihi                          
    Daarna zijn we naar Platja d Aro gefietst langs de boulevard en daar onder het genot van een heerlijke cappucino genoten van de zon en de kalme zee. Daarna weer rustig terug gefietst en de band heeft het gehouden

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    30-11-2016, 19:24 geschreven door AdenLoes  
    Reacties (1)
    28-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.28 november


    Vanmorgen al vroeg vertrokken van de camperplaats We willen immers vandaag Palamos halen dat is 638 km. Eerst even tanken en dan op weg, het is somber weer  erg koud en zeer mistig de komende 300 km is nog steeds erg saai. We rijden eerst richting Clermont over de tolweg daarna Millau en Montpellier hier rijden we langs mooie dorpjes en prachtige uitzichten Ook komt zowaar de zon erdoor We genieten van de prachtige herfstkleuren buiten Wat is de natuur toch mooi. Voor ons rijden onze campervrienden wat voor Ad wel relaxed rijden is aangezien hij alleen maar hoeft te volgen en naar de Tom Tom hoeft te luisteren die ook aangeeft dat we om 17:15 in Palamas zijn.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-11-2016, 00:00 geschreven door AdenLoes  
    Reacties (0)
    Archief per week
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs