Over mijzelf
Ik ben Els
Ik ben een vrouw en woon in Kessel (België) en mijn beroep is Student.
Ik ben geboren op 07/06/1986 en ben nu dus 39 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Chiro, Dansen ... .
Inhoud blog
  • de laatste uurtjes...
  • alweer een nieuw verslagje
  • bezoek-foto's
  • verduidelijking bij vraag 2
  • nieuw quizplezier
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Els in Aberdeen
    Een Erasmusavontuur
    02-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's

    Good evening everybody,

    Ik wou gewoon snel even melden dat ik een aantal nieuwe foto's online heb gezet. het lukte niet meer via de eerste foto-site, dus ik heb er een nieuwe aangemaakt en daar lukte 't wel. Druk dus op de 2de link: foto's (2); daar kan je ze zien. 't Zijn foto's van mijn wandeling aan de zee, van de eerste dagen en van wat feestjes/avonden hier. (sommige heb ik van anderen gekregen en zijn wat klein uitgevallen, 'k weet niet hoe 't komt, maar kan je toch al eens zien hé.) Ik ga in 't vervolg proberen mijn fototoestel zo veel mogelijk mee te nemen (ik vergeet het vaak, sorry!).
    Voor de rest staat onder de meeste foto's een kleine "verduidelijking", dan weten jullie wat het voorstelt enz hé. Een volgend verslagje is voor het einde van het weekend...

    Greetz, Els -xxx-

    02-10-2008 om 18:31 geschreven door Else  


    29-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Hi hi allemaal,

    Hieronder mijn verslagje van mijn eerste volledige week hier.
    Veel leesplezier!!! (Ik ga proberen vandaag ook nog wat foto's op mijn fotosite te zetten, maar voorlopig staan die er nog niet op)


    Verslagje 21/09 – 28/09


    Zoals al gezegd was het hier zaterdag een hele invasie: Keiveel mensen aangekomen. Ook op mijn flat was er “eindelijk” leven, maar die dag nog niet veel kennis gemaakt, aangezien ze moe waren enz.

    Zondag heb ik een aantal van mijn flatmates dan wel leren kennen, wat gebabbeld enz  (het zijn 2  Amerikaanse en 1 Oostenrijks meisje). Ja, de flats zijn hier nooit gemengd: ofwel allemaal meisjes, ofwel allemaal jongens per flat/gang. Ik ben die dag ook nog naar het stad en het park geweest: wat rondgewandeld, gelezen… EN ik heb mijn was gedaan.. ’t Was een experiment, maar ’t is gelukt!  ’s Avonds is Stijn dan aangekomen en ben ik daar mijn mp3 enz gaan halen (er zaten ook nog wat dvd’s bij, een kaartje en een briefje van mams, dankjewel!) Na een babbel daar nog even dvd gekeken en gaan slapen.

    Maandag hadden we  om 11u ’s morgens info op de campus (voor alle Erasmusstudenten). Had met Stijn hier voor mijn deur afgesproken en terwijl ik hier stond te wachten kwamen er nog andere Erasmussers aan, ook zij stonden op iemand te wachten en dus zijn we samen naar de University gewandeld. De eerste kennismaking was gebeurd. (Italianen en Duitsers). Ook daar aangekomen nog wat mensen leren kennen. (Franse meisjes …) Er was alleen teveel volk om 11, niet iedereen kon in de aula, dus moesten we wachten tot 12u voor onze info-sessie. Deze gaf ons niet echt veel nieuwe informatie, maar toch. Na de info ben ik met Stijn naar stad geweest, om iets te eten, nog wat te gaan halen enz. Vanuit het stad naar zee gewandeld en dan naar advisor om vakken enz in orde te brengen: onze advisor (is speciaal voor studenten agriculture&forestry) is een hele vriendelijke, fijne, grappige man. Al mijn vakken waren in orde: ik ga hier 3 vakken volgen, waarvan 2 vakken pas na 6 weken beginnen.  De 1ste 6 weken heb ik dus maar 1 vak (les op di en vr) en nog veel “vrije tijd”. We hebben van die advisor ook papieren gekregen voor studentenkaart enz. Nadien zijn we terug naar kot gegaan en ’s avonds heb ik rustig dvd gekeken.

    Dinsdag zijn we tegen 10u naar campus gegaan: onze studentenkaart ophalen enz. Om 11u was het ook info over societies (allerlei clubs waar je je bij kan aansluiten), op het grote sportveld in een tent. Er was superveel volk, echt koppenlopen daarbinnen. We hebben ons aangesloten bij de “International Society”: die doen uitstapjes naar steden enz, Schotse thema-avonden enz. Wel leuk denk ik. Nadien met Stijn en Tobias (Duitse jongen) naar stad: buskaartje gaan halen (we hadden onze studentenkaart daar voor nodig, dus ging niet eerder) en nog wat spullen. Dan naar kot. Nadien nog naar winkel (liddl -> hier dichtbij) geweest voor de nodige voorraad. ’s Avonds iets gaan drinken in de bar hier op ’t domein: nog wat mensen leren kennen: was leuk.

    Woensdag om 11 u met Sonia, Alix en Louise afgesproken aan de campus voor de sports-info (allerlei sportclubs waar je je bij kan aansluiten). Geïnformeerd bij badminton: maandag of woensdag gaan we proberen en als ’t leuk is gaan we ’t doen. Als je je aansluit mag je op woe en ma (bepaalde uren) gaan badmintonnen en hun materiaal enz gebruiken. Ik doe dat wel graag en dan zijn we bezig hé. Ook naar dans gezocht, maar niet gevonden, dus heb mail gestuurd. Afwachten nu. We hebben daar ook nog wat nieuwe mensen leren kennen: 2 Spaanse meisjes en een aantal Belgen. (Franstalige, maar sommige spreken wel een beetje Nederlands). Nadien ben ik met Sonia, Alix en de Italian Boys nog naar  ‘t stad gegaan om wat spullen te halen en te regelen. Daarna terug naar kot om er iets te eten en nog wat vanalles in orde te brengen, nog wat foto’s opgehangen enz.  ’s Avonds hebben we op mijn kot rustig een filmpke gekeken.

    Donderdag was er niets speciaals te doen van de Universiteit uit. Heb lang geslapen, ben gaan joggen, naar ’t park geweest, wat gelezen en ’s avonds was ’t Italian Dinner … Er was veel volk, ‘t was gezellig en heel lekker. Die Italian boys kunnen nogal koken, daar kunnen we wat van leren ;-) Ik was alleen weeral snel heel moe en dus rond 23u gaan slapen.

    Vrijdag was er ook niets speciaals: lang geslapen, gelezen, me gaan registreren bij de dokter (gewoon wat papieren invullen en als er dan iets voorvalt is het allemaal gemakkelijker). Nadien gezellig beneden gezeten in de flat van Marco voor een babbel en een koffie (niet voor mij dan) … ’s Avonds kennis gemaakt met Indisch meisje van mijn flat hier (haar papa was maar net weg, daarom hadden we haar nog niet veel gezien. Maar ’t is een hele toffe! Ze zit ook in een jeugdbeweging in India en ook wel een rustig meisje enz…

    Zaterdag ben ik naar ‘t stad geweest, wat rondgelopen en inkopen gaan doen in Morrisons (een hele grote winkel waar ze zo goed als alles hebben. De bushalte naar hillhead hier is vlakbij, dus wel handig). In de NM voor Leuven ISP in orde proberen brengen enz en gaan joggen met flatmate (Indische meisje, ik vergeet haar naam altijd).

    Zondag heb ik eerst LANG geslapen (alweer doodop), een beetje opgeruimd hier en gestofzuigd enz. ’s Middags samen met kotgenoten gegeten, gaan wandelen aan de zee en ook ’s avonds fijne babbel met flatgenote. En dan was ik weer heel moe (hoe komt ’t toch): gelezen in spannend boek en gaan slapen…

     

    Dat was ’t voor de voorbije week. Vanaf morgen (maandag) beginnen de echte lessen hier, maar ik heb pas dinsdag mijn eerste les. Ik ga morgenVM naar ’t stad: de post zoeken, want moet voor Leen de oplader van fototoestel opsturen die tussen mijn spullen was gesukkeld in de auto tijdens de reis. In de namiddag gaan we waarschijnlijk naar de badminton en nadien ga ik joggen langs de zee met Anne-Liv (meisje van Belgie, Brussel, die wel wat Nederlands kan).

    Maar dat vertellen we later dan wel weer!

     

    Vele Schotse Groetjes,

     

    Aberdeen-Els –xxx-

    29-09-2008 om 15:06 geschreven door Else  


    20-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste fotootjes

    Hi Hi Everybody,

    Hier gewoon even een berichtje om te melden dat de eerste fotootjes van mijn tijdelijke woonst en omgeving hier op het internet staan. Je kan ze gaan bewonderen door in het menu hier rechts op mijn blog op de link "foto's" te drukken...Veel kijkplezier ;-)!

    Omdat 'k niet wist hoe 'k er commentaar bij kon schrijven, hieronder wat uitleg over de foto's, zodat jullie een beetje weten waar jullie naar aan 't kijken zijn hé!

    - Eerste foto's zijn van mijn kamer hier(vanuit de verschillende hoeken), de keuken, de "badkamer", de gang, mijn kamerdeur/nr, de flatdeur/nr, de hal van onze flat en onze flat langs buiten. En ook een foto van het groen hier op Hillhead (het kotdomein waar ik verblijf).
    - De volgende foto's zijn een aantal foto's van in 't stad (merk op: allemaal grijze gebouwen), en speciaal voor mijn kleine zusje een foto van Starbucks (ik heb er trouwens nog een 4de ontdekt, u mag jaloers zijn ;-)) Een weetje: aan de kruispunten hier worden voor de voetgangers alle lichten tegelijk groen (en de auto's staan dus allemaal stil, van welke richting ook). De mensen steken hier dan dus ook over in alle richtingen: ook diagonaal!!! Gewoon dwars over 't straat. Grappig om zien, maar wel handig (ook wij = mama, papa, leen en ik, hebben 't al getest.) Je moet alleen wel lang wachten vooraleer 't groen is voor de veotgangers.
    - Dan een aantal foto's va het mooie Seaton-park (dat hier echt vlakbij mijn kot ligt, ik moet gewoon eventjes naar beneden wandelen) en de River Don, die door dat park stroomt.
    - En daarna een hele reeks foto's van de zee en hoe River Don in de zee uitmondt (en af en toe een poging om mezelf bij op de foto te zetten, om te laten zien dat ik er wel echt was;)) Ik ben deze namiddag een wandeling gaan maken naar en langs de zee en heb daar een hele tijd gewoon gezeten, 't is daar echt prachtig. Ben ook door de duinen gewandeld en van daarboven is 't ook echt kei-mooi! (zie foto's!) En : er waren dus gasten die gingen zwemmen hé (moet normaal ook ergens op ne foto staan). (Papa en leen: ik moet 't dus mss toch wel wagen hé ;-))
    - De laatste foto's (die met de hoge gebouwen op de achtergrond)zijn van het megagrote golfterrein, op de weg van hier naar zee gelegen. (is echt wel keigroot, maar ja met Golf als favoriete/nationale sport... Misschien moet ik 't ook gaan leren, héhé)

    Voilà, zo hebben jullie toch een eerste indruk van mijn omgeving hier. (ik ken zelf ook nog lang niet alles, dus HEEL veel kan ik nog niet vertellen hé)

    Wat ik wel nog wil vertellen is dat er hier vandaag heel veel mensen zijn aangekomen ('t was echt een invasie, wat een tegenstelling tegenover de leegte van de voorbije dagen). Eerst hier in mijn flat nog niets gemerkt, maar toen ik terugkwam van zee, hoorde ik "lawaai". Ik heb hier al 3 flatgenootjes ontmoet: 2 meisjes van de United States en 1 meisje van Oostenrijk. Veel hebben we nog niet gezegd enz, want ze zijn moe en volop aan 't uitpakken/installeren/bekomen... Maar ze zien er leuk uit en zijn heel vriendelijk/lief. Dat komt dus wel goed. En blij dat er toch al gezelschap is!!!

    Ik ga 't hierbij laten voor nu.
    Dikke knuffel en vele Schotse Greetz,

    Aberdeen-Else -xxx-

    20-09-2008 om 20:54 geschreven door Else  


    18-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aangekomen
    Voor iedereen die ongeduldig zat te wachten:

    ik ben sinds vanmiddag ongeveer 15u op mijn kot. mams,paps en Leen hebben me hier afgezet. t Afscheid was even moeilijk en nu nog wel een beetje een raar gevoel, maar dat zal hopelijk wel snel verdwijnen. Heb hier al een beetje rondgelopen op het domein van mijn kot (supergroot) en er is hier een winkel, een postbus, de bus stopt hier, de mensen zijn supervriendelijk. En nu zit k in de computerruimte, want t internet wil nog niet werken op mijn laptop. (het is hier een qwerty bord, dus mijn excuses als er typfouten instaan) en zo kan k toch even babbelen met de bekende wereld,om de eenzaamheid wat tegen te gaan, want hier is t wel echt nog maar heel stillekes momenteel. maar ook daar zal wel verandering inkomen.
    't is hier wel mooi, ook mijn campus en de stad in t algemeen is ok/gezellig, voor zover ik ze al heb gezien. de zee en het strand zijn ook prachtig en hier vlakbij, zo'n 10-15 minuutjes wandelen ongeveer. daar ga k dus wss wel wat tijd spenderen :)
    foto's kan k voorlopig nog niet online zetten, want heb er zelf nog geen getorkken. maar leen heeft er heel veel, dus ik zal haar vragen er wat op internet te zetten.

    voorlopig ga ik t hier bij laten, als op mijn laptop op internet kan, volgt er mss wel een langer verslqgje, maar zo zijn jullie toch al wat op de hoogte he. Reqcties hier of mailtjes blijven zeer wlkom!

    Vele schotse groetjes en een dikke knuffel xxx

    18-09-2008 om 18:34 geschreven door Else  


    26-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog eventjes...
    Hoi allemaal,

    Nog eventjes en ik vertrek voor een aantal maanden op Erasmus naar Aberdeen (Schotland). Nog eventjes tijd dus om hier thuis alles voor te bereiden en genieten van wat dagen thuis (na een drukke vakantie).
    Maar om jullie op de hoogte te houden van mijn avonturen in Aberdeen, heb ik al een poging gedaan om een blog te maken. Ik zal proberen hier regelmatig een berichtje achter te laten, zodat jullie kennis kunnen maken met mijn Schots leventje. En natuurlijk hoop ik dan ook op reacties, zodat ik ook op de hoogte blijf van de gebeurtenissen in Nijlen/België hé.

    Vele groetjes, vanuit Kessel nog momenteel,
    Bijna Aberdeen-Else -xxx-

    26-08-2008 om 13:10 geschreven door Else  



    Foto

    ADRES

    Alle kaartjes/brieven/postpakketten enz zijn de komende maanden welkom op het volgende adres:

    Els Heylen, Room 196A
    South House
    Hillhead Halls of Residence
    Don Street
    Old Aberdeen
    AB24 1WU
    SCOTLAND (Great Britain)



    Archief per maand
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • Veel plezier!

    Wil je me iets laten weten? Laat hier dan een berichtje achter. Ik lees jullie berichten met heel veel plezier... dus: druk op onderstaande knop!


    Links
  • Foto's
  • Foto's (2)
  • Blog aspimeisjes
  • Chiro pako
  • Tourist Information Aberdeen
  • University of Aberdeen

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs