Welkom op het webblog van de Aarschotse SP.A.
Deze blog geeft een forum aan alle SPA-SPIRIT kandidaten die op onze lijst voor de verkiezingen van 8 oktober fungeren.
Elke bezoeker kan reageren op een bericht.
Wij hopen dat dit forum de burger dichter bij de politici brengt en omgekeerd.
Veel lees- en schrijfgenot
24-05-2006
Activiteiten van 25 mei tot en met 30 mei
Hieronder vindt u bijkomende activiteiten:
Donderdag 25 mei: Lentejaarmarkt te Aarschot vanaf 9 uur tot 13 uur
Vrijdag 26 mei: Tentoonstelling Museum (Stefan Eyckmans) om 19.30 uur
Zaterdag 27 mei: Barbeçue SPIRIT, voetbalkantine te Langdorp vanaf 14 uur tot 18 uur
:: het verdriet is van A :: Op vrijdag 26 mei vindt onder het motto 'Het verdriet is van A' en 'Stop racisme, diversiteit is realiteit' een stille optocht plaats in Antwerpen, als steunbetuiging aan de families van Mohamed Bouazza en de slachtoffers van de brutale en racistische aanslag van vorige week donderdag: Luna Drowart, Oulemata Niangadou en Songül Koç.Tegelijkertijd is de optocht een sereen protest tegen alle vormen van geweld in de maatschappij en een pleidooi voor een verdraagzame stad.
De stille optocht vertrekt op vrijdag 26 mei aan de Brouwersvliet om 14 uur. Daarna volgt het parcours de kaaien tot de Namenstraat om dan via de Jan Van Gentstraat tot aan de Bolivarplaats te gaan, waar de optocht eindigt met toespraken van de betrokken families.
De families vragen uitdrukkelijk de optocht in alle sereniteit en rust te laten verlopen. Ze vragen dan ook om geen spandoeken, vlaggen, borden met slogans... mee te nemen in de optocht en om geen pamfletten uit te delen. De deelnemers wordt gevraagd een wit kledingstuk te dragen als teken van verbondenheid. Aan de verschillende middenstands- en socio-culturele verenigingen, die door hun werk niet kunnen deelnemen aan de optocht, wordt gevraagd hun solidariteit te uiten door een wit lint of een witte vlag aan te brengen aan hun gebouwen.
Wil je ook meelopen? Thomas van het animo-bestuur wacht jullie tot 13u30 op aan het Antwerpse centraal station in Café Royal (vroeger De Gulden Kroon). Hij is te bereiken op 0497 02 00 72.