Geen zin om in je eentje thuis te eten? Wil je bij het eten graag een leuke babbel, zoek dan de gezellige sfeer op van de restaurantmiddagen in het dienstencentrum Perron-Oost in Houthalen-Oost. Kom er samen met andere lot- en leeftijdsgenoten genieten van een heerlijke, warme maaltijd en blik achteraf, verscholen achter een warme tas koffie, terug op de tijden van weleer.
Op dinsdag- en vrijdagmiddag kan je in het dienstencentrum terecht voor een warme maaltijd. De maaltijden worden tussen 11.45 uur en 12.15 uur geserveerd. Voor de prijs van 6 euro krijg je dan soep, een hoofdschotel, een dessert en water bij de maaltijd. Je kan altijd uit twee verschillende menus kiezen voor de hoofdschotel. Ook dieetmaaltijden kunnen op aanvraag voorzien worden. De maaltijden worden in de centrale keuken van het OCMW bereid en in het dienstencentrum verder afgewerkt. Wil je weten wat de pot schaft, contacteer dan centrumleider Cindy Gust op het nummer 089 460 480.
Inschrijven kan telefonisch of aan het onthaal van het dienstencentrum, uiterlijk op donderdag (tot 16u) voor de maaltijd op dinsdag en uiterlijk op dinsdag (tot 16u) voor de maaltijd op vrijdag.
|