Beste Marc,normaal zou ik niet reageren,iedereen heeft recht om van zich te laten lezen,maar ik zit met onopgeloste vragen,slepende voeten,blauwe tenen en een kronkel in mijn maag.
Voor iemand als jij die zich sociaal profileert in dergelijk engagement en fervent verdediger is van alles wat groen! aangaat ben ik niet verrast door uw reactie .
Twee familieparken bij uitstek waren inderdaad Kelchter-en Hengelhoef (en vergeet Tenhaagdoornheide niet),drie pareltjes van Houthalense gastvrijheid en bovenal, plaatsen waar men graag terugkwam naar zoveel faciliteiten in onze mooie groene natuur. Een echt familiegevoel.
En er was echt wel veel te doen in Kelchter-en-Hengelhoef,teveel om hier allemaal op te noemen maar die enkel nog op fotos,postkaarten en in het geheugen gegrift staan.
Spijtig,want meer toerisme betekend ook meer geld in het laatje van de gemeentekas en misschien minder uit het mijne.
De verleden speelparken hebben nu inderdaad meer een groen aspect voor wandelaars en fietsers (M/V) en hier en daar zijn er nog een aantal zaken waar de jeugd hen ding kwijt kunnen.
Blijkbaar is de huidige toestand/de negatieve zin van het waarom in die parken jou een beetje (teveel) ontgaan.
En ziedaar,de haren op mijn armen beginnen ook nog eens te krullen wanneer ik dan jouw reactie lees over social-sofa/kunstprojecten.
Bedoel je dat Kelchterhoef deels wordt opgewaardeerd door social-sofa/kunstprojecten?
Mijn vingers dwongen mij om via Google op onderzoek te gaan naar dat project http://www.houthalen-helchteren.be/website/31-www/134-www/270-www/14883-www.html en inderdaad daar vond ik uitleg met oa jou Marc,op de foto. Ik wist zelfs niet dat je buurtbewoner bent.
Mijn wenkbrauwen zakken nu ook naar halfzeven en een nog diepere zucht verlaat mijn gestroomlijnde longen.Het wiebelen is ook opgehouden en mijn verstand moet nu in bezinning.De fles azijn staat nu bij mij ook reeds klaar.
Want wat die social-sofa/kunstprojecten en de PDPO (Europese plattelandssteun), de provincie Limburg, het Regionaal Landschap Lage Kempen vzw, de gemeente Houthalen-Helchteren mede geadviseerd door het Agentschap voor Natuur en Bos ANB gemeen hebben met elkaar voor een opwaardering van een natuurpark en voor de jeugd (men wil het golfterreintje omtoveren tot een speelruimte voor de kleintjes) geraakt er bij mij niet goed in,het ontgaat me volledig,maar soit,ik kan verkeerd gelezen hebben of het kan ouderdom zijn.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Misschien beter een leuk project opzetten door een frietkot en hotdogkraam te plaatsen die zeker ook de sociale omgang bevorderen. Niet enkel voor de buurtbewoners maar voor alle bezoekers die dan ook babbels,vertelmomenten,muziekoptredens en nog veel meer spontaan tot uiting kunnen laten komen.
Want dat is wat Kelchterhoef nodig heeft. Een opwaardering voor iedereen want Kelchterhoef kan/moet veel meer een place to be zijn dan wat het nu is of voor wat het wordt.
Bekijk de parkings eens,meer leeg dan een beetje bezet en hoe zou dat komen?
In elk geval beste Marc,de fondsen die ik in de toekomst zal verwerven via de teruggave aan mij,van teveel geïnd belastinggeld zal voor de aankoop van nieuwe banden zijn.
Volgende keer een gesprek van man tot man bij een tas of glas,Marc? Lijkt me veel socialer en vergeet dan niet je bank mee te brengen.
18-01-2011 om 10:54
geschreven door Bohy Dirk
|