Van Laere Tiziano - 7 De Mol Delfio - 3 Van Hulle Hannes - 1 Van De Vijver Bart - 1 Van Wingen Enzo - 1 Boon Kevin - 1 Hoornaert Brecht - 1 Own-goal - 1 BELOFTEN TOPSCORERS VAN LAERE A. Van Laere A. - 1 Noppe S. - 1 Delcour T. - 1 Neyt G. - 1* Van Assel K. - 2* Own-goal - 1 De Caluwe C. - 1 Giling J. - 1
WACHTEBEKE - Tweede thuiswedstrijd op rij voor SK Wachtebeke en weerom een klinkende zege, al begon het voor trainer Pascal de Maesschalck met selectieproblemen. DE GESCHORSTE HANNES ZAG ZIJN PLOEG WINNEN - DOOR HET ONTBREKEN VAN BART MOEST KJELL CENTRAAL SPELEN
Geen Hannes Van Hulle aan de aftrap (geschorst), ook geen Bart Creve die voor de wedstrijd begon moest afhaken, dat werd dus flink herschikken. De Nolf Kjelle werd centraal geplaatst in de plaats van Bart Creve. DE SPELERS ZIJN ER KLAAR VOOR
De eerste twintig minuten had Wachtebeke het moeilijk, door de herschikkingen was het aanpassen, zo kwam Wachtebeke in de 20ste minuut op achterstand door een doelpunt van Pieter Hautekeete (volgend seizoen bij SK Wachtebeke) op dat ogenblik een verdiende voorsprong voor Bassevelde. Doch SKW knokte zich terug in de wedstrijd en haalde het laken langzaam naar zich toe, dit resulteerde in kansen voor De Vos, Van Laere en Neyt. Stevens kwam in de 35ste minuut alleen voor doel...hij liep echter de bal voorbij. In de 43ste minuut is De Vos alleen door op links, zijn naaste vedediger kan niets anders meer dan De Vos te haken..strafschop omgezet door De Vos 1-1, meteen ook de ruststand.
KRISTOF WERD GEHAAKT EN ZETTE NADIEN DE STRAFSCHOP FEILLOOS OM Men verwachte na de rust een zelfde spelbeeld als de eerste, zij die dat dachten werden in hun dromen bedrogen, want Wachtebeke trok het laken meteen naar zich toe. Neyt kreeg een eerste mooie kans, doch zijn poging werd nipt van de doellijn gehaald. Uitstel want in de 63ste minuut scoorde Jordy Humblé met een prachtschot in de winkelhaak de 2-1. JORDY SCOORDE TEGEN ZIJN EX-PLOEG EEN SCHITTEREND DOELPUNT, EN DAT WERD UITBUNDIG GEVIERD Bassevelde probeerde het tij te keren en voerde enkele wissels in, het hielp echter niet, want even later kon Van Laere scoren op assist van Stevens 3-1. Bassevelde was echter zinnens hun vel duur te verkopen, zo moest doelman de Buck met een wereld-safe de 3-2 voorkomen, bij een tweede poging van Bassevelde veschalkten zij toch doelman De Buck, een kopbal van Van Der Wee zorgde dat de aansluitingstreffer er kwam 3-2. De spanning steeg. Wachtebeke counterde echter voortreffelijk en zo werd één van de counters beloond met een doelpunt van Stevens 4-2 en de einstand stond op het bord, een welverdiende overwinning van de rood-witten. TIZIANO EN TARS SCOORDEN DE ANDERE DOELPUNTEN https://picasaweb.google.com/107511875246839236087/SKWKlBassevelde_11032012?authkey=Gv1sRgCLmchvvL6ITuOA&feat=email#5718747406093633730
Volgende week geven ze partij in St-Kruis-Winkel dat vandaag naderde op één punt van Maldegem Kleit....de strijd zal hevig zijn in dit burentreffen zondag aanstaande in de Sidmar -Arena.
TRANSFERNIEUWS PIETER HAUTEKEETE Verdedigende middenvelder Pieter Hautekeete maakt volgend seizoen de overgang van Bassevelde naar SKW. Pieter scoorde vandaag nog de openingstreffer voor zijn huidige club Bassevelde tegen SKW. ***********************
ILJA STENBOCK Vandaag verlengde ook Ilja Stenbock zijn verblijf bij SKW
De tegenstander van zondag is Bassevelde. Het is een ploeg waar we in de heen ronde een redelijkzware 6 3 nederlaag opliepen. Bassevelde is een ploeg die moeilijk te ontwrichten is en nog wil meedoen voor een eindronde ticket. In de laatste 5 matchen behaalden ze een 12 op 15 alleen Kleit wist te winnen, het werd een zwaar bevochte 0 1. Ze staan op een 6de plaats met 44 punten. Ze scoorden 57 goals, waarvan 30 in uitmatchen. Ze kregen 29 goals tegen waarvan 18 in een uitmatch. Hun topscorer is Boelens met 18 goals. Ook Van Wynsberghe weet het doel staan want hij scoorde er ook al 14. Ze hebben geen geschorsten.
TOPSCORERS BOELENS(18) EN VAN WYNSBERGHE(14)
Bij SKW is de rust een beetje teruggekeerd na de 3 1 zege vorige week tegen Poesele. Als ze nu terug de 3 punten willen thuishouden zal er echter heel wat beter moeten gepresteerd worden dan tegen Poesele. Hannes Van Hulle is er niet bij wegens schorsing, maar voor de rest is iedereen beschikbaar.
Ondanks dat er ons niets meer kan gebeuren reken ik er op dat de spelers uit zijn op een revanche. In de heenronde werden we afgestraft, maar als de spelers er hun hoofd bij houden moeten we het Bassevelde toch lastig kunnen maken. Wat we ook zeker moeten vermijden zijn de domme fouten dicht bij de 16, want ze hebben enkele specialisten in de ploeg die kunnen scoren op vrijschop. Ik reken er op dat mijn spelers slim genoeg zijn om dit te vermijden. "aldus trainer De Maesschalck"
DE MATCH STAAT ONDER LEIDING VAN
DHR. DE BEELDE LUC - DHR. DE WOLF MATTHIJS MEVR. DYCK EMMY
WACHTEBEKE - Na de winterstop bakte Wachtebeke er niet veel meer van, vandaag stuurde het Poesele naar huis met een klinkende 3-1 overwinning. De mot zat er na de winterstop duidelijk in bij SK Wachtebeke, en het leek erop dat het vandaag weer niet zou lukken om de punten thuis te houden, want SK Wachtebeke had het moeilijk in de eerste helft om Poesele te overtreffen. TRAINER DE MAESSCHALCK WAS NIET ECHT TEVREDEN OVER DE 1ste HELFT, MAAR VOORAL DOOR DE INBRENG VAN ILJA ZAG HIJ EEN BETERE 2de HELFT
We konden wel enkele mooie actie's noteren in de eerste helft en zeker in het begin van de wedstrijd van de Wabekenaren, maar doeltreffend waren ze niet. Ook Poesele deed mee aan de actie, maar ook hun afwerkers waren niet bij de pinken.
De eerste twintig minuten van de wedstrijd ging het gelijkopgaand, in de veertiende minuut kon Wachtebeke de score openen met een kopbaldoelpunt van Neyt. Doch Poesele scoorde vlot tegen in de 26ste minuut, met een strak schot naar de verste hoek verschalkte Jarmo Gilling doelman De Buck. De bordjes in evenwicht. Wachtebeke probeerde wel maar de afwerking en misschien ook wel dat tikkeltje geluk ontbraken vandaag. Zo verdiende het schot van Van Hulle in de 39ste minuut iets meer dan in hoekschop gewerkt te worden. OP HOEKSCHOP VAN KRISTOF KON NICK AAN DE 2de PAAL DE 1 - 0 BINNENKOPPEN
IETS VOOR HET HALF UUR KON POESELE GELIJK MAKEN Ruststand 1-1 niemand die hierop iets aan te merken had beiden ploegen waren tot dan aan elkaar gewaagd De tweede helft ging op het elan van de eerste verder, doch Wachtebeke iets beter in de combinaties kon in de 55ste minuut afstand nemen van Poesele met een doelpunt van Tiziano Van Laere. Op basis van het geleverde spel verdiend.
NA EEN MOOIE AANVAL KON TARS DE INLOPENDE TIZIANO BEREIKEN 2 - 1 Van dan af concentreerde het spel zich meer en meer tussen de boxen af, doelgevaar was er amper, tot de 80ste minuut doelman De Buck zich moest reppen op een schot. Wachtebeke een beetje geschrokken van deze fase schoot plots terug wakker en één minuut later stonden de bordjes op 3-1 een doelpunt opnieuw van Tiziano Van Laere. NA DE 3 - 1 WAS DE MATCH GESPEELD Wedstrijd gespeeld de drie punten voor Wachtebeke, bekeken op het wedstrijdbeeld een verdiende overwinning.
Poesele staat op een gedeelde 13 plaats met 16 punten en doet er best aan om punten te sprokkelen om weg te geraken uit de gevaren zone. Door de slechte resultatenvoor de winterstop moest hun trainer opstappen, maar echt veel beter zijn de resultatener niet op geworden. Met een 3 op 15 doen ze het eigenlijk even goed als SKW, maar gezien hun rangschikking heeft dat voor hun meer gevolgen. Ze scoorden 36x waarvan 10 buitenshuis. Van de 50 tegengoals kregen ze er maar 18 tegen in uitmatchen. Vorige week verloren ze van Knesselare met 1 2. Ze hebben geen geschorsten.
---------------------------------------
Met een 0 op 12 zitten de jongens van trainer De Maesschalck in een dipje. Vorige week werd er verloren met het kleinste verschil tegen Lembeke, al kon het een grotere nederlaag geweest zijn. Met de komst van Poesele krijgen ze een kans om het een en ander goed te maken, en dit zal nodig zijn met de matchen tegen Bassevelde en St. Kruis Winkel voor de boeg. Trainer De Maesschaelck kan kiezen uit zijn volledige kern, alleen Adikti is gekwetst. Opvallend is ook dat er 8 spelers zijn die moeten opletten voor een 3de gele kaart.
DE MATCH STAAT ONDER LEIDING VAN
DHR. VAN DE PUTTE BRAM DHR. MAENHOUT KURT - DHR. VAN UFFELEN THIERRY
BINNENKORT GAAN WE DE ZITBANKEN IN ONZE 6 NIEUWE KLEEDKAMERS INSTALLEREN. MAAR VOOR HET ZOVER IS... ZOEKEN WIJ ENKELE MEDEWERKERS VOOR MEE TE HELPEN HAKEN MAKEN-BOREN EN LASSEN
BINNENKORT MEER INFORMATIE
VRIJ VAN DIENST ZIJN DEGENE DIE DIT SEIZOEN NOG GEEN GELE OF RODE KAARTEN HEBBEN GEHAD
TRANSFERNIEUWS Gisteren kwam SKW tot een akkoord voor volgend seizoen met verdediger Jonas De Groote(21 j). Jonas speelde vroeger bij de jeugd van SK Lochristi, als U13 vertrok hij naar K.S.C Lokeren. Daar speelde hij enkele jaren. Een goede 3,5 jaar geleden kwam hij terug naar SK Lochristi, vorig seizoen trok hij dan naar VSV Gent.
Ondanks de nederlaag vorige week was er veel vertrouwen in de groep om met een goed resultaat Lembeke te verlaten. En dat vertrouwen werd al beloond in de 3de minuut. Van Hulle bediende De Vos, de SKW topscorer kon zich goed doorzetten en de bal onder doelman De Craene in het doel trappen. Van een droomstart gesproken. KRISTOF SCOORDE AL VLUG DE 0 - 1....ENKELE MINUTEN LATER STONDEN DE BORDJES TERUG GELIJK Deze droom werd echter al vlug stuk getrapt door de Lembeekse topscorer Rysselaere. Hij werd de diepte ingestuurd op rechts en kon mooi afmaken. SKW aangeslagen je zou denken van wel want even later werd er slecht uitverdedigd en moest doelman De Buck met een voetreflex de vroege achterstand verhinderen. Lembeke was nu duidelijk de baas, en dit zeker op het middenveld. Niet dat SKW geen aanvallen meer kon opzetten, maar de Wachtebeekse spitsen werden vroegtijdig, al dan niet foutief, afgestopt. Op een voorzet van Stevens kon Van Hulle niet echt goed bij de bal, maar hij forceerde toch een hoekschop. Deze werd getrapt door De Vos en over gekopt door Van Laere. Even later werd Stevens foutief gestopt, maar ook deze vrijschop leverde niets op. Door deze mogelijkheden moest de Lembeekse verdediging toch attent zijn. Langs de overkant gaf de SKW verdediging teveel ruimte weg en moest het enkele keren rekenen op zijn doelman. In de 40ste minuut claimde de SKW aanhang een strafschop toen Van Laere met een verdediger in de rug alleen door was, hij kwam ten val maar de scheidsrechter zag er geen fout in. Het protest op het niet fluiten van een strafschop was nog niet uitgestorven of doelman De Buck moest terug al uitpakken met een super save. Ondanks de kleine kansjes mocht SKW zijn doelman bedanken dat het met NET VOOR DE RUST WERD VOS LANGS ACHTEREN AANGETIKT...STRAFSCHOP ?...NEE VOLGENS DE SCHEIDS - OOK TARS WERD ENKELE MALEN HARD AANGEPAKT een 1 1 kon gaan rusten. De 1ste actie na de rust was terug voor SKW. Stevens speelde enkele tegenstanders uit maar zijn schot werd gemakkelijk gepakt door de doelman. De eerste 15 minuten van de 2de helft waren redelijk gelijkopgaand, maar nadien was de kaars voor enkele SKW- spelers uit. Lembeke kreeg nu kansen genoeg om de score uit te breiden, maar ze bleven de kansen missen. Zelfs op een te korte terugspeelbal kregen ze 3 à 4 maal de kans om te scoren, maar steeds werden de DE SKW VERDEDIGING HAD HET BIJ MOMENTEN HEEL MOEILIJK pogingen op alle manieren uit het doel gehouden door de SKW verdedigers. In de 68ste minuut werd het dan toch 2 1 toen Rysselaere de SKW verdediging op een hoopte speelde en doelman De Buck het nakijken gaf. 2 1. Lembeke was duidelijk de betere ploeg en spaarde SKW van een zware nederlaag door onbegrijpelijk enkele grote mogelijkheden de das om te doen. Door het te verzuimen van Lembeke om afstand te nemen bleef het natuurlijk spannend tot het einde, maar echt grote kansen kreeg SKW niet meer. DE LAATSTE POGINGEN BRACHTEN NIETS MEER OP
De 0 op 12 na Nieuwjaar is in het klassement nog niet rampzalig, maar een zege in de volgende match tegen Poesele zou toch meer dan welkom zijn voor de ploeg van trainer De Maesschalck.
DRINGEND !!! Ik ben op zoek naar haken of steunen die moeten dienen voor onze zitbanken in de nieuwe kleedkamers (sterk en niet roesten). of een adres waar ik ze kan halen.
Met de verplaatsing naar Lembeke staan de jongens van trainer De Maesschalck terug voor een moeilijke opdracht. Lembeke staat op een gedeelde 3de plaats samen met onze tegenstander van vorige week, Mariakerke. In hun laatste 6 matchen behaalden de Lotusjongens een 16 op 18. Thuis verloren ze nog maar 1 match, en dat was met 1-2 tegen Kleit. Ze scoorden tot nu toe 60 goals, waarvan er 38 thuis(De meest scorende thuisploeg van de reeks). Ze incasseerden 33 goals waarvan 14 thuis. Hun topscorer is de 21-jarige Joeri Van Rysselaere met 20 goals. In de heenmatch verloren ze met 4 2 van SKW, zo dus zal de revanchegevoelens hoog liggen.
Bij SKW komen de geschorsten Van Gelderen, Van Hulle en De Vos terug bij de ploeg.
Ondanks de 3 1 nederlaag vorige week tegen Mariakerke was trainer De Maesschalck niet echt ontevreden over de ploeg, maar hij is er 100 % zeker van dat het zondag tegen Lembeke veel beter zal moeten zijn om iets te behalen.
Spijtig dat er door allerlei omstandigheden teveel afwezigen waren deze week op de training, daardoor was de voorbereiding naar de match tegen Lembeke niet optimaal. Aldus Trainer De Maesschalck
DE MATCH STAAT ONDER LEIDING VAN
DHR. VAN DE PUTTE BRAM DHR. FLIES GEERT DE BRUYNE ANDRE
ZATERDAG 31 MAART OM 18u00 ZOMERGEM - SKW OM IEDEREEN TE LATEN GENIETEN VAN DE RONDE VAN VLAANDEREN ZAL DE MATCH OP ZOMERGEM, DIE VOORZIEN WAS OP ZONDAG 1 APRIL, VERPLAATST WORDEN NAAR ZATERDAG 31 MAART OM 18u00
TRANSFERS '16-'17 IN De Maesschalck Steven (KVVE Massemen) Van Wingen Enzo (AZ Muide) Boon Kevin (AZ Muide) De Mol Delfio (KVV Zelzate / Westdorpe) Lambert Kevin (St.-Pauwels) Steinweiler Tim (Ertvelde Utd.) Balkan Osman (VSV Gent) Gilling Jarmo (Terneuzen) UIT Van Malderen Diego ( Zwijnaarde ) Herteleer Tim ( stopt ) Van Kenhove Yannick (St-X-Winkel) Even Mattis (St-X-Winkel) Elbaz Yousef ( ? ) Bauwens Rutger (Bassevelde) Van Damme Jordy (Beervelde) Van Lierde Kristof (Beervelde) Verleyen Nicolas ( ?) BLIJVERS Van Laere Tiziano Delcour Tanguy Hautekeete Piet Verschraege Davy Tavernier Thomas Van Bambost Benji Gaspard Yuhin Criel Kaay Van De Vijver Bart Van Laere Alessio De Meester Gian Van Hulle Hannes
De Waele Andy
T1 KAYIM SAVAS T2
T1 - DOELMANNEN DE BUCK DIMITRI
SPELERS
CRIEL K. GASPARD Y. VAN DE VIJVER B. HAUTEKEETE P. VAN HULLE H. VERSCHRAEGE D. DELCOUR T. DE MEESTER G. VAN BAMBOST B. VAN LAERE T. VAN LAERE A.
KEEPERTRAINER Helsens Gaston SPELERS De Buck Dimitri De Waele Andy Herteleer Tim Van Hulle Hannes Van Laere Tiziano Van Heyghen Jurgen Van Bambost Benjamin Hautekeete Pieter Hoornaert Brecht D'haenens P-J Destaercke Claudio Helderweirt Kim Delaruelle Cedric Verougstraete Cedric Bracke Ken Delcour Tanguy Van Laere Alessio Gerard Angelo Van Kenhove Nick Burm Niels Van Kenhove Yannick Buysse Djamel Criel Kaay Van der Jeugd Gianni Dumoulin Mathieu Bauwens Rutger Van Assel Guy Elbaz Youssef Van Malderen Diego Van Damme Jordi Even Mattis Schellinck Tim Tabet Karim Osman Van Assel Kevin