Van Laere Tiziano - 7 De Mol Delfio - 3 Van Hulle Hannes - 1 Van De Vijver Bart - 1 Van Wingen Enzo - 1 Boon Kevin - 1 Hoornaert Brecht - 1 Own-goal - 1 BELOFTEN TOPSCORERS VAN LAERE A. Van Laere A. - 1 Noppe S. - 1 Delcour T. - 1 Neyt G. - 1* Van Assel K. - 2* Own-goal - 1 De Caluwe C. - 1 Giling J. - 1
Zondag staat met de match op W.B. Sint-Niklaas de 1ste match van de Hofman Sport Cup op het programma. Deze beker heeft in een latere fase de kans om de provinciale ploegen te laten deelnemen aan de Beker Van Belgie. Maar daar gaan wij zeker niet aan denken. Onze vooropstelling iseen ploeg op het veld te krijgen die hopelijk meedraait in 3de provinciale, en daar moet nu nog keihard aan gewerkt worden.
De WhiteBoys promoveerden naar 3de prov., en nemen eigenlijk onze plaats over in de reeks van vorig seizoen. In hun reeks werden ze 2de achter Gerda en voor Zaffelare.
Voor ons is dit de 4de match op 8 dagen, en dat wil natuurlijk ook zeggen dat er terug, in vergelijking met de match tegen Adegem, andere spelers op het wedstrijdblad zullen verschijnen.
Doelman Nikias Seghers blijft in de ploeg net als, Kim Helderweirt, Fré Van Gelderen, Tars Stevens, Nico Van Loo, en Claudio De Staercke. De spelers die er bij komen zijn Bart Creve, Kjell Denolf, Tiziano Van Laere, Hannes Van Hulle, Yùksel Adikti, Ilja Stenbock, Jordy Humblé en Mitchel Humblé
SCHEIDSRECHTER IS DHR. VAN GEEM PATRICK
VERTREK IN CAFE LA LUNA OM 14u10
ADRES PUITVOETSTRAAT 37 - 9100 SINT-NIKLAAS DICHT BIJ HET WAASLAND SHOPPING CENTER
Het werd gisteren tegen de beloften van VK Adegem een match die we zo vlug mogelijk moeten vergeten. Adegem was buiten de beginfase de beter van SKW. In die begin fase liepen we nog wel uit naar 2 0 via Carl Ingels en Nico Van Loo, maar de hoop op een goed resultaat werd al vlug de kop ingedrukt. Door een afgeweken bal en eenjeugdzonde van doelman Seghers kwamen de bezoekers op gelijke hoogte. Nadien liep Adegem verder uit tot 2 4. Toen Joey Van Kenhove met het hoofd 3 4 scoorde was er nog even het gevoel dat er meer in zat, maar op korte tijd werd het 3 7. Niet dat SKW goed speelde, maar deze hoge uitslag voor Adegem hadden ze vooral te danken aan hun nieuwste aanwinst. Deze speler, die vroeger nog in 2de nationale speelde, moest matchritme opdoen van zijn trainer. Hij kreeg het iets te gemakkelijk van de verdedigers en nam met zijn 5 goals alle hoop en organisatie weg bij SKW om in de match te blijven.
SKW speelde met: Seghers, Van Gelderen, De Coninck, Van Kenhove, De LaRuelle, Van Loo, Ingels, DHaenens, Stevens, De Vos, Van Geijn, Othman, Khamis, Destaercke, Helderweirt
Vanavond staat de 2de match van de Beker Van Het Noorden op het programma, tegenstander is 2de provincialer KVK Adegem. Of ze met hun 1ste elftal gaan afkomen weten we natuurlijk niet, maar zelfs met hun beloften zal het een moeilijke tegenstander worden. Bij SKW is het de bedoeling op dit moment dat iedereen matchritme moet opdoen, m.a.w. er komt terug een andere ploeg op het veld in vergelijking met dinsdag op Boekhoute. Kjell Denolf en Stenbock zijn net als de Humblés nog op vakantie. Ook Yùksel, Creve, Van Laere, De Buck en Van Hulle zijn niet van de partij. Stevens, die dinsdag licht gekwetst vervangen werd, is ook onzeker voor vanavond.
SELECTIE
SEGHERS, DE LARUELLE, OTHMAN,DESTAERCKE, VAN LOO, HELDERWEIRT, RAMON, KHAMIS, VAN GEIJN, DE CONINCK, DHAENENS, DE VOS,VAN KENHOVE, INGELS, STEVENS, VAN GELDEREN
Afgelopen dinsdag trokken we naar Boekhoute om er een vriendenwedstrijd te spelen tegen ex-SKW speler Kurt Pacquet zijn ploeg.
Wachtebeke begon heel sterk aan de wedstrijd met in de tweede minuut al een reuzekans voor Tiziano na voorbereidend werk van Yùksel en Kristof De Vos.Zijn schot ging nipt naast. Slechts enkele minuten later bediende Lorenzo De Coninck zijn maatje Kristof die, alleen voor doel, nipt naast trapte.
Opnieuw 1 minuut later bediende Hannes Van Hulle (heel sterke wedstrijd) een gretige Kristof De Vos maar opnieuw ging de bal er niet in.
Wachtebeke liet de bal heel goed rond gaan en de ene mooie aanval volgde de andere op. Hannes bediende nog een keer Kristof De Vos die 2 man uitschakelde, Tiziano kon net niet bij zijn voorzet die misschien iets te scherp was.
Aan de rechterkant was er een mooie combinatie tussen Tars en Kim die net op tijd afgeblokt werd door een verdediger die de bal in hoekschop kon trappen. Yùksel knalde de hoekschop in één tijd over.
Tiziano schudde nog een mooie actie uit zijn mouwen maar zijn knal werd enig mooi gered door de thuisdoelman.
Amper 1 minuut later was er meer dan 100 % strafschopfout op hem en hier durf ik gerust te stellen dat de scheidsrechter niet wou fluiten, dit was er echt over.
Enkele spelers raakten gefrustreerd door de talrijke foutieve beslissingen die steeds in ons nadeel waren en stilletjes aan begon ons mooie spel er onder te lijden.
Toch was er rond de vijvendertigste minuut nog een schitterend nummertje van Yùksel die Kristof De Vos bediende, zijn voorzet naar Tiziano werd door deze laatste opnieuw nipt gemist.
De laatste pass kwam er misschien niet altijd uit maar wat we laten zien hadden in het eerste half uur was echt wel iets om ons aan op te trekken.
Pech en een falende scheidsrechter hielden ons van een terrechte voorsprong maar ja daar koop je niets mee.
In minuut 42 kwam Boekhoute voor het eerst zijn neus aan het venster steken en meteen was het raak.
Een hoekschop van rechts werd mooi in doel gekopt.
Spijtig voorval want tot dan toe hadden we het achterin heel goed onder controle en hadden we nog geen enkele kans weg gegeven.
Wachtebeke stak nog eens een tandje bij waardoor Tars net voor de rust alleen voor de keeper kwam maar ook hij kon niet scoren.
Achteraf bleek dat Tars niet echt meer fit was nadat hij in de eerste minuten een stamp in de ribben gekregen had waardoor hij tijdens de rust in de kleedkamer bleef.
Na de rust zagen we een gretiger Boekhoute dat onmiddelijk al 2 kansen kreeg, de eerste werd mooi gered door Dimi en de tweede werd door Bart van de lijn gehaald.
Enkele positiewissels bij ons zorgden ervoor dat het weer wat zoeken werd en ons voetbal werd er niet beter op.
Toch was er na 50 minuten een heel mooie voorzet van Joey die door Krisof De Vos in de handen van de keeper gekopt werd, hier had een nochthans sterk spelende Kristof De Vos meer moeten mee doen.
Na 60 minuten waren er bij ons al enkele spelers die op hun tandvlees zaten, anderen begonnen hun positiespel wat te verwaarlozen waardoor de thuisploeg naar hartelust kon beginnen counteren.
Het was dan ook niet verwonderlijk dat Boekhoute op 2-0 kwam, Dimi kon een eerste bal nog afweren maar tegen de tweede bal had hij geen schijn van een kans.
Wie dacht dat we ons gewonnen zouden geven had het verkeerd voor, alle spelers persten er nog een keertje alles uit om zich terug in de match te knokken.
Toen Lorenzo 2 man in de wind zette werd hij gehaakt in de backlijn en ja hoor derde keer goede keer, eindelijk kregen we eens een strafschop, Tiziano schoot de 2-1 op het bord.
De spelers pepten elkaar op en na een mooie actie op links had Tiziano de gelijkmaker maar binnen te duwen, zijn schot ging echter nipt over doel.
Weer 1 minuut later werd onze nieuwe spits gehaakt aan de backlijn en Kristof De Vos bewees nog maar eens zijn schitterende traptechniek, enig mooi krulde hij de bal rond de muur en de 2-2 was een feit.
Wie dacht dat we op ons elan zouden doorgaan had het verkeerd voor.
2 Doelpunten in geschenkverpakking op amper 5 minuten zorgden ervoor dat het onverwachts 4-2 stond voor de thuisploeg.
Eerst was er een te korte terugspeelbal van Bart en nadien was er lullig balverlies op een moment dat er 3 spelers vrij stonden, deze zaken waren de oorzaak van een nieuwe ommekeer.
Wachtebeke drong nog aan en Tiziano zorgde nog voor de 4-3 op enkele minuten van het einde maar verder kwamen we niet meer.
Een heel sterke Claudio Destaercke drong nog eens mooi door het centrum maar zijn schot werd door de doelman in hoekschop gepareerd.
Als trainer onthou ik vooral het eerste halfuur waarin we minstens 3 keer konden (moesten) scoren en waarin we 2 duidelijke strafschoppen ontnomen werden (de match had er dan ook heel anders kunnen uitzien).
Het sterke weerwerk na een 2-0 achterstand (net zoals tegen Watervliet) zijn zaken waar we verder kunnen op bouwen maar we mogen niet blind zijn voor onze tekortkomingen.
Momenteel worden we in de vriendenwedstrijden geconfronteerd met tegenstanders die WEL allemaal wat gelopen hebben in het tussenseizoen of hun conditie onderhouden hebben, 80 % van mijn mannen beginnen nu nog maar op te bouwen waardoor we conditioneel tekort schieten. Dit snel proberen wegwerken en leren uit onze gemaakte fouten moet ons naar een hoger niveau kunnen brengen dat we dan wel 90 minuten kunnen vol houden, pas dan zullen we een te duchten tegenstander zijn want er zit zeker en vast muziek in deze groep.
Vanavond gaan de jongens van trainer De Maesschalck op bezoek bij de ploeg van ex-SKW speler Kurt Pacque. In vergelijking met zondag komen Othman, Van Laere, Van Hulle, Stevens, De Vos en Creve in de ploeg voor Humblé J. , Humblé M., Van Loo, Khamis, Van Acker, Ramon.
DE SELECTIE De Buck, Seghers, Creve, Van Gelderen, Adikti, Othman, Van Laere, Stevens, Van Hulle, De Vos, Destaercke Van Kenhove, D'Haenens, De Coninck, Helderweirt VERTREK IN CAFE CENTURY OM 17u50
De 1ste thuismatch van het seizoen was er een voor de beker van het noorden tegen 4de prov. VK Watervliet. Onder een redelijke belangstelling begon SKW niet slecht aan de match, niet dat er goed voetbal te zien was, maar er werd gestart met veel inzet. De inzet leverde echter niets op, in tegendeel, Watervliet kon al binnen de 10 min. scoren. Doelman De Buck werd verrast door enkele spelers die voor hem opsprongen. 0 1. Na dit doelpunt was Watervliet de betere ploeg en kregen dan ook enkele kansen. Tot 2x toe scoorden ze bijna met een kopbal. In de 17de minuut werd Joey Van Kenhove de ruimte ingestuurd, maar onder druk van een verdediger kon hij niet op doel besluiten. Op de tegenaanval moest een aanvaller van Watervliet foutief gestopt worden. De vrijschop verdween langs iedereen heen in het doel. 0 2. Na het half uur vonden de jongens van T1 Pascal hun 2deadem. Eerst was er een mooie aanval via Carl Ingels en Wesley Ramon, spijtig genoeg belande deze laatste zijn schot in de handen van de doelman. Even later kon Kim Helderweirt een mooie lage voorzet versturen naar de inlopende Van Kenhove, hij kon echter zijn voet niet tegen de bal zetten. Ondanks dat Watervliet het iets moeilijker had kregen ze toch nog een kans, Destaercke moest de bal van de lijn keren. Rust 0 2. Tijdens de rust liet T1 Pascal horen dat hij niet tevreden was over het gebrachte spel. Met enkele verschuivingen en de ervaring van Van Gelderen in de ploeg begon SKW veel beter aan de 2de helft. Er werden meer aanspeelpunten gevonden net voor de verdediging en ook vooraan met Khamis werd er ook een aanspeelpunt gevonden, en dat was niet onbelangrijk. SKW werd gevaarlijker en kon dit ook verzilveren toen Yùksel met een vrije trap het hoofd kon bereiken van Nico Van Loo. 1 2. Even later kreeg Khamis de kans op de 2 - 2 na een verre uittrap van De Buck, maar hij benutte die niet. Wat later scoorde Nico Van Loo dan toch de 2 2. Hij kopte een voorzet van Kim Helderweirt via de onderkant van de lat in het doel. .niet binnen zei de scheidsrechter. Nico Van Loo was er niet gelukkig mee. SKW bleef op zoek gaan naar de gelijkmaker. Nadat eerst Jonas Van Acker er dichtbij was met een kopbal, viel het verdiende doelpunt er toch. Van Kenhove probeerde zich door de verdediging te wringen, maar werd foutief gestuit. De scheidsrechter zag dat de bal in Wachtebeekse voeten kwam en gaf voordeel. Mitchel Humblé trapte de bal heerlijk binnen. Eindstand 2 2.
SKW speelde met; De Buck, Van Gelderen, Destaercke, Humblé J., Helderweirt, Van Loo, De Coninck, DHaenens, Van Kenhove, Adikti, Khamis, Ramon, Van Acker, Humblé M., Ingels.
Normaal stond VK Watervliet SKW 2 dagen geleden op het programma, maar door de problemen die er zijn op Watervliet (zie links onderaan), waren zij genoodzaakt om een oplossing te zoeken. De gemakkelijkste oplossing was natuurlijk gewoon de match omdraaien. Om ons terrein nog enkele dagen langer te sparen is het dus zondag geworden. Aangezien dat er op 8 dagen 4 matchen te spelen zijn zal T1 Pascal gebruik maken om iedereen die beschikbaar is speelgelegenheid te geven in deze matchen. Op Nick Neyt(achillespees),Brecht Hoornaert en Thomas Heynze(rug)kan er niet gerekend worden de eerstkomende tijd, maar o.a. ook Bart Creve, Ilja Stenbock, Kjell Denolf (allen op reis) zijn zondag niet beschikbaar. Stevens, Van Laere en Van Hulle spelen ook niet. Door de onbeschikbaarheid van 2de doelman Heynze krijgt Nikias Seghers(na zijn vakantie maar 1x getraind) waarschijnlijk vlugger dan voorzien al speelgelegenheid.
SELECTIE VOOR ZONDAG:
AANWEZIG OP HET TERREIN OM 13u50 De Buck-Seghers-Adikti-Destaercke-Van Loo-Helderweirdt-Humblé J.-Humblé M.-Ramon- Khamis-De Coninck-DHaenens-Van Acker-Van Kenhove-Ingels-Van Gelderen
*************************************************************************** VOLGENDE WEEK DINSDAG EN DONDERDAG IS ER GEEN TRAINING De spelers die niet geselecteerd zijn voor de dinsdag en/of donderdag match mogen een looptraining inlassen. Donderdag na de looptraining kan men douchen op het terrein.
Na 2 trainingen volgde al een 1ste match voor de jongens van T1 Pascal. Met de 14 spelers die beschikbaar waren trok SKW naar Daknam. Daknam, dat al een week eerder was begonnen met trainen, had het in het begin niet gemakkelijk met een redelijk goed gestart SKW. Onder leiding van een sterke Hannes Van Hulle hadden we de bovenhand op het middenveld. Het was diezelfde Van Hulle die als eerste thuisdoelman Van Driessche onder vuur nam, zonder resultaat. Even later was er nog een grotere kans toen doelman De Buck met een verre uittrap Nico Van Loo kon bereiken, maar deze schoot deze opgelegde kans net naast. Na een 15-tal minuten kwam Daknam beter in de match, en dan viel het op dat onze achterhoede (Humblé Jordy, Humblé Mitchel, Denolf Kjell en Fré Van Gelderen) nog niet op elkaar ingespeeld was. Daknam werd gevaarlijker en kon scoren in de 20ste min. Het doelpunt werd echter afgekeurd voor een duwfout op doelman De Buck. Aan de overkant mocht Yuki een vrijschop nemen, via de doelman belandde de bal tegen de deklat. In de 40ste minuut was er een mooie aanval van SKW, maar Tars kon net niet afwerken. Hoe dichter tegen het einde hoe meer het opviel dat er een paar spelers doorzaten. De rust was dan ook welkom. In de 2de helft kregen de spelers van SKW geen greep op de match en Daknam profiteerde er van. In de 50ste minuut kwam er een lage voorzet van op rechts, de bal verdween keihard via doelman De Buck in doel. 1 0. Even later was er dan weer een slecht moment voor SKW toen Nick Neyt zijn voet omzwikte op het niet echt effen terrein. Het verdict zou wel eens zwaar kunnen zijn. Even later kreeg SKW dan een kansje voor de gelijkmaker, op vrijschop van Yuki nam Carl Ingels de bal wel goed aan, maar zijn schot was iets te zwak om de thuisdoelman te verschalken. In een wat betere periode kreeg SKW de kans om via enkele stilstaande fases voor gevaar te zorgen. Echter in het slotkwartier was de thuisploeg terug gevaarlijk. Een attente doelman De Buck kon nog net de stiftbal over de lat tikken. In de 80ste minuut kreeg SKW dan toch de gelijkmaker tegen de netten. Een hoekschop van Yuki kwam via een tussenstation voor de voeten van Othman Said, de bal verdween in de winkelhaak. 1 1. De eindstand zou dit echter niet worden, want een thuisspeler krulde in de slotfase de bal mooi tegen de netten. 2 1.
ik heb mooie momenten gezien, maar ook mindere. Enkele spelers hebben mij niet ontgoocheld. Je kon ook zien dat we nog maar enkele dagen bezig zijn, sommige spelers kunnen dit niet wegsteken, maar het spijtige van deze match is natuurlijk de blessure van Nick Neyt. Net als bij 2de doelman Heynze(rug) zou dit ook wel eens lang kunnen duren. T1 Pascal
SKW speelde met: De Buck, Van Gelderen, Denolf, Humblé J., Humblé M., Adikti, Ramon, Othman, Khamis, Neyt, Stevens, Van Loo, Ingels, Van Hulle
Dinsdag 19 juli werd de start gegeven van het seizoen 2011 2012. Op de 1ste training in het Provinciaal Domein mochten T1 Pascal en T2 Rony een 25-tal spelers verwelkomen.Aangezien er nog spelers op de reis zijn en spelers zijn met werkverplichtingen mochten ze niet klagen van de opkomst. Na een korte toespraak van T1 Pascal begonnen de spelers aan een 5-tal rondjes in lichte looppas, nadien kwam de bal er al aan te pas. Voor enkele van de nieuwe spelers was het nog wat wennen op het kunstgras, maar eens dat dit gedaan was gingen de oefeningen al wat vlotter.
***************************
Donderdag 21 juli, ondanks de het onze nationale feestdag was, wilde T1 Pascal toch al de spelers die beschikbaar waren laten samenkomen voor een 2de training. Doordat er een 10-tal spelers naar Tomorrowland waren was de opkomst niet zo groot. T1 Pascal en T2 Rony moesten het doen met een 12-tal spelers.
Ik vond het belangrijk om nog eens te trainen met het vooruitzicht op de match van zondag op Daknam, want door het ontbreken van enkele spelers zullen er verschillende niet op hun vertrouwde plaats kunnen spelen. aldus T1 Pascal.
ZONDAG 24 JULI OM 15u00 VRIENDSCHAPPELIJK DAKNAM - SKW ********************************* DONDERDAG 28 JULI OM 19u00 BEKER VAN HET NOORDEN SKW - WATERVLIET ONDER VOORBEHOUD
WACHTEBEKE - Het bestuur van SK Wachtebeke zit met de handen in het haar. Noodgedwongen moet de club het nieuwe voetbalseizoen starten op het oude veld aan de Melkerijstraat. De nieuwe accommodatie is onbespeelbaar', sakkert voorzitter Marc De Caluwé.
Het leek een droom te gaan worden. SK Wachtebeke promoveerde eind vorig seizoen naar derde provinciale, de club vierde zijn veertigste verjaardag en de gemeente Wachtebeke zorgde voor een gloednieuwe accommodatie. Donkere wolken pakken zich nu echter samen boven de nieuwe velden in de Stationsstraat.
Het is verschrikkelijk', sakkert voorzitter Marc De Caluwé. De oude terreinen, waar we nu op spelen, moeten eigenlijk verdwijnen. De infrastructuur is uitgeleefd. Verkavelaars staan klaar om er huizen op te gaan bouwen. Daarom waren we heel blij met het initiatief van de gemeente Wachtebeke dat er voor zorgde dat er in de Stationsstraat een nieuwe accommodatie gebouwd werd. Met twee nieuwe velden en een nieuwe kantine, kleedkamers en sanitair gedeelte konden we onze veertigste verjaardag in stijl vieren.'
Bij de aanleg van de velden liep het fout. Nu dreigt de opening van het voetbalveld te verzanden in een juridisch steekspel. Roland Vereecke (CD&V), schepen van Sportzaken in Wachtebeke, volgt het hele dossier op de voet.
Ruil voor bouw
Twee jaar geleden hebben we als gemeentebestuur een constructie opgezet met een bouwfirma waarbij in ruil voor grond een nieuwe voetbalaccommodatie zou gebouwd worden' blikt Vereecke terug.
Alles verliep vlekkeloos tot de eigenlijk velden moesten aangelegd worden. Al snel bleek dat de aangevoerde grond niet deugde. Stenen, keien, glas, zelfs weipalen komen nu bovendrijven. De aanleg van het terrein is rondweg hobbelig en wanneer het regent staan beide velden meteen onder water.'
Zowel het gemeente- als het clubbestuur trokken aan de alarmbel maar niemand lijkt zijn verantwoordelijkheid te gaan opnemen. De aannemer kijkt in de richting van de onderaannemer die de grond aanvoerde', zegt Vereecke.
We hebben alle partijen in gebreke gesteld, en er werden stalen van de grond genomen. Wellicht verzandt heel dit dossier in een juridisch steekspel waar enkel SK Wachtebeke het slachtoffer van wordt.'
Voorzitter De Caluwé kan er niet om lachen. Opnieuw moeten we vele duizenden euro's extra voorzien om onze ruim 200 spelers te laten trainen op externe velden. Hopelijk raakt het probleem snel opgelost.'
DIT ARTIKEL IS OOK TE LEZEN IN DE KRANT HET NIEUWSBLAD REGIO MEETJESLAND VAN 18 JULI
TRAINING DINSDAG 19 JULI 1ste TRAINING OM 19u00 IN HET PROVINCIAAL DOMEIN AANWEZIG 18u45
DE KLEEDKAMERS ZIJN NIET OPEN
NADIEN KUNNEN JULLIE DOUCHEN OP SK WACHTEBEKE DE KANTINE IS OPEN DRINGEND VOOR DIEGENE DIE HUN TRAINING NOG NIET GEPAST HEBBEN GELIEVE NA DE TRAINING NAAR DE KANTINE TE KOMEN
DE 1ste TRAININGEN GAAN ZOALS EERDER VERMELD DOOR OP HET PROVINCIAAL DOMEIN DE KLEEDKAMERS ZIJN WEL NIET BESCHIKBAAR WIJ ZOEKEN OP DIT MOMENT NOG NAAR EEN OPLOSSING VOOR TE DOUCHEN
TRANSFERS '16-'17 IN De Maesschalck Steven (KVVE Massemen) Van Wingen Enzo (AZ Muide) Boon Kevin (AZ Muide) De Mol Delfio (KVV Zelzate / Westdorpe) Lambert Kevin (St.-Pauwels) Steinweiler Tim (Ertvelde Utd.) Balkan Osman (VSV Gent) Gilling Jarmo (Terneuzen) UIT Van Malderen Diego ( Zwijnaarde ) Herteleer Tim ( stopt ) Van Kenhove Yannick (St-X-Winkel) Even Mattis (St-X-Winkel) Elbaz Yousef ( ? ) Bauwens Rutger (Bassevelde) Van Damme Jordy (Beervelde) Van Lierde Kristof (Beervelde) Verleyen Nicolas ( ?) BLIJVERS Van Laere Tiziano Delcour Tanguy Hautekeete Piet Verschraege Davy Tavernier Thomas Van Bambost Benji Gaspard Yuhin Criel Kaay Van De Vijver Bart Van Laere Alessio De Meester Gian Van Hulle Hannes
De Waele Andy
T1 KAYIM SAVAS T2
T1 - DOELMANNEN DE BUCK DIMITRI
SPELERS
CRIEL K. GASPARD Y. VAN DE VIJVER B. HAUTEKEETE P. VAN HULLE H. VERSCHRAEGE D. DELCOUR T. DE MEESTER G. VAN BAMBOST B. VAN LAERE T. VAN LAERE A.
KEEPERTRAINER Helsens Gaston SPELERS De Buck Dimitri De Waele Andy Herteleer Tim Van Hulle Hannes Van Laere Tiziano Van Heyghen Jurgen Van Bambost Benjamin Hautekeete Pieter Hoornaert Brecht D'haenens P-J Destaercke Claudio Helderweirt Kim Delaruelle Cedric Verougstraete Cedric Bracke Ken Delcour Tanguy Van Laere Alessio Gerard Angelo Van Kenhove Nick Burm Niels Van Kenhove Yannick Buysse Djamel Criel Kaay Van der Jeugd Gianni Dumoulin Mathieu Bauwens Rutger Van Assel Guy Elbaz Youssef Van Malderen Diego Van Damme Jordi Even Mattis Schellinck Tim Tabet Karim Osman Van Assel Kevin