Vanaf maandag 5/1 start de 2de helft van het seizoen en herbeginnen de trainingen.
Opgelet: het is momenteel geen temperatuur om in korte broek of shirt te trainen, voorzie aangepaste kledij: tenminste in volledige training (trainingsbroek en trainingsvest), zodanig dat het lichaam niet kan afkoelen en blessures/ziektes vermeden kunnen worden. Daarnaast zijn regenjas, handschoenen en muts ook geen overbodige luxe bij regen en koud weer.
Tijdens de 1ste seizoenshelft hebben we al genoeg zieken en gekwetsten te verduren gehad.
De laatste competitie wedstrijden voor de winterstop gaan door in het weekend van 6/7 december. Daarna gaat het wekelijkse trainingsschema een tijdje aangepast worden aan de verminderde activiteit, maar om zeker te zijn dat we de heenronde in schoonheid afsluiten, wordt er nog een oefenwedstrijd voorzien ...
Zaterdag 13 december 2014 om 14:30 KSKL Ternat - R.S.C.Anderlecht Locatie: Kruikenburg
Voetbal bij koudere temperaturen --> aangepaste kledij
Beste spelers, ouders,
Ondanks een paar prachtige na(na)zomer weekends van de voorbije weken, is ondertussen wel degelijk de herfst ingetreden, met de daarbij horende vochtige en koude temperaturen.
Daarom is het van belang dat je als speler de juiste kledij aantrekt wanneer je aan de training (wedstrijd) deelneemt.
Dit betekent, tenminste trainingsbroek en trainingsvest, zodanig dat het lichaam niet kan afkoelen en blessures vermeden kunnen worden. Daarnaast zijn regenjas, handschoenen en muts ook geen overbodige luxe bij regen en koud weer.
Vanaf 4 november starten er werken in de Heidestraat. Alle verkeer zal vanaf dan moeten omrijden. Dat is ook het geval voor bus 116 van De Lijn. Een reeks haltes zullen door bus 116 niet kunnen bediend worden: Dahlia, Klimop en Heide, Roesemslos, Voetbalplein, Eikveld, Sibbekens en Kerk. (KVLA/VDCL)
Omwille van de Veteranen wedstrijd (ook gekend als de wedstrijd tussen ouders en trainers) van vrijdag 31/10 om 19.30 zal er geen training U15 georganiseerd worden.
Voor de InterProvinciale U14 & U15 zijn er dit weekend geen competitive wedstrijden, doch de U15 Mix spelen wel deze zondag om 11.15 thuis tegen SP Eizeringen
De selectie voor deze wedstrijd zal plaatsvinden na de laatste team training van deze week: wo 29/10 (U15) en do 30/10 (U14) in samenspraak met Frank en Patrick
U15 Oefenwedstrijd TK Meldert - KSKL Ternat (19.15) - Geen Training !!
Beste spelers, ouders en supporters,
Deze woensdag (17/09) spelen we een oefenwedstrijd tegen TK Meldert om 19:15 met volgende selectie: Abdoul Majid MAMAN / Arthur SCHOONJANS / Bradley ROOSSENS / Brent DE CLERCK / Jef TORFS / Jens WYNS / Kevin CALVO / Len DE PAUW / Luka VAES / Maarten BABELIOWSKY / Makumbu Beni MPANGI / Matthew GELDERS / Reinout VAN STICHEL / Renzo ESPENHOUT / Thibault VANOPPHEM / Yannick LABYE
Locatie: J VD STEEN DE MEY STADION - TERR.1(SYNTH) - NEDERMOLENSTRAAT - 9310 MELDERT
Als gevolg is er geen training op woensdag 17/09 voor de U15 (resterende spelers).
Omwille van de weersomstandigheden is de wedstrijd van morgenavond afgelasten wordt ze vervangen door de reguliere training op onze terreinen te Lombeek (19.30 - 21.00)
Iedereen dient ook loopschoenen mee te brengen.
Keepers kunnen dan toch de naar woensdag verschoven keepertraining (18.30 - 19.45) mee doen.
Met vriendelijk groeten, Carlo Van Stichel & Frank Jacobs
KSKL Ternat ontving vanavond het bericht van de voetbalbond dat onze jeugdwerking het kwaliteitslabel van 4 sterren krijgt toegewezen van de externe auditfirma Footpass.
Dit kwaliteitslabel is de hoogst haalbare kwaliteitsnorm binnen het Belgische voetbal en hiermee worden we gecatalogeerd bij een selecte groep van de 30 beste jeugdwerkingen in Vlaanderen.
Dit 4 sterren label is eveneens ons ticket om de volgende 3 seizoenen opnieuw in de nationale jeugdreeksen te spelen. Deze worden hervormd en zullen vanaf volgend seizoen interprovinciaal noemen.
Hiernaast zien jullie het label dat jullie vanaf nu nog dikwijls zullen tegenkomen op de club !
Vandaag gingen we op bezoek bij VW Hamme, de rode lantaarn in het klassement, hét moment om mogelijk ons zelfvertrouwen een boost te geven.
Maar het draaide toch wel anders uit ...
Een erbarmelijk slechte eerste helft waarin we maar 1 goeie kans bij elkaar konden "voetballen", 2 vrije trappen kregen aan hun rechthoek en aan de overzijde geluk hadden met 2 ballen op de deklat en slechts één tegendoelpunt na een discutabel gefloten strafschop in de 17e min, mochten we van geluk spreken dat we maar met een 1-0 achterstand moesten gaan rusten.
Dezelfde fouten van vorige week staken opnieuw de kop op en we konden als ploeg geen vuist maken in die eerste helft. Bij de rust werd het dan ook hoog tijd dan iedereen eens deftig op zijn plaats gezet werd en dat er meer collectief moest gedacht worden. Het was dan ook aan de ploeg om zich in de 2e helft te herpakken.
De boodschap werd goed begrepen en alhoewel het voetbal dat we toonden niet van een al te hoog niveau was, hebben we in die 2e helft toch gevochten voor wat we waard waren. Eindelijk stond er terug een ploeg op het veld die voor mekaar liep en werkten waardoor Hamme het heel moeilijk kreeg om vanonder de druk uit te komen.
Na 17 min in de 2e helft kan Bradley de bal via de borst in doel verlengen na een vrije trap en zo de 1-1 scoren. 6 min later brengt Billal ons op een 1-2 voorsprong. In de 27e min volgt er nog een corner die door Billal mooi binnengewerkt wordt waardoor we met een 1-3 voorsprong al wat comfortabeler kunnen beginnen voetballen. We krijgen in de 2e helft eigenlijk nog voldoende kansen om minstens nog een keer of 5 te scoren, maar moeten daarentegen in de laatste minuut van de match op een uitzonderlijke counter van Hamme nog de 2-3 slikken.
De komende week zal er aan ons spelniveau weinig kunnen veranderen, naar mijn idee, want de examens zullen de nodige tijd voor onze spelers in beslag nemen, waardoor het voetbal terecht voor een weekje op het 2e plan geschoven dient te worden.
Misschien doet een weekje studeren ons goed en helpt het ook om op het veld bij momenten wat slimmer te spelen ??
Ploeg : Brent, Mathias, Matthew, Adrien, Elos, Stef, Beni, Lucas, Billal, Thibault, Bradley, Len en Renzo