VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2 DIT IS EEN SITE GEMAAKT OVER VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2.De beelden worden gemaakt met de fl.Simulation "Il-2 Sturmovik 1946".De beelden of screenschots worden gemaakt tijdens het vliegen van "campaignes" of een losse "missie".Een "campaigne" is een reeks van "missie's" die gebundelt worden tot een "campaigne",en zo een verhaal vormen.Hierbij word een verhaal verteld vanaf een bepaalde periode tijdens W.O.2.Soms word bij een missie wat info bijgevoegd over de werkelijkheid.
De campaignes die van het internet afkomstig zijn,werden niet door mij zelf gemaakt,maar werden enkel aangepast,zoals skins en sommige toestellen werden verwijdert of vervangen door een ander type,ook opdrachten zijn soms verandert.De bedoeling daarvan is om zo de mogelijkheid te hebben bepaalde vliegtuigen die je kunt volgen ook screenschots er van te kunnen maken.En dus als er te veel vliegtuigen op verschillende plaatsen vliegen word het een onbegonnen zaak om alles correct te kunnen volgen in een missie,en daar dan screenschots van te maken.Indien een Missie of campaigne volledig door mij zelf werd gemaakt dan zal dit vermeld worden in het begin van de campaigne of missie.Veel plezier bij het bekijken van de screenies.
Hierbij spreken we onze dank en bewondering uit voor degenen die de campaigne's op het internet aanbieden en ons de mogelijkheid bieden om ze te douwnloaden.Zij hebben er veel tijd en energie in gestoken en verdienen hier dus zeker vermeld te worden.
HET VERVOLG VAN DIT BLOG ZAL ZODRA DEZE HIER AAN HET MAXIMUM ZIT,WORDEN VERVOLGD OP "Il2_Sturmovik3".
www.bloggen.be/Il2_sturmovik3
THE REMAINDER OF THIS CAMPAIGNES CAN BE FOUND ON www.bloggen.be/Il2_Sturmovik3
29-04-2010
Lockheed YP-80 Shooting Star // Messerschmitt Bf-109 K-4.
CAMPAIGNE : The Shooting Star. Mission : 2. Eigen vliegtuig = Lockheed YP-80 Shooting Star. USAAF. 22FS/36FG.
Amerikaans jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig. Met 2 van onze Shooting Stars stijgen we hier op om boven de Belgische Ardennen een patroulje vlucht uit te voeren.Als we al een tijd boven België vliegen worden we plots door 4 Duitse Bf-109 jachtvliegtuigen aangevallen.Tijdens het luchtgevecht dat volgd weten de Duitser mijn collega neer te halen,en word mijn eigen toestel beschadigd.Waarop ik mijn snelheid opvoer,en maak dat ik weg kom uit het gebied.De Duitsers volgen nog een tijd,maar moeten door hun lagere snelheid de achtervolging staken.Uiteindelijk weet ik mijn beschadigde toestel te landen op het vliegveld.
Hawker Hurricane Mk I // Messerschmitt Bf-109 E-4.
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 15. Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk I. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig. Met 8 van onze Hurricane's stijgen we hier op om boven London een patroulje vlucht uit te voeren.Als we nog niet lang boven London vliegen duiken er plots 11 Duitse Bf-109 jachtvliegtuigen vanaf grote hoogte op onze toestellen.Hierop volgd een intens en heftig luchtgevecht,waarbij we uiteindelijk 6 van onze Hurricane's verliezen,waarvan ook mijn eigen toestel,waardoor ik de parachute moet gebruiken.De Duitsers zelf verliezen 8 van hun Bf-109 jachtvliegtuigen door het AA geschut en onze jachtvliegtuigen.Na een tijd word de luchtstrijd gestaakt door gebrek aan munitie en brandstof,en zoeken de overgebleven toestellen hun thuisbasis terug op.
Lockheed YP-80 Shooting Star // Focke Wulf Fw-190 A-9.
NIEUWE CAMPAIGNE
CAMPAIGNE : The Shooting Star. Mission : 1. Eigen vliegtuig = Lockheed YP-80 Shooting Star. USAAF. 22FS/36FG.
Amerikaans jachtvliegtuig // Duitse jachtbommenwerper. Deze campaigne is fixtie en dus niet op de werkelijkheid gebazeerd. 1946,Europa.Hier zijn we met een eerste Amerikaanse smaldeel uitgerust met de YP-80 straalvliegtuig aan het Europese front.Als "Major" zijn we hier indeeld bij dit smaldeel,en zijn net van uit Amerika geariveerd met onze nieuwe toestellen.Van uit Frankrijk vliegen we hier 8 van onze toestellen over naar een vliegveld gelegen in Nederland.Als we Eindhoven,onze toekomstige thuisbasis bereiken,is er net een aanval aan de gang,van 12 Duitse Fw-190 jachtbommenwerpers.Deze weten hun bommen op het vliegveld te droppen,en tijdens deze aanval verliezen de Duitsers al meteen 4 van hun Fw-190 toestellen door het AA geschut.Daarna kunnen we zelf tussenbeide komen,en de aanval inzetten op deze Duitse toestellen.Hierbij worden uiteindelijk alle Fw-190 jabo's neergehaald,waarvan ik zelf er 1 weet uit de lucht te halen.Hiermee is ook mijn eerste score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen binnen.
Ter info : De YP-90 werd in werkelijkheid wel degelijk ingezet op het Europese front.Er was op het laatste van WO2 1 USAAF smaldeel dat gestationeerd werd op een vliegbasis in Italië,maar zag weinig actie,en zeker geen actie tegen de Duitse straalvliegtuigen.
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 14. Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk I. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper. Met 6 van onze Hurricane's stijgen we hier op om een patroulje vlucht uit te voeren aan de kust.Als we een tijd in de lucht zijn merken we een Duitse formatie op van 6 He-111 bommenwerpers die richting London vliegen.Waarop we met onze jagers in de aanval gaan.Hierbij weten we na lange tijd 3 He-111's neer te halen,waarvan ik zelf 1 weet te treffen,zodat deze explodeert.Een tweede bommenwerper weet ik nog te beschadigen,maar daarna val ik zonder munitie,waarop ik de aanval staak.Intussen weten de Duitse boordschutters 2 van onze Hurricane's neer te halen.En kunnen uiteindelijk 3 He-111 bommenwerpers ontkomen.Na deze missie is hiermee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 2 stuks.
CAMPAIGNE : Bf-110 WWII Campaign. Mission : 30. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-110 G-2. Duitse Luftwaffe. GR2/ZG76.
Duits jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig // Russische bommenwerper. Plots gaat het luchtalarm af op ons vliegveld,en stijgen we op met 4 van onze Bf-110 jachtvliegtuigen.Net opgestegen of we merken 2 Russische Pe-3 jachtvliegtuigen op,op lage hoogte.Onmiddelijk gaan we een luchtgevecht aan,waarbij onze flight-leader een van de Russen raakt in de lucht,en beide toestellen verloren gaan.Zelf weet ik de tweede Pe-3 neer te halen.Intussen wisten 4 Russische Pe-2 bommenwerpers een bomaanval uit te voeren op ons vliegveld.En als zij zich op de terugweg begeven,op lage hoogte,merken we deze bommenwerpers op.Waarop we de achtervolging inzetten op deze bommenwerpers.Tijdens hun lage vlucht gaan 2 Pe-2's verloren,doordat deze met hun vleugels schouwen raken van fabrieks gebouwen.Daarna weten mijn collega's de overige 2 Pe-2's neer te halen,en keren we terug naar ons vliegveld.Na deze missie is hiermee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 27 stuks.
Hawker Hurricane Mk I // Messerschmitt Bf-109 E-4.
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 13. Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk I. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Duits jachtvleigtuig. Opnieuw stijgen we hier op met 6 van onze Hurricane's om boven London een patroulje vlucht uit te voeren.Als we al een tijd in de lucht zijn merken we op zeer grote hoogte een Duitse formatie op van 12 Bf-109 jachtvliegtuigen.Waarop we meteen beginnen te stijgen,en de achtervolging inzetten.Blijkbaar merken de Duitsers onze toestellen niet op,en we verliezen enorm veel tijd om hoogte winnen.Uiteindelijk zijn de Duitsers al terug boven de Noordzee,en hebben we nog steeds onvoldoende hoogte om een aanval te kunnen inzetten.Waarop onze flight-leader beslist terug te keren naar onze thuisbasis.Alle piloten zijn gefrustreerd omdat we eindelijk de vijand in zicht habben,en geen aanval konden uitvoeren.
CAMPAIGNE : Bf-110 WWII Campaign. Mission : 29. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-110 G-2. Duitse Luftwaffe. GR2/ZG76.
Duits jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig // Russisch verkeningsvliegtuig. 1941,Rusland.We zijn intussen weer overgeplaatst met gans het smaldeel naar het Russisch front.Hier zijn onze troepen Moscow genadert,en is de winter hier van de partij.Met 4 van onze Bf-110 jachtvliegtuigen zijn we hier reeds in de lucht,om achter het front mogelijke gronddoelen,en vijandelijke vliegtuigen op te sporen.Op een gegeven moment merken we een vrachttrein op,waarop we meteen in de aanval gaan met de boordwapens.Hierbij weet ik 9 gronddoelen te vernietigen.Intussen merk ik een eenzame Russische Pe-3 jager op,waarop ik hoogte tracht te winnen,om nadien de aanval in te zetten.Uiteindelijk weet ik deze Rus neer te halen.Intussen merkten mijn collega's een tweede vliegtuig op,namelijk een R-10 verkenner.En deze word ook na korte tijd neergehaald.Na dit succes zoeken we de thuisbasis terug op,en is mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 47 stuks,en van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen tot 26 stuks.Nadien krijgen we nogmaals een medaille,namelijk het "Knights Cross".
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 12. Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk I. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper. Hier stijgen we op met 8 van onze Hurricane's om een patroulje vlucht uit te voeren aan de Britse kust.Na een lange tijd in de lucht te zijn,zonder een vijandelijk vliegtuig te hebben opgemerkt keren we met al onze toestellen terug naar de thuisbasis.Toch waren er boven de Noordzee een 4 tal Duitse Bf-109 jagers op patroulje,en ook een formatie van 6 Duitse He-111 bommenwerpers was boven de Noordzee aan het vliegen.Maar van al deze Duitse toestellen kregen we niets te zien.
CAMPAIGNE : Bf-110 WWII Campaign. Mission : 28. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-110 G-2. Duitse Luftwaffe. GR2/ZG76.
Duitse jachtbommenwerper // Brits jachtvliegtuig. Hier in Noord Afrika stijgen we op met 3 van onze Bf-110 jabo's beladen met bommen,om een grondaanval uit te voeren op Britse troepen rond Tobroek.Eenmaal dit doel in zicht zetten we de bomaanval in,waarbij ik 15 gronddoelen weet te vernietigen.Boven het gebied vliegen 2 Britse Tomahawk jachtvliegtuigen,en zodra ze onze aanval in de gaten krijgen,gaan ze in de aanval op onze jabo's.Hierbij weten de Britten al snel 1 van onze Bf-110 jabo's neer te halen.Daarna weet ik 1 Tomahawk neer te halen,en weet mijn collega de tweede Tomahawk uit de lucht te halen.Na dit luchtgevecht zoeken we de thuisbasis terug op.Hiermee is mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 38 stuks,en van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen tot 25 stuks.
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 11. Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk I. RAF.
Brits jachtvliegtuig. Hier stijgen we op met al onze Hurricane's,omdat we orders hebben gekregen om het ganse smaldeel over te vliegen naar een vliegveld in de beurt van London.Hier zullen we namelijk een Pools RAF squadron aflossen,die zich zullen terugtrekken naar het achterland in Gr.Britanië.Het is aan het regenen als we hier met 16 Hurricane's opstijgen en de lange vlucht aanvatten.Intussen zijn boven onze toekomstige thuisbasis 2 Hurricane's van het Poolse squadron op patroulje,en voor wij de landing inzetten zijn de Polen al geland.
CAMPAIGNE : Bf-110 WWII Campaign. Mission : 27. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-110 G-2. Duitse Luftwaffe. GR2/ZG76.
Duitse bommenwerper // Duits jachtvliegtuig // Brits jachtvliegtuig. 1941.Afrika.Intussen werd ons smaldeel compleet overgeplaatst naar het front in Afrika,en word hier strijd geleverd in de beurt van Iraq.Hier zijn we reeds onderweg met 2 van onze Bf-110 jachtvliegtuigen,om voor een escorte zorgen,voor 3 He-111 bommenwerpers.Deze bombarderen even later een Brits vliegveld.Tijdens dit bombardement stijgen er 3 Britse Gladiator jachtvliegtuigen op,waarop we met onze 2 jachtvliegtuigen in actie komen.Hierbij weet ik na een tijd deze 3 Gladiator's neer te halen,waarna we de He-111 toestellen volgen naar onze thuisbasis.Deze 3 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen tellen niet mee op het totaal van de score,omdat deze missie als losse missie werd gevlogen.
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 10. Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk I. RAF.
Britse bommenwerper // Brits jachtvliegtuig. Hier gaan we een oefenvlucht uitvoeren,met als doel een schietoefening uitvoeren met scherpe munitie op een bewegend doel.Hiervoor is reeds een Blenheim bommenwerper in de lucht met een radio bestuurd zweefvliegtuig.Eenmaal in de lucht word de achtervolging ingezet op de bommenwerper met zweefvliegtuig.Om even later een eerste aanval uit te voeren met de boordwapens.Na een tweede aanval explodeert het zweefvliegtuig,en is de oefening compleet uitgevoerd.Even vlieg ik nog samen met de Blenheim richting vliegveld,om wat later de landing in te zetten.Het neerhalen van het zweefvliegtuig telt hier als eerste score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.
CAMPAIGNE : Bf-110 WWII Campaign. Mission : 26. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-110 G-2. Duitse Luftwaffe. GR2/ZG76.
Duitse jachtbommenwerper // Russisch jachtvliegtuig. Intussen is het winter als we hier opstijgen met 8 van onze Bf-110 jabo's,beladen met bommen.Hoofddoel is een Russisch vliegveld aanvallen dat een eind achter het front is gelegen.Eenmaal het front overgevlogen,word op zeer lage hoogte het doel genadert.Hierbij gaan 2 Bf-110 jabo's verloren,zij vliegen zich te pletter tegen bomen en een heuvelrug.Eenmaal het doel in zicht zetten we een bomaanval in op het vliegveld,waarbij ik 3 gronddoelen weet te vernietigen.Tijdens de bomaanval trachten 2 Russische Yak-1 jachtvliegtuigen op te stijgen.Maar ze worden na het opstijgen al snel neergehaald door onze Bf-110 jabo's.Na de aanval zoeken we onze thuisbasis terug op.Hiermee is mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 24 stuks.
Hawker Hurricane Mk I // Focke Wulf Fw-200 C-3/U4 Condor.
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 9. Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk I. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Duits bommenwerper/verkenner. Langs de Britse kust worden onze schepen daar de laatste tijd aangevallen door Duitse bommenwerpers.En hier krijgen we een bericht binnen,dat opnieuw een Duitse bommenwerper richting Britse kust vliegt.Waarop we met 2 van onze Hurricane's opstijgen om deze Duitse bommenwerper op te sporen.Maar voor we de kust bereiken,weet een Duitse Condor zijn bommen te droppen op een van onze vrachtschepen,maar zonder succes,waarna dit toestel verdwijnt.Als we eenmaal boven het vrachtschip vliegen,vinden we geen enkel vijandelijk vliegtuig,waarop we nog een tijd in de beurt blijven rondvliegen,maar zonder succes.Na een tijd zoeken we dan ook de thuisbasis terug op.
CAMPAIGNE : Bf-110 WWII Campaign. Mission : 25. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-110 G-2. Duitse Luftwaffe. GR2/ZG76.
Duitse jachtbommenwerper // Russische bommenwerper. We krijgen de opdracht een bomaanval uit te voeren op een vliegveld dat word gebruikt door Pe-8 bommenwerpers.Zij bombarderen snacht's onze steden,en een van onze verkenners heeft ontdekt dat deze bommenwerpers naast een vliegveld staan opgesteld aan de rand van de bossen.Daarom stijgen we hier op met 6 van onze Bf-110 jabo's,beladen met bommen.Eenmaal het doel in zicht zetten we de bomaanval in.Waarbij alle bommenwerpers worden vernietigd op de grond.Intussen nadert een eenzame Pe-8 bommenwerper het vliegveld,en zodra een paar collega's deze in de gaten krijgen,gaan ze meteen in de aanval.Hierbij weten ze deze bommenwerper al snel neer te halen.Waarna we met al onze toestellen terug keren richting thuisbasis.
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 8. Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk I. RAF.
Brits jachtvliegtuig. Hier gaan we opstijgen met 2 Hurricane's,waarvan 1 toestel zal gevlogen worden door een instructeur.De bedoeling is een luchtgevecht te simuleren,zonder scherpe munitie.Tijdens het overhalen van de trekker van de machinegeweren zal een camera het gebeuren filmen.Na het opstijgen kan de instructeur mijn toestel een tijd lang goed volgen,tijdens de moeilijke maneuvres.Maar uiteindelijk weet ik hem zelf in het vizier te krijgen,en daarna krijg ik hem nog verschillende malen in het vizier.Na een tijd zoeken we de thuisbasis terug op,en krijgen we te horen,dat dit de laatste oefening was.En al onze Franse collega's en ik zelf worden overgeplaatst naar een vliegveld gelegen aan de Britse kust,van waar we een nieuw squadron zullen vormen met Hurricane jachtvliegtuigen.
CAMPAIGNE : Bf-110 WWII Campaign. Mission : 24. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-110 G-2. Duitse Luftwaffe. GR2/ZG76.
Duitse jachtbommenwerper // Russisch jachtvliegtuig. Hier trekken de Russen masaal terug uit een pocket,die bijna word ingesloten door onze troepen.Zelf krijgen we hier de orders om de terug trekkende Russische troepen aan te vallen.Hiervoor stijgen we op met 6 van onze Bf-110 jabo's,beladen met bommen.Eenmaal ons doel,Russische voertuig collonnes,zetten we een bomaanval in.Hierbij weet ik 3 voertuigen te vernietigen.Intussen worden onze toestellen plots aangevallen door 3 Russische Mig-3 jachtvliegtuigen.Waarop een luchtgevecht volgd,en de Russen 1 van onze Bf-110 jabo's weten neer te halen.Uiteindelijk weten ze nog 3 van onze toestellen te beschadigen,waaronder mijn eigen vliegtuig.Na een tijd trekken we ons terug uit het gebied,zonder een enkel Russisch vliegtuig te hebben neergehaald.Na deze missie is hiermee mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 21 stuks.
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 7. Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk I. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Britse bommenwerper. Intussen zijn we hier aanbeland op een ander vliegveld,en zullen we hier worden omgeschoold op de Hurricane jachtvliegtuigen.Om nadien te zullen deelnemen aan een nieuw gevormd smaldeel,dat grotendeels zal bestaan uit Franse piloten.Hier stijgen we voor de eerste keer op met een Hurricane jager,om een rondvlucht te maken,en zo het toestel beter te leren kennen.Na een tijd in de lucht te zijn ontmoet ik een formatie van 3 Britse Blenheim bommenwerpers,die ik even begelijd,voor ze de landing inzetten op ons vliegveld.Nadien zetten we zelf ook de landing in op het vliegveld.
CAMPAIGNE : Bf-110 WW2 Campaigne. Mission : 23. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-110 G-2. Duitse Luftwaffe. GR2/ZG76.
Duits jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig. Met 8 van onze Bf-110 jachtvliegtuigen stijgen we hier op om een patroulje vlucht uit te voeren tot aan het front.Omdat we al een heel eind van het front zijn gestationeerd,deurt het een tijd voor we het front bereiken.Eenmaal het front bereikt merken we al meteen een Russische formatie op van 4 Russische Mig-3 jachtvliegtuigen.Waarop we in de aanval gaan,en een luchtgevecht onstaat.Hierbij weten de Russen 1 van onze Bf-110 jachtvliegtuigen neer te halen,maar weten we na een tijd de 4 Mig-3's neer te halen.Zelf wist ik hier geen enkel vliegtuig neer te halen,en zoeken na dit luchtgevecht de thuisbasis terug op.
CAMPAIGNE : The Mouchotte Diaries. Mission : 6. Eigen vliegtuig = Gloster J8A Gladiator. RAF.
Brits opleidingsvliegtuig // Brits jachtvliegtuig. Voor de laatste maal gaan we hier een oefenvlucht uitvoeren van af dit vliegveld.Het is al valavond als we hier met 2 van onze Gladiator's opstijgen.Intussen nadert een eenzame U-2VS (Tiger Moth) het vliegveld op lage hoogte,maar raakt hierbij de toppen van de bomen,waarop het toestel compleet verloren gaat.Zelf stijgen we op en oefenen een soort nachtvlucht in formatie,waarna we de thuisbasis terug op zoeken.Na deze vlucht verhuizen we naar een ander vliegveld,waar nog andere Franse piloten worden samen gebracht,om hier een opleiding te volgen op de Hurricane jachtvliegtuigen.De bedoeling is om nadien een compleet Squadron op te richten bestaande uit Franse piloten,onder leiding van een Brits commandant.