VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2 DIT IS EEN SITE GEMAAKT OVER VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2.De beelden worden gemaakt met de fl.Simulation "Il-2 Sturmovik 1946".De beelden of screenschots worden gemaakt tijdens het vliegen van "campaignes" of een losse "missie".Een "campaigne" is een reeks van "missie's" die gebundelt worden tot een "campaigne",en zo een verhaal vormen.Hierbij word een verhaal verteld vanaf een bepaalde periode tijdens W.O.2.Soms word bij een missie wat info bijgevoegd over de werkelijkheid.
De campaignes die van het internet afkomstig zijn,werden niet door mij zelf gemaakt,maar werden enkel aangepast,zoals skins en sommige toestellen werden verwijdert of vervangen door een ander type,ook opdrachten zijn soms verandert.De bedoeling daarvan is om zo de mogelijkheid te hebben bepaalde vliegtuigen die je kunt volgen ook screenschots er van te kunnen maken.En dus als er te veel vliegtuigen op verschillende plaatsen vliegen word het een onbegonnen zaak om alles correct te kunnen volgen in een missie,en daar dan screenschots van te maken.Indien een Missie of campaigne volledig door mij zelf werd gemaakt dan zal dit vermeld worden in het begin van de campaigne of missie.Veel plezier bij het bekijken van de screenies.
Hierbij spreken we onze dank en bewondering uit voor degenen die de campaigne's op het internet aanbieden en ons de mogelijkheid bieden om ze te douwnloaden.Zij hebben er veel tijd en energie in gestoken en verdienen hier dus zeker vermeld te worden.
HET VERVOLG VAN DIT BLOG ZAL ZODRA DEZE HIER AAN HET MAXIMUM ZIT,WORDEN VERVOLGD OP "Il2_Sturmovik3".
www.bloggen.be/Il2_sturmovik3
THE REMAINDER OF THIS CAMPAIGNES CAN BE FOUND ON www.bloggen.be/Il2_Sturmovik3
28-03-2010
Hawker Hurricane Mk I // Messerschmitt Bf-109 E-4/B.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 18. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Duitse jachtbommenwerper. Er komt een bericht binnen dat een laag vliegende vijandelijke formatie het binnenland in komt gevlogen.Waarop we met 12 van onze Spitfire's opstijgen,en van een ander vliegveld stijgen nog eens 4 Hurricane's op.We zijn niet lang in de lucht of we merken op lagere hoogte 10 Duitse Bf-109 jachtbommenwerpers op,die richting van een stad vliegen.Waarop we meteen in de aanval gaan,en nog voor ze een bomaanval kunnen inzetten worden er 2 Bf-109's neergehaald.De overige Bf-109 jabo's weten hun bommen op een industrie terrein te droppen,waarna ze de strijd aangaan met onze jachtvliegtuigen.Hierbij weten de Duitsers 1 Hurricane neer te halen,maar worden uiteindelijk nog eens 6 Bf-109's neergehaald.En dus weten 2 Duitse toestellen te ontkomen.Zelf wist ik hier 6 Bf-109 jagers neer te halen,wat mijn score na deze missie op een totaal brengt van 32 stuks.Nadien krijgen we nogmaals een medaile uitgereikt,namelijk de "Bar for the Distinguished Flying Cross".
Japans jachtvliegtuig // Russisch verkeningsvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig. Intussen werd ik overgeplaatst naar een ander smaldeel,dat zich ophoud aan de Mongools-Russische grens.Hier beschikt dit smaldeel over een verbeterde versie van de Ki-27 jager.Deze werd voorzien van een krachtiger motor,en de cockpit werd aangepast,voor een beter zicht van de piloot.Intussen lopen de spaningen op aan de grens met Mongoliƫ,en krijgen we orders om alle Russische toestellen die we aan de grens of het binnenland tegenkomen neer te halen.Hier stijgen we op met 3 van onze jacht toestellen om aan de grens een patroulje vlucht uit te voeren.Als we nog niet lang aan de grens zijn merken we een Russiche U-2VS verkenner op,waarop we meteen in de aanval gaan,maar al meteen onthaald worden door 4 Russiche I-16 jachtvliegtuigen.Tijdens het luchtgevecht dat dan onstaat weet ik na lange tijd 1 I-16 zo zwaar te beschadigen,dat deze wat later met rokende motor een buiklanding moet uitvoeren.Na lange tijd vallen stilaan alle toestellen zonder munitie,waarop beide parteien de thuisbasis moeten opzoeken.Hiermee is ook mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 11 stuks.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 17. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig. Van uit het binnenland zelf komen er berichten binnen,dat er zich een eenzaam vijandelijk vliegtuig op lage hoogte over het landschap vliegt.Waarop we met 2 van onze Spitfire's opstijgen,om deze indringer op te sporen.Na een tijd ontdekken we een eenzame Duitse Bf-110 jager die op lage hoogte door de dalen vliegt.Waarop we meteen naar beneden duiken en in de aanval gaan.Hierbij weet ik al bij de eerste aanval de Duitse Bf-110 neer te halen,wat mijn totale score na deze missie op 26 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen brengt.
CAMPAIGNE : Raging Eagles 1 (1938-1940). Mission : 13. Eigen vliegtuig = Nakajima Ki-27 Ko "Nate". Duitse Luftwaffe.
Japanse jachtbommenwerper. Met 3 van onze Ki-27 jachtbommenwerpers beladen met bommen stijgen we hier op voor een aanval op terugtrekkende Chinese voertuig collonnes achter het front.Er zijn reeds 2 Ki-27 jachtvliegtuigen in de lucht van een ander smaldeel,en zij zullen voor de nodige luchtdekking zorgen tijdens deze missie.Eenmaal ons doel inzicht zetten we de bomaanval in,waarna we keren en nogmaals een aanval uitvoeren met de boordwapens.Tijdens deze aanval weet ik 2 voertuigen te vernietigen.Na deze aanval zoeken we de thuisbasis terug op.En is hiermee mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 4 stuks.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 16. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Duits jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper. De radar posten melden een formatie vijandelijke bommenwerprs die het binnenland invliegen,waarop we opstijgen met 12 van onze Spitfire jachtvliegtuigen.Na een tijd ontdekken we 12 Duitse He-111 bommenwerpers met een escorte van 4 Bf-109 jachtvliegtuigen.Waarop een deel van onze jachtvliegtuigen in een luchtgevecht terecht komen met de Duitse jagers.De meeste van onze Spits vallen de bommenwerpers aan.Toch weten een groot deel van deze bommenwerpers een industriezone te bombarderen.Uiteindelijk weten we 7 He-111's en de 4 Bf-109 jagers neer te halen,ten koste van 4 van onze Spitfire's.Zelf wist ik 4 He-111 bommenwerpers neer te halen,maar loop zelf ook schade op,en zoek na een tijd met rokende motor de thuisbasis terug op.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 25 stuks.
CAMPAIGNE : Raging Eagles 1 (1938-1940). Mission : 12. Eigen vliegtuig = Nakajima Ki-27 Ko "Nate". Japanse Luchtmacht.
Japanse bommenwerper // Japanse jachtbommenwerper // Chinees jachtvliegtuig. Met 3 van onze Ki-27 vliegtuigen beladen met bommen stijgen we hier op om een bomaanval uit te voeren aan het front.Intussen naderen 4 Ki-21 bommenwerpers het front en zetten een bomaanval in op de Chinese stellingen,waarna ze terugkeren naar hun thuisbasis.Wat later zetten we zelf een bomaanval in op de Chinese stellingen.Tegelijker tijd verschijnen er 2 Chinese Hawk jachtvliegtuigen,die meteen jacht maken op onze toestellen.Hierbij weten ze na een tijd 1 van onze Ki-27 jagers neer te halen,waarna ik zelf in actie schiet.En deze 2 Chinese toestellen weet neer te halen.Na een tijd zoeken we met onze 2 overgebleven toestellen ook de thuisbasis terug op.Na deze missie is hiermee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 10 stuks.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 15. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Duits jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper. De radar aan de kust meld verschillende vijandelijke vliegtuigen die het binnenland in vliegen,blijkbaar Duitse verkenners.Waarop we met 2 van onze Spitfire's opstijgen om deze indringers op te sporen.Uiteindelijk word er 1 Bf-110 neergehaald door ons AA geschut,en vliegd een eenzame Ju-88 zich te pletter tegen een bergrug.Zelf ontdekken we op een gegeven moment nog een eenzame Ju-88,waarop we in de aanval gaan.Hierbij weet mijn collega deze Ju-88 neer te halen.Na dit succes ontdekken we verder geen vijandelijke vliegtuigen,en zoeken we na een tijd de thuisbasis terug op.
CAMPAIGNE : Raging Eagles 1 (1918-1940). Mission : 11. Eigen vliegtuig = Nakajima Ki-27 Ko "Nate". Japanse Luchtmacht.
Chinese bommenwerper // Chinees jachtvliegtuig. Volgens onze inlichtings dienst is een belangrijke hoge Chinese officier onderweg.En krijgen we de opdracht deze te onderscheppen boven een bepaald punt.Hiervoor stijgen we op met 3 van onze Ki-27 jachtvliegtuigen.Als we al een tijd boven vijandelijke gebied vliegen,ontdekken we een Chinese TB-3 bommenwerper met een escorte van 3 Gladiator jachtvliegtuigen.Waarop mijn collega's in de aanval gaan op de jachtvliegtuigen,en ik zelf de bommenwerper aanval.Na verschillende aanvallen weet ik uiteindelijk deze bommenwerper neer te halen.Waarna ik deel neem in het luchtgevecht met de jachtvliegtuigen,waarbij een collega 1 Gladiator weet neer te halen.Na een tijd zitten al onze toestellen zonder munitie en zit er niks anders op dan de thuisbasis terug op te zoeken.Hiermee is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 8 stuks.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 14. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig. Plots gaat het luchtalarm op ons vliegveld af,en word er melding gemaakt van vijandelijke vliegtuigen in de beurt van ons vliegveld.Waarop we meteen opstijgen met 5 van onze Spitfire's.Eenmaal in de lucht merken we al meteen een formatie op van 8 Duitse Bf-110 jachtvliegtuigen.Waarop een intens en heftig luchtgevecht onstaat.Hierbij verliezen we 1 Spitfire,maar weten uiteindelijk alle Duitse toestellen neer te halen.Hiervan weet ik zelf 4 Bf-110's neer te halen,wat mijn totale score van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen op 22 stuks brengt.
Nakajima Ki-27 Ko "Nate" // Polikarpov I-153 M-62.
CAMPAIGNE : Raging Eagles 1 (1938-1940). Mission : 10. Eigen vliegtuig = Nakajima Ki-27 Ko "Nate". Japanse Luchtmacht.
Japans jachtvliegtuig // Chinees jachtvliegtuig. Met 2 van onze Ki-27 jachtvliegtuigen stijgen we op voor een gewapende verkeningsvlucht.Hoofddoel is inlichtingen te verzamelen over een bepaalde brug achter de vijandelijke linie's.Eenmaal deze brug bereikt worden we al meteen onthaald door het Chinese AA geschut,waarop we maken dat we uit de beurt komen,en terug vliegen richting thuisbasis.Op de terugvlucht merken we plots 2 Chinese I-153 jachtvliegtuigen op,waarop een luchtgevecht volgd.Hierbij weet mijn flight-leader 1 I-153 neer te halen,maar word daarbij zwaar getroffen,en met zwaar rokende machine zet hij koers richting onze thuisbasis.Wat later moet hij een noodlanding uitvoeren net in vriendelijk gebied.Zelf weet ik de overgebleven I-153 zwaar te beschadigen,tot mijn munitie compleet is verschoten,en ik ook de thuisbasis op zoek.De I-153 is zo zwaar beschadigd dat deze genoodzaakt is een buiklanding uit te voeren,en telt dus mee als vernietigd vijandelijk vliegtuig.Wat mijn score op een totaal brengt van 7 stuks.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 13. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Duits jachtvliegtuig // Brits jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper // Brits jachtvliegtuig. Van de kust komt een melding binnen dat een formatie vijandelijke bommenwerpers het binnenland in vliegen.Waarop we opstijgen met 8 Spitfire's om deze formatie tegemoet te vliegen.Na een tijd ontdekken we 10 Duitse He-111 bommenwerpers en een escorte van 4 Bf-109 jachtvliegtuigen.Waarop we in een luchtgevecht terecht komen met de vijandelijke jachtvliegtuigen.Hierbij verliezen we al meteen 1 Spitfire,en de Duitsers 1 BF-109,doordat beide toestellen elkaar raken in de lucht,en beiden verloren gaan.Uiteindelijk weten we de overige 3 Bf-109's neer te halen,waarvan ik zelf er 2 weet uit de lucht te halen.Intussen wisten de bommenwerpers ons vliegveld te bereiken,en droppen hun bommen op het vliegveld.Nog voor ze hun bommen droppen,zijn vanaf een ander vliegveld in de beurt 4 Hurricane jachtvliegtuigen opgestegen,en deze zetten een aanval in op de terugkerende bommenwerpers.Uiteindelijk weten zij 3 He-111's neer te halen,en een vierde word neergehaald door het AA geschut.Zelf verliezen de Hurricane's 1 toestel,doordat deze te laat optrekt tijdens een aanval,en hierbij in aanraking komt met een He-111 bommenwerper.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 18 stuks,en ontvang ik een tweede medaile,namelijk het "Distinguished Flying Medal".
CAMPAIGNE : Raging Eagles 1 (1938-1940). Mission : 9. Eigen vliegtuig = Nakajima Ki-27 Ko "Nate". Japanse Luchtmacht.
Japanse bommenwerper // Chinees jachtvliegtuig. Met 4 van onze Ki-27 jachtvliegtuigen stijgen we op om een escorte missie te verzorgen voor 12 Ki-21 bommenwerpers.De 12 bommenwerpers zijn al in de lucht en vliegen voorop.Als deze boven vijandelijk gebied vliegen,worden ze plots door 2 Chinese Demon jachtvliegtuigen aangevallen.Deze weten dan op korte tijd 4 van onze Sally bommenwerpers neer te halen.Daarna kunnen we ingrijpen met onze jachtvliegtuigen,en onstaat er een luchtgevecht tussen de jachtvliegtuigen.Intussen weten de 8 overgebleven Sally bommenwerpers hun bommen te droppen op een van de havens.Tijdens het luchtgevecht weet een collega 1 Demon neer te halen,en de tweede weet uiteindelijk te ontkomen.Na dit luchtgevecht zoeken al onze vliegtuigen de thuisbasis terug op.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 12. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Duitse duikbommenwerper // Duits jachtvliegtuig // Brits jachtvliegtuig. Er komt een bericht binnen dat een formatie vijandelijke bommenwerpers onderweg is in het binnenland.Waarop we meteen opstijgen met 8 van onze Spitfire's,om deze bommenwerpers te onderscheppen op een bepaald punt.Na een tijd ontdekken we 6 Duitse Ju-88 bommenwerpers en een escorte van 4 Bf-109 jachtvliegtuigen,waarop we in de aanval gaan.Intussen weten de meeste bommenwerpers hun bommen te droppen op een van onze vliegtuigfabrieken.Tijdens het luchtgevecht dat onstaat weten we de 4 Bf-109 jachtvliegtuigen neer te halen,waarvan ik zelf er 1 weet uit de lucht te halen.Van de bommenwerpers weet we 1 Ju-88 neer te halen,en een tweede word neergehaald door het AA geschut.Zelf verliezen we tijdens het luchtgevecht 1 van onze Spitfire's.Na deze missie is hiermee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 16 stuks.
CAMPAIGNE : Raging Eagles 1 (1938-1940). Mission : 8. Eigen vliegtuig = Nakajima Ki-27 Ko "Nate". Japanse Luchtmacht.
Chinees jachtvliegtuig.
Met 3 van onze Ki-27 jachtvliegtuigen stijgen we op om een patroulje vlucht uit te voeren langs het front.Als we een tijd boven het front vliegen merken we plots 2 Chinese Demon jachtvliegtuigen op,waarop we in de aanval gaan.Tijdens het luchtgevecht dat volgd word al onze munitie verschoten,en weet een van onze collega's 1 Demon in brand te schieten,waarna deze neerstort.Na een tijd als alle munitie op is zoeken we de thuisbasis terug op.
Ter info : China had verschillende types vliegtuigen zowel uit Rusland,Europa en de US in dienst.Wat de CW-21 betreft,deze werd besteld in de US,maar of ze werkelijk dienst hebben gedaan bij de Chinese luchtmacht is nogal onzeker.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 11. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Duitse bommenwerper. De Navy-Boys vragen om onze hulp,en de opdracht luid,met jachtvliegtuigen voor de nodige luchtdekking zorgen,voor een scheepsconvooi.Hiervoor stijgen we op met 8 van onze Spitfire's,om wat later boven de Noordzee het scheepsconvooi te ondekken en dit te begelijden.We zijn niet lang boven de schepen of een formatie van 6 Duitse He-111 bommenwerpers zet een bomaanval in op de schepen,en weten 1 schip tot zinken te brengen.Daarna kunnen we na een tijd 5 He-111 bommenwerpers neer halen,1 He-111 weet beschadigd te ontkomen.En zelf wist ik hier tijdens verschillende aanvallen 2 He-111's neer te halen,wat mijn score na deze missie op een totaal brengt van 15 stuks.
CAMPAIGNE : Raging Eagles 1 (1938-1940). Mission : 7. Eigen vliegtuig = Nakajima Ki-27 Ko "Nate". Japanse Luchtmacht.
Japanse jachtbommenwerper // Chinees jachtvliegtuig. Met 3 van onze Ki-27 jachtbommenwerpers stijgen we op met elk 4 kleine bommen.Hoofdopdracht is achter het front vijandelijk vevoorradings collonnes op te sporen en deze aan te vallen.Eenmaal achter de vijandelijke linie's hebben we al snel een voertuig collonne gevonden,waarop we een bomaanval uitvoeren.Hierbij moet ik vroegtijdig mijn bommen lossen,want ik word plots langs achter aangevallen door een eenzame Chinese I-153 jager.Waarop ik in een luchtgevecht terecht kom,en deze I-153 na een tijd in brand weet te schieten,en deze neerstort.Uiteindelijk keren we met al onze toestellen terug naar onze thuisbasis,en is hiermee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 6 stuks.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 10. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Duitse bommenwerper. Er komt een bericht binnen,dat een vijandelijke bommenwerper formatie onderweg is in de richting van onze stad in de beurt.Waarop we meteen opstijgen met 8 van onze Spitfire's.Nog niet lang in de lucht of een formatie van 12 Duitse He-111 bommenwerpers droppen hun bommen op de stad.Waarop we zelf in de aanval gaan en uiteindelijk weten we 9 He-111 bommenwerpers neer te halen,waarvan ik zelf er 2 wist uit de lucht te halen.Na deze missie is hiermee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 13 stuks.
Nakajima Ki-27 Ko "Nate" // Gloster Gladiator Mk I.
CAMPAIGNE : Raging Eagles 1 (1938-1940). Mission : 6. Eigen vliegtuig = Nakajima Ki-27 Ko "Nate". Japanse Luchtmacht.
Japans jachtvliegtuig // Chinees jachtvliegtuig. Met 3 van onze Ki-27 jachtvliegtuigen stijgen we op om in de beurt van het front een patroulje vlucht uit te voeren.Eenmaal aan het front ontdekken we na een tijd 4 Chinese Gladiator jachtvliegtuigen,waarop een luchtgevecht onstaat.Hierbij komen al meteen 2 Chinese Gladiator's in aanraking met elkaar,en storten daarop beiden neer.Na lange tijd weet ik de 2 overgebleven Gladiator's neer te halen,waarna we onze thuisbasis terug opzoeken.Hiermee is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 5 stuks,en nadien krijgen we nog een tweede medaille,namelijk het "Kinshikun-Sho 6th".
Hawker Hurricane Mk I // Messerschmitt Bf-109 E-4 // Supermarine Spitfire Mk Vb.
CAMPAIGNE : Battle of Britain - Spit N Fire. Mission : 9. Eigen vliegtuig = Supermarine Spitfire Mk Vb. RAF.
Brits jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig // Brits jachtvliegtuig. Met 8 van onze Spitfire's plus 4 Hurricane's van een ander smaldeel zijn we hier op patroulje voor de Britse kust.Als er een radio bericht binnenkomt,van de radarposten langs de kust,waarbij melding word gemaakt van een formatie vijandelijke vliegtuigen die de kust naderen.Waarop we naar een bepaald punt worden gedirigeerd,om daar de vijand op te vangen.Eenmaal boven dit gebied merken we een Duitse formatie op van 8 Bf-109 jachtvliegtuigen,waarop een luchtgevecht begint.Hierbij weten de Duitsers na lange tijd 1 Hurricane en 2 Spitfire's neer te halen.Zelf weten we 5 Bf-109 jachtvliegtuigen neer te halen,waarvan ik zelf er 2 weet uit de lucht te halen.Na deze missie is hiermee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 11 stuks.
Douglas C-47 Skytrain // Polikarpov I-153 M-62 // Nakajima Ki-27 Ko "Nate".
CAMPAIGNE : Raging Eagles 1 (1938-1940). Mission : 5. Eigen vliegtuig = Nakajima Ki-27 Ko "Nate". Japanse Luchtmacht.
Chinees transportvliegtuig // Chinees jachtvliegtuig // Japans jachtvliegtuig. Hier stijgen we op met 6 van onze Ki-27 jachtvliegtuigen,om een patroulje vlucht uit te voeren diep binnen vijandelijk gebied,om zo vijandelijke vliegtuigen op te sporen.Als we al een heele tijd in de lucht zijn,en ons boven vijandelijk gebied bevinden,merken we een Chinees transportvliegtuig op,met een escorte van 4 I-153 jachtvliegtuigen.Waarop we meteen slaags raken met de Chinese jachtvliegtuigen.Hierbij weet de C-47 ongeschonden het gebied te verlaten,en na zeer lange tijd,waarbij we al onze munitie verschieten,weten we uiteindelijk 1 I-153 neer te halen.Tijdens dit luchtgevecht verliezen we zelf ook 2 van onze Ki-27 jachtvliegtuigen,doordat deze elkaar raken in de vlucht,waarop beide toestellen neerstorten.Zelf wist ik enkel schade toe te brengen aan een I-153 jager.Na dit luchtgevecht zoeken onze overgebleven toestellen de thuisbasis terug op.