AIRCRAFT-WW2
VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2
DIT IS EEN SITE GEMAAKT OVER VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2.De beelden worden gemaakt met de fl.Simulation "Il-2 Sturmovik 1946".De beelden of screenschots worden gemaakt tijdens het vliegen van "campaignes" of een losse "missie".Een "campaigne" is een reeks van "missie's" die gebundelt worden tot een "campaigne",en zo een verhaal vormen.Hierbij word een verhaal verteld vanaf een bepaalde periode tijdens W.O.2.Soms word bij een missie wat info bijgevoegd over de werkelijkheid. De campaignes die van het internet afkomstig zijn,werden niet door mij zelf gemaakt,maar werden enkel aangepast,zoals skins en sommige toestellen werden verwijdert of vervangen door een ander type,ook opdrachten zijn soms verandert.De bedoeling daarvan is om zo de mogelijkheid te hebben bepaalde vliegtuigen die je kunt volgen ook screenschots er van te kunnen maken.En dus als er te veel vliegtuigen op verschillende plaatsen vliegen word het een onbegonnen zaak om alles correct te kunnen volgen in een missie,en daar dan screenschots van te maken.Indien een Missie of campaigne volledig door mij zelf werd gemaakt dan zal dit vermeld worden in het begin van de campaigne of missie.Veel plezier bij het bekijken van de screenies. Hierbij spreken we onze dank en bewondering uit voor degenen die de campaigne's op het internet aanbieden en ons de mogelijkheid bieden om ze te douwnloaden.Zij hebben er veel tijd en energie in gestoken en verdienen hier dus zeker vermeld te worden. HET VERVOLG VAN DIT BLOG ZAL ZODRA DEZE HIER AAN HET MAXIMUM ZIT,WORDEN VERVOLGD OP "Il2_Sturmovik3". www.bloggen.be/Il2_sturmovik3 THE REMAINDER OF THIS CAMPAIGNES CAN BE FOUND ON www.bloggen.be/Il2_Sturmovik3
08-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Junkers Ju-87 B-2 // Bell P-39 Q-2 Airacobra.
CAMPAGNE : Hungarian G-2 in Russia.    Mission : 5.    Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 G-2.    Hongaarse Luchtmacht.

Hongaarse duikbommenwerper // Russisch jachtvliegtuig.
Een verkenner heeft een groep terug getrokken Russische voertuigen ontdekt net achter het front.En dus gaan 9 Ju-87's van onze luchtmacht een bomaanval uitvoeren op deze Russische voertuigen.Zelf stijgen we op met 4 van onze Bf-109 jachtvliegtuigen om voor de escorte te zorgen.Eenmaal het doel in zicht zetten de bommenwerpers hun bomaanval in.Hierbij gaan al meteen 2 Ju-87's verloren,doordat ze elkaar raken tijdens de duikvlucht.Een derde word zwaar getroffen door het AA geschut,en moet even later een noodlanding uitvoeren in vijandelijk gebied.Na de aanval verschijnen er plots 2 Rusissche Airacobra jachtvliegtuigen boven het gebied.Waarop we meteen met onze jachtvliegtuigen in de aanval gaan.Hierbij weet ik al na een kort luchtgevecht beide Russen uit de lucht te halen.Na deze missie is daarmee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 16 stuks.



















08-02-2009 om 15:01 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fiesler Fi-156 Storch // Curtiss Hawk 75 A-4 // Yakovlev Yak-1 // Ilyushin DB-3M // Sukhoi Su-2.
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 14.    Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk IIb.    Finse Luchtmacht.

Fins verkennings vliegtuig // Fins jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig // Russische bommenwerper // Russische bommenwerper.
Een Fiesler Storch van onze luchtmacht meld over de radio dat hij een formatie Russische bommenwerpers waarneemt,die onze richting komen uitgevlogen.Onmiddelijk stijgen we op met 6 van onze Hurricane jachtvliegtuigen,en van een ander smaldeel stijgen nog eens 4 Hawk jachtvliegtuigen op.Maar net opgestegen,of we merken 6 DB-3M's en 4 Su-2 bommenwerpers op,met een escorte van 4 Yak-1 jachtvliegtuigen.Onmiddelijk zetten de Russen een bomaanval in op ons vliegveld.Hierbij gaan al tijdens hun bomaanval 2 DB-3M's verloren door het AA geschut op het vliegveld.Zelf zetten we de aanval in op de Russen,waarbij we na lange tijd nog eens 2 DB-3M's en 4 Su-2's worden neergehaald.Ook de Russische Yak jachtvliegtuigen worden allen neergehaald,maar weten zelf 1 Hawk jachtvliegtuig neer te halen.Uiteindelijk weten 2 DB-3M's beschadigd te ontkomen.Zelf wist ik tijdens dit luchtgevecht 4 Russen uit de lucht te halen,wat mijn totale score op 41 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen brengt.



































08-02-2009 om 14:11 geschreven door jaguar1  


07-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Messerschmitt Me-323 // Junkers Ju-52/3mg7e // Polikarpov I-16 type 24.
CAMPAGNE : Hungarian G-2 in Russia.    Mission : 4.    Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 G-2.    Hongaarse Luchtmacht.

Duits transport vliegtuig // Duits transport vliegtuig // Russisch jachtvliegtuig.
Intussen hebben onze grond troepen het vijandelijke vliegveld weten te veroveren.En op dit moment zijn Duitse transport vliegtuigen onderweg naar dit vliegveld,met personeel en matriaal.Om zo snel mogelijk het vliegveld opnieuw in gebruik te kunnen nemen.Wij zelf stijgen op met 4 van onze jachtvliegtuigen,om deze transport vliegtuigen tegemoet te vliegen.Waarna we de escorte verzorgen en voor luchtdekking zorgen tijdens hun landing.Als we eenmaal het vliegveld naderen,zetten net 4 Russische I-16 jabo's een grondaanval in met raketten en de boordwapens op het vliegveld.Zij hebben een escorte van 2 I-16 jachtvliegtuigen bij zich,die onmiddelijk onze jachtvleigtuigen aanvallen.Tijdens het luchtgevecht dat dan volgd worden uiteindelijk na lange tijd,de Russen allen uit de lucht gehaald.Hiervan wist ik zelf 2 I-16's neer te halen.Aan onze zijde verliezen we geen enkel tostel,en de transport vliegtuigen kunnen allen de landing uitvoeren.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 14 stuks.























07-02-2009 om 19:17 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hawker Hurricane Mk IIb // Yakovlev Yak-1B.
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 13.    Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk IIb.    Finse Luchtmacht.

Fins jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig.
Intussen werden onze Buffalo jachtvliegtuigen vervangen door de Hawker Hurricane jachtvliegtuigen.En gaan we met 4 van deze nieuwe toestellen een eerste missie uitvoeren.Opdracht voor vandaag is een patroulje vlucht uitvoeren in de beurt van een kleine industrie stad.Als we in dit bar slechte weer onze rondjes draaien,merken we plots een Russische formatie van 6 Yak jachtvliegtuigen op.Deze hebben raketten geladen onder de vleugels,en willen blijkbaar een grondaanval uitvoeren.Onmiddelijk gaan we in de aanval,waarbij de Russen ons opmerken,en zelf frontaal aanvallen.Hierbij verliezen we al meteen 1 van onze Hurricane's,en de Russen 1 Yak jachtvliegtuig.Na een langdurig luchtgevecht worden uiteindelijk alle Russen uit de lucht gehaald,waarvan ik zelf er 5 van wist neer te halen.Hierbij word een van onze Hurricane's zwaar beschadigd,maar deze haald de thuisbasis nog.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 37 stuks.



















07-02-2009 om 16:39 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Messerschmitt Bf-110 G-2 // Bell P-39 Q-1 Airacobra.
CAMPAGNE : Hungarian G-2 in Russia.    Mission : 3.    Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 G-2.    Hongaarse Luchtmacht.

Hongaarse jachtbommenwerper // Russisch jachtvliegtuig.
Intussen staan onze grondtroepen op het punt om een vijandelijk vliegveld in te nemen.Maar voor dit vliegveld hebben de Russen een artillerie stelling opgezet.En men vraagt onze collega's een bomaanval uit te voeren op deze stelling.Hiervoor stijgen ze op met 6 van hun Bf-110 jabo's,beladen met bommen.Zelf volgen we met 4 van onze Bf-109 jachtvliegtuigen,om zo voor de luchtdekking te zorgen.Eenmaal het vijandelijke vliegveld in zicht zetten de jabo's hun bomaanval in,om daarna opnieuw aan te vallen met de boordwapens.Na een tijdje verschijnt er een Russische patroulje in het gebied,bestaande uit 4 P-39 jachtvliegtuigen.Waarop deze in de aanval gaan,en er een lucht gevehct onstaat tussen alle jachtvliegtuigen.Uiteindelijk weten we alle Russen uit de lucht te halen,met zelf het verlies van 1 Bf-109 jachtvliegtuig.Ook een van de Bf-110 jabo's werd beschadigd,maar haalde de thuisbasis nog net.Zelf wist ik tijdens het luchtgevecht 3 P-39's uit de lucht te halen,wat mijn score na deze missie op 12 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen brengt.





























07-02-2009 om 13:43 geschreven door jaguar1  


06-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ilyushin DB-3b // Yakovlev Yak-1.
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 12.    Eigen vliegtuig = Brewster B-239 Buffalo.    Finse Luchtmacht.

Russische bommenwerper // Rusissch jachtvliegtuig.
Het is weer aan het sneeuwen als we opstijgen voor de volgende missie.Onze opdracht is een luchtdekking verzorgen boven een van de industrie stadjes aan de kust.Hiervoor stijgen we op met 8 van onze Buffalo jachtvliegtuigen,en het andere smaldeel steurt nog eens 4 van hun Morane jachtvleigtuigen de lucht in.Als we dan een tijdje in de beurt van deze stad rond vliegen,merken we een laag aankomende Russische formatie bommenwerpers op.Bestaande uit 8 DB-3 bommenwerpers met een escorte van 4 Yak jachtvliegtuigen.Onmiddelijk gaan we in de aanval,waarbij de Morane jachtvliegtuigen zich consentreren op de Russische jachtvliegtuigen.Uiteindelijk worden er 6 bommenwerpers neer gehaald,en de 4 Yak jachtvliegtuigen.Hiervan wist ik zelf 4 bommenwerpers en 1 jachtvliegtuig neer te halen.Ons smaldeel leed het verlies van 1 Buffalo jachtvliegtuig tijdens dit luchtgevecht.Uiteindelijk wisten 2 DB-3 bommenwerpers te ontkomen.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 32 stuks.En krijg nadien voor deze actie een volgende medaile,namelijk het "4.Luokan Vapaodenristi Tammenlehvien Kera".















06-02-2009 om 21:29 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Polikarpov I-153 M-62 // Polkarpov I-16 type 18 // Messerschmitt Bf-109 G-2 // Messerschmitt Bf-110 G-2.
CAMPAGNE : Hungarian G-2 in Russia.    Mission : 2.    Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 G-2.    Hongaarse Luchtmacht.

Russische jachtbommenwerper // Rusissch jachtvliegtuig // Hongaars jachtvliegtuig // Hongaars jachtvliegtuig.
Opnieuw komt een melding binnen vanaf het front,dat vijandelijke vliegtuigen het front naderen.Onmiddelijk stijgen we op met 4 van onze Bf-109 jachtvliegtuigen,gevolgd door nog eens 2 Bf-110 jagers van het andere smaldeel.Als we een maal in de lucht zijn,zetten de Russen met 6 I-153 jabo's een bomaanval in op onze artillerie stellingen.Zij hebben een escorte van 2 I-16 jachtvliegtuigen bij zich,die onmiddelijk onze vliegtuigen aanvallen.Tijdens het luchtgevecht dat volgd worden na lange tijd deze 2 I-16's en 4 I-153 jabo's neergehaald.Van de Russen weten uiteindelijk 2 I-153's te ontkomen.Zelf wist ik hier 4 vijandelijke vliegtuigen neer te halen.En aan onze zijde verliezen we geen enkel vliegtuig.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 9 stuks.Nadien krijgen we voor deze actie een tweede medaile.





























06-02-2009 om 14:31 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lavochkin Lagg-3 (4 series).
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 11.    Eigen vliegtuig = Brewster B-239 Buffalo.    Finse Luchtmacht.

Russische jachtbommenwerper.
Intussen is het aan het sneeuwen,als we opstijgen met 4 van onze Buffalo jachtvliegtuigen.Opdracht is boven een bepaalde industrie stad,patroulje te vliegen.Als we eenmaal een tijdje rond het stadje vliegen,merken we plots een laag vliegende Rusissche formatie op,van 5 Lagg jabo's.Die net hun aanval inzetten op het industrie terrein,om even later hun bommen te droppen op de industrie gebouwen en voertuigen aldaar.Zelf gaan we onmiddelijk in de aanval op de Russen,en weten na een tijd alle Russen uit de lucht te halen,waarvan ik zelf er 4 stuks van wist neer te halen.Ons smaldeel lijd daarbij geen enkel verlies.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 27 stuks.























06-02-2009 om 09:27 geschreven door jaguar1  


05-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Polikarpov I-153 M-62 // Messerschmitt Bf-109 G-2 // Messerschmitt Bf-110 G-2.

NIEUWE CAMPAGNE  (Zelf gemaakte campagne)

CAMPAGNE : Hungarian G-2 in Russia.    Mission : 1.    Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 G-2.    Hongaarse Luchtmacht.

Russische jachtbommenwerper // Hongaars jachtvliegtuig // Hongaars jachtvliegtuig.
1943.Rusland.Als smaldeel-commandant zijn we hier ingedeeld bij een Hongaars smaldeel uitgerust met de Bf-109 jachtvliegtuigen.Hier op een vliegveld dat niet zo lang geleden nog in handen was van de Russen,zit ons smaldeel plus een ander Hongaars smaldeel uitgerust met de Bf-110 jachtvliegtuigen.Plots komt van het front,dat niet zo ver van ons verwijdert is,het bericht binnen,dat men een formatie Russische jabo's net het front heeft zien overvliegen.Waarop we onmiddelijk opstijgen en richting front vliegen met 4 van onze jachtvliegtuigen.Intussen wilde net een eenzame Bf-110 de landing inzetten,en deze word onmiddelijk achter ons aan gesteurd.Even later merken we dat een Russische formatie van 8 I-153 jabo's,hun bommen droppen in de beurt van een dorp net achter het front.Waarbij ze panser eenheden bombarderen die naar het front rijden.Onmiddelijk gaan we in de aanval,waarbij we pas na lange tijd in een luchtgevecht verwikkeld te zijn,7 van deze Russen weten neer te halen.Hiervan wist ik zelf 5 stuks uit de lucht te halen.Aan onze zijde verliezen we 1 Bf-109,en de Bf-110 word zo zwaar getroffen,dat deze even later zich te pletter vliegt in het dorp zelf.Een van de Russen weet uiteindelijk beschadigd te ontkomen.En hiermee is mijn eerste score van 5 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen binnen.Nadien krijg ik voor deze missie mijn eerste medaile uitgereikt.































05-02-2009 om 20:27 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Junkers Ju-52/3mg7e // Yakovlev Yak-7B.
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 10.    Eigen vliegtuig = Brewster B-239 Buffalo.    Finse Luchtmacht.

Fins transport vliegtuig // Russisch jachtvliegtuig.
Na het bombardement door de Russen op ons vliegveld,en het feit dat de Russen verder zijn opgerukt,werd besloten dit vliegveld te verlaten.Om meer in het noorden van het land een ander vliegveld te bezetten.Het nodige matriaal word met 2 Ju-52 transport vliegtuigen over gevlogen naar het andere vliegveld.En alles wat nog bruikbaar is en niet mee kan,daar word springstof op geplaatst,om het zo onbruikbaar te maken voor de Russische troepen.Als de tranport vliegtuigen zijn opgestegen volgen we met de laatste 6 Brewster jachtvliegtuigen,waarna nog eens 4 Morane jachtvliegtuigen opstijgen van het andere smaldeel.Als we een tijdje in de lucht zijn,worden we plots aangevallen door 4 Russische Yak jachtvliegtuigen.Hierbij worden de Russen al na een kort luchtgevecht allen neer gehaald.Zelf wist ik hier 2 Russen neer te halen,en komt mijn score na deze missie op een totaal van 23 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.Nadien krijgen we voor deze actie een derde medaile,namelijk het "4.Luokan Vapaudenrisiti".

















05-02-2009 om 16:46 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mörkö Morane // Ilyushin DB-3M // Yakovlev Yak-1.
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 9.    Eigen vliegtuig = Brewster B-239 Buffalo.    Finse Luchtmacht.

Fins jachtvliegtuig // Russische bommenwerper // Russisch jachtvliegtuig.
Plots gaat het alarm op het vliegveld af.Men meld een vijandelijke formatie die ons vliegveld nadert.Waarop we onmiddelijk opstijgen met 8 van onze Buffalo jachtvliegtuigen,en van het andere smaldeel stijgen nog eens 4 Morane jachtvliegtuigen van op.Als alle jachtvliegtuigen nog maar net in de lucht zijn droppen 8 Russische DB-3M bommenwerpers hun bommen op ons vliegveld.Hierbij gaan 2 van de Russische bommenwerpers verloren door het AA geschut van ons vliegveld.Terwijl wij in een luchtgevecht verwikkeld raken met 4 Russische Yak jachtvliegtuigen,zetten de Morane jachtvliegtuigen de aanval in op de bommenwerpers.Uiteindelijk weten we alle Russische jachtvliegtuigen neer te halen,waarvan ik zelf er 3 van kon uit de lucht halen.Zelf verliezen we 1 Buffalo jachtvliegtuig.Intussen hebben de Morane jachtvliegtuigen bijna alle Russische bommenwerpers weten uit de lucht te halen,behalve 1 DB-3M,die weet te ontkomen.De Morane jachtvliegtuigen verliezen zelf 2 van hun toestellen,zij werden neergehaald door de boordschutters.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 21 stuks.



























05-02-2009 om 14:03 geschreven door jaguar1  


04-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Messerschmitt Me-262 A-1a // North American P-51D-20NA Mustang // Boeing B-17G Flying Fortress // Dornier Do-335 A-0 Pfeil.

LAATSTE MISSIE IN DEZE CAMPAGNE

CAMPAGNE : German Arrows.    Mission : 12.    Eigen vliegtuig = Dornier Do-335 A-0 Pfeil.    Duitse Luchtmacht.    GR3/JG300.

Duits jachtvliegtuig // Amerikaans jachtvliegtuig // Amerikaanse bommenwerper // Duits jachtvliegtuig.
De radar posten melden dat er van uit het westen een grote formatie vijandelijke vliegtuigen Berlijn nadert.Onmiddelijk stijgen we op met 4 van onze Dornier jachtvliegtuigen.Vanaf een vliegveld in Berlijn stijgen nog eens 3 Me-262 jachtvliegtuigen op.Zij zijn de eerste die contact maken met de vijand,en worden meteen aangevallen door 4 Amerikaanse Mustang jachtvliegtuigen.Hierbij weten de Amerikanen al meteen 1 Me-262 in brand te schieten,waarna het toestel neerstort.Intussen weten 20 B-17 bommenwerpers hun bommen te droppen op Berlijn.Hierbij gaan verschillende bommenwerpers verloren door het AA geschut in Berlijn.Na hun bomaanval keren de bommenwerpers,waarna we met onze Dornier jachtvliegtuigen in de aanval gaan.Hierbij weet ik 2 B-17's uit de lucht te halen,waarna mijn toestel in brand word geschoten,en ik mijn schiet stoel moet gebruiken.Tijdens deze aanval gaat nog een tweede Do-335 verloren.En uiteindelijk kunnen 11 B-17 bommenwerpers ontkomen,samen met de 3 Mustang jachtvliegtuigen.Nadien blijkt dat ik zwaar werd gewond,en ik word opgenomen in het hospitaal.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 18 stuks,en ontvang ik mijn derde medaile,namelijk de "Oak Leaves to the Knight's Cross".

EINDE VAN DEZE CAMPAGNE.































04-02-2009 om 21:51 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mörkö Morane // Polikarpov I-16 type 24 // Ilyushin DB-3M.
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 8.    Eigen vliegtuig = Brewster B-239 Buffalo.    Finse Luchtmacht.

Fins jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig // Finse bommenwerper.
Na de laatste bomaanval door onze DB-3M bommenwerpers,zullen de Russen bij de volgende bomaanval niet meer verrast kunnen worden.Daarom gaan we bij deze aanval met 4 DB-3M bommenwerpers,zelf met 4 Buffalo jachtvliegtuigen de escorte verzorgen.En voorop zullen 4 Morane jachtvliegtuigen vliegen,die een grondaanval zullen uitvoeren op een vliegveld in de beurt,om zo de Russen af te leiden.De bommenwerpers zelf zullen een opslag plaats in een dorp bombarderen.Als de Morane jachtvliegtuigen het vijandelijke vliegveld naderen worden ze al meteen onderschept door 5 Russische I-16 jachtvliegtuigen.Waarop een luchtgevecht onstaat.Zodra we zelf in de beurt komen,mengen we ons ook in het luchtgevecht.Intussen weten de bommenwerpers hun bommen te droppen op de opslag plaats.Hierbij word 1 DB-3M neergehaald door het Russische AA geschut.Intussen hebben we alle Russische jachtvliegtuigen weten neer te halen.Waarvan ik zelf 1 I-16 wist uit de lucht te halen.Aan onze zijde verliezen we 1 Buffalo en 1 Morane jachtvliegtuig.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 18 stuks.















04-02-2009 om 18:49 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Messerschmitt Bf-109 Z // Lavochkin La-5FN // Focke Wulf Fw-190 A-5.
CAMPAGNE : German Arrows.    Mission : 11.    Eigen vliegtuig = Dornier Do-335 A-0 Pfeil.    Duitse Luchtmacht.    GR3/JG300.

Duits jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig.
Over de radio komt een bericht binnen,dat een patroulje van 2 Bf-109 Z jachtvliegtuigen,in een luchtgevecht verwikkelt zijn,in het oosten van ons vliegveld.Waarop we onmiddelijk opstijgen met 4 van onze Dornier jachtvliegtuigen,gevolgd door 2 Fw-190 jachtvliegtuigen,van het andere smaldeel.Als we het gebied in vliegen,zijn de 2 Duitse Bf-109's net neergehaald door de Russen.Hierbij liep 1 La jager schade op,en moet even later een buiklanding uitvoeren in Duits gebied.Zelf weet ik na een tijd de overgebleven 3 Rusissche La jachtvliegtuigen neer te halen.Tijdens dit luchtgevecht verliezen we 1 Dornier toestel.En loopt mijn eigen toestel schade op tijdens dit gevecht.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 16 stuks.

























04-02-2009 om 17:11 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ilyushin DB-3M // Lavochkin Lagg-3 (4 series).
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 7.    Eigen vliegtuig = Brewster B-239 Buffalo.    Finse Luchtmacht.

Finse bommenwerper // Russisch jachtvliegtuig.
Intussen hebben onze troepen al heel wat vliegtuigen weten buit te maken van de Russen.Hierbij ook een heel deel van het type DB-3M bommenwerpers.Deze zijn intussen geriviseerd in Lapland,en terug in dienst genomen door onze luchtmacht.Een formatie van 6 van deze toestellen is hier onderweg naar een Russisch vliegveld,om de Russen een verassing te bezorgen.Wij zelf stijgen op met 8 van onze Buffalo jachtvliegtuigen,en zullenvoor de escorte zorgen tijdens deze bomaanval.Als we eenmaal het Russische vliegveld naderen,worden we aangevallen door 4 Russische Lagg-3 jachtvliegtuigen,waarop een luchtgevecht volgd.Maar de Russen worden al na korte tijd allen neergehaald,waarvan ik zelf er 1 wist uit de lucht te halen.Intussen hebben onze bommenwerpers met succes hun bommen weten te droppen op het vijandelijke vleigveld.Tijdens deze missie verliezen we geen enkel vliegtuig.Na deze missie is daarmee ook mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 17 stuks.













04-02-2009 om 14:42 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Supermarine Spitfire H.F. Mk IXc // Lockheed P-38J Lightning // Messerschmitt Bf-110 G-2.
CAMPAGNE : German Arrows.    Mission : 9.    Eigen vliegtuig = Dornier Do-335 A-0 Pfeil.    Duitse Luchtmacht.    GR3/JG300.

Brits verkennings vliegtuig // Amerikaans verkennings vliegtuig // Duits jachtvliegtuig.
We stijgen met een van onze Dornier vliegtuigen op voor een nachtvlucht.Hoofdopdracht is een nachtjacht uit voeren boven Berlijn.Intussen is boven Berlijn al een Bf-110 nachtjager op patroulje.Na een tijdje merken we op grotere hoogte een Britse Spitfire op,waarop we meteen in de aanval gaan,en de Bf-110 me onmiddelijk volgd.Hierbij weet de Me-110 tijdens het luchtgevecht dat volgd,de Britse Spit neer te halen.Als we dan onze missie verder zetten,merken wat later een Amerikaanse Lightning op,die op grote hoogte vliegt.Waarop we beginnen te stijgen om de Amerikaan te kunnen onderscheppen.Blijkbaar heeft deze Amerikaan onze toestellen ook gezien,en zet zelf de aanval in.Hierbij weet hij mijn toestel te beschadigen,waarna ik de aanval afbreek.Intussen weet de Lightning onze Bf-110 zwaar toe te takelen.Waarop deze nog een buiklanding tracht te maken,maar hierbij gaat het toestel volledig in de vernieling.Uiteindelijk weet de Amerikaanse Lightning te ontkomen,en kan ik zelf met beschadigd toestel mijn eigen vliegveld nog net halen.















04-02-2009 om 10:13 geschreven door jaguar1  


03-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sukhoi Su-2 // Yakovlev Yak-1 // Brewster B239 Buffalo.
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 6.    Eigen vliegtuig = Brewster B-239 Buffalo.    Finse Luchtmacht.

Russische bommenwerper // Russische jachtbommenwerper // Fins jachtvliegtuig.
Intussen werden onze Gladiator jachtvliegtuigen vervangen door de snellere Buffalo jachtvliegtuigen.De Gladiator liet te wensen over,wat de snelheid betreft,en de meeste Russische vliegtuigen waren sneller dan onze Gladiator,en konden dus makelijk ontkomen.Hier stijgen we op met 8 van onze Buffalo's,om een patroulje vlucht uit te voeren boven een bepaald gebied.Intussen is het tegen de avond,en is het begonnen met te sneeuwen.Als we een tijdje onze rondjes draaien in een bepaald gebied,duiken er plots 2 Russische formatie's op.Bestaande uit 4 Su-2's en 4 Yak-1 jabo's.Onmiddelijk gaan we in de aanval,en weten zo 3 van de Yak's neer te halen,voor ze hun bommen op het doel droppen.De andere Russen weten we l hun bommen te droppen op een groep van Finse voertuigen.Uiteindelijk weten we na lange tijd toch alle Russen neer te halen,zonder zelf verlies te lijden.Zelf wist ik hier 2 vijandelijke vliegtuigen neer te halen,wat mijn totale score op 16 stuks brengt.

















03-02-2009 om 19:19 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dornier Do-335 A-0 Pfeil // Messerschmitt Me-163 B-1a // Boeing B-17G Flying Fortress // Petlyakov Pe-8 // Lavochkin La-7.
CAMPAGNE : German Arrows.    Mission : 8.    Eigen vliegtuig = Dornier Do-335 A-0 Pfeil.    Duitse Luchtmacht.    GR3/JG300.

Duits jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig // Russische bommenwerper // Russische bommenwerper // Russisch jachtvliegtuig.
Onze radar posten melden een grote vijandelijke formatie die vanuit het oosten Berlijn nadert.Waarop we onmiddelijk opstijgen met 8 van onze Dornier jachtvliegtuigen.Vanaf een vliegveld in Berlijn zelf stijgen even later nog eens 2 Me-163 raket aangedreven jachtvliegtuigen op.Na een tijdje merken we net voor Berlijn een grote formatie van 2 B-17's en een heel groot aantal Pe-8 bommenwerpers op.Waarop we in de aanval gaan,maar meteen worden aangevallen door 4 Russische La-7 jachtvliegtuigen,waarop een luchtgevecht onstaat tussen de Russische jachtvliegtuigen en onze Dornier toestellen.Intussen weten de twee Me-163 jachtvliegtuigen de aanval in te zetten op de bommenwerpers.Uiteindelijk weten de meeste Russen hun bommen te droppen op Berlijn,waarna ze keren en terug vliegen richting Rusland.Van de bommenwerpers worden uiteindelijk 1 B-17 en 6 Pe-8 bommenwerpers neergehaald.Tegen een verlies van 1 Me-163 jager.Zelf weten we tijdens ons luchtgevecht met de Russische jachtvliegtuigen alle Russen uit de lucht te halen,ten koste van 3 van onze Dornier vliegtuigen.Zelf wist ik hier 3 La-7's neer te halen,wat mijn score na deze missie op een totaal brengt van 13 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.

Informatie : Boeing B-17 Flying Fortress in  Rusland ???? ....
Inderdaad de Russen hadden B-17's en B-24 bommenwerpers in gebruik tijdens WO2.
Nochtans werden deze niet geleverd met het "Lend-Leas" pact,dat werd afgesloten tussen de US en de USSR.
De US wilde namelijk geen viermotorige bommenwerpers en transport vliegtuigen leveren aan Rusland.Hoe de Russen dan toch aan deze bommenwerpers kwamen is heel simpel.De Amerikanen vlogen met grote formatie's bommenwerpers diep Duitsland in,om daar een bomaanval uit te voeren.Waarna ze door vlogen naar Rusland,waar geland werd en bijgetankt,om dan terug te keren naar west-Europa.Maar bij hun aankomst in Rusland waren veele van deze bommenwerpers dikwijls zodanig beschadigd,dat de Amerikanen  deze toestellen achterlieten.Waarna de Russen deze vliegtuigen volledig terug opknapte,en zelf met deze toestellen vlogen.Hiermee is dit raadsel ogelost ...





































03-02-2009 om 15:40 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brewster B-239 Buffalo // Sukhoi Su-2 // Polikarpov I-153 M-62.
CAMPAGNE : Talvisota (Winter War).    Mission : 5.    Eigen vliegtuig = Gloster J8A Gladiator.    Finse Luchtmacht.   

Fins jachtvliegtuig // Russische bommenwerper // Russische jachtbommenwerper.
Tegen de avond verplaatsen bepaalde troepen zich aan het front.Hiervoor word gebruik gemaakt van voertuigen,en dus een ideaal doel voor de vijand.Daarom stijgen we op met 4 van onze jachtvliegtuigen,en van een ander smaldeel stijgen nog eens 4 Buffalo jachtvliegtuigen op.Onze opdracht is boven het gebied waar onze grond troepen zich verplaatsen,voor luchtdekking te zorgen.Als we een tijdje boven onze troepen vliegen worden er 2 Russische formatie's waargenomen.Waarop we met alle jachtvliegtuigen in de aanval gaan.Maar voor we kunnen ingrijpen,weten 4 Russische Su-2 bommenwerpers,en 4 I-153 jabo's,hun bommen te droppen op onze voertuig collonnes.Hierbij word al meteen 1 Su-2 neergehaald door het AA geschut op de grond.Daarna raken we slaags met de I-153 jachtvliegtuigen,waarbij we uiteindelijk 3 stuks weten neer te halen.Hierbij wist ik zelf 1 I-153 uit de lucht te halen.Zelf verliezen we 1 Buffalo jachtvliegtuig,die een buiklanding moet maken,nadat deze zwaar werd getroffen door een I-153.Uiteindelijk weten 1 I-153 en 3 Su-2 vliegtuigen te ontkomen.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 14 stuks.



























03-02-2009 om 10:57 geschreven door jaguar1  


02-02-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heinkel He-162 A-2 Salamander // Lockheed P-38L Lightning // Boeing B-17F Flying Fortress // Dornier Do-335 A-0 Pfeil.

CAMPAGNE : German Arrows.    Mission : 7.    Eigen vliegtuig = Dornier Do-335 A-0 Pfeil.    Duitse Luchtmacht.    GR3/JG300.

Duits jachtvliegtuig // Amerikaans jachtvliegtuig // Amerikaanse bommenwerper // Duits jachtvliegtuig.
Hier zijn we met onze 6 Dornier toestellen op de terugweg van onze missie tegen de Belgische grens.En vliegen nu naar onze thuisbasis,terwijl we daarvoor Berlijn passeren.Nog voor we Berlijn bereiken merken we een formatie van 14 Amerikaanse B-17's op.Waarop we in de aanval gaan,en geconfronteerd worden met 4 Amerikaanse P-38 jachtvliegtuigen,die de escorte verzorgen van de bommenwerpers.Waarop een luchtgevecht onstaat.Waarbij we uiteindelijk deze 4 Amerikanen weten neer te halen,zelf wist ik hier 1 Lightning uit de lucht te halen.Waarna we ons consentreren op de bommenwerpers,die intussen hun bommen hebben gedropt op Berlijn.Hierbij worden 3 B-17's neergehaald door het Duitse AA geschut.Zelf weet ik nog 2 B-17's neer te halen.Waarna mijn toestel zwaar word getroffen,door een van de boordschutters.Waarop ik mijn schietstoel gebruik om mijn vliegtuig te verlaten.Even later worden nog eens 2 van onze Dornier's neergehaald door de boordschutters.Intussen vliegt een patroulje van 2 He-162 jachtvliegtuigen in de beurt,maar zij merken niks op van de Amerikanen.Na deze missie is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 10 stuks.

Informatie : De Dornier Do-335 was een van de eerste vliegtuigen die waren uitgerust met een schietstoel.Als de piloot deze gebruikte,brak automatisch het staartvlak en de staart propeller af.Om zo de piloot niet te verwonden als deze werd weggeschoten met het schiettoestel.

























02-02-2009 om 21:18 geschreven door jaguar1  





Archief per maand
  • 09-2014
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008

    Inhoud blog
  • E-mail ...
  • Petlyakov Pe-2 (359 series) // Messerschmitt Bf-109 G-14.
  • Gribowski G-11 // Lisunov Li-2 // Messerschmitt Bf-110 G-2.
  • Yakovlev Yak-3P // Messerschmitt Me-262 A-1a.
  • VERVOLG VAN CAMPAIGNES
  • Yakovlev Yak-3P // Messerschmitt Bf-109 G-10.
  • Tupolev Tu-2S // Yakovlev Yak-3P // Messerschmitt Bf-109 Z.
  • Yakovlev Yak-3P // Messerschmitt Me-210 Ca-1.
  • Messerschmitt Bf-109 F-4 // Lockheed P-38J Lightning // IAR 81a.
  • IAR 81a // Consolidated B-24J-100CF Liberator.
  • IAR 81a // North American P-51B-NA Mustang.
  • Messerschmitt Bf-109 G-2 // IAR 81a // Consolidated B-24J-100CF Liberator.
  • IAR 81a // Consolidated B-24J-100CF Liberator.
  • IAR 81a // Lockheed P-38J Lightning.
  • IAR 81a // Consolidated B-24J-100CF Liberator.

    Zoeken in blog


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


  • RECON
  • Mission4today
  • AIRCRAFT WW2 (vervolg)

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs