VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2 DIT IS EEN SITE GEMAAKT OVER VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2.De beelden worden gemaakt met de fl.Simulation "Il-2 Sturmovik 1946".De beelden of screenschots worden gemaakt tijdens het vliegen van "campaignes" of een losse "missie".Een "campaigne" is een reeks van "missie's" die gebundelt worden tot een "campaigne",en zo een verhaal vormen.Hierbij word een verhaal verteld vanaf een bepaalde periode tijdens W.O.2.Soms word bij een missie wat info bijgevoegd over de werkelijkheid.
De campaignes die van het internet afkomstig zijn,werden niet door mij zelf gemaakt,maar werden enkel aangepast,zoals skins en sommige toestellen werden verwijdert of vervangen door een ander type,ook opdrachten zijn soms verandert.De bedoeling daarvan is om zo de mogelijkheid te hebben bepaalde vliegtuigen die je kunt volgen ook screenschots er van te kunnen maken.En dus als er te veel vliegtuigen op verschillende plaatsen vliegen word het een onbegonnen zaak om alles correct te kunnen volgen in een missie,en daar dan screenschots van te maken.Indien een Missie of campaigne volledig door mij zelf werd gemaakt dan zal dit vermeld worden in het begin van de campaigne of missie.Veel plezier bij het bekijken van de screenies.
Hierbij spreken we onze dank en bewondering uit voor degenen die de campaigne's op het internet aanbieden en ons de mogelijkheid bieden om ze te douwnloaden.Zij hebben er veel tijd en energie in gestoken en verdienen hier dus zeker vermeld te worden.
HET VERVOLG VAN DIT BLOG ZAL ZODRA DEZE HIER AAN HET MAXIMUM ZIT,WORDEN VERVOLGD OP "Il2_Sturmovik3".
www.bloggen.be/Il2_sturmovik3
THE REMAINDER OF THIS CAMPAIGNES CAN BE FOUND ON www.bloggen.be/Il2_Sturmovik3
CAMPAGNE : Luftwaffe Pilot - Afrika. Mission : 5. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 E-7/B. Duitse Luftwaffe. GR I / JG27.
Brits jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig. We gaan verhuizen naar een vliegveld dat dichter aan het front is gelegen.En we vertrekken met vier Bf-109 jachtvliegtuigen,als eerste groep naar deze nieuwe bestemming.We zijn nog niet lang in de lucht,of we worden verrast door een formatie van vier Britse Tomahawk's.Die ons langs achter hebben genadert,en voor we het beseffen vliegen de kogels ons om de oren.Onmiddlijk komen in actie,en na een lang luchtgevecht weten we deze Britten dan toch alle vier neer te halen.Zelf wist ik drie van deze Britten uit de lucht te halen,waardoor mijn score nu op een totaal komt van 18 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.
Curtiss Hawk 75A-4 // Boeing B-17F Flying Fortress.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 15. Eigen vliegtuig = Grumman F6F-3 Hellcat. US Navy. VF-9 "Cat O' Nines".
Amerikaans jachtvliegtuig // Amerikaanse bommenwerper. We gaan opnieuw een oefenvlucht uitvoeren.Ditmaal stijgen we op vanaf een vliegveld op Hawaii,en vliegen dan naar ons vliegdekschip.Om dan te landen tegen dat het donker word,om zo nachtlandingen te oefenen.Intussen is er een formatie van de Army,bestaande uit twee B-17's onderweg naar hun thuisbasis.Tegelijkertijd stijgt een Army jachtvliegtuig van het type Hawk op,om deze B-17's tegemoet te vliegen,en te escorteren naar hun thuisbasis.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 14. Eigen vliegtuig = Grumman F6F-3 Hellcat. US Navy. VF-9 "Cat O' Nines".
Amerikaans jachtvliegtuig. We zijn intussen gearriveerd in de beurt van Pearl Harber.En onze oefenvluchten gaan nog steeds door hier in Hawai.Intussen is er ook een nieuw wapen aan boord van het vliegdekschip gebracht,namelijk raketten die men onder de vleugels van onze Hellcat's kan monteren.Onze volgende oefenvlucht is dus eigenlijk een test om deze raketten uit te proberen.We stijgen op met twee Hellcat's voorzien van deze raketten,om dan een oud scheeps vrak te bestoken aan de de kust met deze wapens.Intussen is er een eenzame Hellcat onderweg van een Amerikaanse aas piloot.Als we eenmaal ons doel naderen zetten we de aanval in met de boordwapens,en vuren tijdens deze eerste aanval alle zes de raketten af.En het reultaat laat dan niet lang op zich wachten,want we zien het vrak even later verder in de golven verdwijnen.Na deze oefening vliegen we terug om de landing in te zetten op het vliegdekschip.
Messerschmitt Bf-109 E-7/B // Macchi MC. 200 Serie 7.
CAMPAGNE : Luftwaffe Pilot - Afrika. Mission : 4. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 E-7/B. Duitse Luftwaffe. GR I / JG 27.
Duits jachtvliegtuig // Italiaans jachtvliegtuig. We gaan vandaag een patroulje vlucht uitvoeren in de streek,met vier Bf-109 jachtvliegtuigen.In de tussen tijd is er ook een Italiaanse patroulje in de beurt met 7 MC.200 jachtvliegtuigen.Zij krijgen als eerste contact met een formatie van vier Britse P-40 jachtvliegtuigen.Na een tijdje weten de Italianen alle P-40's neer te halen,zonder zelf een verlies te leiden.Even later maken we zelf contact met een formatei van vier Britse P-40's.En tijdens dit luchtgevecht verliezen we twee Bf-109 jachtvliegtuigen.En na een tijdje weet ik alle vier de Britten uit de lucht te halen.Na deze missie is dan mijn score gestegen naar een totaal van 15 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 13. Eigen vliegtuig : Grumman F6F-3 Hellcat. US Navy. VF-9 "Cat O' Nines".
Amerikaans jachtvliegtuig. Intussen zijn we volop in opleiding geweest,voor het nieuwe jachtvliegtuig dat we gehad hebben.Het is namelijk de nieuwere F4F Hellcat.En tegen over de oudere Wildcat,een heele verbetering.En vandaag staat er opnieuw een oefenvlucht op het programma.Eenmaal opgestegen word er een bepaald parcour afgelegd om dan nadien terug te landen op het vliegdekschip.
CAMPAGNE : Luftwaffe pilot - Afrika. Mission : 3. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 E-7/B. Duitse Luftwaffe. GR I / JG 27.
Duits verbindings vliegtuig // Brits jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig. Een van onze scheeps convooien meld een Britse Sunderland vliegboot,die in de beurt van de schepen blijft vliegen.En dus steigen we op met twee Bf-109 jachtvliegtuigen,om deze Brit op te sporen en neer te halen.Als we eenmaal boven zee zijn krijgen we al meteen gezelschap van vier Britse P-40 jachtvliegtuigen,waarop een luchtgevecht ontstaat.Maar voor we iets kunnen doen,hebben de Britten reeds een Italiaans water vliegtuig neergehaald.Maar na een tijd weten we toch deze vier Britten neer te halen.Waarna we op zoek gaan naar het Britse watervliegtuig,dat we even later in zicht krijgen.Waarop we meteen in de aanval gaan,maar we worden beiden neergehaald door de Britse boordschutters.Zelf word mijn toestel in brand geschoten,en mijn collega moet een buiklanding op zee uitvoeren na een stuk geschoten motor.Tijdens deze missie wist ik twee Britse Tommahawk's neer te halen.Waarmee mijn score nu op 11 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen komt te staan.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 12. Eigen vliegtuig : Grumman F4F-4 Wildcat. US Navy. VF-9 "Cat O' Nines".
Amerikaanse jachtbommenwerper // Amerikaanse duikbommenwerper. De Franse strijdkrachten stoppen met de vijandelijkheden tegen de gealieerde troepen,en sluiten zich aan bij de gealieerde strijdkrachten.Wij zetten met onze vloot koers naar de Pacific.Als plots het alarm klinkt,er zouden verscheidene Duitse duikboten in de beurt gesignaleerd zijn.En dus stijgen onmiddelijk 8 Dauntless bommenwerpers op,samen met twee van onze jachtvliegtuigen.Onder onze vleugels nemen we twee bommen mee,om die even later op een van de Duitse U-Boten te droppen.Ook de Dauntless bommenwerpers weten hun bommen te droppen,maar alle afgeworpen bommen missen alle hun doel.Als we eenmaal geland zijn,heeft de bevelhebber van de vloot reeds het bevel gegeven om op volle kracht deze gevaren zone te verlaten.
CAMPAGNE : Luftwaffe Pilot - Afrika. Mission : 2. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 E-7/B. Duitse Luftwaffe. I / JG27.
Italiaans jachtvliegtuig / Italiaans jachtvliegtuig. We zijn net geland of de CO van het vliegveld meld me dat er inkomende Britse bommenwerpers worden gemeld langs de kust.Onmiddelijk ga ik in deze chaos op zoek naar een paar piloten,en kan dan met vier Bf-109's opstijgen.Intussen zitten er al twee Italiaanse G.50's en vier CR.42's in de lucht,die ook in de richting van de vijandelijke vliegtuigen worden gedirigeerd.En als we een maal boven zee aankomen,merken we 8 Britse Blenheim bommenwerpers op met een escorte van 8 Britse P-40's.Onmiddelijk zet ik de aanval in op de formatie's bommenwerpers,waarbij ik uit eindelijk 7 bommenwerpers weet neer te halen.Daarna ga ik achter een paar P-40's aan,waarbij ik nog eens twee stuks weet in brand te schieten.Aan onze zijde verliezen we een Bf-109,en de Italianen verliezen twee G.50's en drie CR.42's.Van de Britten kan een Blenheim beschadigd ontsnappen,plus drie P-40's keren ook terug naar hun thuisbasis.Na deze missie krijg ik later twee medailes voor deze missie,namelijk het "Iron Cross" 2 de en 1 ste klasse.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 11. Eigen vliegtuig = Grumman F4F-4 Wildcat. US Navy. VF-9 "Cat 0' Nines".
Amerikaans jachtvliegtuig. De grondtroepen hebben intussen een vliegveld weten te veroveren.En onze collega's van de Army gaan met 8 P-40's vertrekken vanaf het vliegdekschip,om dan het veroverde vliegveld als thuis basis in te nemen.Wij gaan met 8 van onze Wildcat's een escorte verzorgen voor deze Army boys.Als we eenmaal halfweg zijn merken de P-40's een groep van twee Franse bommenwerpers op.En onmiddelijk gaan ze in de aanval,waarbij ze na een korte tijd deze twee bommenwerpers weten neer te halen.Intussen zijn er 8 Franse Hawk jagers gearriveerd,waarop meteen een luchtgevecht ontstaat.En na een lange tijd weten we deze Franse jagers ook uit de lucht te halen,maar zelf leden we een verlies van drie P-40's en een Wildcat.Zelf wist ik drie hawk's neer te halen,waarmee mijn score nu op 11 neergehaaalde vijandelijke vliegtuigen komt te staan.
CAMPAGNE : Luftwaffe Pilot - Afrika. Mission : 1. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 E-7/B. Duitse Luftwaffe Gr I / JG 27.
Duits jachtvliegtuig // Duits transport vliegtuig // Duits jachtvliegtuig. 1941.We zijn net benoemd tot Oberst van Jacht Geschwader 27,en vertrekken met heel het smaldeel richting Noord Afrika.De Italianen zijn aan de verliezende hand tegen de Britse troepen,en dus werd van hoger hand beslist om onze troepen naar Noord Arika te sturen.Het is een grote lucht armada die richting Afrika trekt.En als we eenmaal arriveren is het een grote warboel van vliegtuigen op het vliegveld.
Fins jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig. Onze verkenners hebben gemeld dat er een vijandelijk scheeps convooi onderweg is in de Golf van Finland.En dus gaan 6 Il-4 bommenwerpers beladen met torpedo's deze schepen aanvallen.Wij zelf gaan met 8 jachtvliegtuigen mee als escorte voor deze bommenwerpers.Als we bijna aan ons doel zijn,worden we plos aangevallen door vier Finse Bf-109 jachtvliegtuigen.Waarop een intens luchtgevecht begint,maar na een tijd weten we de Finnen toch uit de lucht te halen.Intussen hebben onze bommenwerpers de vijandelijke schepen genadert en zetten hun aanval in.Maar zij worden aangevallen door vier Duitse Bf-109 jachtvliegtuigen,die boven deze schepen als escorte vlogen.Twee van de vijandelijke schepen worden gekeldert door torpedo's.Daarna worden onze bommenwerpers een voor een uit de lucht geschoten door de Duitse jagers.Zelf hebben we hiervan niks gemerkt,omdat we druk in de weer waren met de Finse jagers.Tijdens deze laatste missie wist ik een Finse Bf-109 neer te halen,waarmee mijn eind score nu op 42 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen komt te staan.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 10. Eigen vliegtuig = Grumman F4F-4 Wildcat. US Navy. VF-9 "Cat O' Nines".
Amerikaanse duikbommenwerper // Amerikaanse jachtvliegtuigen. Bij de laatste aanval op het Franse slagschip,werd dit zwaar getroffen,maar een van de geschuts koepels wekt nog steeds.En dus gaan de Dauntless duikbommenwerpers met 8 toestellen een nieuwe aanval uitvoeren.Intussen komen er meldingen binnen dat er een trein is gearriveerd in het station aldaar,en dus ons doel is met zes Widcat's deze trein onder vuur te nemen.Terwijl de Dauntless bommenwerpers het Franse slagschip bombarderen,nemen we met de boordwapens de vijandelijke trein onder vuur.Hierbij exploderen verschijdene wagons,wat aangeeft dat hij een lading met munitie heeft geladen.Een van onze Wildcat's word door de explosie licht beschadigd.Na deze aanval nemen we met de boordwapens verschillende andere doelen onder vuur.Daarbij weet ik twee gronddoelen te vernietigen.En heb na deze missie mijn eerste twee gronddoelen op mijn score staan.
Duits watervliegtuig // Russisch jachtvliegtuig. Onze schepen zijn op dit moment een Fins fort aan het bestoken met hun scheeps geschut.Dit ford is gelegen op een eiland,en kan met zijn kannonen de kust streek bestrijken,en zo onze grondtroepen op het vaste land bestoken.Wij gaan de Navy boys een handje helpen,en met 8 La-5FN's dit ford bestoken met bommen.Als wij opstijgen,is er een formatie van vier La-5FN's van de Navy onderweg boven de Golf van Finland.Zij krijgen op een gegeven moment contact met twee Duitse Arado watervliegtuigen.En na en kort lucht gevecht weten ze de Duitsers neer te schieten.Wij zelf voeren met succes onze bomaanval uit,waarbij ik zelf vijf gronddoelen weet te vernietigen.Na deze missie is dan mijn score van vernietigde gronddoelen gestegen naar 41 stuks.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 9. Eigen vliegtuig = Grumman F4F-4 Wildcat. US Navy. VF-9 "Cat O' Nines".
Amerikaanse duikbommenwerper // Frans jachtvliegtuig // Amerikaans jachtvliegtuig. Een van de Franse slagschepen ligt nog steeds in de haven,en neemt onze vloot steeds onder vuur.Hij werd reeds verschijdene malen geraakt door onze duikbommenwerpers,maar de geschuts koepels zijn nog steeds aktief.We gaan nu een bom aanval laten uitvoeren door 8 Dauntless duik bommenwerpers,om dit schip voorgoed uit te schakelen.Wij gaan met 8 jachtvliegtuigen de escorte verzorgen.Als de Dauntless hun bom aanval inzetten,duiken er 8 Franse Hawk jagers op,die onmiddelijk onze bommenwerpers aanvallen.Wij komen onmiddelijk in aktie,en weten na een tijd alle Franse toestellen uit de lucht te halen,tegen een verlies van twee SBD bommenwerpers en een Wildcat.Zelf wist ik een Franse Hawk neer te halen,waarmee mijn totale score nu op 9 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen komt te staan.Nadien krijg ik nog de medeling dat ik bevordert ben tot Lieutenant.
Russisch jachtvliegtuig // Duitse jachtbommenwerper // Duitse torpedo bommenwerper. Onze schepen bestoken op dit moment de Finse kust,en wij gaan met 8 jachtvliegtuigen voor een lucht dekking zorgen voor deze schepen.Als we eenmaal arriveren op onze bestemming worden onze schepen net aangevallen door 4 Duitse Bf-110 jacht bommenwerpers en 8 He-111 torpedo bommenwerpers.Onmiddelijk gaan we over tot actie,en vallen deze Duitsers aan.Verschijdene He-111's worden door het scheepsgeschut neer gehaald,toch weten de Duitsers een schip tot zinken te brengen.Op het laatst worden alle Duitsers dan ook neergehaald,tegen een verlies van twee van onze jachtvliegtuigen.Zelf wist ik een He-111 en twee Bf-110's neer te halen,waardoor mijn score nu gestegen is naar 41 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 8. Eigen vliegtuig = Grumman F4F-4 Wildcat. US Navy. VF-9 "Cat O' Nines".
Duits jachtvliegtuig. Onze grondtroepen aan de kust melden al verschillende malen een eenzaam jachtvliegtuig,dat hun steeds aanvalt met de boordwapens.Wij gaan met twee Wildcat's een patroulje vlucht uitvoeren in de beurt van onze troepen,om zo te proberen deze eenzame jager te grazen te nemen.Als we al een tijdje aan de kust rondvliegen,merken we deze eenzame jager op,die net onze grondtroepen bestookt met zijn boordwapens.Onmiddelijk komen we in actie,en zetten de aanval frontaal in.Waarbij mijn wingleader deze indringer al meteen uitschakelt,en deze met stukgeschoten motor te pletter stort in de woestijn.Nu blijkt dit een Duitse Bf-109 jachtvliegtuig te zijn,dus moeten de Duitsers ook in de beurt geariveerd zijn om de Fransen te ondersteunen.
Russisch jachtvliegtuig // Duits jachtvliegtuig. Een eiland in de beurt geeft een melding door,dat er een grote groep van Duitse Fw-190 jagers in hun beurt rond vliegt.Onmiddelijk stijgen we op met 10 van onze jachtvliegtuigen,om de vijandelijke toestellen op te zoeken.Als we het eiland naderen zien we in totaal 12 Duitse Fw-190's in de beurt,en onmiddelijk reageren we met de aanval in te zetten.Zelf neem ik een van deze jagers in het vizier,maar maak hierbij een fout.Normaal probeer ik altijd eerst de wingman uit te schakelen,en daarna de wingleader.En tijdens deze aanval nam ik de wingleader eerst onder vuur,waarbij ik deze bij het eerste schot al wist neer te halen.Maar de wingman van deze Duitser zat dus automatisch achter mij.En ik kreeg van deze Fw-190 de volle lading,waarbij mijn staartgedeelte compleet werd weg geschoten.Waarop er niks anders op zat dan het toestel te verlaten.Tijdens deze missie verloren we in totaal 6 La-5FN's,en de Duitsers 5 Fw-190's.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 7. Eigen vliegtuig = Grumman F4F-4 Wildcat. US Navy. VF-9 "Cat O' Nines".
Frans jachtvliegtuig. We gaan met 8 Wildcat's beladen met bommen een Frans vliegveld aanvallen.Als we eenmaal het Franse vliegveld naderen,stijgen er net vier Franse Hawk jachtvliegtuigen op.Als ik eenmaal mijn bommen heb gedropt,begin ik jacht te maken op een van deze franse jagers.Intussen stijgen er nog eens vier MS406 jachtvliegtuigen op,waarbij deze Fransen uiteindelijk drie van onze Wildcat's weten neer te halen.Zelf verliezen de Fransen vier Hawk jachtvliegtuigen,waarvan ik er zelf eentje weet neer te halen.Na deze missie is mijn score gestegen naar 8 neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.
Russische jachtbommenwerper. We hebben volledig nieuwe vliegtuigen gehad van het nieuwere type La-5FN.En onze eerste missie worden alle 20 La-5FN's ingezet voor een grondaanval op het Duitse vliegveld,dat ik nog maar pas heb verkend.Onze vliegtuigen zijn hiervoor uitgerust met twee bommen onder de vleugels. Als we eenmaal het Duitse vliegveld op lage hoogte naderen,krijgen we onmiddelijk te maken met het Duitse AA geschut,waardoor we drie vliegtuigen moeten missen.Zelf kan ik mijn bommen droppen op geparkeerde Ju-87 bommenwerpers,waarna ik mij draai en een grond aanval uitvoer met de boordwapens.In het totaal weet ik zo 6 vijandelijke vliegtuigen uit te schakelen.na deze missie is mijn score van gronddoelen daarmee gestegen naar een totaal van 36 stuks.
CAMPAGNE : Cat O'9 Tales. Mission : 6. Eigen vliegtuig = Grumman F4F-4 Wildcat. US Navy. VF-9 "Cat O' Nines".
Frans jachtvliegtuig // Amerikaans jachtvliegtuig. Onze Dauntless bommenwerpers gaan een Frans vliegveld bombarderen.Wij gaan met 8 Wildcat's als escorte mee ter bescherming van deze 4 toestellen.Als we halfweg van ons doel verwijdert zijn,merken we vier Franse jachtvliegtuigen op,die onmiddelijk frontaal aanvallen.Tijdens deze frontaanval verliezen de Fransen al meteen twee Hawk jachtvliegtuigen,tegen een verlies van een Wildcat.En na een kort luchtgevecht weten we de twee overgebleven Hawk's ook uit de lucht te halen.Dan gaan we richting doel,waarbij we een van onze Wildcat's verliezen aan Frans AA geschut.Als we dan boven ons doel komen,zijn de Dauntless bommenwerpers net klaar met hun bomaanval.Maar we merken dat er vier twee motorige Franse bommenwerpers trachten op te stijgen.Onmiddelijk gaan we in de aanval,waarbij ik op de startbaan al een bommenwerper weet te beschadigen.Uiteindelijk kunnen er twee Franse toestellen opstijgen,waarbij ik ze na een tijdje alle twee weet uit de lucht te halen.Na deze missie is mijn score van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen naar 7 stuks.