Bezoek aan Gozo. We spraken af om 7uur om te gaan ontbijten, om half 8 is de mini bus ons komen halen richting de Ferry. Aankomst aan de Ferry rond 8u30. De Ferry was een leuke ervaring om mee te maken. We kwamen aan in Gozo rond 9u15, een mini busje leidde ons rond in Gozo en maakte korte stoppen om daar de plaatselijke bezienswaardigheden te bezichtigen. Vertrek van laatste stop terug naar de Ferry om 15u15. Aankomst aan de Ferry 15u30 Aankomst in Malta rond 16u10
We waren terug in hotel rond 17u.
Bezienswaardigheden: Ta'pinu kerk Museum van ambachtelijke toestellen Azur Window Tempel van Tiggantia Bezoek aan plaatselijke winkeltjes Middagstop / lunch in het stadje Xslandy Bezoek aan stadje Vicotoria: Citadel en plaatselijke markt. Het was een toffe maar vermoeiende dag.
We hebben daar kennis gemaakt met een nieuwe kleuringstechniek (3D-kleuring) en hebben door de leerkracht nog extra uitleg gekregen over de Maltese technieken en onderwijsstructuur. Nadien zijn we met z'n allen gezellig iets gaan eten en hebben samen genoten van het zonnetje..
Heey iedereen, Vandaag zitten we al de helft, we hebben een dagje vrij en hebben afscheid genomen van Mevrouw Ruyssinck & Mevrouw De Ridder.
Rond 12uur middernacht waren we in blije verwachting van ons Nicolleken & ons Karolientje, en hebben samen nog een slaapmutsje gedronken en zijn we allemaal samen gaan slapen..
Vandaag zijn we in de voormiddag naar Blue Grotto geweest, we hebben daar een kleine boottocht gemaakt en helder blauwe water bezichtigd. We moesten elk een reddingsvestje dragen voor de veiligheid.
Het was heel mooi om te zien en zeker voor herhaling vatbaar.
In de namiddag waren we vrij en hebben we genoten van het zonnetje.