Inhoud blog
  • Terugkeer naar België
  • start tweede week stage
  • Eerste stagedag
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    6SETCyprus2012
    Buitenlandse Stage
    09-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.start tweede week stage
    Hallo iedereen ,

    Vandaag is onze tweede week stage gestart met een nieuwe uurrooster.
    Sommige zijn tevreden met deze uurregeling en voor anderen is het wat aanpassen.
    Het weer is uitstekend en we baalden er ook van dat we binnen moesten werken.
    Maar na het werk konden er al sommigen genieten van de zon en het zwembad.
    We kijken er al uit naar het weekend om eens te relaxen en zaterdag gaan we op uitstap naar Nicosia (hoofdstad van Cyprus).

    Zonnige groetjes uit Cyprus !!! !!!

    6set

    09-05-2012 om 20:25 geschreven door 6SETCyprus2012  


    08-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Hallo iedereen!

    Zondag hebben enkele leerlingen van 6 set en ELV het Curium Archeological Site bezocht. Het was een heerlijke dag om een uitstap te maken want de zon scheen voortdurend. We hebben daar ruïnes bezocht van huizen, kerken, openbare baden, het theater en zelfs het huis van Achilles.
    We zagen een hoop hagedissen die op ons zaten te loeren. De ruïnes waren op een heuvel gelegen dus hadden we een prachtig uitzicht over het strand en de zee.

    Erik-Jan heeft weer enkele stunten uitgehaald. Hij beeldde op de zuilen een griekse god na of gewoon een standbeeld.

    In de namiddag hebben we een frisse duik genomen in het zwembad en hebben we lekker liggen zonnen.

    Vandaag is de laatste stagedag van de week. Morgen worden de shiften voor enkele onder ons omgedraaid en hebben we andere uren om te werken.


    dit was het dan voor vandaag.

    Zonnige groetjes uit Cyprus

    6 set en ELV

    08-05-2012 om 09:40 geschreven door 6SETCyprus2012  


    07-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    hello everybody!

    vandaag zitten we aan de helft van ons avontuur! Vooraleer het grote avontuur afgelopen is, hebben we allemaal nog enkele dagen stage te lopen. Voor de ene verloopt deze al wat beter dan voor de ander. Aan de hand van deze stage hebben al verschillende mensen ondervonden dat het receptiewerk in een hotel niets voor hen is, anderen vinden dit dan weer een fantastische job om later te kunnen beoefenen.
    De hoeveelheid werk valt voor velen ook echt tegen, Cyprioten kunnen moeilijk afstand nemen van hun werk en willen het ook moeilijk laten uitvoeren door een student.

    Tijdens onze culturele activiteiten hebben we een beroemdheid ontmoet, namelijk DEREK OLIVER ( kinderfluisteraar : VTM ). Voor alle curieuzeneuzemosterdpotten waaronder Katrien die het niet kon laten op de foto te gaan met hem tegen het advies in van de leerkrachten.
    Als culturele activiteit hebben we het oude kasteel in Limassol bezocht en ook een oude kerk van de heilige Sint-Antonius, dit was samen met mevrouw Gheerolfs en mevrouw Mariman. We hebben een leuke dag beleefd samen met hen, we waren van plan om de afstand tussen ons hotel en de oude stad Limassol te voet af te leggen maar dit viel eerder tegen. Toen we al meer dan 2 uur aan het wandelen waren constateerden we dat we toch beter de bus zouden nemen naar ons hotel. Dit hebben we dan ook gedaan.

     

    Vandaag hebben studenten die vrij hadden (3) terug kunnen genieten van het zonnetje, morgen begint voor hen terug een nieuwe stagedag.

    We missen zelfs de schoolbanken ! ( maakt da mee seg )

    Iedereen kijkt er naar uit om terug in Brussel op de luchthaven aan te komen en hun familie te omhelzen!

    Vele groetjes van ons allen!!!!

    07-05-2012 om 19:19 geschreven door 6SETCyprus2012  




    Archief per week
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs