Woensdag 9 november:
Op woensdag 9 november gaan we naar het voetbaltornooitje in Bavikhove! Niet alleen jongens maar ook de meisjes kunnen een goed potje sjotten!
Hallo iedereen, Je hebt het misschien al gemerkt maar ik vertel veel over turnen en lopen en sport! Omdat ik dat zeer graag doe!! Met de school gaan wij ook om de 3 weken de vrijdag gaan zwemmen! In het zenbad, vroeger in het stedelijk zwembad van deerlijk maar nu dat jammergenoeg op instorten staat kunnen we daar niet meer zwemmen! De kinderen zijn opgedeeld in 4 groepen! En in de 4de groep moet je met zwemvliezen zwemmen! Wij gaan elke vrijdag in de voormiddag om 10 uur gaan zwemmen , samen met het 4de leerjaar!
Wij zitten met 13 in de klas en zij met 25 dus dat was wel even wennen!
Op woensdagnamidag loopt het zesde leerjaar altijd mee met de
loopwedstrijden! Dat is een hoop plezier!! Heel onze klas loopt bijna
altijd mee!! Wil je eens zien hoe het er aan toe gaat de
woensdagnamidag? Een klasgenoot heeft leuke filmpjes gemaakt op youtube!
Bij zoeken typ je gewoon Mariaschool veldloop of
timmeke123456789 en je komt er wel! We liepen al 4 loopwedstrijden mee!! Jammer
genoeg kon 1 klasgenoot niet mee lopen! Ze had namelijk haar arm
gebroken! Maar ze kwam natuurlijk wel kijken hoor! Zien?? Klik op
Mariaschool de sportieve school 'Zwevegem'
Wij wensen je veel kijkplezier! Groetjes, Het zesde leerjaar
Als het zesde moet kiezen voor een lievelingsvak dan kiest iedereen TURNEN!! Omdat we natuurlijk een superleuke meester hebben !! Maar ook omdat je dan kan sporten en niet heel de tijd op je stoel moet blijven zitten! Het liefst vanal spelen we voetbal en lopen doet iedereen ook zeer graag! Maar een meisje uit onze klas is echt verzot op de BIEPTEST!! (nietwaar Eva-Maria?)!! Dat is een soort test waar je zolang mogelijk moet blijven lopen, van de ene kant van de speelplaats naar de andere!! Hoogspringen doet iedereen ook zeer graag!
Elk jaar word een prijs uitgereikt aan de sportiefste klas van de school (enkel bij het lager)! Daar moet je punten mee verdienen! Die kan je verdienen door mee te doen aan loopwestrijden, voetbaltornooitje, estafetteloop en nog veel meer!
Wij wonnen de prijs al in het derde, vierde en vijfde leerjaar! Als prijs krijg je dan kinderchampagne!!