wij zijn op dinsdag 20/04/10 naar het Zoersels bos geweest (zie agenda) het was daar heel leuk want in de voormidag mochten vanalles doen oa vissen, bloemen en planten zoeken, naar vogels kijken en sporen zoeken in de namidag gingen we wandelen. er waren leuke dingen bij zoals het vissen, daar moesten we met een schepnetje water in een potje doen en het water onderzoeken. bij de sporen moesten we een spoor van een dier zoeken daar een buisje rond zettenen daar plaaster in kappen. bij de andere groepen was het zeker en vast ook leuk. na dat we gegeten hadden gingen we wandelen. de wandeling was heel leuk en intresant.
wij hadden dus verteld dat wij naar een theater gingen kijken... (((in de agenda))) Het was echter geen theater. we moesten zelf dingen doen,we moesten met woorden werken! we werden naar de hand van een spel in 3groepen verdeeld. die drie groepen deeden elk iets anders. Er was een groep die een toneel speelde, er was een groep die een tv-show speelde, De laatste groep was gewoon creatief met woorden.
De groenten die we moesten meenemen, waren om ons middag eten klaar te maken. we hadden veel wortels mee dus hadden we een wortel soepje gemaakt. met de rest van de groenten hebben we een kouwe groenten schootel gemaakt.
Op het einde van de dag ginggen de groepen bij elkaar kijken om te kijken wat ze allemaal in die dag hadden gedaan/gemaakt/voorbereid.