Literaire Blog
Opdracht Nederlands
03-03-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mussen en zwanen
Op 20 februari ben ik met enkele klasgenoten het theaterstuk Mussen en Zwanen gaan bekijken. We zijn het gaan bekijken in het Lofttheater in Wilrijk. Haye Van Der Heyden en Wim Smulders waren verantwoordelijk voor de tekst en de regie. Elke Gorrebeeck, Michiel Geerts, An Durt en Pieter-Jan Melis speelden mee in het theaterstuk. Ik vond het enorm leuke ervaring die ik zeker nog eens zou willen overdoen.

Voor ik naar de voorstelling ging wist ik eigenlijk niet over wat de voorstelling ging gaan. Ik had gelezen dat het ging over relaties, seks en buitenspel. Dit leek me wel een leuk onderwerp voor een humoristisch theaterstuk. Ik had me hierin dan ook niet vergist!

Ik heb me zeker geamuseerd en heb dan ook veel gelachen met de eerder droge humor. De personages, de vrij ordinaire kledij, de muziek en de locatie waren allemaal perfect in orde. 

Ik moet toegeven dat ik voor deze opdracht nog niet veel theatervoorstellingen heb bezocht. Toch vind ik dat deze opdracht ervoor heeft gezorgd dat ik nog enkele theaterstukken zal bijwonen! Nu weet ik ook dat theater ook zeker bestemd is voor een jong publiek dat van humor en grappige situaties houd!   

Bron : http://www.lofttheater.be/#!2015-2016/tis6a 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)


Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs