Tijdens de knutselles hebben we geleerd over hoofd - en bijkleuren. Met blauw, geel en rood kunnen we de andere kleuren maken. Kijk maar op de foto's; Daarna hebben we met gemengde kleuren, herfstbladeren beschilderd en gedrukt tot een kunstwerk met nerven!
Djoek heeft vandaag een spreekbeurt gegeven over de Porche! Over de geschiedenis en de verschillende modellen had hij vanalles te vertellen. De Porche Cayenne komt het meeste voor in het straatbeeld en de Duitse snelwegpolitie heeft ook een Porche als dienstwagen! Een hybride hebben ze ook, dat is de toekomst! Aan het einde van de spreekbeurt zijn we nog even naar de parking gaan kijken om de echte Porche te bewonderen! Wisten jullie dat de kofferbak vooraan en de motor achteraan zit? Djoek, je hebt dat goed gedaan! Knap van je!
DEZE WEEK HEBBEN WE NOG EEN HERHAALD WAT RESPECT VOOR ONS BETEKENT. HET IS HEEL BELANGRIJK VOOR ONSZELF, VOOR ANDEREN EN VOOR DE NATUUR RESPECT TE HEBBEN. WAT HET ECHT BETEKENT ZIE JE OP ONZE RESPECTMUUR DIE WE MAAKTEN VAN VERSCHILLENDE RESPECTSTENEN. MAAR VOORAL GEEN WOORDEN MAAR DADEN ! WE WILLEN DIT ZIEN ELKE DAG OPNIEUW!!!
Vandaag deden we een spreekbeurt over heksen in 5 verschillende groepjes.
Het ging over de volgende onderwerpen:
1. Werden heksen aanvaard? 2. Waaraan dacht men heksen te herkennen? 3. Wat hadden heksen met dieren? 4. Zijn er moderne heksen? 5. Wat met kinderen in de hekserij?
Deze namiddag heeft 5 H zich van zijn sportieve kant laten zien! We hebben gehockeyd dat het een lieve lust was! Sommigen wonnen andere verloren een wedstrijd maar iedereen krijgt 10/10 voor fair-play! En iedereen heeft zich goed geamuseerd. Kijk maar naar de foto's!