Het is hier heel leuk. En er is lekker eten. De juffrouwen zijn heel lief. Mijn kamergenoten zijn Beau, Melis en Syria. Ze zijn héél fijn. Ik mis jullie! Tot morgen, groetjes, Elena
Het is hier heel fijn. We zijn naar Sea Life geweest en hebben garnaalkruien gedaan. Ik heb een klein sneetje van bij het strandjutten, maar het is allemaal al goed.
We vertrokken vanmorgen onder een stralende zon naar zee. Er stond veel volk te zwaaien op het perron. Hier en daar vloeiden er traantjes. Bij de kinderen waren de traantjes na twee haltes al weggeveegd...Bij de mama's en papa's? We posten dit berichtje al om te laten weten dat alles hier supergoed verloopt! De rest volgt vanavond....als we een beetje meer tijd hebben!
Aan alle mama's : een fijne moederdag! Hier zie je ons met ons moederdagcadeau : een prikbord in de vorm van een kleurrijk dier. We prikten er alvast ons tekstje op vast : Liefste mama Morgen vertrek ik al naar zee en jij kan jammer genoeg niet mee... Maar niet getreurd, je ziet mij vlug want woensdag ben ik alweer terug!