Hier is de laatste dagtaak van deze week en nog eens extra uitleg hoe je ons kunt contacteren.
Hopelijk vonden jullie het eens fijn om op deze manier 'les' te krijgen en kijken jullie ernaar uit om de taken te maken.
Even een extra opdracht: Wat is jullie score?
Wanneer je dagtaken goed zijn gelukt en je hebt alles juist (10 op 10), druk dan onderaan dit bericht bij 'gemiddelde waardering op 5'.
Wanneer je dagtaken goed zijn gelukt en je hebt meestal alles juist (8 op 10), druk dan onderaan dit bericht bij 'gemiddelde waardering op 4'.
Wanneer je dagtaken zijn gelukt en je hebt meestal de helft goed (6 op 10), druk dan onderaan dit bericht bij 'gemiddelde waardering op 3'.
Wanneer je dagtaken minder goed zijn gelukt en je hebt veel vragen en foutjes (4 op 10), druk dan onderaan dit bericht bij 'gemiddelde waardering op 2'.
Wanneer het erg moeilijk was en je hulp nodig had, druk je bij 'gemiddelde waardering op 1'.
Deze antwoorden zijn anoniem, maar zo krijgen de juf en de meester een algemeen beeld over hoe jullie deze week met online dagtaken hebben ervaren.
Gelieve ook de huiswerk enquête in te vullen door te klikken op de eerste link: https://forms.gle/eY6MyC5wDHcP23Tc9
en de correcte contactgegevens in te vullen bij de tweede link:https://forms.gle/QQcMwvqH6ew5AeU98
We zouden dit op het einde van de vakantie willen verzamelen.
Succes!
We wensen jullie alvast een fijne, gezonde vakantie toe!