Inhoud blog
  • ING lanceert betalen met Android smartphone
  • Virus neemt controle over wagen over
  • Google Maps wijst je naar het goedkoopste tankstation
  • Grote Windows 10-update komt vandaag naar alle pc’s
  • Nieuwe testversie Chrome maakt beveiliging sites inzichtelijk
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Nieuwtjes in de informaticawereld

    04-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Windows 7 blijft koploper ondanks gratis Windows 10

    Windows 10 tekent in september een lichte vertraging van zijn groei in gebruikers op. Het aandeel van Microsofts nieuwste besturingssysteem heeft nog flink wat hordes te nemen om de nummer 1 in te halen.

     Windows 7

    Windows 10 noteert een lichte stijging in september, maar nog lang niet genoeg om Windows 7 van de troon te stoten. De groei van het aantal gebruikers vertraagde de afgelopen maand zelfs, ondanks de lokker van een gratis update.

    Momenteel kan Windows 10 bogen op een aandeel van 6,6 procent van alle dataverkeer gegenereerd door desktop besturingssystemen volgens de berekening van datawebsite Netmarketshare. Tegenover augustus is dat een stijging met 1,4 procent, niet bijster veel. Windows 8.1 (10,72 %) en Windows XP (12,21%) laten het nieuwste besturingssysteem allebei nog achter zich. Windows 7 is met een grote voorsprong van 56,53 procent nog altijd het meest gebruikte OS wereldwijd.

    OS aandeel


    Bron: http://www.zdnet.be/

    04-10-2015 om 14:21 geschreven door Lien Van de Velde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gmail krijgt nieuwe functies om ongewenste mail buiten te houden

    Googles maildienst Gmail krijgt een blokkeringsknop en een manier om je rechtstreeks uit te schrijven uit mailinglijsten.


    Google gaat een update voor Gmail uitvoeren die het gemakkelijker maakt om niet gewenste e-mails uit je inbox te weren. Een blokkerings- en uitschrijfknop moeten soelaas brengen voor gebruikers.

    Een blokkeringsmogelijkheid zal zowel op de webversie als op de Android app toegevoegd worden. De knop werkt zoals je zou verwachten: ontvang je een mail van iemand die je eigenlijk wil negeren, dan zal je naast “antwoorden” en “doorsturen” nu ook de mogelijkheid “blokkeren” voorgeschoteld krijgen en kunnen gebruiken.

    De uitschrijfknop zal enkel voor mobiele gmail gebruikers beschikbaar zijn. Wil je je inbox schoon houden en je uitschrijven bij nieuwsbrieven of andere mailinglijsten? Je hoeft niet meer in de mails zelf op zoek te gaan naar de uitschrijflink, je kan dat rechtstreeks doen via de gmail app.

    Google zal de blokkeringsknop eerst uitrollen voor de webversie, een Android tegenhanger wordt de volgende week verwacht. De uitschrijffunctie voor de gmail app zou in de komende dagen verschijnen.

    gmail

    Bron: http://www.zdnet.be/

    04-10-2015 om 14:19 geschreven door Lien Van de Velde  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 30/11-06/12 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 07/09-13/09 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs