Omdat het zo vreselijk warm was hadden we aangevraagd om te mogen zwemmen. Er kwam iemand toezicht houden bij de zwemvijver die maar 50m van ons paviljoen lag. Dus met zijn allen zijn we ons gaan verfrissen na het middageten. Hiervan hebben de kinderen echt genoten.
Toen we aankwamen hebben we een stukje moeten stappen met onze bagage. Als we aan ons paviljoen kwamen hebben de kinderen eerst de bossen verkend. Kampen bouwen hoort er natuurlijk ook bij en daarbij moet je best zo'n zwaar mogelijke takken versleuren. Hierbij een aantal sfeerbeelden van in de bossen.
Woensdag na het bos te hebben verkend en na onze boterhammetje zijn we naar de blusput vertrokken en mochten alle kinderen met een schepnetje diertjes vangen. Nadien mochten ze die diertjes bekijken in een potje met een vergrootglas en konden ze opzoeken welke diertjes er allemaal gevangen waren. Daarna zijn we naar de kikkervijver gegaan om nog andere diertjes te zoeken en om ons een beetje te verfrissen door onze voeten in het water te steken en te springen op de brug.
Vandaag een stralende dag met een leuke beloning van sam de verkeersslang. We mochten de gekke fietsen uitproberen en dat is altijd een leuk moment. Geniet van de foto's.