Pedaleurs,
Kleine samenvatting van wat er vrijdag werd afgesproken.
Aanwezigen: Pascal Freek Dimi De King Craen Roel Eric
1) 2WCT blog. Blijkbaar is het blog nog niet echt duidelijk voor iedereen. Voornamelijk het reageren op topics bleek een probleem.
Hoe reageren op een topic. Topics vind je terug in de linker kolom. onder "inhoud blog" De recentste, tot 7 dagen terug, staan bovenaan. Topics ouder dan 7 dagen vind je terug in het "Arhief" => rechter kolom. klik op de datums indien je deze wil zien.
Om te reageren klik je op het desbetreffende onderwerp. Rechts onder het onderwerp staat er dan "reageer". Als je daar op klikt kom je in het window terecht waar je je reactie kan ingeven en doorsturen. Bovenaan moet je je eigen gegevens ingeven (Naam, e-mail adres, titel) Om je reactie door te sturen dien je onderaan een code die in een rechthoekje verschijnt over te typen. Hier kan je ook "persoonlijke gegevens onthouden" aanvinken. Als je dat doet hoef je bij volgende reacties je naam en e-mail adres al niet meer in te vullen.
Je kan ook antwoorden op één van de reacties. Deze staan onder de lijst met onderwerpen (linker kolom) Bv:
Als je op deze reactie wil antwoorden tik je op "mmm (Pascal)" en NIET op "Aanpassing kalender"
Indien je nog vragen hebt mail je me ze maar door (eric.costers@telenet.be)
2) Ardennen trip 06/06/08 - 08/06/08 Locatie omgeving Durbuy. We vertrekken vrijdagochtend met de wagen(s) Vrijdag en zaterdag fietsen we lussen rond Durbuy zodat je zelf kan bepalen of je bv 50 - 75 - 100 km fietst. Zondag kunnen de dappersten onder ons terugfietsen. Zij die met de wagen terugkeren zorgen ervoor dat we onze verblijfplaats terug in de staat brengen zoals deze bij aankomst was.
Alle info wat betreft deelname vind je terug op het "Planning" blog zie rechter kolom
Voor de ladies die meekomen is er in de omgeving wel wat te vinden. Wandelen, shoppen, koffieklets met pannekoek of wafel, etc.
3) 3 Ballons. Deze gaat dit jaar door 14/06
Hebben zich reeds gemeld voor deelname Dimi Freek Nog twijfelachtig Pascal Eric Craen
Vertrek richting Vogezen 13/06 (late namiddag) We nemen ter plaatste een kamer met ontbijt. Deelname moet je +/- 100,- tellen. Aanmelden voor deelname kan via de toppic 3 Ballons op het blog van de planning (zie rechter kolom) Wat je zeker moet weten is dat je een gezondheidsnota van je huisdokter nodig hebt om te mogen deelnemen.
4) Planning en kalender Ik probeer beide elke week up to date te houden. Afspraken voor het eerstvolgende WE gaan via een topic op 2WCT. De kalenders MTB & race kan je raadplegen in het blog Kalender. Zijn er niet echt interessante tourritten gepland kunnen we ook nog altijd beslissen om een vaste route te rijden (MTB of race)
Tot daar de kalendervergadering van 25/01
CU all, Eric
03-02-2008 om 00:00
geschreven door Eric 
|