Inhoud blog
  • Bouwstoffen, brandstoffen, beschermende stoffen.
  • Bewaren van voedingsmiddelen.
  • Fruit Juice
  • Tips tegen het verbruiken van elektriciteit.
  • Verschillende soorten stroombronnen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    techniek@femke

    14-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fruit Juice
    Vandaag ga ik het hebben over de verschillende soorten fruit juices.

    Als eerst moet je weten dat je Verschillende smaken hebt genaamd: zoet (bv. suiker), zuur ( bv. citroensap), zout (bv. zout) en bitter (bv. pompelmoessap).

    Je moet natuurlijk weten welke smaak je het liefste hebt in je fruit juice.
    Wil je liever een fruit juice met een zuurdere smaak gebruik wat citroensap. Of wil je liever een zoete fruit juice dan gebruik je best wat meer suiker.
    Je selecteert best ingredïenten naar gelang hoe jij wil dat je fruit juice smaakt.

    Ik heb bijvoorbeeld een fruit juice gemaakt met sinaasappelsap (van 2 sinaasappelen) , 1 mango en 2 bananen. Daarna hebben we al dat fruit gemixt in een blender en natuurlijk ook geproefd. Na het proeven van deze fruit juice hebben wij er nog wat suiker bijgedaan omdat de fruit juice wat zuur smaakte. Ook hebben wij de fruit juice nog wat aangelengd met water. Na die toevoeging hebben wij de fruit juice nog wat meer gemixt en na het mixen nogmaals geproefd aan de fruit juice, zodat wij konden proeven wat de fruit juice nog meer nodig had. Als wij klaar waren met het mixen van de fruit juice en wij blij waren met de smaak, hebben we een deel overgegoten in een glas en de rest in een fles. En later hebben we dan ook nog een etiket op die fles geplakt. Met de naam Exotic Treasure.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 14/05-20/05 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 06/11-12/11 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs