Welkom bij mijn 14e bericht vandaag zal ik jullie vertellen over het recyclage bedrijf BEBAT.
De betekenis van BEBAT is Belgische Baterijen. Wat doet het bedrijf zoal? Het bedrijf zamelt baterijen in om te recycleren. En nu zal je vragen wat is recycleren eigenlijk? Recycleren is bv. Materialen uit iets halen die nog niet geoxideerd of geroest ofzo zijn dan kunnen ze dat smelten en bv. gebruiken voor een auto. Bebat heeft ook speciale zakjes die kan je dan in grote dozen steken in de supermarkt.
hopelijk hebben jullie genoten van dit bericht! Mvg Robin Van Rie
In dit bericht zal ik jullie 3 belangrijke tips geven om zuinig om te gaan met energie.
1.gebruik geen lampen als je niet in de kamer bent. Ben je te lui om op de knop te drukken? Simpele oplossing een sensor installeren! 2.Als je in een grote kamer bent doe dan niet de radiator aan maar trek een dikke trui aan! 3.Sluit altijd je deuren! Zo zal er veel warmte in de kamer gehouden worden dan moet je minder energie gebruiken voor de radiator.
hopelijk hebben jullie hier iets aan het is een beetje logisch maar toch! Mvg Robin Van Rie
dit is mijn 12e bericht en het zal gaan over: LEDS.
LED is een afkorting van light emmiting diode. De led brak door in de jaren 60. Leds heb je in verschillende kleuren. Een leeftijds duur van een led is 20a 40 duizend gebruiksuren. Een led is ZEER zuinig. Een led is wel duurder dan een gewone lamp. Een led is wel helderder.
hopelijk vonden julllie mijn 12e bericht leuk Mvg Robin Van Rie
Dit bericht zal gaan over de lamp die we gemaak hebben in de klas.
We hebben in onze klas vorige week vrijdag een lamp gemaakt. We hebben daarvoor de volgende materialen gebruikt:hout elektrische draad ijzeren plaat schakelaar. we begonnen eerst met het schuren van de stukken hout. Vervolgens staken we de onderdelen in elkaar. Dan deden we de draden aan elkaar en verbonden we ze met de lamp en de schakelaar. We maakten gebruik van een led* lamp. De betekenis van led lamp is: light emmeting diode.
hopelijk vonden jullie dit berich leuk Mvg Robin Van Rie
dit artikel zal gaan over de mishandeling in de slachterij van Ieper. er werden varkens zonder verdoving geslacht. de varkens werden ook geschopt en geslaan. Het is bekend gekomen door iemand die undercover is gegaan. Er werd meer gedacht dat er daar dieren mishandeld werden.
apple heeft een nieuwe iPad gelanceerd. die noemen ze gewoon IPAD. het is een goedkoper model. Er is geen speciaal event voor de iPad. hij zal gereleased worden op vrijdag. De iPad zal een retina display hebben. hij zal ook een a9 chip hebben. Door de nieuwe iPad is de oude iPad air 2 niet meer beschikbaar.
Gisterenniddag is een dronken man op de meir ingereden. de meir licht in Antwerpen. Er werd beweerd dat er mensen moesten wegspringen op niet geraakt te worden. maar achteraf bleek dat niet te kloppen. mohamed r. Word verdacht van de feiten. De verdachte is een Fransman van Tunesische origine. In de koffer werden er ook steekwapens gevonden. Hij verbleef ook illegaal in ons land.
Dit bericht zal gaan over de nieuwe kleur van de iPhone 7. Namelijk rood de nieuwe iPhone 7 heeft een extra kleur een deel van de opbrengst van die telefoon kleur gaat naar een goed doel namelijk RED. de kleur zal op 2 toestellen geleverd worden. namelijk de iPhone 7 en 7+. De opbrengst gaat ook naar een onderzoek over aids. product red is opgestart door de zanger van U2 . Het bedrijf werkt ook samen met Microsoft. Er bestaan ook hoesjes van product red.
hopelijk vonden jullie mijn 7 e bericht leuk Mvg Robin van Rie
Dit bericht zal gaan over de herdenking van de aanslagen van 22maart. Op woensdag 22 maart was het exact 1 jaar geleden van de aanslag op Zaventem en op de metro. Op Zaventem werd het beeld onthult die in de vertrekhal stond tijdens de aanslag. Die zal voor altijd symbool staan voor wat er gebeurt is op 22 maart. Maar dit was niet de enige aanval op 22 maart er was in de metro ook 1. Daar kwamen 21 personen om het leven inclusief de dader. Er was ook 1 bom niet ontploft en dat was de zwaarste van de drie. Diegene die was gevlucht werd opgepakt op 8 april.
Het klinkt als een futuristisch idee, maar de testen zijn nu alvast
begonnen. Twee uitvinders vonden dat het dringend tijd was om de
verkeersdrukte in Parijs aan te pakken. Hun oplossing is ambitieus:
vliegende watertaxis in de vorm van bubbels op de Seine.
dag allemaal hopelijk genieten jullie van het 3de bericht!
samsung is door gedupeerde Galaxy Note 7-gebruikers in Zuid-Korea voor de
rechter gedaagd. Ruim 500 klanten die vanwege brandgevaar van de
smartphones hun nieuwe toestel moesten inleveren zijn boos en eisen een
schadevergoeding van omgerekend 406 euro per persoon.
hopelijk vinden jullie het een leuk en nuttig bericht tot zo!
hopelijk vinden jullie het tweede bericht NOG leuker dan het eerste
Door een fout in de code zijn miljoenen Android telefoons kwetsbaar voor
hackers. Een volgende systeemupdate ten vroegste beschikbaar vanaf
volgende maand zal het probleem verhelpen al kan lang niet iedereen
daarop een beroep doen
het is een korter bericht maar ik denk dat jullie dat niet zo erg vinden tot de volgende !
ik ben robin van rie en dit is mijn eerste bericht op deze blog deze blog gaat over de lessen van techniek zoals jullie wel weten.
ik ben 13 jaar en zit in het atheneum van veurne en mijn eerste bericht zal gaan over apple
zoals je wel weet heeft apple enkele weken terug twee nieuwe iphone's voorgesteld en in dit bericht ga ik je vertellen waarom je nu de nieuwe iphone 7(plus)zou moeten kopen en niet de oude 6s(plus)
de nieuwe iphone's beschikken over maar liefst standaard 32 gb in plaats van 16gb
de nieuwe iphone's hebben nieuwe opslagmogelijkheden de grootste opslag mogelijkheid is nu maar liefst 256GB
er zijn ook nieuwe kleuren toegevoegd aan de nieuwe iphone en dat zijn er 2 namelijk mat zwart en dan heb je de speciale jet black waarom is deze zo speciaal? namelijk je kan hem niet hebben in 32gb enkel in 256gb of 128 ik heb even een afbeelding met de nieuwe kleuren
en dan iets wat voor veel mensen een voordeel en toch sommige naadeel de homeknop is geen fysische knop meer
HOPELIJK vinden jullie deze post handig en tot de volgende!