Vandaag luisterden we eerst naar het wondermooie kerstverhaal. Daarna gingen we aan de slag met bloem, zout en water. We maakten speeldeeg. Daar worden de handen wel vies van hoor! Met dat speeldeeg boetseerden we Jozef, Maria en Jezus. Die krijgen dan een plekje in onze stalletjes.
We kregen van Defne een een supergrote kerstboom om in de klas te zetten. Daar waren we natuurlijk heel blij mee. Samen de boom in mekaar steken, volgende week versieren!
Want vannacht komt Sinterklaas al eens een kijkje nemen! Zet maar vlug alles klaar: wortels, suiker, brood,een biet, een raapje.. en niet vergeten te zingen!
Vandaag had Pompom een grote koffer mee. Daar zaten verkleedspullen van Sint en Piet in. Pompom wil ook graag een zwarte piet zijn. Maar wat moet hij dan aantrekken? Hoe ziet Zwarte Piet eruit? Wat doet Zwarte Piet allemaal? Pompom weet dat niet. Maar gelukkig weten wij het wel!
De grote meisjes van het 6de leerjaar kwamen vandaag helpen in de klas. Samen met hen beginnen we alvast aan de mijters van Sinterklaas. Want heb je het al gehoord? Volgende week vrijdag komt Sinterklaas op bezoek!
Vandaag kregen we bezoek van Wimmeke Witloof. Hij bracht heel veel wortelvriendjes mee. Ze waren op zoek naar een donker, stil en fris hoekje waar ze samen in een pot kunnen slapen en groeien. We brachten ze dan maar naar de schoolkelder en gaven ze een echt witloofbedje. We worden nog echte witlooftelers!