Hallo, hier ben ik weer. Ik ging praten over mijn spreekbeurt. Zijn windturbines milieuvriendelijk om energie te produceren?Ja en nee.(geen uitstoot+duurzame energie) Vraag waarom wel of waarom niet? Neen:vogels vliegen er tegen aan,lawaai ginder , landschap verontreiniging. Waar in Belgie vind je windturbines? Zee Brugge/Landebarsijde/Gistel/Antwerpen/HAVENS/INDUSTRIETERREINEN. Maar de diavoorstelling lukt nu niet om door te sturen ik zal het later proberen. Tot de volgende.
Hallo, dit wordt mijn voorlaatste voor dit project. Goed zoals jullie al bij elk project verwachten is er een herhalingstoets. Daarvoor heb ik 38/50=76%. Ik vind dat wel een goed resultaat. Het was nog redelijk maar ik moet nog iets vertellen over dit project. Als je meer wilt weten over de natuur of over energiebronnen je kan het altijd opzoeken via wikipedia zeer simpel maar je moet niet vergeten dat internet niet volledig veilig is dus zoek het dan op andere sites dan zie je misschien wat een verschil erin zit goed dit was eigenlijk een soort van tip maar ook iets dat je zal helpen bij volgende projecten of spreekbeurten. Veel succes!(Als het zo zou zijn.) Maar ik zal in het ander berichtje sturen wat ik precies moeste maken voor mijn onderwerp tot de volgende!
Oké ik ben er weer na wat instructies over de oefeningen moesten we daarna in groepjes over elk een ander onderwerp hebben die in je boek stond ik was met Shahdia in een groepje en het ging over windturbines we moesten dan 1à2 weken daarna onze spreekbeurt tonen maar we hadden geen tijd meer dus zijn er maar 3 groepjes gegaan denk ik, wanneer je uitlegt moet je daarachter aanvullen in je boekje want daar staan de oefeningen en opdrachten dat je moest maken dus wij zijn na de vakantie gegaan ik zelf vond dat ik mijn best gedaan heb maar ik weet niet precies welke punten ik gekregen heb Ik vond mijn onderwerp interessant maar die van de andere ook, zo leerde je elke les wat bij dat je misschien niet wist.
Ik zal een tip geven werk meer met afbeeldingen dan met tekst.
Kies uit volgende woorden:Haspel,Verlengsnoer met verdeeldoos,Spiraalsnoer. Snoer1: heeft aan de buitenkant kunststof en aan de binnenkant van de snoer koper. Snoer2:heeft aan de buitenkant rubber en aan de binnenkant van de snoer ijzer.
Wat besluit je? WE MAKEN DAT EEN SNOER UIT VERSCHILLENDE GRONDSTOFFEN BESTAAT. DE BUITENKANT IS NIET GELIJK AAN DE BINNENKANT! SOMMIGE MATERIALEN LATEN DE ELEKTRICITEIT DOOR,dit zijn geleiders. SOMMIGE MATERIALEN LATEN DE ELEKTRICITEIT NIET DOOR,dit zijn isolatoren. ALLE TOESTELLEN OF APPARATEN GEBRUIKEN ELEKTRICITEIT OM ER IETS MEE TE DOEN. We noemen we Omzetters. Ze zetten de elektriciteit om in: Licht,Warmte of Koude beweging. Bij een gesloten elektrische kring gaat de elektriciteit rond: er is stroom. Bij een open elektrische kring gaat de elektriciteit niet rond: er is geen stroom. Wat zou er gebeuren mocht jij thuis in aanraking komen met een gesloten kring waar heel veel stroom door gaat? Elektrocutie.
Hallo, en hier ben ik weer voor een nieuw stuk van mijn blog,deze keer zal het gaan over techniek en energie. Ik zelf heb nog tijd tot vrijdag 18u. Dat is niet veel tijd maar ik heb ook niet zo veel tijd gehad, ofwel moesten we toetsen,taken of filmpje maken maar deze keer heb ik tijd en zal ik uitleggen wat we allemaal gedaan hebben in de klas. We moesten eerst beginnen met 1à2 pagina's te maken daar stond in: "Welke voorwerpen je allemaal je bij het slapen gaat en bij het opstaan:radio,gsm,eten,botten,kraan,kleren,frigo,jas,licht,kam,drinken,Ipad. Besluit:Voor heel wat activiteitenuit ons dagelijks levenhebben we elektriciteit nodig. Met andere woorden:ELEKTRIITEIT is voor ons, in de huidige maatschappij noodzakelijk! Wat is elektrische stroom? Elektriciteit kunnen we omschrijven als een stroom van heel kleine deeltjes die we elektronen noemen. Ze bewegen door een geleider. HET SYSTEEM WAAR ELEKTRICITEIT VANDAAN KOMT NOEMEN WE STROOMBRONNEN. Wat betekent volgend BEBAT-logo? Een organisatie die instaat voor het ophalen en het recycleren van gebruikte batterijen. Waarvoor staan de letters? BElgische BATterijen. Wat betekent recycleren? Hergebruiken. Waarom verzamel en recycleer je batterijen en accu's? Omdat ze gevaarlijk zijn voor de gezondheid en het milieu. Waar kan je terecht met je batterijen en accu's? Containerparken,afhaalpunten van BEBAT. DE KABELS EN DRADEN DIE DE ELEKTRICITEIT VERVOEREN NOEMEN WE GELEIDERS. Zo dit was al een stukje de rest komt nog.