Dinsdag gingen we met zijn allen kijken naar het muziektheater "Levende muziek". Het was een zeer grappige show vol toffe liedjes en tal van instrumenten. Ze leerden ons ook op een leuke manier heel wat bij over het milieu.
Maandag mochten we ons uitleven op de bal, de ton, de stelten , de eenwielers, ... Ook leerden we jongleren met de sticks, de balletjes, de sjaals en de ringen. Sommigen bleken echte circusartiesten te zijn!
Vorige week maakten we in de Schouwburg van Brugge kennis met muziek. We leerden enkele instrumenten zoals de dwarsfluit, de klarinet, soorten trommels, ... Ook maakten we zelf muziek met ons lichaam of met voorwerpen. Het was een leuke voormiddag!
De ganse week oefenden de leerlingen van het tweede leerjaar hun schimmenspel over afval. De hoofdrolspelers zijn 3 vuilnisbakken die op de speelplaats van een school staan: groenbak, blauwbak en grijsbak. De "schimmen" maakten we tijdens de knutselles. Vrijdag mochten alle groepjes hun toneelstuk opvoeren! Het was een leuke ervaring!
Gisteren gingen we met zijn allen sporten. Kronkeldiedoe had heel wat leuke spelen, toestellen en sportmateriaal meegebracht! Het was een leuke, sportieve voormiddag! Kijk maar!