Deze week hebben we heel wat proeven gedaan rond/met water! Wil je weten hoe snel water vervuilt? Neem dan een glas water en doe er een schepje koffie bij.
We leerden ook waar regen vandaan komt. We kregen uitleg over de waterkringloop. In de keuken zien we dat ook. Doe de proef met de waterkoker en de spiegel.
We zochten uit welke voorwerpen zinken en welke drijven.
Water heeft geen geur, het smaakt naar niets en het heeft geen kleur. Echt waar want we deden de test.
Vandaag kregen we een lesje van meester Nick! Hij vertelde ons een verhaal over een heel mooi speelplein met wipkippen! Dat is een speeltuig met een veer en een houten figuurtje erop! Wij maakten in de klas ook zo'n wipkip! Leuk en helemaal niet moeilijk! Kijk maar!
Hallo, ik ben Floepje! Ik kan zwemmen als een vis en vliegen als een vogel! Ik kan ook een beetje lopen maar niet te snel. Samen met mij zullen we heel wat over water bijleren!