We wuiven Sinterklaas en zwarte Piet uit, het was fijn in de klas en de beleving van jullie kleuters was alomtegenwoordig! Soms met grappige taferelen!
Vele keuters kregen thuis al bezoek van Sinterklaas en zijn zwarte Pieten. Dit konden de kleuters vertellen in de kring deze morgen.
We mochten een tweede kaarsje doen branden voor de mama van Jezus, moeke Maria. Zij is blij want zij heeft een dikke buik en zal binnenkort mama worden!
Vandaag hebben we nog ons laatste werkje afgewerkt, vrijdag werden foto's genomen van jullie kleuter met een zwarte pietenmuts op. Deze werden zwart-wit afgedrukt en op een kleurrijke achtergrond gekleefd.
Na de speeltijd van 15u hebben we onze zoefzakken gevuld! Wat een werkje! We hebben ook heel wat brieven mee...
Morgen vieren we de verjaardag van Lloyd, onze laatste jarige van 2016! En dat op de verjaardag van Sinterklaas! De ingrediƫnten voor zijn lekkernij staan al klaar en die heeft natuurlijk alles te maken met Sinterklaas!
Tot morgen!
|