M'n kamer , zo goed als af , laatste hand gelegt aan de ombouw bij het kozijn en nu is het aleen nog een kwestie van aanklede , het eindexamenwerk van mij moet nog opgehangen worden [ een popart 4-portret van een vrouw ] en dan is het echt hélemaal af!
Eindelyk een update : de hal , Nog niet af , maar begint al aardig te lyken! er is een boog gemaakt op de plaats waar de (wentel)trap naar de zolder zal komen, we hebben trouwens al 2 design wasbakken gekocht , een nieuwe wc , en nu nog een bad en inloopdouche , dan pas kunnen we beginnen aan het storten van de betonnen badkamervloer
M'n slaapkamer is gisteravond aardig opgeschoten , laminaat kunnen leggen , plinten rondom , verwarming opgehangen , bed opgezet , bureau , en een aantal associares alvast neergezet!
Na een beetje doorgewerkt te hebben gisteravond , heeft pap mijn kamer helemaal kunnen latexen , en zonet zijn ik en mam begonnen aan de balk te beitsen , ook dit is nu klaar.. E VOILAA
Mijn slaapkamer met hippe stretcher , moet nog geschuurd worden , ingestreken worden , latexen , laminaat , en ook dan kan ik m'n spulletjes gaan neerzetten , geschat word op 8/9 januari dat ' ie klaar is , trouwens , 10 januari de nieuwe auto! Seat Leon , en de dag erna , de nieuwe keuke! yeah!
Na een ruime week aardig ziek te zijn geweest met z'n allen , hebben we de draad weer opgepakt.. en zijn we aardig opgeschoten , Harvey's slaapkamer is geheel ge-latext , laminaat kunnen leggen , en hij heeft met Anouk z'n bed en bureau kunnen opzetten , nu nog de afwerkingsplintjes , een leuk 2e kleurtje , het kozijn , en klaar! dan mijn kamer nog.