Nadat we het 'geraamte' gemaakt hadden op de zolder ( zie foto's 14-11 ) konden we beginnen aan het plaatsen van het plafond/vloer van de zolder , de vloer van de zolder werd gelegt , waardoor het plafond van de 1e verdieping er nu ook is , ook werd de slaapkamer van Harvey , van mij , en de gang belegt met houten vloerpanelen..
Waar eerst de gevelkachel heeft gehangen , en waar de schoorsteen naar buite ging , is nu plaatsgemaakt voor Boots zijn uitkijkje, hierdoor een gat van 40 cm breed naar buiten..
Zo dan nu eindelijk de foto's van de verbouwing tot nu toe, we zijn eerst begonnen met huren van de container. die nu , maandag de 6e al weer overbeladen vol opgehaald is. daarnaast zijn we ook al aardig opgeschoten met het sloopwerk , met hulp van opa natuurlijk ook. we hebben het plafond van alle 3 de kamers op de 1e verdieping eruit gehaald , en de muur tussen de slaapkamer van mij en de toekomstige badkamer eruit gesloopt omdat die nodig aan vervanging toe was ( wat niet )
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.