Inhoud blog
  • vervolg levensvragen
  • Bevrijding
  • Bescherming tegen negatieve energieën
  • Zuiverheid deel 2
  • Zuiverheid nastreven
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    1001levensvragen
    1001levensvragen
    01-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waarom op aarde

    Vraag 3
    Waarom ben je hier op aarde?

    De wet van wedergeboorte op onze planeet aarde is tot op heden nog maar weinig begrepen. Toch maakt het al eeuwenlang deel uit van de filosofie van bijna tweederde van de wereld.
    Door de wetmatigheid van oorzaak en gevolg (in het oosten karma genoemd) krijg je de kans om oude fouten van vorige levens af te handelen. Je hebt op aarde al een hele grote weg afgelegd. Vele levens heb je al meegemaakt, waarbij je door het gebruik van je ego, door belemmeringen van je cultuur, door onwetendheid, tot verkeerde keuzes kwam.

    Karma wordt opgeslagen in de Akasha kronieken (is een weergave van al je daden, positief als negatief uit al je levens). Vooraleer je op aarde komt heb je al samen met de Karmische Raad (groep opgevaren meesters die beslissen over ons karma) de lessen van je leven besproken, met als doel geestelijk te groeien. Het is in je huidige leven op aarde soms moeilijk te begrijpen welke lessen je wilt meemaken, daar je geen weet hebt van je vorige levens.

    Je ziel kiest dan een geschikt stoffelijk voertuig zodat je jezelf kan bevrijden van je beperking , door middel van handelingen, reacties, beslissingen, goede wil, toewijding, discipline, geestelijke hulpmiddelen.
    Een kind wordt geboren en aangetrokken door de energie waar het zich kan ontplooien en ontwikkelen, waardoor evolutie naar hogere zijnswijzen mogelijk wordt.
    Doorgaans hebben we de indruk dat wij van onze ouders onze eigenschappen en neigingen hebben geërfd. In werkelijkheid zijn zij echter van karmische oorsprong.
    Sommige kinderen worden geboren met een uitzonderlijke vaardigheid die niet kan verklaard worden. Dit is een gift uit vorige levens.
    Iedere ziel komt naar de aarde met een missie.
    Soms kunnen bepaalde zielen op aarde incarneren om het pad te vereffenen ten behoeve van anderen, met als doel het publieke bewustzijn te verhogen.

    Als je tevreden kan zijn met je huidige toestand omdat je weet:
    - als je met een oprecht gevoel vanuit de diepte van je hart kan leven,
    - als je van goede wil bent,
    - als je verdienstelijke daden verricht,
    het mogelijk is om elk karma (hoe groot ook) te laten wegsmelten als sneeuw voor de zon.

    Je bent hier dus op aarde om je te herinneren "door de ervaring" wie je werkelijk bent. Het leven kan je niet begrijpen door te leren, maar door te ervaren via gevoel. Je mag je eigen leven tot "uitdrukking" brengen, je eigen karma overwinnen, het ware van het onware onderscheiden, onwetendheid afwerpen, vergissingen rechtzetten, het geheim van het leven en dood ontsluieren.

    Een ervaring op zich is altijd rijk en de moeite waard om door te maken. Zelfs negatieve ervaringen houden een verrijking in. Door hindernissen kan je karakter sterk en je geloof standvastig worden.

    Je karma kan je maar op de planeet aarde opdoen, doordat deze een plaats is van tegenstellingen (dualiteit) dag-nacht, koud-warm, goed-kwaad, pijn-plezier, licht-schaduw. Velen kijken naar deze dualiteit inplaats van zich te richten op het Ene Principe.
    Verenig je altijd met je Bron, je bent niet afgescheiden, want steeds word je van binnenuit onderwezen. Door je gedachten en handelingen op je Bron te richten kan je de tegenstellingen met elkaar verbinden en bijeen brengen. Door standvastigheid kan je dan tot eenheid komen.

    Wanneer je tot geloof en vertrouwen komt, en weet dat de liefde eeuwig is en altijd verbindt, dan zal je niet in de afgescheidenheid van de dood geloven en weten dat je altijd met elkaar verbonden blijft.
    Je werkelijke essentie kan je ontdekken en jezelf realiseren tot "Zijn beeld en Zijn gelijkenis". De kringloop van geboorte en dood is volbracht, wanneer de ziel de volmaaktheid bereikt heeft en kan terugkeren naar haar "Spirituele Huis".



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 28/07-03/08 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs