|
Reacties op bericht (0) |
Derde amateur A
Seizoen 2023-2024
EINDSTAND
K. KVK Westhoek - 58
E. VW Hamme - 58
E. KSC Wielsbeke - 52 E. SK Roeselare - 50 E. Avanti Stekene - 48 6. Hoger Op Kalken - 46 7. Eendracht Wervik - 43 7. KSC Blankenberge - 43 9. St-Denijs Sport - 39 10. KVC Jong Lede - 37 11. Erpe-Mere United - 34 11. Elene-Grotenberge - 34 D. Eendracht Aalter - 32 D. Wambeek Ternat - 31 D. Wolvertem Merchtem - 28 D. SK Pepingen-Halle - 18 |
Derde provinciale C
Seizoen 2023-2024
EINDSTAND
K. KVVE Massemen - 71
E. KFC Heusden A - 65 E. JV De Pinte A - 54 E. Cercle Melle - 49 E. Gijzel-Oosterzele - 44 6. KESA Bottelare A - 41 7. Zevergem Sport - 39 8. VC Zwijnaarde - 38 8. HT Zwijnaarde A - 38 10. Tenstar Melle - 36 10. SKV Oostakker - 36 12. FC Latem B - 35 13. Eendracht Moortsele - 33 B. SKV Overmere - 33 D. HO Kalken II - 29 D. SK Wichelen - 26 |
HO AGENDA MEI
Zat 11/05
* tornooi
U10 in Vlierzele
U12 bij KFC Wintam Eikevliet
U13 bij SK Lochristi
Zon 12/05
* tornooi
U9 bij Teralfene
U11 bij SK Lochristi
* bevoorrading 1000 km KOTK aan de kantine
* Jeugdcup Het Nieuwsblad
Interprovinciaal tornooi op Temse
met de U15u vanaf 15u
Maa 13/03
Din 14/05
* meeting werkgroep KAA Gent 19u
* contactvergadering HO II 19u30
Woe 15/05
* pasdag kledij volwassen en jeugd
van 17u tot 20u30
* spelersvergadering HO I + fysieke testen
18/05
* tornooi
U8 bij Dikkelvenne
JUNI
21/06
* Midsummerride Modderfokkers in de kantine
22/06
* België - Roemenië
23/06
* Urban Trail Run in Brussel voor Onafhankelijk Leven
JULI
01/07
* eerste training HO I
03/07
* tweede training HO I
04/07
* derde training HO I
05/07
* eerste oefenwedstrijd
HO I - KAA Gent 19u
AUGUSTUS
15/08
* ploegvoorstelling HO Kalken
19-23/08
* zomerkamp op HO
|
TOPSCORER HO I (30w=>51g) 10. Elewaut
8. De Brabander
7. Cnockaert, Poppe
5. Bonny, Buyl
2. Heirewegh, Keisers, Neve
1. Aps, Baes, own-goal, Vrijens
TOPSCORER HO II (30w=>51g)
13. Neus
9. Van Belle
7. Van Nieuwenhuyse
4. Kuppens, Schollaert
3. Ritière
2. Kaddour
1. Baes, Bogaert, Buggenhout, De Geest, De Vleeschouwer, Finck, Hendrickx, R Paelinck, Schack
|
ASSISTS HO I (30w => 34a)
10. Buyl
6. De Brabander
4. Keisers
3. Bonny
2. Cnockaert, Heirewegh, Poppe
1. Y Aps, Baes, Elewaut, Janssens, Van Der Eedt
ASSISTS HO II (30w => 30a)
8. De Vleeschouwer
5. Kuppens, Neus
3. Finck,Van Belle
1. Baes, De Geest, Hendrickx, Kaddour, Ritière, Van Nieuwenhuyse |
KAARTENDANS I
GEEL (30w)
5. Heirewegh
3. Elewaut, Janssens, Keisers, Neve, Van der Eedt
2. Cnockaert, De Brabander, Poppe
1. Aps, Baes, Bonny, De Corte, Verhelst
ROOD (2)
1. Buyl (Ternat), Mbow (Lede)
KAARTENDANS II
GEEL (30w)
8. Kuppens
7. Neus
6. De Mey, Schollaert, Van Nieuwenhuyse
4. De Vleeschouwer, De Geest
3. Bogaert
2. Buggenhout, Hendrickx, Ongena, Schack, Van Den Abeele
1. Baes, Bänt De Neve, De Praeter, Dissenbergen, Finck, Kaddour, Nuytens, Renzo Paelinck, Van Belle
ROOD (2)
1. Finck (Massemen), Kaddour (Bottelare) |
Transferoverzicht HO I
VERLENGD (17)
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Björn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Abdoulaye Mbow
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* KT Wouter Van Kerckhove
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
NIEUW
* T1 Maarten De Landtsheer (Haasdonk)
* T2 Jan Criel (Grembergen)
* Jelle D'heer (Stekene)
* Joachim Eeckhout (Deinze)
* Matisse Moeraert (KV Oostende)
* Barry Saikou (Wolvertem)
* Jari Van Hauwermeiren (Grembergen)
* Benoit Vermeer (Elene)
WEG
* Vincent Aps (Haasdonk)
* Senn De Corte (Elene)
* Yente De Jonge (Liedekerke)
* Finn Keisers (Haasdonk)
* Xibo Montegnie (Vrasene)
* Levi Schack (Waasmunster) * Bram Vrijens (Latem)
* David Verhelst (Merelbeke)
* Kris Bogaert (scout Anderlecht)
HO II
VERLENGD (8)
* Davor Baes
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Giovanni Hendrickx
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Aaron Vereecken
NIEUW
*
Vanuit de eigen opleiding
*
WEG (6)
* Nicola De Geest (stopt)
* Jonas De Vleeschouwer (C Melle)
* Wout Matthys (stopt)
* Aaron Schollaert (Massemen B of stopt)
* Tjorven Van den Abeele (stopt)
* Michiel Van Nieuwenhuyse (C Melle)
|
2023-2024
HO I
* Vincent Aps
* Yannick Aps
* Simon Baes
* Kelian Bonny
* Jasper Buyl
* Bjorn Caryn
* Brecht Cnockaert
* Joffry De Brabander
* Senn De Corte
* Yente De Jonge
* Dieter De Wilde
* Niels Elewaut
* Yoran Heirewegh
* Jordy Janssens
* Finn Keisers
* Abdoulay Mbow
* Xibo Montegnie
* Enzo Neve
* Lukas Poppe
* Levi Schack
* Ward Smekens
* Yauke Smet
* Pieter-Jan Van der Eedt
* Bram Vrijens
* T1 David Verhelst
* T2 Kris Bogaert
* KT Wouter Van Kerckhove
* kiné Glenn Van Malderen
* DLG Filip Nevejans
* scout Bram De Smedt
HO II
* Davor Baes
* Lars Bogaert
* Kevin Buggenout
* Nicola De Geest
* Sam De Mey
* Bänt De Neve
* Rune De Neve
* Mats De Praeter
* Jonas De Vleeschouwer
* Mauro Finck
* Joppe Hauspie
* Rachid Kaddour
* Ken Kuppens
* Wout Matthijs
* Warre Neus
* Jorre Ongena
* Renzo Paelinck
* Thibo Paelinck
* Lothar Ritière
* Aaron Schollaert
* Myrddin Snoeck
* Bas Van Belle
* Michiel Van Nieuwenhuyse
* Aaron Vereecken
T1 Bengy Dissenbergen
T2 Jan Bulté
DLG Robin Simoens
kiné Eline Eeckman
verzorger Freddy Schepens
ass Michiel Van Der Sypt & Jonas De Mulder |
CLUBTRAINERS
Eerste ploeg: David Verhelst, Kris Bogaert & Wouter Van Kerckhove Tweede ploeg: Bengy Dissenbergen, Lander Bracke en Jan Bulté
Beloften: Lander Bracke en Jan Bulté U21: Lander Bracke Vedetten: Mario Vion
Knapen U15: Levi Schack, Jan Bulté Miniemen U13: Stijn Van Kerckhove en Tom Praet
Miniemen U12: Tim Verstraeten Preminiemen U11: Pieter De Landtsheer, Frauke Pauwels en Audrick Van Der Beken Preminiemen U10: Pieter De Croock
Duivels U9: Francis Dierickx, Jens Dehaemers en Kevin Buggenhout Duivels U8: Barn Van Laere en Kenneth Vlassenroot Duivels U7: Seppe Denkens, Mathieu Verhoeven, Lowie Vandaele en Glenn Van De Weghe Duivels U6: Lara De Munter en Mauro Rogiers
Keepers: Kurt Bloemen
Vlindertrainers: Roel, Robbe, Kristof, Julot, Tiebe, Wout, Bas en Ben
Sportieve cel: HO I: Ferry Baes, Bjorn Veeckman & Koen Vermeulen HO II: Lander Bracke Jeugdmanager: Herman De Landtsheer onderbouw: Kevin Buggenhout middenbouw: Pieter De Landtsheer bovenbouw: Lander Bracke Kledij: Evelyn Maenhout
Admin jeugd Anneleen Verstraeten en Evelyn Maenhout => info@hokalken.be |