Inhoud blog
  • Nieuwe blog!
  • J.Lo verbiedt personeel om oogcontact te maken
  • Gwyneth Paltrow is best geklede vrouw ter wereld
  • Modedebuut van Katie Holmes: eenvoudige maar dure kledij
  • Het dieet van Doutzen Kroes voor een goddelijk lichaam
  • Mila Kunis gered uit snikhete lift
  • Prins William en zijn kinderwens: "Ik wil er twee"
  • Jennifer Aniston gaat voor winterhuwelijk in ... Kenia
  • 'Nippleslip' van Emma Watson op rode loper
  • The Simpsons geven Justin Bieber dertig seconden
  • Nagelbijtende Suri Cruise voor het eerst naar school
  • Italiaanse trouw Justin Timberlake en Jessica Biel kost 5 miljoen dollar
  • Emma Watson online gevaarlijkste celebrity
  • "Miley Cyrus verkocht man klap in nachtclub"
  • Simon Cowell: "Britney is gemeen"

    typ je favoriete celeb in de zoekmachine en vind alle artikels over hem of haar geschreven

    Zoeken in blog

    Startpagina !
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    girly girls
    een blog over meisjes zaken
    03-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ashton Kutcher en Demi Moore (even) herenigd

    Afgelopen donderdag hebben Ashton Kutcher en Demi Moore weer wat tijd in elkaars gezelschap doorgebracht. De ex-geliefden waren allebei uitgenodigd op het feest van de man die hen in 2005 trouwde. En volgens getuigen was de sfeer tussen de twee bijzonder goed.

    Het was ondertussen al zeven maanden geleden dat Ashton en Demi hun verzoek tot scheiding indienden. Maar voor de veertigste verjaardag van hun Kaballa-instructeur Berg Yehuda, werden ze even terug herenigd.

    "Ashton stelde zich recht en ging voor Demi een koffie halen", vertelde een bron. Volgens verschillende getuigen keek Demi haar ex-man aan met een blik vol liefde, terwijl Ashton niet stopte met lachen. "Ze leken echt goed overeen te komen", klinkt het.

    Sommige websites en tijdschriften denken dat de eerste stap naar een hereniging gezet is, maar volgens People is daar niets van waar. "Het koppel is apart aangekomen en ook afzonderlijk vertrokken", benadrukken zij. "Ashton en Demi zullen niet naar elkaar terugkeren", bevestigt een naaste van het koppel aan het Amerikaanse magazine.


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Russell Brand gastheer MTV Movie Awards

      

    Russell Brand zal op 4 juni voor de eerste keer gastheer zijn van de MTV Movie Awards in het Californische Universal City en de Britse komiek zegt dat de awarduitreiking indrukwekkender zal zijn dan de recente filmkraker 'Avengers Assemble'.

    Brand was in 2008 gastheer de MTV Video Music Awards, de voorzitter van MTV prijst hem om zijn "rock-'n-roll gevoel en onvervaardheid.

    Mila Kunis, Kristen Stewart, Emma Stone, Andrew Garfield, Charlize Theron, Michael Fassbender, Mark Wahlberg en Chris Hemsworth zullen de MTV Movie Awards presenteren. 'The Hunger Games' en 'Bridesmaids' kregen elk acht nominaties, waaronder Film van het Jaar.

    Tot 2 juni kan je je stem uitbrengen op MovieAwards.MTV.com.


    Categorie:Showbizz
    01-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zoon steenrijke P. Diddy krijgt studiebeurs van 54.000 dollar

    Hoewel rapper P. Diddy met een vermogen van 550 miljoen dollar vorige maand nog door Forbes werd uitgeroepen tot de rijkste rapper ter wereld, krijgt zijn zoon Justin Combs toch een studiebeurs van 54.000 dollar toegekend. Een zaakje dat grote heisa veroorzaakte in Californië, waar de universiteiten met ernstige financiële problemen kampen

    Volgens Ricardo Vazquez, woordvoerder van de Universiteit van Californië (UCLA), verdient P. Diddy's zoon de voetbalbeurs omdat hij zo getalenteerd is. "We maken geen onderscheid tussen het atletische talent waarover een student beschikt en zijn financiële vermogen. In tegenstelling tot gewone studiebeurzen is een atletische beurs altijd gebaseerd op de sportieve en academische capaciteiten ", verdedigt de woordvoerder de beslissing.

    Justin Combs haalt goede cijfers op school en is daarnaast een succesvol footballspeler. Papa Diddy was dan ook enorm trots toen zijn zoon het aanbod kreeg van de UCLA.

    Toch is de steenrijke rapper niet verplicht om de beurs te aanvaarden, maar kan hij het studiegeld ook uit eigen zak betalen en zo een andere student de kans geven om van het geld en de opleiding te genieten.
      P. Diddy met kids in 2007


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.David Beckham wil nog meer kinderen

    David en Victoria Beckham hebben al vier kinderen (Brooklyn (13), Romeo (9), Cruz (7) en de tien maanden oude Harper), maar de voetballer denkt nog lang niet aan stoppen. Beckham laat namelijk weten dat hij nog graag twee kinderen zou willen.

    "We zijn blij dat we vier gezonde kinderen hebben, maar het zou geweldig zijn als we er nog één of twee bij zouden krijgen, al zouden twee Victoria wel eens kunnen afschrikken. Maar misschien eentje, je weet maar nooit. We genieten op dit moment met volle teugen van onze kroost, en dat zullen we ook blijven doen. Wie weet beslissen we ooit wel om ons gezin uit te breiden", aldus Beckham.

    De voetbalster laat bovendien weten dat de kleine Harper een echt 'meisje meisje' is. "Met drie zonen, is er altijd heel wat energie in ons huis. Ze zijn voortdurend bezig, van het moment dat ze opstaan totdat ze gaan slapen. Harper is helemaal anders. Zij is rustiger, vrouwelijk. Dat laatste vind ik het leukste aan haar."

    Beckham zegt dat hij het nog steeds amper kan vatten dat hij eindelijk een dochtertje heeft: "Telkens wanneer ik haar luier ververs, besef ik: 'Oh mijn God, we hebben gewoon een klein meisje in huis.'"

    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kopzorgen voor Justin Bieber na 'lompe' stoot tegen glazen muur

     

    Justin Bieber is gisterenavond tijdens een optreden in Parijs backstage frontaal tegen een glazen muur aangebotst. Justin maakte zijn concert af, maar smakte nadien toch knock-out tegen de grond, auwtch!

    JB was tussen twee nummers door even backstage gegaan. Zijn zicht was belemmerd, en hij liep frontaal tegen een glazen muur aan. De Canadese zanger begon lichtjes sterretjes te zien, maar rondde zijn optreden toch af.

    Na het concert was het echter over and out met de popzanger en van komedie was geen sprake, want de dokters, die uiterst snel ter plaatse snelden, constateerden een hersenschudding.

    Gelukkig kon het vriendje van Selena Gomez achteraf zelf lachen om zijn lompigheid. Aan zijn bijna 23 miljoen volgers op Twitter liet de zanger bovendien weten dat er niets aan de hand is. "Het gaat goed. Ik heb alleen mijn hoofd gestoten en had wat water nodig. Alles gaat goed." Er kon zelfs een grapje af: "Ik ben een Canadees, wij zijn sterk", lachte de zanger.

    Daarnaast nam hij ook even de tijd om zijn fans, de Beliebers, in de bloemetjes te zetten: "Ik ben erg onder de indruk dat jullie al wisten wat er was gebeurd nog voor mijn eigen moeder op de hoogte was. LOL, ik heb geweldige fans", postte Bieber op zijn Twitterpagina.

    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kim Kardashian beledigt India

    Kim Kardashian heeft zich de woede van India op de hals gehaald door in haar reality-tv-programma Indiaas eten "walgelijk" te noemen. De 31-jarige socialite kreeg meteen een berg kritiek op Twitter, waarna ze op haar officiële site excuses postte. Of toch iets wat erop leek, want ze nam niets van haar woorden terug.

    "Ik heb gezegd dat ik Indiaas eten walgelijk vind. Op geen enkele manier was dat bedoeld als een belediging van het Indiase volk of de cultuur. Het is gewoon mijn persoonlijke smaak," postte ze. De tv-ster met Armeense roots zei nog dat ze sommige Armeense gerechten ook walgelijk vindt, maar dat dat geen implicaties heeft voor haar mening over de Armeense mensen of haar cultuur.

    Helpen deed het bericht niet echt, waardoor het op Twitter opnieuw gonsde van de kritiek op de vriendin van Kanye West. "Je hoeft het eten niet lekker te vinden, maar je hoeft niet grof te zijn," klinkt het bijvoorbeeld. Een andere gebruiker merkt dan weer fijntjes op dat het goed is dat Kardashian het eten niet lekker vindt, omdat ze dan alleszins zal wegblijven uit India.


    Categorie:Showbizz
    31-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Gwen Stefani en Gavin Rossdale gaan scheiden"

    Gwen Stefani en Gavin Rossdale zouden volgens het Amerikaanse magazine Star op het punt staan om te scheiden. Het koppel zette naar verluidt een 'crisisvergadering' op poten om de brokken te lijmen, maar die zou op een sisser zijn afgelopen.

    Het blad haalt een bron aan die beweert dat het gesprek tussen Stefani en Rossdale niet al te gemoedelijk verlopen is. "Het liep al snel uit de hand. Ze wilden uitmaken of ze samen moesten blijven voor de kinderen of dat ze voorgoed uit elkaar zouden gaan. Ze slapen al maandenlang niet meer samen. Het gaat verschrikkelijk slecht tussen hen en Gwen kan het niet meer aan."

    Gossip Cop doet het verhaal meteen af als nonsens. De entertainmentwebsite zegt dat Star hetzelfde verhaal al een half jaar geleden heeft gebracht, maar dat er toen helemaal niets aan de hand was. Een vriend van Rossdale laat weten dat ook deze roddel niet klopt.

    Gwen Stefani en Gavin Rossdale zijn meer dan tien jaar getrouwd.


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ongezien: honderden dolgedraaide fans bestormen wagen Justin Bieber

     

    Het bezoek van Justin Bieber aan Oslo is niet zonder slag of stoot voorbij gegaan. Honderden fans waren zo door het dolle heen, dat ze als kippen zonder kop de wagen van de 18-jarige zanger bestormden. 49 meisjes raakten daarbij gewond waarvan er 14 met spoed naar het ziekenhuis werden afgevoerd.

     Niemand raakte ernstig gewond, maar burgemeester Fabian Stang is in alle staten: "Ik heb al contact opgenomen met Emergency Planning Agency die moet onderzoeken waar, wanneer en waarom het is misgelopen. Alles zal van naaldje tot draadje worden uitgeplozen."

    De politie stond gisteren zelfs op het punt om de noodtoestand af te kondigen toen duizenden Beliebers naar de Noorse hoofdstad waren afgezakt voor het concert van hun idool. Agenten schakelden de hulp in van Bieber himself, die zijn fans via zijn Twitterpagina vroeg om kalm te blijven.

    Burgemeester Stang zegt dat hij op een gegeven moment achter een boom moest schuilen om te voorkomen dat hij door de menigte werd vertrappeld. Diehard fans gebruikten zelfs boten om zo dicht mogelijk tot bij het podium te geraken.

    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nicole Richie verhuist met gezin naar Australië

      

    Nicole Richie en Joel Madden emigreren binnenkort naar Australië. Het gezin Madden is momenteel Down Under, waar de 'Good Charlotte'-zanger moet zijn voor de opnames van de Australische editie van 'The Voice'. De artiest verloor zijn hart aan het land, en wil nu zo snel mogelijk verhuizen.

    Joel, die momenteel nog in Los Angeles woont, doet zijn verhaal bij radiozender 2DayFM: "Het is zoals een thuis ver weg van huis. Ik zou graag de Australische nationaliteit willen hebben, ik heb daar altijd over gepraat. Het is mijn meest favoriete land ter wereld."

    "We vinden het geweldig hier, ook onze kinderen hebben het hier enorm naar hun zin. De mensen worden het stilaan gewoon dat wij hier zijn, dus we beschouwen hen ondertussen als echte buren."

    Het koppel zegt dat ze momenteel op zoek zijn naar een school in Sydney waar hun kinderen Harlow en Sparrow les kunnen volgen.

    Ook Nicole is verliefd geworden op het land: "We zullen er een hele tijd verblijven, we vinden het er allebei erg leuk. Sydney is mijn favoriete stad, we gaan proberen om er wat meer tijd door te brengen."


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hugh Hefner opnieuw samen met 'runaway bride' Crystal Harris

    Hugh Hefner (86) en zijn ex-verloofde Crystal Harris (26) zijn opnieuw een koppel. De Playboybaas is uiteindelijk ingegaan op de ontelbare smeekbedes van Harris om haar een tweede kans te geven. De blondine heeft ondertussen opnieuw haar intrek genomen in de Playboy Mansion.

    "Crystal heeft Hef gesmeekt om haar terug te nemen. Hij is verrassend genoeg niet boos op haar, dus mocht ze opnieuw bij hem intrekken. Hef en Crystal zijn nu dolgelukkig met elkaar", vertelt een bron.

    Hugh's vriendin Shera Berchard, die zich sinds juni 2011 het 'belangrijkste lief' van de tachtiger mocht noemen, heeft haar biezen moeten pakken om plaats te maken voor Crystal.

    Het is niet duidelijk of de trouwplannen van vorig jaar hervat zullen worden, maar insiders sluiten een huwelijk in elk geval niet uit: "Zeg bij Hef nooit nooit", luidt het.

    Harris nam vorig jaar op amper een paar dagen van het huwelijk de benen. "Ik heb me op het laatste moment bedacht omdat ik bang was geworden. Ik besefte dat trouwen niets voor mij was, en dat alles veel te snel ging. Hef en ik hebben er vlak voor de bruiloft over gepraat en we hebben besloten dat het voor ons allebei niks is."

    De 'runaway bride' deed kort daarna haar boekje open in de pers: "We hadden amper seks. We knuffelden wat op de zetel, hielden filmavondjes. Hef is een groot kind. In het begin hadden we seks, maar na een tijdje vond hij dat niet meer belangrijk."


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Papa Winehouse verkoopt villa waarin dochter stierf

     

    Hoewel de Londense villa van de overleden zangers Amy Winehouse na haar dood werd omgedoopt tot bedevaartsoort, heeft papa Mitch het huis vandaag toch te koop gezet. Voor het 2500 vierkante meter grote 'stulpje in Camden vraagt hij zo'n 3,3 miljoen euro (2,7 miljoen pond). Niet min, máár als 'extraatje' krijgt de toekomstige koper wél elke dag gratis bloemen, flessen drank en sigaretten die door Amy's fans nog steeds overvloedig worden neergelegd.

    De website van het immobiliënkantoor beschrijft het huis op zijn website als "een indrukwekkend landgoed met drie tweepersoonskamers en drie salons. De villa, met afgesloten gevel, is mooi in verhouding en de privétuin achter het pand komt rechtstreeks uit op Camden Square en de gemeenschapstuinen van Camden."

    Op de website vermeldt het agentschap echter nergens dat de villa ooit eigendom was van de overleden jazz- en soulzangeres, laat staan dat ze er haar laatste adem uitblies na een turbulent leven vol alcohol en drugs.

    Een woordvoerder van vader Mitch zegt dat de familie "heel veel spijt heeft het huis te moeten verkopen". Nochtans zou de villa in eerste instantie omgedoopt worden tot het hoofdkantoor van de Amy Winehouse Foundation, maar de onderhoudskosten zouden te hoog oplopen.

    "Amy hield van de woning, maar niemand in haar familie vond het gepast om er te gaan wonen. Het was niet praktisch om het leeg te laten staan en intussen de kosten van het onderhoud te betalen", aldus de woordvoerder in The Sun.


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Emma Roberts en Chord Overstreet zijn (weer) uiteen

    De relatie tussen Emma Roberts (21) en Chord Overstreet (23) is voor de tweede keer in vier maanden op de klippen gelopen. In januari ging het koppel uit elkaar, maar in april gaven ze hun relatie toch nog een nieuwe kans. Nu lijkt het echter voorgoed over en out te zijn.

    De Scream 4-actrice en de Glee-acteur werden in april 2011 een koppel, nadat ze elkaar leerden kennen op het Coachella-festival. Negen maanden waren ze één van de mooiste Hollywoodkoppels, maar dat bleef niet duren. "Ze zitten op twee verschillende paden in het leven. Ze zijn uit elkaar gegroeid en besloten daarom ook om uit elkaar te gaan", klonk het in januari.

    Enkele weken geleden besloten de twee echter om hun relatie nieuw leven in te blazen. Maar ook deze keer ging het mis, en schijnbaar voorgoed. "Het is nu echt gedaan", vertelde een vriend. "De laatste weken zijn erg hard geweest."

    Eerder deze maand leken er al barsten te zitten in de relatie, toen Emma en Chord allebei verschenen op de Nylon Young Hollywood Party. "Ze poseerden samen voor de fotografen, maar daarna brachten ze de avond zo ver mogelijk van elkaar door. Het was een onvolwassen relatie. Het enige wat ze deden was ruziemaken", klinkt het bij de bron.

    Voor het koppel in april terug samen kwam, werden ze allebei al aan iemand anders gelinkt. Emma, de nicht van Julia Roberts, zou een relatie gehad hebben met de Britse Kasper Hogan, terwijl Chord opnieuw liefde zocht bij tv-actrice Carlson Young.


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DJ Afrojack ontkent geruchten over breuk met Paris Hilton
     

    Hoewel dinsdag de geruchten de kop opstaken dat de relatie tussen DJ Afrojack en Paris Hilton op springen stond, is er volgens het 'bevriende koppel' niets aan de hand. "De geruchten zijn 100 procent onwaar en komen van onbetrouwbare bronen", meldt een woordvoerder van de 31-jarige blondine.

    Afrojack heeft Paris dus helemaal niet gedumpt. Hoewel de 24-jarige dj uit Spijkenisse het volgens een insider aan RadarOnline te druk had voor Paris en zij geen zin had om hem als een groupie achterna te reizen, bevestigt toch ook zijn woordvoerder dat de berichtgeving niet klopt: "Het is niet waar en er is niks tussen de twee veranderd.

    Volgens het Amerikaanse magazine US Weekly kan er van een breuk überhaupt geen sprake zijn, doordat het simpelweg nooit aan was tussen die twee. "Paris en Afrojack zijn beste vrienden. Ze houden van elkaar en steunen elkaar heel veel", aldus de woordvoerder van Paris. "Er is niks veranderd."

    Om alle misvattingen de wereld uit te helpen laten Afrojack en Paris ook via Twitter van zich horen, waar beiden benadrukken dat ze niet meer zijn dan 'beste vrienden'. "Dj Afrojack is 1 van mijn beste vrienden en zal dat altijd blijven. Er is zeker geen nieuws deze week, als de media dit soort onzin verhalen de wereld in gaan helpen", tweet Paris. "Zzzz, de media zijn weer bezig...", reageert Afrojack. "Ik en Paris zijn al een jaar beste vrienden, en nog steeds, luister de volgende keer naar me!"

    De twee hebben nooit bevestigd dat ze een relatie hebben, maar wel altijd benadrukt dat ze goede vrienden zijn. Overigens liet Afrojack onlangs weten dat "het zou kunnen" dat de vriendschap uitbloeit tot een liefdesrelatie. Zover is het dus nog niet en ook nooit geweest.


    Categorie:Showbizz
    30-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kanye West wil pretpark bouwen

     

    Wat doe je wanneer je zo rijk bent dat je met al dat geld geen blijf meer weet? Een pretpark uit de grond stampen, volgens Kanye West. "Ik wil na de Grammy's iets met steden doen, pretparken bouwen, ik wil de entertainmentindustrie en het dagelijkse leven voorgoed veranderen", klinkt het.

    De rapper zit niet graag stil: zo probeerde hij in het verleden al eens zelf een film te maken, ontwierp hij een modecollectie voor vrouwen en opende hij zijn eigen restaurantketen. Nu heeft de vriend van Kim Kardashian zijn zinnen op iets groters gezet, namelijk de bouw van een heus pretpark.

    "Vergelijk het met (de overleden modeontwerper) Alexander McQueen of (filmmaker) Tarsem Singh die de handen in elkaar slaan met Cirque du Soleil of Walt Disney", aldus Kanye.


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bevalling Barbie wordt gefilmd

    De bevalling van Barbie uit 'Oh Oh Cherso' gaat gefilmd worden. Dat was oorspronkelijk niet het plan, maar de blondine heeft zich blijkbaar bedacht. Naast manlief Michael gaat er ook een cameravrouw mee naar het zwangerschapshotel.

    Nochtans was Barbie al die camera's een hele tijd zat. "Ik had dat hele circus net een beetje losgelaten", klinkt het in 'De Telegraaf'. "Maar goed, je gaat dus alles zien: van de eerste echo tot de weeën en zelfs de geboorte. Ze mogen zelfs mijn bevalling vastleggen, zolang dat maar op een nette manier gebeurt. En ik wil per se een vrouw achter de camera. Ik vind het immers geen prettige gedachte om op zo'n moment een cameraman om me heen te zien drentelen."

    Barbie gaat bevallen in een zwangerschapshotel. "Aanstaande moeders worden er lekker in de watten gelegd en op een ontspannen manier voorbereid op de komst van hun kindje", legt de Nederlandse realityster uit. "Net als in een ziekenhuis zijn ze in zo'n hotel op alles voorbereid, alleen oogt de omgeving wat vriendelijker." Barbie is uitgerekend in augustus.


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maxwell, de dochter die Jessica Simpson 650.000 euro rijker maakt

     Jessica Simpson heeft de eerste foto's van dochtertje Maxwell verkocht aan het tijdschrift 'People' voor een slordige €650.000. "Mijn leven is compleet veranderd door de komst van Maxwell, zij heeft nu alle touwtjes in handen. Eric en ik staren constant naar haar. We krijgen er niet genoeg van!", aldus de actrice.

    De meid, die bij haar geboorte een flinke 4,3 kilogram woog, kwam ter wereld via een keizersnede. "Haar de borst geven, is een fulltime bezigheid. Het ergste moment is als ik moet pompen en Eric haar de fles geeft. Ik mis dat nauwe contact dan."

    In ruil voor de exclusieve foto's sleept Simpson zo'n 650.000 euro in de wacht. 'Peanuts' in vergelijking met de bijna 5 miljoen euro die Jennifer Lopez kreeg voor haar tweeling. En wat dan gezegd van Brangelina, die dat bedrag haast nog wist te verdubbelen voor 'unieke plaatjes' van Vivienne en Knox?


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geen plastische chirurgie voor Charlize Theron

    Charlize Theron is geen voorstander van plastische chirurgie. De 'Snow White and the Huntsman'-actrice zegt dat ze helemaal geen behoefte heeft om onder het mes te gaan, maar geeft tegelijkertijd toe dat ze het in de toekomst misschien wel zou overwegen.

     "Ik zie mezelf niet onder het mes gaan, maar ik ben dan ook maar midden in de dertig. Misschien ligt dat helemaal anders wanneer je halverwege de zestig bent. Dus ik wil geen uitspraken doen over waar ik over dertig jaar zal staan", vertelt ze.

    De 36-jarige Charlize  kijkt er in elk geval niet tegen op om ouder te worden, maar beseft dat looks erg belangrijk zijn in het filmwereldje: "Ik kijk in de spiegel en zie dat mijn gezicht verandert waardoor ik mezelf plots helemaal anders bekijk. Je gezicht verandert, kleine dingen veranderen. Dat is nu eenmaal de gang van zaken."

    "Er zijn dagen waarop ik in de spiegel kijk en zeg: 'Oke, nu moet ik mezelf maar eens een crème aanschaffen.'"

    "Het is moeilijk in dit wereldje, omdat het zo belangrijk is om er goed uit te zien. Ik heb het lef niet om te zeggen: 'Weet je wat? Ik ga het gewoon zijn gang laten gaan. Het kan me niks schelen. Ik kan perfect leven met elk rimpeltje op mijn gezicht'."

    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit zijn ze: de vrouwen van het jaar

    Eva Longoria, Sofia Vergara, Jessica Alba, Lily Collins, Lea Michele, Eva Longoria, Donatella Versace: hebben met elkaar gemeen dat ze in de bloemetjes zijn gezet door het magazine Glamour voor een verdienste het afgelopen jaar.

      Het eten dat Jessica Alba die avond voorgeschoteld kreeg. 
    Eva Longoria brak de hiel van haar schoenen... en ging toen op een doos staan.

    De grootste slokop zijn de actrices: er werden maar liefst zes 'soorten' actrices bekroond:

    - Lea Michele ('Glee') als beste Amerikaanse tv-actrice
    - Viola Davis ('The Help') als beste filmactrice
    - Sofia Vergara ('Modern family') beste komische actrice
    - Amanda Holden als beste theateractrice
    - Jessica Brown Findlay ('Downtown Abbey') als beste Britse tv-actrice
    - Lily Collins ('Mirror Mirror') als beste doorbraak

    Eva Longoria, ook al een actrice, kreeg ook een beeldje maar niet voor haar werk op het kleine en grote scherm, wel als inspiratiebron. Idem bij Jessica Alba, die als beste ondernemer bekroond werd voor haar bedrijf 'Honest' met natuurlijke en ecologische producten.

    Sofia amuseerde/verveelde zich een beetje: ze plaatste verschillende foto's van zichzelf en tafelgenoten Jessica en Alba en Eva Longoria, met onder meer Piers Morgan. 'I Photobomb in Londen' twitterde ze enthousiast. Dat personage in Modern Family lijkt niet zover van haar echte persoonlijkheid af te staan...

    © Sofia Vergara/Who Say.
    Naomi Watts groet Donatella Versace.

    Zangeressen werden ook goed bedeeld:

    - Kylie Minogue werd geprezen voor haar 'uitstekende bijdrage'
    - Dionne Warwick werd uitgeroepen tot 'Icoon'.
    - Beste Solo-artieste was de excentrieke Jessie J
    - Beste band werd 'Florence and the machine'

    De mode-industrie werd karig bedeeld: enkel de ontwerpers werden beloond. Donatella Versace als 'ontwerper van het jaar', Charlotte Olympia als 'accessoire-ontwerper van het jaar'. Geen enkel model werd bedacht met een prijs.

    Tot slot kwamen ook presentatrices, persoonlijkheden, een sportster, een schrijfster én een man aan de beurt:

    - Kelly Rowland: tv-persoonlijkheid
    - Holly Willoughby: beste presentatrice
    - Hayley Turner (jockey): beste sportprestatie
    - Fearne Cotton: radio-presentatrice van het jaar
    - Tom Hiddleston: man van het jaar

    Tom

    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gestolen zonnebrillen Kim Kardashian worden staatszaak

     

    De veiligheid op Heathrow wordt weer in vraag gesteld, met dank aan... Kim Kardashian. Kim beschuldigde werknemers van British Airways ervan dat ze "onvervangbare" spullen gestolen hebben uit haar bagage. Verschillende peperdure handtassen en dierbare zonnebrillen die ze van haar overleden vader gekregen heeft, zijn spoorloos verdwenen. "Als dit al fout gaat, wat wordt dat dan niet met de Spelen?", luidt haar argument.

    De vrees bestaat dat Heathrow opnieuw de bijnaamThiefrow gaat krijgen, deze bijnaam kreeg de luchthaven in de jaren tachtig vanwege de vele diefstallen. In 2008 overkwam topmodel Naomi Campbell al eens hetzelfde: zij maakte toen zo'n kabaal dat ze gearresteerd werd.

    Kardashian deed de akelige ontdekking vrijdagnacht, toen ze landde in Los Angeles na een passage op het filmfestival van Cannes en een promotour in Londen. Ze merkte meteen dat haar koffer veel lichter woog dan bij het vertrek. "Heel ontgoocheld in British Airways omdat ze mijn bagage geopend hebben en enkele speciale spullen gestolen hebben", twitterde ze. "Sommige dingen zijn niet te vervangen omdat ze een sentimentele waarde hebben. Waar is de tijd dat je je valiezen nog op slot kon doen? Dat moet terug komen, want nu is er van een veiligheidsgevoel geen sprake. Shame on you!"

    De beroemdheid eist nu dat de luchtvaartmaatschappij de camerabeelden onderzoekt. Als er geen reactie komt, dreigt ze ermee naar de politie te stappen. "We hebben de klacht ontvangen en behandelen de zaak", klinkt het bij British Airways.


    Categorie:Showbizz
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huwelijk was enige moment dat prins William wenste dat moeder Diana erbij was

    Prins William heeft onlangs uitzonderlijk gesproken over zijn overleden moeder, prinses Diana. William geeft toe zijn moeder erg gemist te hebben op zijn huwelijksdag.

    "Ik was er natuurlijk op voorbereid, ik wilde geen bibberende lippen hebben of zo", zei hij tijdens een interview. "Het was de enige keer sinds haar dood dat ik dacht hoe fantastisch het zou zijn als ze hier had kunnen zijn".

    Prins William en Kate Middleton gaven elkaar op 29 april 2011 in Londen hun jawoord. William zei nog het "heel droevig" te vinden dat zijn moeder Kate nooit heeft kunnen ontmoeten.

    William is de oudste van Diana's twee zonen, en was 15 jaar toen zijn moeder in augustus 1997 om het leven kwam bij een auto-ongeluk in een Parijse tunnel. Williams broer Harry zei over het prinselijk huwelijk in Westminster Abbey nog dat hun moeder "de beste plaats had."


    Categorie:Showbizz


    Categorieën
  • Beauty (9)
  • Mode (37)
  • Showbizz (2326)

  •  


    Contacteer mij!

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    forum

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs