Noël en Brigitte, op 28/10/2007
Fons, In bijlage de fotos (van Brigitte) van onze wandeling naar Alden Biesen en omgeving. Bedankt voor de interesse in onze regio, uw uitstekende begeleiding enz ... Het was weeral een prachtige dag. Groetjes, Noël en Brigitte
Brigitte, (Ocarina), op28/10/2007
Vandaag hebben we in onze heimat gewandeld, samen met Fons. We waren met 25 ; een mooie groep. Het decor was typisch herfst ; veel gekleurde bladeren, de geur van verrotting. Ik krijg er niet genoeg van. We hadden ook gezelschap van de schepen van sport en senioren. Ook de voorzitter van leefmilieu Bilzen wandelde mee. Hij vertelde ons interessante weetjes over de rietstengel en de duivelsbeet. Dank zij deze wandeling hebben we weer nieuwe gezichten ontmoet. Fons, bedankt voor uw begeleiding. Het wordt steeds boeiender en we kijken reeds uit naar uw volgende wandeling. Groetjes, Ocarina
Magda, (maaiken) op 28/10/2007
Chapeau voor de mooie foto's én chapeau voor de initiatiefnemers van deze verrassend mooie tocht.
Jean Delvax op 29/10/2007.
Hallo Fons, Hier heb ik nog enkele fotos van de wandeling vorige zaterdag.. Het was weer een mooie wandeling , veel gezien en veel bijgeleerd , Deze week (woensdag ) gaan we dan weer stappen in Bolderberg (Heusden zolder) maar van de natuur gaan we dan niet zo veel zien het zal donker zijn om 19 uur, het is maar om in de winter de nordic walking conditie er in te houden. Maar met zo een groep wandelaars meegaan is wel fijn , je leert ook andere mensen kennen... Nogmaal dank aan U, en ook aan Noël en Brigitte om de groep te begeleiden. Ik moet zeggen de wandeling was af ... tot in de puntjes.... tot volgende keer. Groetjes Jean ( www.nordicwalkingarea.be )
Jos Wellens (Lewie), op 31/10/2007
Fons, Driemaal proficiat, eenmaal voor de prachtige organisatie, eenmaal voor de foto's en de Blog en eenmaal voor het onovertroffen verslag. Jij richt niet alleen in rond jouw kerktoren, je richt in van de zee tot aan de Maaskant, wie het beter kan steekt zijn vinger op ! ! Fons volhardt in de boosheid en doe zo verder , zolang het nog allemaal kan. Jos.
08-11-2007 om 11:38
geschreven door Fons Dens 
|