|
Wie er het langst naar heeft uitgekeken is nog maar de vraag: het oude bestuur om het hele zooitje door te geven of het nieuwe bestuur om het zaakje over te nemen... op 11 juni 2013 werd alle kennis, mét bijgaand documentatiemateriaal aan de nieuwe voorzitter overhandigd.
Dat gebeurde in stapjes; het kleinste mapje kreeg hij van oud-voorzitter Wim, de dikste bundels waren van Sylvie. Het goed gevulde 'portemoneeke' werd gretig aangenomen, Jean-Marc had -onder toeziend oog van Nathalie- rijkgevulde foto-sticks mee. Nathalie gaf -zij het aan Conny die plaats heeft ter bewaring- ontbijtattributen door.
... en de obligate bloemen... die vond Wim ten huize Joly!!
Eric ging dus zwaarbeladen huiswaarts en buigt zich nu al over de agendapunten van de eerste vergadering voor het 15° Portasseizoen (waar Wim VDH eigenlijk ook nog heel graag naartoe wil komen !!!).
Het nieuwe bestuur -Eric, Sinda, Conny en Yves- heeft er zin in
en het oude bestuur - Wim, Nathalie, Sylvie en Jean-Marc- wordt heel hartelijk bedankt voor de inzet van 2 jaar oerdegelijk Portasbestuur !!!
Om 23u was de overdracht een feit, waarna het oude bestuur als in een stuiptrekking nog de laatste hand legde aan de afsluiter voor komende zaterdag !!
|