ZVC Portas


Speel- en activiteitendata

Kalender Zvc Portas


Het Goede doel :
  • LEVENSLOOP
  • Facebookpagina Levensloop

  • Inhoud blog
  • wedstrijd zaterdag 3 december 2016
  • wedstrijd zaterdag 22 oktober 2016
  • Portas op wieltjes. 13-16 mei 2016 Alles komt terug…
  • Wedstrijd brandweer-Portas
  • verslag match 23 april

    Mijn favorieten
  • KOM
  • Squash Club Ronse
  • Wit-Wit Badminton
  • landelijke omheiningen
  • restaurant boeckhaege
  • tennis park
  • Portas

  • ZVC PORTAS
    dankt zijn sponsors

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Zoeken in blog


    20-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste Seizoenswedstrijd tegen reserven Maarkedal.
    Een volledig andere wedstrijd dan de vorige tegen HOMELES waar we de gaspedaal ingedrukt hielden en toch ruim wonnen. De ploeg van Meester Jan was niet gekomen om kadootjes uit te delen. Integendeel.
    Onze opstelling bij de aftrap. Doel: Chris.Verdediging Wim VERH. en Dirk. In de aanval: Wim V.D.H.en Melvin.
    Op de bank twee gastspelers: Gregory en Geert Demeulemeester.
    Ook op de bank de helft van het toekomstig bestuur: Yves en Eric.

    Het was een gelijkopgaande eerste helft. De tegenstrever voetbalde vinnig en was vooral op de counter pijlsnel. Met gevolg dat we 0-2 achterstonden na een kwartier.
    Ondertussen waren Geert en Gregory ingekomen voor Wim V.D.H.en Melvin. We lukten de aansluitingtreffer maar hadden al meer moeten scoren. Ons kanon stond bijwijlen niet goed afgericht...
    We rustten met een voorsprong in het voordeel van Maarkedal.3-2.

    De tweede helft startten we met de spelers die aan de match begonnen. We zagen een zéér boeiende tweede helft. Weliswaar een zeer sterke keeper van de Maarkedal-boys die ons een gerechtigde voorsprong belette.
    Onze keeper Chris sloeg plots zijn voet om bij een redding en moest even langs de kant. Gelukkig was het niet erg en kon hij spoedig weer zijn plaats innemen. 

    Toen besloot gastspeler Gregory zijn duivels te ontbinden. In een mum van tijd stond het 6-4 in ons voordeel. Toen speelden we 10 minuten het beste voetbal van het seizoen! Maar helaas, ons opportunisme deed ons de das om. Chris misrekende zich en meester Jan kreeg véééél te veel ruimte. Wim Verhellen stond meermaals tegen een overmacht.(!).
    Zo kan je een wedstrijd niet winnen.
    Toen we in de laatste minuut de aansluitingstreffer maakten (7-8) was het te laat om nog een gelijkspel uit de brand te slepen.

    Jammer, maar een dikke proficiat voor de inspanning van allen. Dit was een zeer sterke tegenstander!! Dit beaamden ook Eric en Yves. 
    Ook bedankt voor de gelegenheidsscheidsrechter (zoon van Geert).

    Dit was de laatste van het seizoen dus.We hebben de helft van onze wedstrijden gewonnen. We mogen dus spreken van een geslaagd seizoen!
    Dank aan alle spelers en supporters voor de inzet..
    Dank aan Jean-Marc en Wim V.D.H.die ons tegenstrevers bezorgden. En zorgden dat we steeds minstens met 6 eigen spelers waren.
    Tot in september (wat de voetbal betreft).
    Stefan  



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Foto


    Foto




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs