ZUVOLL
2008 / 2009
Inhoud blog
  • Nieuwe Blog
  • foto's bekerfinale
  • foto's bekerfinale
  • foto's bekerfinale
    Mijn favorieten
  • vlaamse volleybalbond
  • Volley ZUUN
  • Kangoeroes
  • Voltraweb
  • Giks Mode Waregem
  • Govok Cammaert Gooik
  • Vlamvo Vlamertinge
  • VC Lennik Dames
  • Belltex Oudenaarde
  • VDK Gent
    Reeks 1ste Divisie 2008/ 2009
    Zuun Volleybalclub
    Elckerlyc Zwevezele
    Govok Cammaert Gooik A
    Giks-Mode Waregem
    PNV Waasland Kruibeke
    VC Lennik Dames
    Kerdavo Avelgem
    VDK Gent Dames B
    DVC ATC Wevelgem
    Belltex Oudenaarde
    Vlamvo Vlamertinge
    Brantano Real Wetteren

    23-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.USA - Brazilië mannen finale Volley
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ook bij de mannen wordt het een finale tussen USA en Brazilië. USA versloeg de Russische federatie met 3/2 en Brazilië was te sterk tegen Italië in 4 sets. De finale wordt zondag om 12 u s'middags gespeeld lokale tijd dus bij ons rond 6 u s'morgens. Beste aanvaller van het tornooi bleek de Servier Ivan Miljkovic die veruit het meeste punten scoorde nl. 106 punten. De tweede, de Amerikaan Clayton volgt op 16 punten met reeds een wedstrijd meer gespeeld.
    Miljkovic speelt momenteel bij Rome is 2.06m groot en heeft een aanvalshoogte van 3.54m



    Miljkovic



    21-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.May -Walsh kampioen Beachvolley en finale zaal Brazilië - USA
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zoals verwacht zijn Misty May en Kerry Walsh olympisch kampioen Beachvolley geworden bij de dames. Het werd een spannende strijd tegen een Chinees duo. We onthouden verder dat enkel onze Liesjes erin slaagden om een setbal tegen de kampioenen te krijgen.
    In zaal heeft Brazilië met 3 - 0 tegen China gewonnen en dus wordt het zaterdag finale Brazilië - USA. Momenteel staat de amerikaanse Logan Tom aan de leiding van de beste speelsters met 108 punten ( 81 aanval, 19 bloks en 8 servicepunten ) De kans dat dit nog zal veranderen is heel klein want de Braziliaanse Castro die nog kan punten verzamelen staat " slechts " op 90 punten. Logan Tom is 1.86m, heeft een aanvalshoogte van 3.06m en een blokspronghoogte van 2.97m



    Logan Tom



    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.over en out voor Cuba

    Cuba kan reeds geen aanspraak meer maken op de gouden medaille op de spelen. In hun halve finale verloren ze met een droge 3 - 0 van de USA. De ( gemakkelijke ) zege van de USA kwam er na een erg zwakke partij van Cuba. Volgens de statistieken scoorde de USA op alle onderdelen beter. Het meest opmerkzaam via de beelden en nadien ook bevestigd via de cijfers waren de verschillen in service en aanval.
    Service Cuba 1 rechtstreeks punt en 14 opslagfouten, de USA 6 rechtstreekse punten en slechts 5 servicefouten.
    Aanval Cuba score van 35/82 met 15 aanvalsfouten en USA 35/71 score met 8 aanvalsfouten. Ruizke zal voor de bronzen plak moeten spelen...




    18-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volleybaltornooi in Peking
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het volleybaltornooi in Peking nadert stilaan  zijn ontknoping. Vanaf morgen starten de kwartfinales bij de dames en woensdag zijn de heren aan de beurt. De kwartfinales bij de dames : Cuba - Servië, Japan - Brazilië,China - Rusland en USA - Italië. De herenkwartfinales gaan tussen : Bulgarije -Rusland, Italië - Polen, China - Brazilië en USA -Servië. Je merkt dus de meeste sterke volleylanden zijn zowel bij de dames als bij de heren aanwezig bij de beste 8. Niet erbij bij de dames is Polen, voor mij toch wel een verrassing. Bij de heren is Italië voor mij de favoriet en bij de dames ben ik al jaren fan van Cuba met Ruiz Yumilka als absolute topspeelster. Het wordt waarschijnlijk haar laatste groot tornooi (30 jaar sinds mei ). Nog opmerkzaam aan hun team, ze spelen al jaren in een 4/2 systeem en de setters behoren meestal tot de betere scoorders. Zaterdag weten we wie er kampioen is bij de dames en zondag spelen de heren de finale.

    Ruiz Yumilka



    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Nederlanders winnen pak medailles.
    Onze Noorderburen doen het weeral  goed op de spelen. Verschillende medailles in het Judo ( zilver & 4 x brons ), goud in het roeien bij de dames dubbel 2, zilver roeien 8 met stuurman dames, zilver in het yngling zeilen, zilver met de landenploegen dressuur, goud in de 4 x 100 meter vrije slag dames.
    Verder zijn ze momenteel nog op medaillekoers in het beachvolley bij de mannen, zitten ze in de halvefinales bij het waterpolo bij de dames en doen de hockeyers het uitstekend .En toch zijn ze in Nederland momenteel niet tevreden.



    16-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op bezoek bij PNV en Uytterhoeven
    De liesjes zijn zoals verwacht gestruikeld over Mysty en Walsch. Zij hadden wel de eerste set kunnen ( moeten )winnen en zo een kleine stunt realiseren. Hun tornooi is echter geslaagd en de inspanningen der laatste 2 jaren hebben geleid tot dit mooie resultaat. Promotie voor beachvolley en volley in't algemeen kan weeral een aantal jeugdigen motiveren om ook onze sport te ontdekken. Dan lees je dat Mark Uytterhoeven zich volgens het laatste nieuws afvraagd hoe beachvolley ooit Olympische topsport kon worden " zo wat rondspringen in het zand ". Uytterhoeven heeft velen van ons regelmatig boeiende en grappige TV laten meemaken en hij is gekend als " sportkenner " van voetbal en wielrennen. Hij heeft ook nog andere, pas ontdekte, gaven. Na het zien van 3 minuten beachvolley weet hij reeds welke inspanningen de spelers gedurende jaren hebben gedaan om uiteindelijk op de spelen te geraken. Toegegeven, ik kan mij voorstellen dat de modale voetballiefhebber voor de tapkast van zijn favoriete cafe, niet gehinderd door het hebben van enige kennis ter zake, tot deze conclusie zou komen, maar je zou verwachten van een BV die graag wilt gezien worden als sportkenner dat hij wel die kennis heeft alvorens zelf... toogpraat te verkopen in de krant.

    vandaag dus in Bazel tegen Oudenaarde en PNV onze eerste voorbereidingswedstrijden gespeeld. We zijn reeksgenoten in de komende maanden en we  hebben momenteel alle 3 ongeveer hetzelfde niveau. Dit waren onze eerste wedstrijden samen als nieuwe ploeg en de automatismen, de conditie en snelheid van uitvoering zullen nog een stuk de hoogte ingaan de komende weken. Ook een bedanking aan Elke en Frauke van dames 2 om onze beperkte kern van vandaag te verruimen. Zij speelden bovendien beide goede wedstrijden.



    14-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Liesjes in de 1/8 ste finale
    Lies & Lies moesten vandaag een barragewedstrijd winnen om in de 8ste finales te geraken. Ze deden dit overtuigend tegen een duo uit Georgie en kunnen morgen tegen het legendarische duo Misty May en Kerry Walsh het strijdperk in. Dit duo is regerend Olympisch kampioen, wereldkampioen en al een eeuwigheid ongeslagen in de World Tour en dus ook nr1 in de huidige ranking. Voor Moeha en Van Breedam een wedstrijd om naar uit te kijken. Als duidelijke underdog kunnen ze relax spelen en hierdoor ook hun niveau opkrikken.






    13-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Liesjes winnen
    Zopas wonnen onze 2 liesjes overtuigend hun 3e wedstrijd tegen een Zwitsers duo. Zij hebben minstens nog een volgende match te gaan. Opvallend  : de goede verstandhouding tussen beiden en de constante aanmoedigingen aan elkaar. Moeha en Van Breedam zijn vooral sterk in verdediging en Van Breedam beschikt over een zeer sterke service terwijl Moeha blokkerend erg dominant is.


    11-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Liesjes
    Drukke lange dagen voor een sportliefhebber momenteel. Vandaag was het weer net niet voor de Belgische deelnemers.
    Meegeleefd met de judoka's, gezien wat de roeiers deden, gelachen met de voetbalsoap, onze ruiters gevolgd en gekeken naar onze 2 Liesbetten tegen een chinees duo. Hoe zou het ze eigenlijk vergaan zijn moesten ze 2 jaar eerder de stap naar professioneel beachvolley gezet hebben ? Lies 1 en Lies 2 zijn respectievelijk 25 & 27 en kunnen dus nog in Londen schitteren. Misschien krijgt hun voorbeeld nu ook navolging van andere duo's ? Als de VVB er zou in slagen een team op jaarbasis bij mekaar te krijgen en te houden zouden we ook een goede kans maken om in zaal mee te doen. Bewijzen daarvan zagen we met de extra goede resultaten van onze jeugdlichtingen vorig en dit jaar. Dromen mag..



    09-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vrijdagtraining
    Gisteren kwamen Maïte, Frauke en Laurence van dames 2 ons versterken op de training en het werd nog eens duidelijk dat onze club over een reeks heel sterke jonge talenten beschikt. Het is steeds een plezier om training te geven aan mensen die talent aan werkkracht koppelen.
    Volgend weekend worden we verwacht in Bazel bij PNV. Met ook Oudenaarde van de partij zien we meteen 2 reeksgenoten in ons eerste voorbereidingstornooitje. Meteen de gelegenheid om een aantal afspraken en komende automatismen te oefenen.



    07-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bompa
    Mijn wandelvriend is zopas Bompa geworden, welkom ELINE, misschien binnen een paar jaar weer een volleybalsterken meer in de zaal Very Happy


    06-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gestart
    De spreekwoordelijke kop is er weeral af. Gisteren zijn we gestart met 9 gladiatoren. Lise en Katrien zijn deze week op volleybalkamp bij Sigi Selis, dus die zullen zeker ook hun portie volleybal wel meekrijgen Surprised. Door de hitte in de zaal werd de training zonder veel moeite een zweet latende gebeurtenis. Binnen 108 trainingen zit het seizoen er weeral op Sad. Nog even via deze weg ook corrigeren ; we starten de training zowel donderdag als vrijdag om 21 u. Karen heeft deze week vakantiejob met de vroege ploeg - vanaf 6 u werken - ik denk dat de weekendrust bij haar zal van pas komen.



    03-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vrij weekend
    Een der laatste vrije weekends gebruikt om nog even wat batterijen op te laden. weekendje Moezel in de streek van Cochem. Gezellig hotel via een collega gevonden, goed weer, scheepje op & af, stadsbezoek, scheepje op & af en idem en rustig iets eten en drinken.

    Maar hierdoor kon ik niet op het tornooi zijn en dat was toch ook jammer. Ik hoorde van een reporter / speelster ter plaatse dat de finale spannend was, tussen 2 teams van onze ploeg ging en het wel de moeite was.

    Dinsdag starten we terug met de trainingen. Ik en hopelijk iedereen kan weer met volle goesting aan een waarschijnlijk superspannend seizoen beginnen.



    28-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VVB jeugdploeg
    Belangrijk om te vermelden - vorige week speelde het vvb.jeugdteam meisjes 92 - 93 de finale van het achtlandentornooi in Toledo -Spanje. Deze finale werd door de vvb meisjes verloren van Nederland nadat ze achtereenvolgens hun reeks wonnen ( tegen Nederland, Spanje & Zwitserland ) en ook de kruisfinale tegen Duitsland met 3 - 0. Ook onze Lise maakt deel uit van deze groep, ze maakte de hele voorbereiding mee maar voor het eigenlijke tornooi ging de voorkeur naar de kern van de volleybalschool. Meer info via http://www.topvolleybelgium.be/


    22-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moeha - Van Breedam naar de spelen
    Toch nog  Belgische volleybalsters op de olympische spelen. De schitterende prestaties der laatste maanden van onze beachmeisjes hebben blijkbaar het selectiecomité overtuigd om Moeha & Van breedam naar China te sturen. En nu maar hopen op een goede prestatie. Je kan een en ander volgen via hun website : www.littobeach.be/



    15-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Beach tornooi Zuun !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Niet vergeten in te schrijven voor de Beach !!
    Zaterdag 2/8 de heren competitie vanaf 1ste prov. 3 tegen 3 op zand en dames recreatief 6 tegen 6 op gras
    Zondag     3/8 de dames vanaf 1ste prov. 3 tegen 3 op zand en de heren recreatief 6 tegen 6 op gras
                                             Meer info op de site




    13-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.t'begint te korten

    De vakantie zit er op voor het weggaan gedeelte. Dankzij de locatie die op de grens goed/slecht weer lag is het kwa temperatuur enorm meegevallen. Geen 35 - 40 ° toestanden maar meestal aangename 23 - 26 graden, perfect voor mij en de familie. Vandaag meteen naar de nationale juniores gaan zien die een kwalificatietornooi in Vilvoorde afwerkten met oa.een wedstrijd tegen Tjechië. De 2 vorige wedstrijden in dit 4 hoekstornooi werden vlot gewonnen tegen respectievelijk Slovakije en Bulgarije ( 3/0 en 3/1 ). Ook Tjechië dat hun vorige wedstrijden wist te winnen was te zwak voor onze junioren. Hierdoor mogen onze meisjes naar het europees kampioenschap dat begin september in Italie wordt betwist. België was vandaag sterker in alle spelonderdelen, een sterk geheel onder leiding van Vande Broek en Van de Vyver. Iets echts speciaals opgevallen ? Niet echt, gewoon goed en veel minder fouten dan de tegenstander. Nog gehoord, vanaf 1 januari mag er internationaal gespeeld worden met 2 libero's en 14 mensen op het wedstrijdblad.( slechts 1 libero tegelijk op het terrein ), terug denkwerk op deze nieuwe mogelijkheden. Hoever zijn we nog verwijderd van het volleybal met vaste posities ?
    Ondertussen komen we korter bij onze start.....




    24-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vakantie !!
    Nog 3 dagen te gaan voor het verlof. Dit wordt dus het laatste bericht voor enkele weken. Deze week " mag " ik nog eens naar Duitsland vr. een bespreking. De dag is goed gekozen - op vrijdag ( bedankt baas )- dus laat terug en dan enkele uurtjes slapen en terug in de wagen vr. de rit naar de ( hopelijk ) zon.
    Voorzien op verlof : lezen, de streek verkennen, zelf sportief bezig zijn met vrouw en dochter, html basisbegrippen leren of dreamweaver als ik nog op tijd het programma te pakken krijg, de wijnen van de streek leren kennen, de ( mijn )volleystructuur verder uitwerken, Verdiepen in de action typologie,..... gelukkig blijft er geen tijd om te rusten, lui te zijn, lang te slapen, dat doen we later wel . Marc mijn wandelmaat zal ondertussen wel zijn kilometers kunnen doen. Als ik terug ben gaan we toch zeker een tijdje meer gaan wandelen, dat hoop ik toch..Wat ik mij ook afvraag : hoe zou het zijn met de resultaten van onze studenten ? Allemaal ok ? Sommigen zijn mss. de laatste vakken aan 't studeren. Nog veel moed en denk aan de komende lange vakantieperiode.Tot binnenkort 



    16-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kalender heenronde
    hieronder de kalender van onze heenronde


    Zat        20/09/08  20:30     Zuun Volleybalclub -  Govok Cammaert Gooik A
    Zat        27/09/08  20:30     Zuun Volleybalclub  - Giks-Mode Waregem
    Zat        04/10/08  20:30     Zuun Volleybalclub - Brantano Real Wetteren
    Zat        11/10/08  20:30     PNV Waasland Kruib-Nieuwk  - Zuun Volleybalclub
    Zat        18/10/08  20:30     Zuun Volleybalclub  - Kerdavo Avelgem
    Zat        08/11/08  20:30     Zuun Volleybalclub -  VDK Gent Dames B
    Zat        15/11/08  20:30     Zuun Volleybalclub - DVC ATC Wevelgem
    Zat        22/11/08  20:30     VC Lennik Dames -  Zuun Volleybalclub
    Zat        06/12/08  20:00     Elckerlyc Zwevezele -  Zuun Volleybalclub
    Zat        13/12/08  20:30     Zuun Volleybalclub -  Belltex Oudenaarde
    Zat        20/12/08  19:00     Vlamvo Vlamertinge -  Zuun Volleybalclub



    15-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zondag 15 juni - clinic te Vilvoorde
    Vandaag heb ik er eindelijk eens aan gedacht om mijn videocamera mee te nemen. Collega van vandaag die mij vergezelt is Eric. Eric en ik hebben een gelijklopende visie over volleybal en dat helpt om de probleempjes,laatste nieuwtjes en halve en hele waarheden in een gezellig kader te plaatsen tijdens de rit naar het eurovolleycenter.Vandaag geven 2 iconen van het Belgische volleybal trainingsvoorbeelden via de 2 generaties volleybalmannen die Vilvoorde momenteel bevolken. Claudio Gewehr geeft de in 1é nationale uitkomende " oudste lichting " fysieke trainingsvoorbeelden en Emile Rousseaux neemt de jongeren voor een training met lage verdedigingsaccenten en toetszuiverheid.
    Opvallende zaken ; veel collega's die de zondag vrijmaken om hier te zijn en in de trainingen zelf is er veel communicatiedruk die wordt opgelegd aan de spelers zowel naar motivatie als naar beoordeling van elkaar. 
    De volleybal verdwijnt nu enkele weken naar de achtergrond en augustus zullen we er staan om onze dames zo goed mogelijk te begeleiden. Claudio zei iets over een fysiek programma voor de spelers in het tussenseizoen. Het belangrijkste dat ik moest onthouden was dat dit ook en hoofdzakelijk de verantwoordelijkheid was van de speelsters. Ik ben gerust in mijn ploeg... begin augustus zullen ze basisconditie hebben.



    Foto
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Archief per maand
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 09-2005

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs