Columbus was een erg slim man. Toen men in de middelleeuwen dacht dat de wereld plat was en je er af kon vallen, dacht Columbus dat het een bol was. En hij ging op zoek om dit te bewijzen. Los het werkblad over Columbus op en treed in zijn voetsporen. Hieronder vind je enkele links die je op weg kunnen helpen.
Veel succes !
Bekijk eerst de volgende clip of lees de tekst bij het filmpje. Los nu de vraag op met het sterretje op de achterkant van je blad.
Bij deze site kan je de identiteitskaart van Columbus verder aanvullen. Je nationaliteit verwijst naar het land van waar je afkomstig bent. Bij jullie zou dus Belg staan. Bij Columbus komt daar uiteraard iets anders te staan.
Hier vind je een antwoord op de vraag over scheurbuik.
http://www.encyclo.nl/begrip/SCHEURBUIK
Bekijk eerst de tussentitels. Zo kan je straks sneller werken. Probeer de vragen op je werkblad zo gedetailleerd mogelijk op te lossen. Bij elk stipje moet een sleutelwoord komen te staan. http://www.webquests.nl/matrix/wq005/