De weersgoden zijn ons dit seizoen niet gunstig gezind. Door de regenval van het weekend zien we ons opnieuw genoodzaakt om de maandag-trainingen van 26 februari -door wateroverlast af te gelasten. Ook de recente weersvoorspelling spreken over nogal wat regen voor de komende dagen. Gelieve eerst contact op te nemen met je trainer om te horen of de trainingen voor komende woensdag al dan niet kunnen doorgaan. Indien er reeds eerder nieuws is zal het zo snel mogelijk hier te lezen zijn. We houden de moed erin en hopen op betere weersomstandigheden.
Het is tegen mijn natuur om negatieve kritiek te geven maar vandaag kan het niet anders. In een wedstrijd - tegen de laatste uit het klassement notabene - waar we " moesten " met de drie punten naar huis komen werd gefaald. Dat er bepaalde spelers eens een mindere dag hebben daar heb ik geen enkel probleem mee. Er zijn jammer genoeg ook spelers die al dan niet door omstandigheden de laatste tijd meer afwezig dan aanwezig zijn op training en indien ze aanwezig zijn niet de minste moeite doen om zich in te spannen om een hoger niveau te halen. Het zijn dan juist zij die het hoge woord voeren. Qua opstelleing konden we in de gegeven omstandigheden niet sterker staan dan vandaag. Enkel door het ontbreken van Sam - die een heel sterke indruk naliet de voorbije weken en de gekwetste Laurens V. - stonden we verder met een complete ploeg tussen de lijnen die in normale doen zeker de drie punten in eigen rangen konden houden. De wedstrijd zelf werd gestart met een flinke rugwind. Dat leverde onze jongens het meeste balbezit op maar geen doelgevaar. Iedere keer opnieuw was het alsof ze bang waren om te scoren. Op het halfuur kregen we het deksel dan ook op onze neus. De enige keer dat de thuisploeg voor onze doelman kwam - die alweer een knappe wedstrijd speelde - was het raak. Dus de kleedkamer opzoeken met een 1 - 0 achterstand was een mokerslag. De tweede helft was om bij te kotsen en zéér snel te vergeten. Geen enkel duel werd aangegaan laat staan gewonnen. Sommige spelers waanden zich op een of andere zonnige bestemming en deden niet de minste inspanning om er iets van te maken. De laatste twee trainingen was het reeds zoeken naar spelers die inzet vertoonden. Kortom met die inzet van sommige spelers staan we nog vééééél te hoog gerangschikt. Het wordt meer dan tijd dat deze spelers de nodige motivatie aan de dag leggen en zich herpakken. MIJN VERTROUWEN in de SPELERSGROEPIS NIET WEG maar dan moeten ook ZIJ de nodige INSPANNINGEN LEVEREN EN KRITIEK kunnen VERDRAGEN. Een ding is zeker vandaag zijn we een illusie armer en een grote ontgoocheling rijker. Hopelijk kunnen we volgende week op eigen veld- tegenstander dan is MERKEM - aftrap om 15.15 uur - na VIER opeenvolgende nederlagen opnieuw aanknopen met een overwinning.
Klassement volgens Het Volk van dinsdag 20.02.2007 gewestelijke knapen reeks M.
Met nog 6 speeldagen te gaan ziet het er naar uit dat S.K. Torhout op weg is naar de titel. Voor de tweede en derde plaats wordt het spannend tussen Lichtervelde en Ichtegem.
De resterende kalender voor het seizoen 2006 - 2007 ziet het als volgt uit: We moeten wel rekening houden met de weersomstandigheden en eventuele kalenderwijzigingen. Indien dit moest gebeuren worden de aanpassingen zo snelmogelijk op ons blogske gezet.
Maandag 19/02 training van 19.00 tot 20.00 uur Woensdag 21/02 training van 17.30 tot 19.00 uur Zaterdag 24/02 competitie - naar Diksmuide aftrap om 15.15 uur.
Maandag 26/02 training om 19.00 tot 20.00 uur Woensdag 28/02 training van 17.30 tot 19.00 uur Zaterdag 03/03 competitie - thuis tegen Merkem aftrap om 15.15 uur.
Maandag 05/03 training van 19.00 tot 20.00 uur Woensdag 07/03 training van 17.30 tot 19.00 uur Zaterdag 10/03 zou er geen wedstrijd zijn FF Oostduinkerke.
Maandag 12/03 training van 19.00 tot 20.00 uur Woensdag 14/03 training van 17.30 tot19.00 uur Zaterdag 17/03 competitie - thuis tegen Torhout aftrap om 15.15 uur.
Maandag 19/03 training van 19.00 tot 20.00 uur Woensdag 21/03 training van 17.30 tot 19.00 uur Zaterdag 24/03 competitie - naar Keiem aftrap om 15.15 uur.
Maandag 26/03 training van 19.00 tot 20.00 uur Woensdag 28/03 training van 17.30 tot19.00 uur Zaterdag 31/03 competitie - thuis tegen Eernegem aftrap om 15.15 uur.
Maandag 02/04 training van 19.00 tot 20.00 uur Woensdag 04/04 training van 17.30 tot 19.00 uur Zaterdag 07/04 zijn er voorlopig geen wedstrijden voorzien- tenzij een Paastornooi.
Maandag 09/04 training van 19.00 tot 20.00 uur of paastornooi 2de dag Woensdag 11/04 training van 17.30 tot 19.00 uur
Zaterdag 14/04 competitie - naar S.V. Koekelare - laatste competitiewedstrijd.
De kans bestaat dat er na de competitie nog tornooien volgen. Informatie daar omtrent wordt binnenkort verwacht.
Knap resultaat tegen het nummer 4 uit de reeks. Na de nederlaag van vorige week wachtte ons opnieuw een moeilijke wedstrijd. Na amper twee minuten spelen wezen de bordjes al een 1 - 0 voor de thuisploeg. Maar onze jongens brachten stilaan de partij in evenwicht. Met een sterk wederopterdende Jelle en een uitmuntende Sam konden we het evenwicht herstellen. Want na elf minuten stonden de bordjes al in evenwicht via Laurens L.. Lang duurde de euforie niet want op het kwartier klom de thuisploeg opnieuw op voorsprong. Met een opnieuw zeer attente Cedric in doel bleef de spanning in de wedstrijd. Toen we op de twintigste minuut na een knappe aanval opgezet met onder andere Jelle opnieuw langszij klommen via alweer Laurens L. sloop er eventjes paniek in de rangen van de thuisploeg. Toch moesten gaan rusten met een 3-2 achterstand. De tweede speelhelft drukte de thuisploeg eventjes het gaspedaal wat dieper in. Dat evolueerde in amper een kwartier naar een 5 - 3 score. Eventjes bracht man de wedstrijd Sam nieuwe hoop in de rangen als hij zijn knappe wedstrijd bekroonde met de 5 - 3. Jammer genoeg moesten van dan af de wet van de sterkste ondergaan en nog twee tegendoelpunten slikken. Eindresultaat 7 -3 dus. Nog even benadrukken dat IEDEREEN een goede wedstrijd speelde na een week zonder training of voorbereiding naar de wedstrijd van vandaag toe. Daarom gaat er een proficiat naar ALLE spelers.Wat vandaag getoond werd qua inspanning en karakter laat het beste verhopen voor de wedstrijd van volgende week zaterdag 24.02 op verplaatsing naar Diksmuide met aftrap om 15.15 uur op De Pluimen. Doelpunten voor W.S.Z. gescoord door: Sam - Laurens L. ( 2 ).
De weersgoden zijn ons gunstiger gestemd dan eerst werd verwacht. Eerst werd er véél regen voorspeld maar plots zou de lente in aantocht zijn. We zouden een normale speeldag kunnen afwerken in het weekend. Maar toch blijft er een kans bestaan dat de wedstrijd afgelast kan worden. Het valt af te wachten in welke mate de terreinen hersteld zijn van de voorbije wateroverlast die ze te slikken kregen. Dan beslist de scheidsrechter ter plaatse of er al dan niet kan gespeeld worden. Dus toch nog eventjes afwachten.Voor diegen van de knapen die rechtstreeks naar Jonkershove zouden gaan gelieve jullie trainer daarover in te lichten. Jullie worden daar verwacht tussen twee en tien na twee. Voor de andere spelers is het verzamelen om KWART VOOR TWEE aan het terrein te Zarren.
Klassement jeugdvoetbal volgens Het Volk van 13 februari 2007.
Door het verlies op de vorige speeldag zijn we een plaatsje gezakt in het klassement. Nu staan we nog wel op een knappe negende plaats maar met Houthulst op onze hielen met amper één puntje achterstand.
zijn door de weersomstandigheden de trainingen van woensdag 14 februari ook letterlijk en figuurlijk in het water gevallen. Indien men wil weten of de wedstrijden voor het wekend zijn afgelast kan men de volgende bronnen raadplegen: je EIGEN trainer - de jeugdcoordinator - de internetsite www.footbel.be - het BETALEND TELEFOONNUMMER 0900.000.81 - teletekst pagina 598 van de V.R.T. - en niet te vergeten ONZE EIGEN BLOG natuurlijk. NEEM ZELF INITIATIEF om een van deze bronnen te raadplegen. WAARVOOR DANK.
Ook voor onze eerste ploeg loopt de spanning hoog op. Want door het puntenverlies van zowel Alveringem als Nieuwpoort op de vorige speeldag ( 4/2/07 ) is de titelstrijd opnieuw open in 4de provinciale reeks A.. Hieronder zie je de uitslagen en het klassement na de speeldag van zondag 11 februari 2007. Ook geven we jullie graag de resterende kalender mee. Indien er foutjes in de informatie geslopen zijn laat het mij gerust weten met de juiste gegevens dan worden de die zo snel mogelijk hersteld en rechtgezet.
UITSLAGEN VAN ZONDAG 11 FEBRUARI Bron:FOCUS TV - teletekst
LEKE - NIEUWKAPELLE 1 - 2
W.S. ZARREN - DE PANNE 2 - 1
VLADSLO - ZERKEGEM 0 - 2
SNAASKERKE - NIEUWPOORT 1 - 2
WESTENDE - KEIEM 3 - 1
ALVERINGEM - S.V. WOUMEN 4 - 1
BULSKAMP WAS VRIJ.
RANGSCHIKKING NA BOVENGEMELDE RESULTATEN Bron : FOCUS TV teletekst
PLOEG GESPEELD PUNTEN
01. ALVERINGEM 18 44
02. NIEUWPOORT 18 41
03. WHITE STAR ZARREN 18 39
04. ZERKENGEM 17 38
05. SNAASKERKE 18 26
06. WOUMEN 17 21
07. KEIEM 17 21
08. WESTENDE 17 20
09. VLADSLO 18 19
10. DE PANNE 18 18
11. BULSKAMP 17 13
12. NIEUWKAPELLE 17 12
13. LEKE 18 9
Zoals men kan vaststellen is de top 4 enorm aan mekaar gewaagd en hopelijk beleven een spannend seizoenseinde met als eindresultaat W.S. ZARREN op de nummer 1 plaats. Daarom dat we langs deze weg een oproep doen naar iedereen die de blauwwitte garde van white star wil steunen om tijdens de laatste drie thuiswedstrijden ( zie kalender hieronder ) MASSAAL onze jongens te komen aanmoedigen. Ze zullen onze MENTALE MAAR VOORAL VOCALE STEUN hard nodig hebben.
RESTERENDE KALENDER VOOR HET EERSTE ELFTAL NOG 6 SPEELDAGEN TE GAAN
ZONDAG 18/02 OM 15.00 S.V.NIEUWPOORT - W.S. ZARREN
ZONDAG 25/02 OM 15 UUR W.S.Z. - KEIEM SPORT
ZONDAG 4/03 OM 15 UUR ZERKEGEM - W.S.Z.
ZONDAG 11/03 OM 15 UUR W.S.Z.- WOUMEN
ZONDAG 18/03 IS W.S. ZARREN VRIJ
ZONDAG 25/03 OM 15 UUR ALVERINGEM - W.S.Z.
ZONDAG 1/04 OM 15 UUR W.S.Z. - BULSKAMP
Datums en aanvang zoals op de kalender vermeld.Behoudens veranderingen verloopt alles zoals hierboven vermeld.
Indien WHITE STAR ZARREN geen kampioen wordt zal er gewacht moeten worden op de loting met data en aanvangsuur voor de eindronde wedstrijden.Mogen wij de supporters vragen niet te beginnen " mekkeren " over een al dan niet " mooie aanvallende" voetbalmatch.Want dat hangt ook grotendeels af van hoe de tegenstander zich opstelt. Iedere zondag zijn enkel de punten van belang. Zoals iedereen wel zal begrijpen is dat ieder punt ons een stapje bij het beoogde doel brengt.
De " vaste kern " van de supporters geloven in een goeie afloop voor HUN ploeg. Het kan echter nooit kwaad om de supportersschare zowel voor de uit als thuiswedstrijden te laten aandikken. Want ook daar doen de spelers en bestuur het nodige. We kunnen stellen dat WHITE STAR ZARREN een familiegevoel geeft zoals je het nergens anders kan vinden. Iedereen is " voelbaar " van spelers tot bestuursleden als (jeugd)begeleiders.
Door de sneeuwval van vorige week en mede door de regenval van afgelopen weekend zijn de terreinen onbespeelbaar geworden. Daarom zien wij ons genoodzaakt om over te gaan tot een afgelasting van de trainingen op maandag 12 februari 2007. Ook voor de trainingen van komende woensdag 14 februari neem je best eerst contact op met je trainer en / of de jeugdcoordinator. Want de weersvoorspelling laten niets goed blijken en dat voor de rest van de week zou het een regenachtige bedoening worden.
Daar de weergoden niet veel goeds voorspellen zou er MISSCHIEN een kans zijn dat er in het weekend weer een afgelasting volgt. Het is mogelijk om deze informatie te vinden via volgende kanalen: via teletekst pagina 598 van de V.R.T. -* Via het ( betalend ) telefoonnummer 0900.000.81. -* Via de website van de Belgische Voetbalbond. Dan ga je als volgt tewerk: je gaat naar www.footbel.be je klikt Nederlands aan - daarna klik je op de link AFGELASTINGEN en scorll je naar beneden => provincie west vlaanderen. -* Via je trainer en / of jeugdcoordinator te contacteren. -* Maar men moet er ook rekening mee houden dat men NIET tot een ALGEMENE afgelasting overgaat. Dan beslist de SCHEIDSRECHTER ter plaatse of de wedstrijd al dan niet afgelast wordt.
Zoals te verwachten viel waren de bezoekers een klasse te sterk voor onze jongens. Dat de score niet hoger lag hadden we te danken aan een beresterk keepende Cedric. Spijtig dat sommige van onze jongens de laatste weken niet meer geloven in eigen kunnen. Dat er talent in deze spelersgroep schuilt staat vast. Maar sommigen beleven momenteel een crisis van zelfvertrouwen. Maar tegen ploegen uit de top 3 weten we wel dat we tekort komen. Maar desalniettemin gaan we ervoor en blijven onze jongens ook op training hard werken. Spijtig genoeg behalen zij géén loon naar werken. Na een minuut integetogen stilte naar aanleiding van de steekpartij van vorig weekend in Oostende als teken van medeleven naar de nabestaande van de overleden Bart Bonroy kon de wedstrijd starten. Het eerste kwartier was redelijk evenwichtig. Maar toen kwamen de bezoekers stilaan onder stoom. Met tegenwind gingen we rusten met een 0 - 5 achterstand. De tweede helft was er voor onze jongens teveel aan. Tien minuten voor affluiten stond het al 0 - 9. De volgende wedstrijd gaat door op zaterdag 17.02.2007 op de terreinen van Jonkershove met aftrap om 15.15 uur.
Met 0 op 9 na de winterstop is het stilaan tijd om ons te herpakken als we het klassement in de gaten houden. Als verontschuldiging kunnen we omstandigheden zoals gekwetsten en vele zieken inroepen. Hopelijk loopt binnenkort de ziekenboeg leeg en kunnen we er opnieuw stevig tegenaan gaan.Met nog 8 wedstrijden te gaan kunnen we ons klassement nog verbeteren. Dat is iets waar we met zijn allen stellig in geloven en aan werken.
KLASSEMENT ZIET ER ALS VOLGT UIT:
01. S.K. TORHOUT 15-15- 0- 0-80-10-45
02. LICHTERVELDE 16-13- 2- 1-58-21-40
03. ICHTEGEM 16-12- 3- 1-60-20-37
04. JONKERSHOVE 15-10- 5- 0-79-33-30
05. MERKEM SPORT 15-10- 5- 0-40-19-30
06. S.V.KOEKELARE 15- 9- 6- 0-54-33-27
07. KORTEMARK 16- 7- 7- 2-41-46-23
08. W.S. ZARREN 16- 5- 9- 2-39-61-17
09. HOUTHULST 16- 5-10- 1-23-53-16
10. S.K.EERNEGEM 16- 4- 9- 3-26-44-15
11. S.K. STADEN 16- 2-12- 2-15-61- 8
12. KEIEM SPORT 14- 1-12- 1-11-57- 4
13. S.V.DIKSMUIDE 16- 1-14- 1-21-89- 4
Klassement volgens Het Volk van dinsdag 6 februari 2007.
ZINLOOS GEWELD !!!!!!!! Vorige zaterdag ( 3 februari 2007 ) kregen we via het nieuws te horen dat in Oostende een zoveelste slachtoffer ( amper 18jaar ) gevallen is door zinloos geweld ( voor een stomme sigaret ). Wordt het niet eventjes tijd dat we met zijn ALLEN gaan BEZINNEN waar we mee bezig zijn. Het is HOOG TIJD dat er een HALT toegeroepen wordt AAN ZINLOOS GEWELD en geweld in zijn totaal. Laten we donderdag 8 februari vanaf 19.00 uur even onze eigen ik vergeten en eender waar we zijn met onze gedachten in Oostende zijn in het bijzonder bij de ouders van Bart tijdens een stille wake. We kunnen en mogen er niet meer vanuit gaan dat het ons niet kan gebeuren. Dat is vorige zaterdag spijtig genoeg nog maar eens bewezen dat iedereen slachtoffer kan worden.
Het bestuur, de spelers van klein tot eerste elftal, de begeleiders en supporters van White Star Zarren wil langs deze weg de nabestaanden van Bart ons oprecht medeleven betuigen. Dit geldt ook voor zijn schoolkameraden en zijn ploeggenoten van de juniors van K.S.V. Bredene. Volgende donderdag ( 8 februari 2007 om 19 uur ) tijdens de stille wake zullen wij eender waar we zijn in gedachten ook bij jullie zijn.