ATTENTIE KADETTEN : Je mag feesten als de beesten gedurende de komende week. Maar vergeet tussen het feestgedruis niet dat DE TRAININGEN HERVAT WORDEN OP WOENSDAG 3 JANUARI 2007 OM 17.30 UUR. De eerstvolgende competitiewedstrijd gaat door op zaterdag 6 januari 2007. Het is de afgelaste wedstrijd van zaterdag 9 december die nu reeds gespeeld word. Dat is een wedstrijd op verplaatsing naar de buren uit Staden met aftrap om 15.15 uur.
We hebben er maanden en weken naar uitgekeken naar ons kerstfeest. Zaterdag 23 december was het zover. De weergoden waren ons ook gunstiger gestemd dan vorig jaar. Voor onze activiteiten trokken onze jongsten naar een binnenspeelplein. Vanaf de pre- miniemen trokken we met zijn allen naar de bowling in Torhout. Met zo een 80-tal personen kan ik je verzekeren dat er sfeer en ambiance genoeg was. Bij terugkomst werd eerst de kerstboompluk gehouden. Om ongeveer 17.00 uur werden de spelers aan tafel verwacht om van hun portie boterkoeken / donuts met chocomelk te genieten. Een uurtje later mochten we reeds de eerste ouders verwelkomen. Ook zij konden genieten van hun koeken en drank. Na een welkomstwoordje van onze voorzitter Eddy kon overgegaan worden naar het bingospel. Je voelde de spanning nummer na mummer stijgen in de zaal en het was een drukte van jewelste als het al maar bijna prijs was. Het gezellig samenzijn werd met het nodige - maar op een verstandige manier - gerstennat besprenkeld. Een woordje van dank gaat in eerste instantie naar de ouders die ervoor gezorgd hebben dat we door hun medewerking de kinderen veilig en wel heen en terug naar de activiteiten hebben gebracht. Ook iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen bij de organisatie een hartelijk dank je wel. Dankzij deze mensen EN de ouders zouden we niet kunnen spreken van een weerom geslaagd feest. Nogmaals hartelijk dank en hopelijk tot volgend jaar voor een nieuwe editie van ons kerstfeest.
Het bestuur - de spelers van ons eerste elftal - reserven en onze jeugd - trainers en begeleiders wensen jullie een Vrolijke Kerst en een Voorspoedig 2007 toe.
Zoals reeds eerder gemeld gaat ons kerstfeest door op zaterdag 23 december 2006. Het programma ziet er als volgt uit:
Om 13.00 uur worden de spelers verwacht bij hun respectievelijke trainer in zaal ALBATROS. Om 13.30 wordt vertrokken naar de activiteit zijnde de duiveltjes naar het indoorspeelplein. De prijs voor deze activiteit berdraagt 3,00. De pre-miniemen,miniemen,knapen en scholieren naar de bowling in Torhout. De prijs voor deze activiteit bedraagt 5,00 voor de pre-miniemen, miniemen ,knapen en scholieren Daar zijn zijn inbegrepen 2 spelletjes en een consumatie. Om ongeveer 16.15 uur wordt teruggekeerd naar zaal ALBATROS. Bij terugkomst word eerst de kerstboompluk gehouden. Daarvoor brengt iedere speler een pakje ter waarde van +/- 5 euro mee. Daarna gaan de spelers aan tafel voor lekkere boterkoeken en / of donuts met koffie of chocolademelk. Vanaf 18.00 uur worden de ouders verwelkomt en kunnen ook zij genieten van boterkoeken en / of donuts met koffie of chocolademelk. Er is ook een bingo-avond voorzien met tal van mooie prijzen. Dit is een mooie manier om afscheid te nemen van het jaar 2006 wat het voetbal betreft. We zijn ervan overtuigd dat het opnieuw een mooie en gezellige dag zal worden. TOT ZATERDAG 23 DECEMBER DUS.
Zelfs al begint de competitie een weekje vroeger toch gaan de eerste trainingen na de winterstop door op woensdag 3 januari 2007 vanaf 17.30 uur. Dit is de aanloop naar de competitiewedstrijd tegen Staden. Dat was de afgelaste wedstrijd van 9/12/06.
De uitgestelde wedstrijden van het weekend van 8 - 9 - 10 december zal gespeeld worden in het weekend van 6 en 7 januari 2007. De wedstrijden van duiveltjes en pre - miniemen worden niet ingehaald.
We zijn de winterstop ingegaan. Dat betekent dat we half-seizoen zijn gekomen. Tijd om eventjes een tussentijdse balans op te maken. Als trainer kan ik zeggen dat ik trots kan zijn als ik die balans opmaak. Toen ik aan het seizoen begon met mijn " dwergen " hebben zij bewezen dat ze met wilskracht héél ver kunnen en willen komen. Dat ze willen bewijst het aantal aanwezigen telkenmale op training zowel op maandag als woensdag. Rekening houdende met het feit dat er spelers zijn die er op maandag zelden kunnen zijn en dus enkel de woensdag trainingen volgen en er enkele jongens zijn die door kwetsuur of ziekte ook een langere periode afwezig waren komen wij nog aan een aanwezigheidspercentage van maar liefst 72 %. Om maar eventjes te zeggen dat er GEEN enkele training was waar minder dan 10 spelers aanwezig waren.Ook wat de resultaten tijdens de wedstrijden betreft ben ik een tevreden trainer. Tijdens de voorbereiding liet niets vermoeden dat we een knap seizoen tegmoet gingen. Mindere resultaten ook wel door de omstandigheden van de vakantie nog. Maar vanaf de competitiestart liep het volledig anders. Met hun gekende stijdlust behaalden we 5 overwinningen - 2 gelijkspelen en verloren slechts 6 maal. Met een 8ste plaats en 17 punten op 39 kunnen we stellen dat we een geslaagde eerste helft van het seizoen hebben afgewerkt.PROFICIAT AAN MIJN SPELERS VOOR HUN INZET EN GOEDE MEDEWERKING. Hopelijk hebben jullie evenveel succes tijdens de komende examenperiode. Dan kunnen jullie er vanaf 3 januari opnieuw invliegen om hopelijk een even goede tweede helft van het seizoen van te maken. Daar twijfel ik geen moment aan.
Door de slechte weersomstandigheden van afgelopen weekend ligt het oefenveld er niet goed bij. Daarom werd besloten om de trainingen voor de jeugd van maandag 4 decemberaf te gelasten. Woensdag 6 december gaat de laatste training voor de winterstop gewoon door.
Het werd zoals verwacht een moeilijke wedstrijd. Nochtans zagen we een evenwichtige eerste helft. Met doelkansjes langs weerszijden. Het was onze Hein die na 10 minuten de score opende. Met een Zarren die totdan toe zeer goed in de wedstrijd zaten konden de geboden kansen niet verzilveren. Het waren de bezoekers die halfweg de eerste helft de bordjes terug in evenwicht brachten. Deze 1 - 1 stand was tevens de ruststand. Na de pauze zagen we een minder geconcentreerd White Star aan het werk. Na amper een kwartier spelen toonden de bordjes al een 1 - 3 voorsprong voor de bezoekers. Wouter bracht er met zijn eerste van de competitie opnieuw de spanning in en bracht de score op 2 - 3. Maar in dezelfde minuut konden de bezoekers alweer verder uitlopen naar 2 - 4 . Van toen af aan werd de partij bitsiger. Mede door enkele dubieuse beslissingen van de man in het zwart en dit langs weerszijden. Toen 10 minuten voor affluiten Brecht de 3 - 4 tegen de netten prikte geloofde de blauwwitte brigade opnieuw in een puntendeling. Enkele minuten voor affluiten vond de scheidsrechter het nodig om een zware fout op Jelle onbestraft te laten. Daarop werd gereageerd - mijns inziens terecht ( Wetende dat het in feite niet kan )- met een eerste rode kaart tot gevolg. Op de 30ste minuut konden de bezoekers de 3 punten veilig stellen op penalty. Het zesde doelpunt was opnieuw een lachertje. Als een doelman die de bal in zijn kleine rechthoek word geschoffeld en men mag scoren, daar heb ik mijn bedenkingen bij. Kort voor affluiten werd Lichtervelde ook nog eens bedacht met een rood karton. Het was een bitsige partij met Lichtervelde als verdiende winnaar maar wel te overdreven cijfers. Hopelijk kunnen we volgende week in Staden een en ander rechtzetten. Het ware een mooie afsluiter voor de winterstop.
Volgende wedstrijd is uit op Staden met aftrap om 15.15 uur.
Zoals reeds eerder gemeld speelt op zondag 3 december om 14.30 uur onze eerste ploeg een onvervalste topper in 4de provinciale A. Het betreft de thuiswedstrijd tegen de leider uit de reeks namelijk Alveringem. Daarom willen we langs deze weg onze jeugdspelers oproepen om massaal aanwezig te zijn op deze wedstrijd. Onze eerste ploeg zal jullie vocale steun meer dan ooit kunnen gebruiken. Dus wees met zijn allen op post om jullie ploeg aan te moedigen. Nogmaals wil ik benadrukken datiedere aangesloten speler de thuiswedstrijden van onze eerste ploegGRATIS kan bijwonen. Ook de trainers van de andere jeugdploegen van w.s. zarren wil ik oproepen om zoveel mogelijk te proberen om hun spelers warm te maken om zondag 3 december aanwezig te zijn. Als er iemand voor ambiance kan zorgen dan zijn het onze jeugdspelers wel.
Na de kleine " opdoffer " van vorige week zaten onze mannen niet in zak en as. Integendeel zelfs. De manier waarop ze bezoekers vanaf het eerste fluitsignaal op eigen helft drukten sprak voor zich. De meeste tegenstand hadden de zarrenboys nog met een strakke wind. Maar met windvoordeel gestart klaarden ze de klus reeds voor de rust. Op een minder goed bespeelbaar veld en een strakke wind toonden de blauwwitten dat er met karakter en vechtlust ook knappe resultaten kunnen behaald worden. Na 8 minuten kon Hein de score openen en amper 4 minuten later stond de 2 - 0 al op het scorebord via Laurens L. Doordat het veld moeilijker bespeelbaar werd nam de thuisploeg eventjes gas terug. Net op tijd beseften ze dat de wedstrijd nog niet gespeeld was. In de laatste vijf minuten van de eerste speelhelft zetten Laurens L., met zijn tweede van de namiddag en Thomas - met een knappe vrije trap orde op zaken. Maar zelfs met een 4 - 0 voorsprong konden we niet op onze lauweren gaan rusten. En dat beseften onze jongens zeer goed.Ook weer vandaag konden we rekenen op een attente Cedric en een goed georganiseerde verdediging met Maarten als een goed leider. Dat we geconcentreerd moesten blijven werd duidelijk na amper 2 minuten in de tweede helft. Toen moesten we een tegendoelpunt toestaan via een strafschop. Daar waar de bezoekers niet in slaagde daar slaagde de w.s.-brigade wel in. Namelijk doelkansen creeeren zelfs met een strakke tegenwind. Spijtig genoeg hield de staat van het veld ons van een ruimere overwinning.Een knappe opsteker met het oog op de wedstrijd van volgende week. Een knappe prestatie van de volledige ploeg dus vandaag. De tegenstander van volgende week - Lichtervelde - heeft ons een handje geholpen door te winnen op kortemark. Dat maakt dat vandaag 3 GOUDEN punten werden gewonnen. Maar desalniettemin wacht ons volgende week een héél moeilijke opdracht.
Doelpunten voor W.S. gescoord door: Hein - Thomas en Laurens L 2x volgende wedstrijd is zaterdag 2 december op eigen veld tegen Lichtervelde met aftrap om 15.15 uur.
De herfst heeft zijn intrede gedaan en de winter staat voor de deur. De voetbalvelden zullen het zwaar te verduren krijgen en zodoende bestaat er kans op een afgelasting. Deze afgelastingen kunnen zowel algemeen als plaatselijk zijn. De plaatselijke afgelastingen zijn natuurlijk niet vooraf gekend. Maar als er kans bestaat dat er een algemene afgelasting komt dan kan je informatie vinden via de volgende kanalen: Via teletekstpagina 598 van de V.R.T. - televisie. Ofwel op het telefoonnummer 0900 . 000 . 81 ( dit is een betalend nummer ) ofwel via internet www.footbel.be ==> klik nederlands aan ==>klik competities aan ==> klik afgelastingen aan en scroll naar >> provincie west - vlaanderen. Dit is de officiele site van de K.B.V.B.. Je kan natuurlijk ook contact opnemen met je trainer of onze jeugdcoordinator. Maar neem zoveel mogelijk zelf initiatief. We kunnen niet iedereen tegelijkertijd verwittigen.
SUPPORTERS WHITE STAR ZARREN - 1ste ploeg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beste sportvrienden - supporters White Star Zarren dit is een belangrijke oproep naar jullie allen. ZONDAG 3 DECEMBER 2006 zal het eerste elftal jullie (vooral vocale ) steun best kunnen gebruiken. Dan wordt immers op EIGEN VELD om 14.30 uurALVERINGEM in de ogen gekeken. Alveringem is momenteel de huidige leider in 4de provinciale A. Ook de jeugd is er meer dan welkom - want we weten dat zij - meer dan wie ook voor de nodige " ambiance " kunnen zorgen. Weet dat iedere aangesloten jeugdspeler de thuiswedstrijden van ons eerste elftal GRATIS mogen bijwonen.
Een typische middenmoot wedstrijd waar geen van beide doelmannen enig gevaar heeft moeten keren. Hoewel white star overwegend de sterkere ploeg was stokte iedere aanval in de zone van de waarheid. Als er in een wedstrijd niet echt veel te beleven valt kan je niet echt veel vertellen dat is zo klaar als een klontje. Dat betekent uiteraard niet dat de zarrenaars een slechte partij hebben gespeeld. Maar helaas alle inspanningen ten spijt bleef de doelpuntenteller op 0 staan vandaag.
Volgende wedstrijd zaterdag 25.11.2006 thuis tegen S.V. Koekelare met aftrap om 15.15 uur.