Yvo & Frank on the road
Inhoud blog
  • dag 21
  • Dag 20
  • Dag 19
  • enkele sfeerbeelden
  • dag 18

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     



    29-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 3 + Voorbeschouwing dag 4

    Deze dag begon met een ontbijt met allemaal zelfgemaakte producten (Youghurt, confituur, appeltaart,...), na dit ontbijt konden we weer de fiets op naar de Stad Dijon.

    Na een goede 15-tal km (waar een heuveltje in zat) kwamen we langs het kanaal terecht waar we de volgende 65 km  zouden langs vertoeven. Langs dit kanaal hebben we wel een uniek beest kunnen spotten, namelijk een Bever. Wat we wel kunnen zeggen is dat ze hier in Frankrijk  stiekem nog veel kunnen leren over hoe ze een fietspad moeten maken of onderhouden Wink

    Natuurlijk kon de pech ook weer niet achterwegen blijven vandaag, na een 50-tal km moest Frank eventjes verder op 1 pedaal, de andere was los gekomen, dan maar onze begeleider gebeld om ons eventjes uit te nood te helpen en hebben we het rustpunt ook maar een beetje vervroegd. Nadat alle problemen weg waren gewerkt, hebben we onze tocht verder kunnen zetten. Rond 80 km verlieten we het kanaal om over te schakelen op beklimmingen ( een 3-tal) van 1 a 2 km lang met een percentage tussen de 6 a 9 %.

    Ondertussen deed de zon ook weer goed haar best en liep de temperatuur op naar 31°.

    Na tussenstop 2 bleef het terrein golvend en werden de beklimmingen iets langer, deze werden op eens 3 km lang met een percentage tussen de 8 tot 12%. Voor we bij tussenpunt 3 aankwamen stond ons nog een mooie beklimming te wachten van 2,5 km met een gemiddelde van 9% met als steilste stuk 17%. Na een korte afdaling kwamen we bij tussenpunt 3 aan en konden we onze drinkbussen weer vullen, want met de brandende zon de hele dag op ons, maakt het er niet gemakkelijker op.

    Dan richting hotel stond ons nog 1 serieuze beklimming te wachten, deze was 4,5 km lang en schommelt tussen de 7 a 13%, vanaf toen was het lichtjes bergaf (met af en toe nog een knikje omhoog) richting Dijon.

    Eens in Dijon aangekomen hebben we genoten van een deugdoende douche en een heerlijke Maaltijd in Grillhouse the Cow.

    Totale afstand van de rit : 191 Km


    Voorbeschouwing Dag 4: Dijon - Bellignat

    Zoals je kan zien zit hier het venijn in het laatste stuk van de rit, met als slotbeklimming eentje tot een hoogte van 700m.

    Voorspelling van het weer is ook niet in ons voordeel, temperatuur dat ze geven is 33°, gaat weer een zeer warme (of hete) dag worden.


















    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs