Zaterdag 31 maart 2012 Leuven vertrek 13u30 cafe tilt.
Zaterdag 31 maart 2012> tongeren vertrek coloma om 7 uur
Foto
Foto
Foto
  • STARTPAGINA
  • Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • wtc tilt
  • buienradar
  • VWB
  • MTB
  • cycling
  • Danny's blog site
  • fiets
  • vakantiefietser
  • gps
    Inhoud blog
  • parel van het pajottenland
  • ritten kalender 2012
  • training van 100 km
  • voorspoedig 2012
  • Boonen & friends
  • Boonen & friends
  • zaterdag rit Meerbeek
  • Rit naar LANGDORP
  • Rit naar LANGDORP
  • Mijn Mont Ventoux 2013
  • Ritje van 70 km richting Werchter
  • Bank van de post ritten 2012
  • MTB Hofstade
  • El Teide
  • Feest clubkampioen
  • SEIZOEN 2011 is wederom afgelopen.
  • vwb Niel
  • Tom Steels Classic
  • Mont Ventoux
  • zaterdag 17 september 2011 Tom Steels Classic
  • Zobdag 4 september 2011 Brusselse Gordel
  • Avalon Bike te Buggenhout
  • zaterdag morgen rit
  • Gslaagd Tiltweekend
  • Sean Kelly classic
  • TILTWEEKEND
  • fleyers Sint Pieters Leeuw
  • sean Kelly classic
  • Mechelen-Postel
  • Wibrin-sean Kelly-wibrin
    Zoeken met Google


    WTC TILT
    fietsclub
    10-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brabantse pijl
    Vandaag rit gedaan in Leuven. van thuis uit vertrokken met Ivan naar Ladeuzenplein in Leuven. Daar was de start van de Brabantse pijl.
    Aan de start  waren er nog 3 fietsers aanwezig van WTC Tilt, namelijk Chris,Danny en Ludo. Het was een begeleide rit van 135 km maar steeds in een straal van 30 km rond Leuven. De begeleiding was van de moto politie van Leuven en dan motards die op vrijwillige basis begeleiding doen. Nen dikke pluim voor al de motards vandaag, nergens problemen overal vlotjes door, auto's werden tegen gehouden en dikwijls hebben we de twee vakken dan ook benut.Eindelijk wordt men belastingsgeld eens nuttig gebruikt.
    Voor ons als wielertoeristen was dit volledig nieuw en een leuke ervaring.
    bij het binnen rijden van Leuven werd alles losgelaten en hebben we heel de ring van Leuven echt kunnen koersen. ik ga niet over snelheden beginnen
    want dan denken jullie toch dat we bluffen. Weet alleen dat het heel snel ging en als je op kop kwam dit ook maar eventjes kon aanhouden.
    Al bij al dus voor volgend jaar voor herhaling vatbaar. We zijn dan nog met de fiets terug naar Mechelen gefietst en hadden een totaal van 185km.

    10-04-2010 om 18:01 geschreven door Luc  


    08-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OMLOOP VAN DE VOERSTREEK
    Ter info.
    Zaterdag 10 april, ga ik mee naar Riemst-Vlijtingen.

    08-04-2010 om 10:39 geschreven door Geert  


    04-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 4 april
    Sluit ik mij aan bij een wielerclub om niet meer alléén te fietsen; wie staat er deze morgen alléén aan cafe Tilt...jawel ik.
    Hopelijk sta ik daar morgen weer niet alléén met Rozeke, tenzij ze mee gaat fietsen

    04-04-2010 om 08:13 geschreven door Geert  


    03-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Vlaanderen
    De ronde van Vlaanderen, deze morgen om 05u10 opgestaan stevig ontbijt en om 06 uur Ivan thuis gaan ophalen.
    Rond 07 uur ingeschreven 23,5€ wat toch wel veel is maar de bevoorrading was super. even later met droog weer vertrokken.
    startnummer 16112 dus veel volk op de  baan. Na enige tijd begonnen de eerste druppels en beetje later pijpenstelen regenen.
    Dit hebben we een 4 tal keer mogen meemaken, dus telkens zeiknat plus dat er nog veel wind bijkwam, gelukkig meestal zijwind.
    Toch één pluspunt de kledij van den Ludo is prima kwaliteit en waterdicht.
    Veel kasseistroken en de kasseien hebben ze op veel plaatsen gewoon erin gekapt zoals ze zeggen. Ook enkele nieuwe kasseistroken
    dus voor morgen toch wel een pluspunt voor Boonen morgen.
    Op alle hellingen boven geraakt, just de Koppenberg was er iemand voor mij die van de fiets moest en mij dan maar hinderde zodat ik stilstond,
    gelukkig een brave waal langs de kant die me direct aanbod voor me terug in gang te duwen.
    De helling die er het slechts bijlag was de Molenberg, heel slijk en kasseien met grote gaten.
    De Vesten voor de muur en de muur zelf slalommen tussen de vele deelnemers maar toch boven op de kapelmuur geraakt zonder voet aan grond te zetten.
    Na de bosberg stond de wind redelijk goed en hebben we de laatste 15 km met een rotvaart van tussen 35 en 40 en meer naar de aankomst in Ninove gefietst.
    Thuis aangekomen een grondige poetsbeurt voor de fiets die me vandaag weer niet in de steek heeft gelaten, Ivan en ik geen enkele lekke band.
    gemiddelde snelheid vandaag was 26,9km/h.

    03-04-2010 om 18:29 geschreven door Luc  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hagelandrit
    Vandaag de Hagelandrit in Turnhout gereden.
    130 km waarvan het grootste gedeelte over vlakke wegen en 100 km in de regen.
    De bevoorrading was onwaardig aan een semi-klassieker.
    De beker voor de club met de meeste deelnemers heb ik niet gekregen.

    03-04-2010 om 15:39 geschreven door Geert  


    02-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoene rit
    Vandaag met Danny en Fred een mooie rit gaan rijden. Naar Neerrijse en Overijse en terug via Everberg en Kortenberg. Prima weer, veel wint en wat klim werk. Ben wel choco thuis aangekomen maar voldaan. 95km op den teller. Hopelijk valt het weer mee van weekeind.

    Le flandrien.

    02-04-2010 om 14:51 geschreven door le flandrien  


    31-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dit is echt
    ik ga na de scheldeprijs schoten een pint drinken met cancellara
    de man waar hij vroeger bij woonde in belgie en hem bij csc  binnen heeft geholpen heeft gebeld dat ik wil komen
    het is te hopen dat die zwitser niet zo hard drinkt dan fietsen

    31-03-2010 om 19:34 geschreven door pannekoek  


    30-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hagelandrit - 3 april
    Gaat er zaterdag iemand naar de Hagelandrit in Turnhout?
    Groeten Geert.

    30-03-2010 om 19:49 geschreven door Geert  


    27-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De parel van het Pajottenland
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De parel van het pajottenland, de inrichters van deze rit hebben de naam niet gestolen. Wat een pracht rit.
    Wederom spijtig van de afwezigen. 7 uur coloma,Luc,Geert en Ivan waren present voor deze rit.
    De zon was ruim aanwezig,  wel veel wind zeker het eerste gedeelte, circa 60 km wind op kop of scheef in het nadeel.
    Prima bevoorrading en dit voor 3€.
    Totaal ongeveer 118 km, met bijna 1000 hoogtemeters. Binnen gekomen met een gem. van 30.6 km/h

    27-03-2010 om 17:52 geschreven door Luc  


    26-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ziekenboek.
    Ik heb van de week, onze zieken eens gebelt. Onze Ludwig moet maandag terug naar het ziekenhuis om onder verdoofving zijn knie te kraken om het verder te kunnen plooieen. Onze Harry is aan de beter hand en mag rond de 10 april eens alleen gaan fietsen, als het goed verlopen zou hem tegen de 17 april kunnen terug aan te pikken. Onze Ludo moet nu nog vijf weken wachten en rusten om te zien dat er beterschap komt, anders zal hem misschien ook onder het mes moeten. Ik heb terug last na mijn militaire proeven aan mijn kuit, maar het is niks tegen wat boven staat en na een rustiger W-E met wat lichter te fietsen zal het in orde moeten zijn.

    Le flandrien.

    26-03-2010 om 15:25 geschreven door le flandrien  


    24-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kanoclub+vijfhoek
    Dinsdag rit met de kanoclub naar Bovenscheid.
    De pannekoek en zijne baas Herman waren ook present.
    90 km aan een goed tempo. Af en toe een helling en af en toe een versnelling.

    Woensdag met de vijfhoek naar overijse,Huldenberg,Tervuren enz.
    Prachtig weer en een rit waar men zich in de hellingen weer kon uitleven.
    Rit met toch wel een 650 hoogtemeters.

    Morgenavond spinning in passage met het werk.

    Zaterdag hopen  we dat het weer een beetje meevalt in Liedekerke

    24-03-2010 om 19:54 geschreven door Luc  


    21-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag en zondag ritten
    Een weekeind in mineur, zaterdag ondanks het droog weer in de nammidag er waren maar 12 tilters en 4 voor de tweede groep aanwezig. Deze morgen waren 11 echte flandrien's om te vertrekken. Droog aan den tilt vetrokken maar dan geen druppels gemist. Maar goed 135km op de weekeind gefiets, en dit alles in een goede sfeer.

    Le flandrien.

    21-03-2010 om 16:03 geschreven door le flandrien  


    20-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boutersem
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze morgen om 7 uur aan coloma, tot mijn grote spijt geen andere tiltrenners.
    Ben dan maar alleen naar Boutersem gereden. 8 uur aangekomen en ingeschreven voor de 110 km.Heb deze rit 2 jaar geleden al eens gereden maar nu gingen we de andere kant uit ipv Waals Brabant gingen we nu naar Vlaams Brabant.
    Richting Bekkevoort naar Scherpenheuvel,Herselt,Langdorp,Houtvenne,Begijnendijk,Baal , Betekom,Gelrode,Wezemael,St Pieters Rode,
    dan wind vol op kop terug naar Boutersem.
    Dus eerste gedeelte zat de wind goed en zijn we zonder regen vertrokken wel veel kleine wegen met veel vuil en modder.
    hier en daar bij een groepje aangepikt. Het parkoers was over het algemeen Heuvelachtig. 2 bevoorradingen die wel ok waren.
    Ook éénmaal plat gereden, maar wat wil je met al die vuiligheid en steentjes. Laatste 20 km alles op een lint en met drie afwisselend vol met de wind op kop. Dus blij dat we binnen waren en een gem van 29,3Km/h.


    20-03-2010 om 19:43 geschreven door Luc  


    15-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zaterdag en zondagrit WTC Tilt
    Zaterdag morgen rond 8 uur verzamelen aan colomabrug voor richting Tamines te rijden met de wagen en ginder een plaatselijke omloop van 80 km te fietsen. Golvend parkoers met niet echte uitstekers bij.
    Luc,Danny,Fred,Roland,Didier en Geert waren de gelukkigen.
    Na de rit toegekomen nog iets gedronken en terug naar Mechelen.

    Zondag 14 maart, rit met den tilt groep.Ongeveer een 20 tal renners present, droog weer en niet te veel wind.
    Tiltpijl van 60 km met hier en daar enkele lichte aanpassingen. wat bedoeling was van 60 zijn er 73 km geworden.
    Er zijn er nog 4 die niet genoeg hadden en die hebben nog wat km bijgetraind.
    Ook voor degene die wilden was er een strook waar je eens volle gas kon geven en eens intervallen.
    op het laatste ook nog een strook tussen Leest en Hombeek naast de dijle waar men kon vlammen.
    Bij Rozeke in cafe tilt toegekomen stonden er lekkere bokes met ei en spek. Bedankt Rozeke.
    Zo dus weekend weer geslaagd voor iedereen

    15-03-2010 om 18:05 geschreven door Luc  


    14-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.rit
    vandaag ging het al veel beter met het fietsen 75km gedaan ,de tempo was in orde ,nogmaals bedankt voor te stoppen , ( plas pauze ).
    tot volgende week ,dan vliegen we er weer in , als het droog weer is ,
    grt de rikke

    14-03-2010 om 20:18 geschreven door rikke  


    11-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mechelen-Aaarschot-Mechelen
    Rit van vandaag, kanoclub richting muizen langs de vaart naar Leuvensesteenweg zo Boortmeerbeek,Haacht,Werchter,Betekom,Aarschot,Langdorp,Herstelt,Westmeerbeek,Heist op den Berg,Beerzel en zo terug richting Mechelen.
    Totaal van 85 km laatste 1 km een leegloper achteraan maar nog juist tot thuis geraakt.
    Nu maar hopen dat het zaterdag overblijft dan kunnen we naar Taminnes rijden.

    11-03-2010 om 20:14 geschreven door Luc  


    10-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vijfhoek
    Vandaag rit met de mannen van de vijfhoek(nieuwendijk).
    80 km terug richting noordoosten van Antwerpen, dus eerst wind op.
    een 25 tal renners, en een niet te zot tempo.

    10-03-2010 om 20:31 geschreven door Luc  


    09-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mechelen,Ranst,Mechelen
    Rondrit met de mannen van de kanoclub. Droog en zonnig maar stevige noordoosten wind die het met momenten koud maakte.
    Vertrokken aan de kanoclub richting Battel zo langs battenbroek naar Walem brug oversteken en langs de waterkant naar Duffel.
    Via duffel richting Lint halverwege naar Boechout,Vremde,Broechem zo naar Ranst dan voor Nijlen naar Kesselse heide richting Berlaar
    Koningshooikt,Putte richting Bonheiden en terug naar Mechelen.

    09-03-2010 om 18:28 geschreven door Luc  


    08-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mark Uytterhoeven is fiere voorzitter van WTC Den Tilt
    Artikel van het Nieuwsblad.

    Televisiegezicht Mark Uytterhoeven heeft twee sportieve passies in zijn leven: KV Mechelen en WTC Den Tilt. Hij is zelfs voorzitter van de wielertoeristenclub. Uytterhoeven begon te fietsen na een voetbalblessure. Sindsdien heeft hij de smaak te pakken. Hij rolde toevallig in WTC Den Tilt. 'Ik reed wel vaker voorbij aan café Den Tilt, maar durfde er eigenlijk nooit binnen te gaan', zegt hij. 'Tot in 1984. Toen zijn we met de voetbalploeg een pint gaan drinken en daar heb ik de mensen van de wielerclub leren kennen. Ik mocht eens meerijden. Zodra ik doorhad dat het helemaal niet om professionals, maar wel om genieters ging, heb ik me aangesloten.'

    Hoewel Mark intussen in Frankrijk woont, is hij nog steeds voorzitter van de club. 'Ik voel me meer een erevoorzitter en heb al vaker gezegd dat ze me mogen vervangen als ze willen', zegt hij. 'Ik ben intussen ook voorzitter van een WTC in Frankrijk, maar dat is niet te vergelijken: daar is het landschap helemaal anders en ga je echt de baan op om cols te overwinnen.' Uytterhoeven houdt van Den Tilt om de gezellige sfeer. 'We maken er echt geen koers van, maar wel een gezellige fietstocht', zegt hij. 'In groep rijden is echt ongelofelijk plezant.'

    08-03-2010 om 18:02 geschreven door Luc  


    07-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Openingsklassieker WTC Tilt Keerbergen
    Openingsklassieker WTC Tilt Keerbergen, vertrokken met een 23 tal renners.
    Richting Muizen,Rijmenam,keerbergen,Tremelo,Keerbergen zo terug via st katelijne waver , elzestraat,Battel en Mechelen.
    Rit van een 70km. Daarna hebben nog een 4 tal fietsers een 25 km bij getraind.
    Iedereen  was dik tevreden.

    07-03-2010 om 17:03 geschreven door Luc  




    Zondag 1 april 2012 meise vertrek cafe tilt 8 uur.
    Zondag 1 april 2012 meise vertrek cafe tilt 8 uur.


    Foto

    ONZE SPONSORS
  • Hanswijk nv
  • Lecot nv
  • Peeters Construct bvba
  • Prada bvba
  • Restaurant 'De kleine heide' bvba
  • AXA Bank nv
  • Bedrijfsbeheer Strafico bvba
  • Groenten & Fruit - Gebroeders Raymaekers bvba
  • cafe Tilt


    Laatste commentaren
  • Marmotte website (robert)
        op La Marmotte 2012
  • foutje (Luc)
        op Feest clubkampioen
  • proficiaat (Le flandrien)
        op Mont Ventoux
  • Bravo (Luc)
        op Mont Ventoux
  • Marmotte 2012 (Eric dE Meyer)
        op La Marmotte 2012
  • super (Geert)
        op Sean Kelly classic
  • Marmotte 2012 (kurt lassuy)
        op La Marmotte 2012
  • Sean Kelly (Geert)
        op sean Kelly classic
  • Zware benen (Luc)
        op Mario Aerts Classic
  • The day after (Geert)
        op Mario Aerts Classic
  • Startpagina !

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    joggerke
    www.bloggen.be/joggerk

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs