Heeft u ook de fietsmicrobe te pakken,
maar fietst u niet graag alleen?
Onze deur staat altijd open voor nieuwe leden,
jong EN oud(er) zowel mannen als vrouwen!
Neem gerust contact op met ons via een klik op
Op zaterdag 12 augustus kwamen onze clubleden aan de start van de Herdenkingsrit Rik Timmermans in Ham. De door WTC Ham georganiseerde rit over 50 km was goed afgepijld. Spijtig van het slechte weer waardoor slechts 30 deelnemers zich inschreven.
Gelukkig was vandaag het weer een pak beter. Op de agenda van onze club stond de Marktzichtrit in Eisden. De vlakke rit die ingericht werd door WTC Eisden - Pedaal'77 werd gereden over een afstand van 50 km. De inrichters konden 62 wielertoeristen inschrijven.
Zaterdag 05/08 Peer Sterorganisatie Door het Kempenland
Vanwege het slecht weer - constante regenbuien heeft er van onze club niemand de Sterorganisatie Door het Kempenland gefietst. De Lindetrappers in Peer moesten zich dan ook tevreden stellen met 24 deelnemers over de 3 afstanden (120 - 60 en 25 km).
Onze jaarlijkse fietsvierdaagse voor recreanten en wielertoeristen gaat traditioneel door in week 30. Dit jaar ging de 32ste editie door van dinsdag 25 juli t.e.m. vrijdag 28 juli. De deelnemers hadden dagelijks de keuze uit 2 goed afgepijlde afstanden nl. de 30 km of 50 km. Op dinsdag werd er gefietst naar Nattenhoven (Nl) en Houthalen. Op woensdag stond Meeuwen op het programma en op donderdag Kotem. De laatste ritten op vrijdag werden gereden naar Linde - Peer (Herdenkingsrit René Vanclooster) en Opglabbeek. Het weer was dagelijks afwisselend van mooi en droog tot bewolkt met fikse regenbuien. Op vrijdag schreef de 100.000 ste deelnemer zich in op een totaal van 32 inrichtingen. Pierre Vandeweerdt uit Niel bij As was de gelukkige die later in de bloemetjes gezet werd door onze voorzitter Ivo Eygemans. Dit jaar kwamen in totaal 1187 deelnemers aan de start. Later op de avond sloot de groep "De Dampfknödel" uit Maasmechelen deze succesvolle fietsvierdaagse af. Na de trekking van de gratis tombola voor iedere aanwezige en de grote tombola, werd er in de volle tent nog sfeer gemaakt en gedanst tot in de vroege uurtjes. Onze voorzitter Ivo Eygemans wil het bestuur, alle fietsers, medewerkers, de gemeente As en de sponsors bedanken voor hun hulp en sponsoring. De volgende editie zal doorgaan van dinsdag 24 t.e.m. vrijdag 27 juli 2018.
Zondag 23/07 Boorsem Boorsem - Rijkhoven - Boorsem 55 km
Op zondag kwamen onze wielertoeristen aan de start van de rit Boorsem - Rijkhoven - Boorsem over een afstand van 55 km. WTC De Grensridders uit Kotem zagen 62 deelnemers de start nemen op hun organisatie.
Op zaterdag hebben onze clubleden de Natuurrit gereden in Neeroeteren, over een afstand van 80 km. De organisatoren van DW Neeroeteren konden 100 deelnemers verwelkomen aan hun inschrijvingstafel.
Ons clublid Michel Ancaer heeft op 32 dagen, en in zijn eentje, As - Granada - As gereden een fietstocht van 5400 km met ruim 55.000 hoogtemeters en met de beklimmingen van de Pico Veleta 3394m en de Mulacem 3482m gelegen in de Sierra Nevada . Afgelopen zondag werd hij bij zijn terugkomst in As verwelkomt door zijn familie en enkele clubleden. Michel dit verdient respect, wat een prachtprestatie!
Afgelopen zaterdag mocht onze club de Zevenhuizenrit inrichten, een fietstocht over 50 km. Deze vlakke rit werd gereden over rustige wegen en was zeer goed afgepijld. Omstreeks 9 u gingen onze clubleden onder een stralende zon van start aan ons lokaal Sport - Inn. Van daaruit werd er gefietst richting Opglabbeek, Plockroy, Helchteren, Houthalen en Nieuwe Kempen om via Niel bij As de finish te bereiken in As. Vandaag bleef iedereen van onze club gespaard van pech. Na de rit werd er tussen pot en pint en met de lekkere cake gebakken door Marina, nagekaart over de afgelopen rit. Als club mochten we vandaag 106 deelnemers ontvangen.
Op zondag heeft onze club de Kempenrit gefietst. Deze fietstocht over een afstand van 50 km, werd in en rondom Helchteren gereden. De organisatoren van WTC Helchteren zagen 100 deelnemers de inschrijvingstafel passeren.
Vandaag stond onze club aan de start van de 8ste Haspengouwroute in Genk. De deelnemers hadden de keuze uit 2 afstanden de 50 of 80 km. De Genker Trappers hadden glooiende routes uitgekozen die zeer goed afgepijld waren. Omstreeks 9 u en bij + 29 graden vertrokken onze clubleden in een zomerzonnetje voor de rit van 80 km. Vanuit Genk werd er gereden richting Bilzen, Hoeselt, Borgloon, Rijkel, Wellen en Kortessem om via Diepenbeek terug te arriveren aan de finish te Genk. Pechvogel van de dag was Stephan Van Den Bossche die achteraan lek reed. Na de aankomst werd er nog wat gedronken en bijgepraat vooraleer de terugtocht huiswaarts aan te vatten.De organisatoren konden rekenen op 120 deelnemers.
Op zondag kwamen onze clubleden aan de start van Boorsem - Waterval (Nl), een mooie rit over 50 km. Gelukkig waren de weersomstandigheden een pak beter dan op zaterdag. De organisatoren van WTC De Grensridders uit Kotem zagen dan ook 40 deelnemers passeren aan hun inschrijvingstafel.
Op zaterdag stond onze Belgische - Nederlandse rit naar Valkenburg op het programma. De deelnemers konden kiezen uit 3 afstanden, nl. de 35, 50 of 75 km. De rit liep liep over rustige glooiende wegen en was zeer goed afgepijld. Jammer dat de weergoden ons in de steek lieten. Op bepaalde ogenblikken goot het water, waardoor er slechts 27 wielertoeristen zich inschreven.
Op zondag stond op de agenda van onze club, de Maaskantrit in Eisden. Onze wielertoeristen kregen een vlakke rit over 50 km onder de wielen, die plaatsvond in en rond Eisden. De organisatoren kregen 45 deelnemers aan de start.
Op zaterdag 24 juni kwamen onze clubleden aan de start van de Sterorganisatie JBC Maas & Peel in Lozen. De deelnemers aan deze tocht hadden de keuze uit 4 verschillende afstanden nl. de 130, 115, 80 en 50 km. De organisatoren van WTC De Sluistrappers hadden gekozen voor mooie, maar vlakke omlopen die allen goed afgepijld waren. Men mocht dan ook 204 deelnemers aan de inschrijvingstafel verwelkomen, die na de finish nog een t-shirt in ontvangst mochten nemen.
Op zondag kwam onze club aan het vertrek van de 6de Ronde van Noord Limburg. Deze rit over 50 km werd ingericht door SC Verbroedering Kaulille en werd gereden in en rondom Kaulille. De organisatie kon rekenen op 90 deelnemers.
Vandaag stond op de agenda van onze club de trip naar Geilenkirchen. Deze fietstocht werd georganiseerd door het Draaiend Wiel Neeroeteren. De deelnemers hadden de keuze uit 3 verschillende afstanden, de 50, 75 en 100 km. Het merendeel van onze clubleden koos ervoor om de rit van de 100 km te fietsen. Vertrokken werd er in Neeroeteren onder een zonnige hel blauwe hemel. Van daaruit ging het langs Maaseik, Roosteren,Echt, Manahoop, Karken,Theberath, Oberbruch en Kraudurf tot in Geilenkirchen waar de bevoorrading was. De terugweg werd gefietst langs Bauchem, Niederbusch, Wehr, Nieuwstadt, Susteren, Illikhoven om via Roosteren en Maaseik terug te arriveren in Neeroeteren. De route was zeer goed afgepijld, het wegdek was hier en daar niet al te best. Ivo Eygemans was de pechvogel van de rit met een lekke band. De organisatoren konden rekenen op 134 deelnemers.
Zondag 11/06 Maasmechelen 42ste Pinkstertrofee 52 km
Op zondag kwamen onze wielertoeristen aan het vertrek van de 42ste Pinkstertrofee in Maasmechelen. De rit werd gereden in en rondom Maasmechelen. De organisatoren konden rekenen op 57 deelnemers.
Dit weekend mocht WTC Sportief As de rit As - Stein - As inrichten, een vlakke rit over 50 km. De rit werd gereden in België en Nederland. Wij hadden geluk met de weersomstandigheden en konden dan ook rekenen op 105 wielertoeristen.