Heeft u ook de fietsmicrobe te pakken,
maar fietst u niet graag alleen?
Onze deur staat altijd open voor nieuwe leden,
jong EN oud(er) zowel mannen als vrouwen!
Neem gerust contact op met ons via een klik op
Op zondag kwamen de wielertoeristen van onze club in actie op het 50 km brevet in Helchteren. Vandaag was het weer een beetje beter dan gisteren, zodat mede hierdoor, er uiteindelijk 103 deelnemers de inschrijvingstafel passeerden. Een goed resultaat voor de inrichters van Wieler en Supportersclub Helchteren.
Dit weekend stonden onze clubleden op zaterdag aan de start van de Herdenkingsrit in Maasmechelen. Deze fietstocht over 50 km die ingericht werd door de Trialtrappers Maasmechelen, had fel te lijden onder de slechte weersvoorspelling en weersomstandigheden. Hierdoor kwamen er slechts 33 deelnemers aan de start, een echte pech dag voor de organisatoren.
Vandaag heeft onze club de Herdenkingsrit over 50 km gereden, bij onze collega's wielertoeristen van Het Draaiend Wiel Neeroeteren. Deze fietstocht werd gereden onder een zonnige hemel. De rit was goed afgepijld en aan de start verschenen 85 deelnemers.
Dit weekend nam onze club deel aan het brevet 75 km in Heusden - Zolder. De organisatoren Pedaalclub Heusden - Zolder hadden gekozen voor een licht glooiende omloop, die goed afgepijld was. Om 8u30 werd er vertrokken in het centrum van Heusden onder een zonnige hemel maar een koude wind. Daarna werd er gereden langs Eversel, Genenbos, Lummen, Beringen, Meldert, Zelem, Schaffen en Diest om daarna te arriveren aan de controle in Zichem. Nadat de innerlijke mens versterkt was, vatte men de terugtocht aan. Deze werd gereden via Averbode, Gerhagen, Deurne, Paal en Beringen om via Eversel terug aan te komen in Heusden - Zolder. De organisatie kreeg 96 deelnemers aan de start. Niemand van onze club had vandaag af te rekenen met pech.
Dit weekend stond op zondag, de permanente As - Valkenburg - As op het programma van onze club. Onder een zonnige hemel en een hel blauwe lucht hebben onze wielertoeristen deze rit over 75 km dan ook kunnen fietsen.
Vandaag zaterdag reden onze clubleden de permanente As - Gelmen - As over een afstand van 90 km. Er werd stipt om 9u vertrokken aan het dorpsplein te As, enkele andere clubleden uit het Genkse sloten zich aan in Wiemesmeer. Er kwamen in totaal 14 clubleden opdagen voor deze permanente. Het parcours liep van As naar Wiemesmeer, Zutendaal, Munsterbilzen, Kortessem en Vrolingen tot in Hoepertingen. Daar werd de innerlijke mens versterkt, zodat wij het laatste stuk probleemloos konden aanvangen. Tijdens de rit noteerde wij één lekke band, pechvogel vandaag was Kurt Jensen. De weergoden waren ons vandaag ook niet gunstig gezind, veel wind en af en toe regende het tijdens de rit. Samengevat een plezante natte fietstocht over rustige wegen.
Op Paasmaandag konden de Limburgse wielertoeristen, "De Limburger" fietsen in Peer. De rit werd gereden over 50 km en georganiseerd door WBV Limburg. Ook zij konden rekenen op zonnig weer, al was het wel vrij fris. Hier kwamen 100 wielertoeristen de start.
Onze wielercollega's van Wieler en Supportersclub Helchteren hadden meer geluk met het weer. De Sponsorrit over 50 km werd gereden in een zonnig weertje, waardoor er uiteindelijk 100 wielertoeristen verschenen aan de inschrijvingstafel.
Dit weekend stond op zaterdag onze eigen organisatie, de Herdenkingsrit Piet Plessers op het programma. Deze rit over 50 km was zeer goed afgepijld en liep over mooie en rustige wegen. Doch de weergoden waren niet van de partij, regen, regen, regen en nog eens regen! Hierdoor kwamen er uiteindelijk maar 34 wielertoeristen aan de start. Jammer maar helaas. Gelukkig had Marina nog lekkere paascakejes gebakken wat de pijn van de aanwezige clubleden kon verzachten.
Op zondag stond de permanente As - Valkenburg over een afstand van 75 km op de agenda van onze club. Maar werd er vanwege het slechte weer ook gefietst?
Vandaag stond de jaarlijkse Regelmatigheidsrit van WBV op het programma van onze club. Deze ploegentijdrit over 50 km tegen een vooraf gekozen snelheid vond plaats in Neeroeteren. WTC Sportief As vertrok als allerlaatste stipt om 9u51 bij + 9 graden. Het parcours liep van Opoeteren naar Neeroeteren, Ophoven, Kinrooi en Tongerlo om daarna terug te arriveren in Opoeteren. Na 2 u 00 min 15 sec bereikte men de finish, goed voor een 4de plaats in het algemeen klassement. Onderweg stond een forse wind en de laatste kilometers kregen we nog een regenbui over ons heen. WTC Genker Trappers werden de winnaars van dit evenement. 93 Deelnemers kwamen aan de start .
Op zondag 22 maart stond het brevet 50 km in Zolder op de agenda van WTC Sportief As. Voor de 2de week achter elkaar hadden "De Sprinters" uit Zolder pech met de weersomstandigheden. Alles bij elkaar mocht men dan ook blij zijn met de 108 deelnemers die aan de start verschenen.
Vandaag stond onze club aan de start van de Hauweyken rit in Heusden - Zolder. Deze fietstocht over 60 km was goed afgepijld en werd ingericht door K.W.T.C. Pedaalclub Heusden v.z.w. Omstreeks 9 u werd onder een bewolkte hemel en + 6 graden de start gegeven aan "Het Gezellehuis". Van daaruit ging het naar Hasselt, Schulen, Halen en Geetbets tot in Waanrode waar een tas koffie gedronken werd. De terugtocht werd gereden via Zelem, Lummen en Beringen om daarna terug te arriveren in Heusden. Tijdens de laatste 15 km kregen we nog een regenbui over ons heen, gelukkig bleef onderweg iedereen van pech gespaard. Mede door de slechte weersverwachting kwamen er vandaag slechts 79 wielertoeristen aan het vertrek.
Vandaag hebben de weergoden onze wieler collega's van De Sprinters Zolder in de steek gelaten. Regen en natte banen maakten deel uit van de Herdenkings rit die gereden werd over een afstand van 50 km. Mede hierdoor kwamen er slechts 56 deelnemers aan de start.
Dit weekend was onze club te gast bij de Genker Trappers om er het 50 km brevet te fietsen. Bij de start scheen de zon en was het + 7 graden. Er werd vertrokken aan Taverne De Krater, daarna ging het richting Zutendaal, Opgrimbie en Rekem om in Kotem te arriveren voor de controle. Hier hadden de inrichters voor iedereen boterhammen voorzien met kaas of kipkap en suikerwafels. Daarna werd het 2de deel van de rit aangevat langs Maasmechelen, As en Wiemesmeer om daarna de finish te bereiken in Genk. Daar werd aan alle deelnemers nog een tas soep met balletjes aangeboden door Taverne De Krater. De rit was zeer goed afgepijld en ingericht. Ondank het mooie fietsweer hadden we toch af te rekenen met 3 lekke banden, Michel Ancaer 2 x en Luc Meykens 1 x waren de pechvogels. De organisatoren konden rekenen op 131 deelnemers.
Op zondag 8 maart ging WTC Sportief As van start in Lozen op het 35 km brevet. Deze rit werd gereden in zonnig lenteweer en over rustige wegen. 93 Deelnemers passeerden de inschrijvingstafel van WTC De Sluistrappers.
Vandaag kwam onze club aan de start van de Helsonrit in Helchteren. Deze fietstocht werd uitzonderlijk in de namiddag gereden. De inrichters hadden geluk met het weer, het was zonnig en + 14 graden. De rit die gereden werd over 50 km, vertrok aan de voetbalkantine van Helson Helchteren, van daaruit ging het richting Heusden, Kolderbos, Koersel en Leopoldsburg om via Hechtel terug aan te komen in Helchteren. Achteraf werd er nog wat nagepraat bij een frisse pint of een tas koffie over de voorbije rit. Iedereen bleef van pech gespaard. De organisatoren kregen 136 deelnemers aan de startlijn.
Op zondag 1 maart stond op de kalender van onze club, de 47ste openingsrit van Olympia Hasselt. Deze fietstocht werd gereden over een afstand van 50 km over rustige wegen. De organisatoren kregen 47 deelnemers aan de start.
Vandaag was onze club de inrichter van het brevet 35 km. Deze fietstocht werd gereden over rustige wegen en was zeer goed afgepijld. Omstreeks 9u30 namen onze clubleden in groep de start aan ons lokaal Sport - Inn te As. Na de finish werd er nagepraat bij een tas koffie of een pint bier en een stuk lekkere cake, gebakken door Marina. Tijdens de rit bleef iedereen gespaard van pech. Er passeerden 109 deelnemers de inschrijvingstafel.